Jeśli myśl o obracaniu się w kółko na przejściu z witaminami lub zjeżdżaniu w dół króliczej dziury dostępnych produktów pogarsza to, co cię trapi, niech WTHN będzie twoim przewodnikiem.

Wiesz już, że utrzymanie zdrowia i funkcjonowania wymaga dbania o siebie, dobrego odżywiania i poruszania ciałem w sposób, który jest dobry. I podczas gdy twoje talerze warzywne, zajęcia jogi i maski na arkusze zwykle działają, nie ma nic złego w przyznaniu, że chcesz lub potrzebujesz czegoś dodatkowego w swojej rutynie. Niezależnie od tego, czy jest to zastrzyk energii, czy pomoc w wyciszeniu umysłu przed snem, „akcesorium odnowy biologicznej” (takie jak suplementy!) Może być tym, czego potrzebuje Twój umysł i ciało.

Ale jeśli myśl o kręceniu się w kółko w przejściu z witaminami lub zjeździe w dół króliczej dziury dostępnych produktów pogorszy twoje dolegliwości, pozwólWTHNbądź twoim przewodnikiem. Ich cztery specjalnie opracowane mieszanki ziołowe łączą moc adaptogenów i nootropów z wielowiekową mądrością tradycyjnej medycyny chińskiej, aby pomóc umysłowi i ciału dostosować się, poradzić sobie i rozwijać.

Nie wiesz, co to jest adaptogen? Nie wiesz, jak włączyć zioła do codziennej rutyny? Nie jesteś pewien, która mieszanka jest dla Ciebie odpowiednia? Czytaj! Geniusze z WTHN odpowiedzieli na wszystkie pytania – i wiele więcej.

„Adaptogen” jest obecnie poważnym modnym hasłem, ale wiele osób nie jest pewnych, co to właściwie oznacza. Co to jest adaptogen?

„Adaptogen” to termin używany do opisywania niektórych roślin – w tym ziół i grzybów – które pomagają ciału i umysłowi przystosować się do stresu fizycznego, emocjonalnego i psychicznego i poradzić sobie z nim.

Według American Institute of Stress większość Amerykanów żyje w ciągłym stresie, który wpływa na ich zdrowie fizyczne. Cue adaptogens! Pracują z podwzgórzową przysadką mózgową nadnerczy, aby zmniejszyć reakcję organizmu na stres. Kiedy zbliżają się terminy, a lista rzeczy do zrobienia wydaje się nieskończona, adaptogeny pomogą ci poradzić sobie z chłodną głową zamiast z wyścigowym sercem i przytłoczonym umysłem.

A co z „nootropowym”?

Nootropics to zioła, suplementy lub inne substancje wzmacniające funkcje mózgu: funkcje poznawcze, pamięć, uczenie się, koncentracja i wiele innych. Pracują z mózgiem w celu zwiększenia krążenia, regulacji aktywności neuroprzekaźników, uspokojenia układu nerwowego i promowania neuroprotekcji. Niektóre z zgłaszanych korzyści obejmują lepszą pamięć krótko- i długoterminową, krótszy czas reakcji i czujność oraz poprawę wydajności poznawczej.

Jaki jest najlepszy sposób wprowadzenia ziół / adaptogenów do swojej rutyny? Co jeśli już przyjmujesz inne witaminy / suplementy / leki?

Najlepsze jest codzienne stosowanie, ponieważ zioła działają łącznie, a odczucie narastania efektów może zająć kilka tygodni (szczególnie jeśli zaczynasz z wysokim poziomem stresu lub wyczerpania). Kluczowa jest również spójność.

Zioła i witaminy dobrze się ze sobą łączą, więc nie martw się o ich mieszanie. Jeśli bierzesz leki na receptę, poproś swojego lekarza prowadzącego o dodanie ziół do istniejącej rutyny.

Co byś powiedział ludziom, którzy obawiają się suplementów?

Możliwe, że już bierzesz zioła w pewnym stopniu. Niezależnie od tego, czy jest to herbata rumiankowa na relaks przed snem, czy posypywanie pieprzem czarnego pieprzu (co przyspiesza metabolizm). Zioła leczą ciało i umysł od tysięcy lat i są częścią zdrowej diety. Mówiąc najprościej, zioła to produkty naturalne (inaczej części roślin) o właściwościach leczniczych.

Najważniejszą częścią przyjmowania suplementów jest zapewnienie ich wysokiej jakości, z zaufanego źródła.Zioła WTHNsą formułowane przez krajowego zielarza certyfikowanego zielarza, licencjonowanego akupunktury, głównego oficera leczniczego WTHN, dr Shari Autha, DACM, i są oparte na tysiącach lat sprawdzonych wyników. Wszystkie są organiczne, pochodzą z przejrzystych źródeł i poddawane są rygorystycznym testom na obecność metali, drobnoustrojów, pestycydów, GMO; na butelce jest to, co jest w butelce.

Dlaczego zdecydowałeś się ukorzenić swoje mieszanki ziołowe w TCM?

Podejście WTHN oparte jest na 2, 500 lata sprawdzonego leczenia i najnowsze badania. Tradycyjna medycyna chińska w naturalny sposób uzdrawiała ludzi przez tysiące lat poprzez akupunkturę, ziołolecznictwo i bańki – holistycznie silne razem, tak samo jak zmieniające życie. Misją WTHN jest odkrycie TCM i uczynienie go bardziej dostępnym, w tym zarówno akupunktury, jak i chińskich ziół.

Jak decydujesz, które zioła / adaptogeny zmieszać w celu uzyskania określonego rezultatu?

W TCM zioła w mieszance są silniejsze niż pojedynczo – razem atakują różne objawy. Ponadto niektóre zioła mogą czasami wzmocnić działanie terapeutyczne w innym ziołach, podczas gdy inne po prostu pomagają twojemu ciału przetworzyć mieszankę. Niektóre rzeczy są po prostu lepsze razem.

Mieszanki ziół WTHN często zaczynają się od tradycyjnych chińskich receptur, a następnie dodają mocy adaptogennych i globalnych ziół, tworząc nowoczesną mieszankę, która naprawdę działa.

Jak ktoś używający mieszanek WTHN może wspierać zioła przy innych wyborach stylu życia?

Uwielbiamy zioła i akupunkturę. Akupunktura to potężne narzędzie lecznicze, które działa dobrze w połączeniu z ziołami. Możesz również dodaćbańki twarzydo swojej rutyny do pielęgnacji skóry. Łączenie preparatów ziołowych może być również sposobem na maksymalizację rezultatów.

Jakie są zioła bohatera w mieszance Dream On? Jak pomagają prowadzić do lepszego snu?

Jeśli ty i sufit w sypialni wpatrujesz się w dół, prawdopodobnie potrzebujesz trochęDream Onw Twoim życiu. Ta mieszanka jest przeznaczona dla wszystkich, którzy od czasu do czasu mają trudności z dostaniem mrugnięcia, którego potrzebują, ponieważ formuła łączy uspokajające i naturalnie uspokajające zioła, takie jak nasiona jujuby z Chin, jarmułka z Europy i ashwagandha z Indii. Zioła w Dream On współpracują ze sobą, aby zwiększyć poziom serotoniny (zmniejszając lęk) i zwiększyć kwas gamma-aminomasłowy (GABA), aby uspokoić umysł i pomóc ci szybciej zasnąć. Adaptogenna ashwaghanda obniża poziom kortyzolu, pomagając ci zasnąć i utrzymywać zdrowy poziom energii, dzięki czemu budzisz się odświeżony.

Czy poprowadzisz nas przez w pełni naładowane zioła? Jak pomagają w energii?

Jeśli palisz świeczkę na obu końcach zbyt długo i kofeina jest twoją kulą, aby przetrwać dzień,W pełni Naładowanamoże być zmieniaczem gier. Zawiera organiczne adaptogenne i nootropowe zioła – w tym eleuthero, rhodiola i shisandra – aby zapewnić ci energię i skupienie bez krachu. Ta formuła poprawia krążenie w mięśniach i mózgu, wspiera nadnercza i pomaga złagodzić zmęczenie i mgłę mózgu.

Co z Clean Slate? Jak to połączenie działa, aby zresetować system?

Clean Slateto sposób na zresetowanie systemu za pomocą głębokie oczyszczenie, które nie wymaga szalonej diety. Ta mieszanka, stworzona z ziół tradycyjnie stosowanych w celu wspierania naturalnych procesów detoksykacji organizmu, pomaga ciału sobie pomóc. Ostropest, mniszek lekarski i zaćmienie pomagają wątrobie przetwarzać toksyny. Triphala detoksykuje i odmładza okrężnicę, dzięki czemu możesz dobrze pozbyć się toksyn. Przy tak wielu toksynach unoszących się w naszym otoczeniu, czających się w naszym jedzeniu i wokół nas, Clean Slate jest dla każdego i można go przyjmować codziennie.

A Run The World? W jaki sposób te zioła pomagają organizmowi radzić sobie ze stresem?

W dzisiejszym szybkim świecieRun The Worldpomaga zarządzać przepływem codziennego życia i toczyć z ciosami. Ta mieszanka pomaga zrównoważyć emocje (w tym lęk, złość, zmartwienie, depresję i nerwowość) i może być stosowana zapobiegawczo lub w leczeniu stresu. Zawiera zioła superbohaterów, takie jak adaptogenne tulsi (aka „joga ziołowa”) i kora drzewa mimozy (aka „szczęśliwa kora”).

Informacje te nie mają na celu leczenia, diagnozowania ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie lub problemowi. Proszę zasięgnąć porady lekarza w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących konkretnego stanu i przed rozpoczęciem jakiegokolwiek ćwiczenia, diety lub schematu zdrowotnego.

1570997969184Czytaj więcej