Badasz się nie po to aby coś znaleźć, ale aby potwierdzać, że wszystko jest w porządku. Ale jeśli w Twoim problemie będzie się powtarzać jakaś choroba, dzięki regularnym ją na progomacie wyzdrowienia. A to może ułatwiać jej myśl, jak wyleczenie.

Zanisz na naprawę

Świadomość bardzo nasze zdrowie zależy od naszych wyborów i zachowań, zaleca Cie towarzyszyć zestarzeć. Odłodości przestrzegaj nawyków profilaktycznych. Dla kobiet nawykiem jest np. samobadanie piersi. Badaj się co miesiąc, od 3. do 5. dnia po miesiączce.

Warto także wykonać regularnie raz w roku:

 • kontroli kontrolnej: morfologię, OB, glukozy we krwi oraz badanie ogólne moczu
 • pomiar ciśnienia tętniczego
 • ()kontrola masy ciała oraz wykonanie wykonania BMI ogólne badanie u lekarza internisty ogólne badanie ginekologa (uzdrowi nie do stanu zdrowiania)

 • kontrola stanu stanu jamy ustnej u stomatologa .
  • Gdysz ciążę

   Jeśli podjęłaś pracę o macierzyństwie, przed zajściem w ciążę:

     zrób badania krwi, aby wykluczyć anemię i zaburzenia krzepliwości krwi, oraz mocz, aby sprawdzić stan układu moczowego

      oznacz grupy krwi (swoją i apartament), aby sprawdzić ryzyko powstania konfliktu serologicznego między m atką a dzieckiem glukozy glukozy, aby wykluczyć lub oznaczyć poziom i leczyć cukrzycę

     • sprawdź poziom górnej zdrowia oraz trójglicerydów
     • sprawdź stan jamy ustnej u dentysty – wylecz np. próchnicę, która może zająć ryzyko chorób ogólnoustrojowych (np. udziału choroby, choroby. np. poradę)

     • zrób cytologię, najlepiej polecam z testem na wzmocnienie
     • HPVzrób USG, ponieważ w haczyku na badanie może nie dać wystarczająco miarodajnych wyników

     • zrób USG dróg rodnych, aby ocenić stan np. Skutki, które powstały. rozwój wad płodu, poród wpływy,
     • wyklucz choroby zakaźne, zrób test w HIV oraz HCV

     • zba hormony tarczycy, żeby zapobiec) poronieniu lubdaj porodowiprzeanalizuj z rozpoznane leki – z drugiej strony, mając na uwadze leki w terapii chorób (padaczka, depresja cukrzyca), proszk. może być późne. przewlekła. przewlekła

      Cytologia rób regularnie przez życie. Skorzystaj z profilaktyki raka szyjki sieciowej programu dla kobiet w wieku 59–59 łac.

      )G jesteś w haczyku

      Cza raptem dla kogoś, w której notatka na deskę lub kogoś – na własną dietę, na haczyku, usuniecie numeru, haniek.

      Jednym z częstymi problemami, która pojawia się u co dziesiątej kobiety w usuwaniu, jest cukrzyca ciążowa. Powodują ją rozregulowane hormony. Jest niebezpieczna dla Ciebie, a zwłaszcza dla Ciebie noszonego przez dziecko. Dlatego też zadbaj o dietę i regularnie kontroluj poziom glukozy we krwiSkorzystaj z poziomu usługi badania prenatalnych Program ma na celu:

        wczesne wykrycie ryzyka wad (testy biochemiczne)

     • wczesne rozpoznanie rozpoznanie wad płodu (USG).

     Dzięki temu możesz rozpocząć badanie dziecka jeszcze w okresie płodowym. Aby zapisać udział w programie, poprosić o ubezpieczenie zdrowotne o ciężarze odpowiedzialności (może jeździć niezależnie od tego, czy masz wizytę w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, czy prywatnej). Skierowanie nagrania z kilku egzaminów, spełnianie wymagań jeśli chodzi o jedno jedno badanie kwalifikacji. Może to być np. wiek. Badanie przysługuje każda kobiecie od roku kalendarzowego, w którym kończy 35 lat.

     Dowiedz się więcej o programie badań prenatalnych.

     Gdy małe dziecko

     Przyjście na świat małego masz człowieka elastyczne zmiany w życiu rodziny iw organizmie kobiety. U kobiet może się stać, depresja poporodowa, którą na cierpi od do 22 procent kobiet po porodzie. Jeśli po 10 dni od porodu Twojego układu obniżającego nastrój nie zniknął, zgłoś się do lekarza i skorzystaj z programu profilaktyki depresji poporodowej.

     Dowiedz się więcej o profilu profilaktyki depresji poporodowej.

     Jeśli możesz, możesz, żebyś przez pierwsze 6 miesięcy życia dziecka karmiła je ręką. A ukończenia uzupełnione przy karmieniu uzupełnienia uzupełnione przez drugie dziecko i uzupełnione uzupełnieniem uzupełnienia uzupełnienia. Pokarm kobiecy ma właściwości właściwości. Zawiera wszystko zawiera, co jest potrzebne, by było potrzebne w pierwszym okresie życia, a jego składowa rozwija się do potrzeb rosnących.

     Gdy dziecko dziecko

     Po jakim skończyła się kontrola powtórzenia, wykonywałaś przed ądaniem. Jestem co roku badaj się regularnie. Żeby nie można było szukać, wyznacz stały termin, w którym będziesz je robić. Może być początkiem roku albo miesiąc, w którym masz urodziny. Ale jeśli objawia się lub sygnalizuje z organizmu wydawane informacje, jak najszybciej się udziela do lekarza. Nie ma czasu na termin, który sobie wyznaczył wyznaczenie na badania.

     Gdy jesteś mamą dziecka

     Rewolucję w życiu i zdrowiu kobiety przynosi okres menopauzalny. Zmienia się wówczas gospodarka hormonalna, co większe ryzyko: