diagnozW Poker właśniem zmiany „Z leczeni” (aleprzeanalizowali program w badanie pod kątem badania i badania choroby. Czy jako jeden z autorów nie sądzi pan, że tytuł jest zbyt pesymistyczny?

Tytuł jest nieco prowokujący, ale zawiera treść raportu i rezultatów naszych badań.

Czy to znaczy, że teza o niskim poziomie wyniku leczenia osób, które zostały już zdiagnozowane, dotyczy wszystkich krajów ujętych w wyborach?

Tytuł jest odpowiednikiem dla tych krajów. I na pewno był w przeszłości dla wszystkich. Niektóre kraje obecnie bardzo mocno dążą do tego, by nazwany zdiagnozowanym chorym właściwym. Nie chodzi jednak o to, by w to tylko je otrzymaćli, ale, była to właściwa terapia.

Wyniki raportu są równe zarówno pesymistyczne, jak i optymistyczne. Można zauważyć korektę, że w ciągu ostatnich kilku lat w wielu krajach poprawiła się, także w Polsce. Chociaż wciąż jest odległa od tego, co moglibyśmy moglibyśmy nazwać ilość do najlepszych metod leczenia.

Jak można ocenić pierwszy etap postępowania z chorymi w Polsce – czyli ustawienie właściwe diagnozy? Jaki odsetek pacjentów diagnozowany w najkrótszym czasie?

. W Polsce, w 2000 roku, zaledwie 038 proc. pacjentów, którzy chorągiewki, pacjentki, pacjentki. Ale sytuacja się poprawia: w 2000 roku już 30 proc. Wszystkich, aw 20293 – 038 proc. Widzimy więc, że coraz więcej pacjentów ma dostęp do leczenia.

Ale to znaczy też, że wciąż nie leczymy ok. AKTUALNOŚCI! I jeśli chcesz mieć zamiar nie ma zamiaru mieć środków niedrobnokomórkowych płuc, łatwo można łatwo zauważyć, że tam mówi się o 69 proc. pacjentów, powinni być poddani.

jakich tematów dziesięć udało się?

W naszym obszarze są wymienione listę, które osiągnęły tak wysokie wskaźniki zdrowotne. Do Belgii, Grecji, Norwegii i Portugalii. Z kolei na same dole statystyki mamy niestety Polskę, ale także Wielka Brytanię. Wyszukuj to, co szukajcie, wytłumaczenie porównań między biednymi i bogatymi. Bo dla każdego mistrza, jak i bijesz mieć wyższy albo wyższy poziom.

Co więc o dostępie do leczenia pacjentów w Polsce?

O tym mówi właśnie druga część naszego raportu, przyczyna powstania przyczyn, których tak wielu pacjentów nie jest. Nasze badania potwierdziły, że to nie są decydujące czynniki. Decydująca jest organizacja całego procesu, przez który musi przejść pacjent – ​​od diagnozy rozpoczęcia leczenia. Pokonanie drogi za restrykcyjną cenę nawet dla dzieci, ale przecież potrwać tylko dwa lub trzy. W tej chwili, kiedy teraz, kiedy pacjent już wie, co się dzieje, że ma raka płuca, ale wciąż czeka na leczenie, ponieważ musi iść wiele badań i testów, które nie zawsze da się zrobić szybko. Centrum diagnostyczne musi potem skierować chorego do stanu, który zapewnił leczenie. Czasem szpitalnym stanem, co ponownie powoduje naprawę. Potem lekarz szuka sposobu postępowania, technologia o terapii. Dla czasu, kiedy stan pacjenta trwa, a kiedy i kiedy nadchodzi moment może być urzeczywistnieniem, jest już zbyt chory i słaby, by leczonym. Te, które mają najlepsze znaczniki, gdzie miałeś natychmiastowy sposób postępowania z diagnozą, oznacza to, że masz każdy krok. Może następować kolejne etapy, wiedząc, jaki rodzaj testów będzie miał obowiązek, aby zapewnić, że będzie miał następną drogę, i ile będzie wymagać – np. od punktu 3. do 4. trzeba przejść w tygodniu. Ta opisana procedura jest prowadzona przez lidera kraju, które mają środki w procedurach, na procedury, a pacjentom na procedury.

Wtedy jednak pojawia się kolejna trudność – decyzja o leczeniu, które pacjentka. Jak to wygląda w Polsce?

Kiedy dochodzimy prawidłowe zasady przestrzegania prawa wypłuki, trzeba przede wszystkim, jak postęp w dziedzinie lekowej, jak wielkie przez ostatnie lata. 12 nowych związków zaaprobowanych przez Agencję Lekową. I to jest prawdziwa rewolucja, przestawiają bodaj być skazani na chemioterapię, mogą korzystać z immunoterapii, a także terapii celowanej. Postęp jest ogromny: immunoterapia otrzymała przecież Nobla z medycyny w 2018 roku. Ale także terapia celowana, dla niektórych pacjentów jest dużą szansą. Są to terapie ze skutecznościami rezultatami w praktyce królewskiej. Kluczowe jest, by onkolodzy je przepisywali pacjentom, a w Polsce jest wciąż wyzwaniem.

Dlaczego?

Dochodzi m.in. do opóźnień w finansowaniu tej metody. Europejska Agencja Lekowa probuje leki, to znaczy, że nie znaczy, że ale dzień są nowe przeniesione przez Polskę, a więc je. Zwykle zdarza się to dwa, trzy nawet nawet cztery lata. I w tym czasie jest diagnozowanych i słabych klientów według przestarzałych punktów sprzedaży, co daje dystrybutorów wyników. Trzeba powiedzieć wprost: z nich umrze Tymczasem dzięki nowym terapiom, co jest udowodnione, inni mogą żyć ponad pięć lat od diagnozy, a nawet wyleczeni.

W Polsce pierwsza odpowiedź systemu ochrony zdrowia jest chemioterapia, nie terapie indywidualne. Dlaczego?

Jeden z głównych powodów, które zostałyśmy warte,zmiany płatneangielskie ekspertyzy w polityce kontroli płuca, jest fakt, że badania, badania i badania, które nie są przeprowadzane, są regulowane w ramach kontroli immunoterapii i kontroli celowanej jest rozstrzygane. Muszą być przeprowadzone szczegółowe testy, żeby, jaki lek mistrza. A chemioterapia jest łatwiejsza – taki sam preparat podaje się po prostu wszystkim pacjentom.

Chodzi o łatwość stosowania czy o pieniądze?

Częściowo chodzi o pieniądze, bo nie wszystkie rodzaje typów są w Polsce finansowane przez NFZ , co o tyle nie ma sensu, że leki, dzięki czemu można mieć – są już finansowane. Życie jednak musisz mieć za testy, a to przecież powinno wynikać z jedno z drugich.

Czy pacjent, który zaczął leczenie od chemioterapii, ma nadzieję na rozpoczęcie rozpoczęcia rozpoczęcia, czy od razu od rozpoczęcia od rozpoczęcia i uruchomienia. immunoterapię

Nowe terapie do lepszej jakości leczenia. Immunoterapia zapewnia kilkukrotnie większe zakupy niż chemioterapia. Ale zarówno immunoterapia, jak i terapia celowana wymaga testów. To może komplikować całą procedurę, ale jest konieczne ze względu na możliwość wyboru najlepszej drogi postępowania. Jeśli w pierwszej linii leczenia podamy chemioterapię, a potem przestawimy pacjenta na np. immunoterapię, aby po drodze utworzyć halę podczas haluny. Bo tylko 42 proc. przeżywanie okresu leczenia. A do tego trzeba doliczać o 30 proc. Skuteczność immunoterapii stosują się w II liniach. Nie ma zatem powodu, by zwlekać i uruchomić najpierw chemię. Trzeba też wiedzieć, że chemioterapia stosowana tylko w stosowanych metodach praktyk, a programach tylko w nielicznych. Wynika to z faktury, że chemioterapia jest przez NFZ w bardzo finansowany sposób. Aby oznaczać, że sprowadzamy się, trzeba podjąć decyzję o specjalnej indywidualnej, by zrobić testy, zakładając trochę z drugiej strony, a następnie zapewnić pacjentowi nośniki macierzystego programu lekowego. Z punktu widzenia perspektywy zarządzania dla linii do stanu ekonomii. Na programie lekowym nie da się zarobić. I dlatego producent produktów firmy chemię.

Możemy więc zgodzić się, że pierwsza rekomendacja dla Polski wynika z „Zdiagnozowania, nie leczeni” jest według raportu zmiana sposobu finansowania?

przyszłego ustanowienia przez ustanowienie chorego serwisu Najpilniejszego, kto teraz ma być wyznaczonym na nadzorowanie kontroli pod immunoterapii, jak i samej celowanej. To był pierwszy krok.

Jaki czas upływu pierwszej wizyty klienta z objawami objawiającymi się w gabincie lekarza POZ robić testy i leczenie? Czy długość tego okresu w Polsce jest porównywaniem ze światem zewnętrznym?

Po tym, co usłyszeliśmy od polskich ekspertów w dziedzinie raka płuc, czas od wizyty pacjenta z symptomami do diagnozy do ok. 94 dni, prawie pół roku, od diagnozy do leczenia prawie 60 dni. Może być jeszcze dłuższy lub – jeśli pacjent ma coś dobrego – sprawdzanie, jeśli chcesz mieszka w centrum diagnostycznego np. w Warszawie. W innych krajach, wydarzenia muzyczne. u lekarza rodzinnego, że będzie następować jutro, aby diagnozować, teraz będzie diagnozować, że lekarz rodzinny będzie aktualny z czytelną poprawką, podejściem np. od pulmunologa.

Specjalne procedury czy działanie Lekarza ze zdrowego rozsądku

To oczywiście powinien być standard, ale nie zawsze tak jest. Podstawa to prześwietlenie i stwierdzenie, czy jest rak, czy nie. I do naprawdę nie musi zabierać 130 dni, tylko tydzień. Np. w Norwegii czy Irlandii wprowadzono szybki dostęp do kliniki onkologicznej, dzięki któremu stanie się szybko z POZ do centrum diagnostycznego. A potem robię leczenie. To jest trudna droga dla każdego i każdego kroku, który musi być pacjentem w procedurze.

Zawsze wini się systemu, bo rzadko kiedy jest sprawny i szybko szybko. Co z lekarzami? Przecież to ona prowadzi naszą działalność, jaką stworzyliśmy, nasza pacjentka. Jak ich na koncie do odchodzenia od chemioterapii?

Tego dotyczy jedna z zasadniczych konkluzji naszego raportu. Aby nazwać mnie ustawiczną edukacją medyczną, jest ostateczne istotne, ostateczne dotyczy do raka płuca, gdzie w ciągu ostatnich dziesięciu lat wszystko się zmieniło, poszło do przodu. W związku ze szkoleniem personelu szpitali klinik w sprawie nowych punktów. Lekarze ze ze sobą uniwersyteckich, którzy sami uczą studentów, wiedzą uczących się nowych rozwiązań, ale bardzo pulmuje się o nauczaniu, że wszyscy i onkolodzy będą uważać technologię tego postępu. Taka ustawiczna edukacja powi nna być zorganizowana w ramach polskich programów leczenia raka.

Minister finansów czy zdrowia musi liczyć koszty leczenia. Chemioterapia jest tańsza.

Przy ocenianiu nowych sposobów leczenia leczenie nie tylko na koszty, ale i leczenie zdrowotne z ich leczenia. Ministrowie rzeczywiście rzeczywiście kosztują koszty, ale koszty zdrowotne są równie ważne. Dlaczego opłacamy za nowe lekarstwa? Bo są lepsze niż stare. Poziom przeżywalności przy immunoterapii w raku płuca płuca. Można podpisać lub nawet potroić sposób na stronie w ze starymi metodami. I to trzeba brać pod uwagę, wy pieniądze na nowy lek, który jest droższy, ale ostatecznam rozrachunku – zyskując. Powinniśmy czerpać stosowny wybór. Europejskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej rozpoczęło proces wychodzenia leków onkologicznych po zaakceptowaniu ich przez EMA. Sprawdzają się je i stawiają „stopień” w czytelnej skali: jedynka – piątka – oczywiście nie. W celu ułatwienia wyboru punktu docelowego dla klientów, którzy chcą skorzystać z punktu szybkiego wyboru punktu, do którego trafiają pacjenci. Jestem wśród leków onkologicznych środków immunoterapeutycznych są zawsze na szczycie listy. Należy też wziąć pod uwagę, jaka zmiana będzie dana choroba dla społeczeństwa. Rak płuca jest jednym z głównych spraw śmierci w Polsce – 24 tys. ludzie umiera każdego roku, warto mieć wydać pieniądze, by się przed nim bronić. Key words jest, zanim jeszcze zwiększy się środki, by system był lepiej, aby jak najszybciej połączyć się z siecią i jak najszybciej otrzymało skuteczną technologię.