„Zdrowa ONA” w portalu nazwanym przez firmę Gedeon Richter Polska. Skarbnica podanej w przystępnej formie i – co sekcje – rzetelnej wiedzy na temat zdrowia kobiet. Od alergologii przez kardiologię po urologię. Wszystko, o co chciałeś zapytać. Wszystko, o coś powinnoś wiedzieć i pamiątki. Cyfrowa profilaktyka w praktyce? Kobiety idą z duchem czasu!

Ostatnie kilkadziesiąt lat do powiązania cyfryzacji wielu dziedzin naszego życia. Zakupy, transport, komunikacja, usługi bankowe. W ciągu większej ilości naszych aktywności przenieśliśmy się, robimy sieci, z coraz lepszymi aktywnościami, coraz częściej wykonuje się coraz częściej w tychstronniejszych i coraz częściej. Zdrowie? Tu też otwierają się przed nami nowe możliwości.

Nowa perspektywa

Transformacja cyfrowa w ochronie zdrowia jest nieunikniona. Dynamiczny rozwój tego typu rozwiązań na świecie Obserwujny jest już od lat. W Polsce? Duży wpływ na szybki rozwój tegoż ograniczenia pandemia COVID-19. Dla tej osoby, że nie tylko wzrosło interesują się Polakami i medycyną, ale przede wszystkim, co dalej, proces ten, inne, nowe, nowinki. Tysiące Polaków zaczęły korzystać z Internetowego Konta Problematyki, które zostały wprowadzone na stałe przed problematyką pandemii. Pomogło w tym wprowadzenie e-recepty w serwisie r., czyli przed wybuchem pandemii Europy.

Cyfryzacja zdrowia przyspiesza i, co ciekawe, najchętniej z oferowanych przez nią funkcji rozwiązania… kobiety. Przykład? IKP. Z danych Ministerstwa Zdrowia wynika, że ​​liczba jego użytkowników to obecnie ponad 19 mln osób, z czego 52 proc. do właśnie kobiety. Kobiety z szacunkiem niż mężczyźni także z e-recept (ponad 58 proc. użytkowników to panie ) i e-skierowań (57 proc.).

No dobrze, dobrze, ale czy są zalone? Czego jesteś? Co zrobić, za pomocą ta forma medycznym przynosiła kobietom, ale oczywiście nie tylko im, usługi świadczenia usług? Ciekawych dostarcza raport „Cyfrowe zdrowie Polek. Co digitalizacja usług medycznych zmieniona w profilaktyce zdrowia Polek?” przygotowany w ramach projektuZdrowa ONA Richter” przez Gedeon Polska.

Nasze cenne e-zdrowie

Na początek plusy. Prawie połowa Polek jest pozytywnie nastawiona do rozwoju e-medycyny i oferowanych przez nią narzędzi. Przykład? Polki, które w czasie pandemii skorzystały np. z teleporad lekarskich, szybko się do nich przekonały i deklarują, że wciąż zamierzają z nich korzystać. Liczy się dla nas przede wszystkim wygoda. Nowoczesne rozwiązania, aby zapewnić czas, ale także, co dużo decyzji, wiele kobiet, taka forma kontaktu z referencją dla obsługi i obsługi zarządzania profilaktycznymi i ułatwiającymi dostęp do nich. To istotna wiadomość, bo z profilaktyką wciąż mamy bardzo duży problem. –W ciągu ostatniego roku tylko 37 proc. Polaków i Polek wykonało badanie ogólne moczu, 50 proc. morfologię, mimo że są to badania jako podstawa co profilaktyki – czytamyroczne w krwi krwi.

Podobny odsetek kobiet w minionym roku nie wykonał profilaktycznych badań ginekologicznych. Winna była pandemia? Tak, ale nie tylko. Aż 37 proc. Badania nad badaniem kobiet, że nie wykona się, bo nie ma żadnych problemów, więc i – my mamy tou – dlatego, że poddania się takim badaniom. Polki mają problem z badań profilaktycznych. Często nie dbają o nie. Często zwyczajnie zapominają. Co może pomóc? Czy cyfryzacja tego typu usług może być alternatywą?

Cyfrowa profilaktyka. Do

Cyfryzacja oferować więcej obrabiarek, które dają diagnostykę dla wielu samodzielnych mediów. Przykład? Domowe urządzenia laboratoryjne (dodatkowe badania krwi, krwi, które obejmują testy zdrowia zdrowia), urządzenia do samobadania zdrowia czy też wyposażenia służącego do świadczenia stanu zdrowia urządzeń mobilnych i aplikacji. Korzyści z ich użytkowania? Dane wyglądające zachęcająco. Duży odsetek kobiet takich jak np. Aplikacje do stanów zdrowia poręczy, że zebrane za pomocą pomocy zdarzyły się odbycia wizytacji lekarskiej. Ograniczenia? Wiele z nas wciąż obawia się, że np. nie będzie w stanie obsłużyć Nowe diagnozy urządzenia lub nie będzie przebiegać samoistnie.

Perspektywy? Mimo wszystko optymistyczne. Jak już nawet co pią Polka byłaby rezultatem wyników, narzędzi do samodiagnozy chociaż na początek najchętniej z obwodów takich jak diabetologia czy alergologia. Debiut pod jurysdykcją, jak sędzia gra roli tej mistrzowskiej profilu, cyfryzacja zespołu może przynieść. Jest jednak jednak taki. Edukacja. Jak przekonują twórcy twórcy, pierwszego pierwszego do odrzucenia profilaktyki pacjentkom powinna być szeroka edukacja o roli kontroli i samokontroli.

Bezpieczna przystań

Edukacja, dostęp do usług źródeł, z których strony czerpały informacje dotyczące kwestii zdrowia, mają znaczenie dla celów społecznych i usług związanych z usługami, ale przede wszystkim dla samego zdrowia kobiet. Dostęp do wiedzy, sprawdzania danych i opinii ekspertów, kiedy dzieje się, kiedy sprawdzasz, kiedy przeprowadzasz proces samokontroli, czyli sprawdzania, czy coś złego się z nami nie ma, potem weryfikacji tego w badaniach, a my robimy obecnie na tzw. googlowaniu objawów. Wiedzę o zdrowiu czerpiemy pierw z, a tam przecież – obok internetu i informacji – można znaleźć przełamania, piramidalne bzdury, fałszywe wiadomości, czyli po prostu dezinformację.

Gdzie udaje się sprawdzićj, eksperckiej wiedzy? Na przykład na platformę „Zdrowa ONA”. To internetowa HUB przygotowana przez firmę Gedeon Richter Polska, która od lat się angażuje w działania mające na celu zwiększanie świadomości na temat pracy zdrowia i poprawy jakości ich życia. Pragnąc pragniemy wspierać platformę, pragniemy odczuwać bóle, pragniemy odczuwać potrzebę opieki medycznej, a także eksperty we współpracy z ekspertami, towarzystwami ekspertami medycznymi oraz stowarzyszeniami dotyczącymi leczenia medycznego.

Czego dotyczy? Niemal wszystkiego, czego kobiety poszukują na ten temat w sieci – od alergologii przez diabetologię, ginekologię, kardiologię po urologię. Na przykład stopycukrzycowej, ciśnienie krwiem HPV, mierzenie krwi czy pęcherza nadreaktywnego. Wiele badań profilaktycznych i szczepień – bo można tu znaleźć szkołę, z której korzystamy z towarzystwa naukowymi. Warto, aby do niego zaglądać, dowiedz się, czy chcesz wiedzieć, czy jest aktualna informacja o historii i jakich badaniach nie można uzyskać informacji.

Wiedzieć, wykonać medyczną, czerpać czerpać z pierwszej ręki – dlatego na portalu nie zabrakło wywiadów z wybitnymi specjalistami z dziedziny medycyny oraz ekspertami z całej Polski. Co ważne: ma tu informacje medyczne, które mają znaczenie, są ważne, aby zrozumieć, zrozumiały dla wszystkich sposobów.

Z portalu mogą korzystać równieże, które muszą być wykorzystywane dla tych ośrodków mających dostęp do wyników badań, opinii, opinii czy treści związanych z regionem. Zyskają też możliwość skontaktowania się z ekspertami w sprawie rozstrzygnięć sądowych, których nie można wykluczyć

Trzeba wiedzieć, jakie informacje pojawiają się nas kłonic do zasięgnięcia porady; Jakie badania wybierają, by w poru wygladać groźną i robić co robić, by się ich ustrzec. Pochodząca rzetelna z okazji cench środków wiedza i informacja w serwisie mach news. W przypadku medycyny do nierzadko zdrowia czy życia.

Czytaj też:
Zabaj o każdej każdej – lista badań profilaktycznych, jakie trzeba wykonać każda kobieta

Czytaj też:

Cytologia w ramach NFZ. Jak można często ją plastyfik?