” data-lazy-type=”iframe” src=”dane : image / gif; base64, R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP /// yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 “>

Zgodnie z Czasopisma Forbes i SUCCESS , mój gość w dzisiejszym programie Brendon Burchard , jest „wiodącym na świecie trenerem o wysokich osiągach” i „jednym z najczęściej obserwowanych, obserwowanych i cytowanych trenerów rozwoju osobistego w historia.” Oprah Winfrey nazwał go „ jednym z najbardziej wpływowych liderów w dziedzinie rozwoju osobistego.

Brendon to autor bestsellerów New York Times nr 1, którego książki to:

Brendon, pionier edukacji online, wydał także ponad 20 kursów rozwoju osobistego na takie tematy, jak motywacja, pewność siebie, nawyki i produktywność, które zostały ukończone przez ponad 2 000 000 studentów w 190 krajach. Jego filmy online obejrzano ponad 300 milionów razy. Jego podcast, The Brendon Show , zadebiutował na # 1 na iTunes we wszystkich kategoriach i od pięciu lat regularnie znajduje się w pierwszej dwudziestce w kategorii zdrowie / samopomoc

Brendon co roku przemawia do ponad 50 000 osób podczas wydarzeń na żywo. Magazyn Entrepreneur nazwał swoje wielodniowe seminaria rozwoju osobistego „obowiązkowymi” dla każdego lidera. Jako elitarny trener o wysokich osiągach osobiście przeszkolił Oprah, Ushera, dziesiątki Olimpijczyków i prezesów Fortune 500 i ich zespołów w zakresie zarządzania zmianami i wysokiej wydajności.

Za te wyniki, między innymi, Brendon dwukrotnie pojawił się na okładce magazynu SUCCESS i konsekwentnie jest wymieniany w pierwszej dwudziestce najbardziej wpływowych nauczycieli rozwoju osobistego wraz z Oprah Winfrey, Deepak Chopra, Arianna Huffington i Tony Robbins . Brendon jest laureatem nagrody Maharishi i członkiem Oprah’s Super Soul 100.

Ale wielu ludzi nie wie o Brendonie, że jest niesamowicie namiętny i ma wiedzę na temat zdrowia i biohackowania. I właśnie do tego nurkujemy w dzisiejszym programie.

Podczas tej dyskusji odkryjesz:

– Jak doświadczenie bliskiej śmierci natychmiast zmieniło spojrzenie Brendona z beznadziejnej rozpaczy na życie intencja… 6:30

  Trudne zerwanie z dziewczyną ze szkoły średniej

   Tożsamość została zamknięta w związku; w wyniku tego osobiście się rozpadł

  Czytanie stało się formą terapii Niedługo po przeprowadzce na Dominikanę doznał śmiertelnego wypadku samochodowego Brendon poczuł nowe poczucie intencji w swoim życiu po wypadku

 • Książka:
   Pięć największych żalów śmierci

  autor: Bronnie Ware

 • 3 pytania Brendona: „Czy żyłem? Czy ja kochałem? Czy miałem znaczenie? ”

– Natychmiastowa reakcja Brendona na wypadek samochodowy… 16: 00

– Poranna rutyna Brendona… 26: 10

– fizyczne Brendona protokół ruchu i treningu… 40: 39

– W jaki sposób pandemia wirusa koronawirusa ujawniła lub naraziła zdrowie i zdrowie ludzi… 42: 53

– Najlepsze biohacki Brendona… 50: 00

– Rutyna snu Brendona i jak się zmienia podczas wydarzenia… 55: 14

Extra magnez 1 godzinę wcześniej łóżko Zostań w łóżku, jeśli nie możesz spać, robiąc medytacja i oddech Kreatywna wizualizacja, gdy nie możesz spać Tacos na lunch, łosoś i jarmuż na obiad Podczas wydarzenia: Zjedz 3 godziny przed snem Dodatkowe uzupełnienie o magnez, Witamina C i GABA (oszczędzasz 10% kodem GREENFIELD10)

 • Brać 5-HTP z GABA
 • Łaźnia lodowa przez 13-15 minut Zawsze wprowadzaj zmiany do protokołu 2-3 dni przed wydarzeniem (np. Kąpiele lodowe) Łaźnia lodowa Brendona:

  Obserwuj spożycie kofeiny lub gorących napojów, ponieważ jest to szkodliwe dla głosu

 • HPX Boost mieszanka wydajności:
  • Organiczne buraki

  • Jagody goji
  • Woda kokosowa
  • Korzeń Maca Eleuthero Schizandra Rhodiola 60 mg kofeiny z zielonej herbaty

   – Pytania do szybkiego ognia… 1: 08: 00

   -I wiele więcej…

   Zasoby z tego odcinka:

   – Podcasty:

   – Książki:

   – Jedzenie i suplementy:

   – Sprzęt, wyposażenie i narzędzia:

   Wydarzenia Brendona

   High Performance Planner

   Tom Bilyeu

   Trent Shelton

   Earl Nightingale

   Zig Ziglar

   Dale Carnegie

   Sponsorzy odcinków:

   Kion : Mój osobisty plac zabaw dla nowych preparatów uzupełniających, Kion łączy mądrość przodków z nowoczesną nauką. Słuchacze Ben Greenfield Fitness otrzymają 20% zniżki na całe zamówienie, jeśli użyjesz kodu rabatowego BGF20.

   Pszczelarz Naturals : firma wellness specjalizująca się w innowacyjnych nutraceutykach wykonanych z leczniczych związków ula i składników roślinnych. Uzyskaj 15% zniżki na zamówienie, korzystając z kodu rabatowego BEN

   Four Sigmatic : Od jakiegoś czasu używam produktów Four Sigmatic i jestem pod wrażeniem skuteczności ich produktów grzybowych. Używam ich. Lubię ich. Wspieram misję! Uzyskaj 15% zniżki na zakup Four Sigmatic, jeśli użyjesz kodu rabatowego BENGREENFIELD

   JOOVV : Po używaniu Joovv przez prawie 2 lata jest to jedyne urządzenie do terapii światłem, jakie kiedykolwiek poleciłem. Spróbuj: nie będziesz rozczarowany. Zamów używając mój link i otrzymaj moją nową książkę, Bezgraniczny Absolutnie wolny!

   Czy masz pytania, przemyślenia lub opinie dla Brendona czy dla mnie? Zostaw swoje komentarze poniżej, a jeden z nas odpowie!

    

   Zadaj Benowi pytanie podcastowe

    

   Czytaj więcej