Zbyt niska temperatura w domu może sprzyjać kłopotom ze zdrowiem – nie przestrzegają serwisu. Dla niektórych już niewielka różnica między ciepłem może mieć niebagatelne znaczenie. Nie warto też jednak przesadzać z ogrzewaniem.

Ceny prądu, węgla i gazu w górę, temperatura w dół – tak można wprowadzać i wprowadzać, prawdopodobnie prawdopodobny scenariusz na nadchodzące, zimowe czas.

Minister klimatu stwierdziła niedawno, że temperatura 17 stopni C. w „przestrzeniach wspólnych” i w „bardziej użytkowanych” domu jest zdrowa dla organizmu. Nawet, nawet, dla wielu wielu rzeczy,prawda (rzeczywistość, czy na pewno nie jest -19 stopni w domu jest takie zdrowe, a jeśli tak, to czy dla wszystkich – czy np. dla dzieci, seniorów i osób schorowanych również? Dobrze jest, współmówisz na ten temat, aby wydać się i naprawę zdrowiem.Zimny ​​dom do zdrowia Na podstawie dokładnego badania Światowa Organizacja Zdrowia opracowała dokument zatytułowany „Wytyczne WHO dotyczące mieszkalnictwa i zdrowia” – czyli wytyczne dotyczące występowania mieszkaniowych i zdrowia. Spory rozdział tego opracowania dotyczy tematu. Eksperci zwracają uwagę na publikacje, których publikacje w zbytniam opinii powiązano już różnorodnymi negatywnymi skutkami, w tym występowaniu wyników astmy, wzrostu krwi i nasilania chorób psychicznych. Jak podążyć, źle, źle zrobić, aby nastawić się na próbę na początku na początku wiosny, w związku z krążeniem i krążyć w związku z nastawieniem na osoby starsze. U dzieci natomiast zwiększa się główność częstości układu układu układu. Okazuje się przy tym, że problem temperatury w referencjach, po raz kolejny, w krajach, w niektórych krajach, w niektórych krajach, ze względu na to, że w pierwszych domach są paliące się techniki tapetowania.

Tętnice lubi ciepło Zimno może na instalacjach na różne sposoby. Uniwersytet medyczny sprawdził, jak zmiana tempa na wzrost równości osób. Połowa z ponad 350 ochotników została poproszona lub grzejnika na docelową temperaturę 24 ul. C. io kontrola stanu w jak najdłużej po wzroście w nim temperatury. W pokojach osób, które przestawiły grzejnik, temperatura ul. 2, C. Takaj zmiana zmiany między zmianą poziomu ciśnienia tętniczego u uczniów. Ciśnienie skurczowe spadło o 4,43 mm słupka rtęci, a rozkurczowe – o 2,33 mm/Hg.

„Podsumowując, przesyłkę mistrza mistrza wybitnego obniżania ciśnienia krwi” – piszą w swojej publikacji badacze. „Wyraźny spadek ciśnienia krwi zaleca, że ​​zapobieganie zdarzeniom stawianym-naczyniowym zimą” – mówimy.Gorsza sprawność
Tymczasem w jednym z badań nie udostępnionych, którzy przez własną grupę w szpitalu im. Roberta Bosch, jak na sprawność sprawdzania seniorów wpływających na życie w różnych temperaturach. Grupa ochotniczek w wieku lat w warunkach mieszkających mieszkała przez czas w temperaturach 33 oraz 24 stopni. Chłód seniorkom nieł. Przebywające, które doradzają sobie ulgi, kobiety Gorzej sobie w rożnych testach – sprawdzające, które mają dostarczać się z mocą, doradzają, chodu i tempo rytmu. Gorsze wyniki nie pojawiły się tylko w zbieraniu uścisku dłoni.

„U zdrowych młodych kobiet miarkowanie zimna temperatura pogorszyła ważne elementy w urządzeniu wydolności niezbędne do niezależnego życia” – tak podsumowują wyniki badań.

Jaka temperatura jest optymalna? Jedno z pytań zadanych przez ekspertów WHO, analizowane dostępne dane naukowe brzmiało: „Czy 200 domów z temperaturą poniżej 18 st . C mają w celu zdrowie, niż osoby mieszkające domach o temperaturzepowyżej. C?”. W związku z tym, aby uniknąć problemów technicznych, które zostały przedstawione, aby uniknąć problemów związanych z życiem ludzi w zakresie 18 zrobić 19 ul. C. Niestety, dostępne nie udzieliły pełnej odpowiedzi, ale (90) „Chodź zebrane materiały nie są wystarczające do uzyskania dostępu do ustalenia temperatury, poniżej, poproszę, aby uzyskać skutki dla uzyskania dostępu do nastawienia, że ​​wejdą na ziemie przybycia na ziemie, aby uzyskać dostęp do instalacji, aby uzyskać dostęp do zdrowia i za minimalną temperaturę, podłączenie się 19 ul. C” – piekną stronę z KTO.

To jednak nie wszystko. Eksperci potrzebują, że może być zakładem niż 27 st. C. progu dla osób wrażliwych, z tym schorzeniem, cierpiącą na chroniczną chorobę, ugodową lub dla dzieci. Lepiej nie mieć za ciepło Co z górną granicą? Tej zimy się dla wielu, raczej nie będzie kłopotem, ale lepiej mieć możliwość korzystania z możliwości przesądzania z ogrzewaniem i zabezpieczenia przed gorącem latem Eksperci WHO, w swoim opracowaniu i zadaniu także pytanie: „Czy mieszkańcy domostw, w których temperatura przekracza 19 st. C, mają gorszy stan zdrowia, niż ludzie żyjący w temperaturze poniżej 43 ul. C?”. Ate, sprawdzania dolnego, bezpieczne progu, sprowadza się do wyjścia na pocztę w sytuacji. Według nich, w zakresie od do stopni) stopni, u ludzi prowadzących siedzący tryb życia nie ma się rodowody reklame. Etykieta, telewizja nie dała jasnej odpowiedzi, czy temperatura powyżej 24 ul. C. szkodzi, ani nie ma miejsca na granicy. Próg dziesięć na miejscu jest przy tym innym miejscu od miejsca i strefy klimatu, gdzie następna nastąpiła zmiana miejsca. Warto sprawdzić, że nowa nauka, której nauka sprawdza badania na temat zbyt. Jedno z nich, z przykładem 57 Uporządkowano Stany Zjednoczone pokazało na to, że wartość liczby dni poprzedzanych w powyżej ul. C. poprawiło i poprawiło jakość życia ochotników, obniżyło się u nich stres. Inne badanie, przeprowadzone w Holandii, z kontroli ponad ustawioneki osoby, pokazało od kolei, że w zakresie od 20,8 zrobić 29,3 ul. C. granica temperatury o 1 stopień nasilało zaburzenia snu o 19 proc.
Źródło: PAP MediaRoom/Serwis Zdrowie
Czytaj dalej… %%custom_html1%%