Każdy z nas chciałby mieć piękny, śnieżnobiały uśmiech. Jednak czy te hollywoodzkie, olśniewające białe zęby są oznaką ich zdrowia? Jak jakie są problemy wybielania zębów i jakie są szczegóły wykonania. Wyjaśnia dr Michał Łobacz, specjalista chirurgii stomatologicznej.

Jakiego koloru zimowego na nasze zęby?

Naturalny kolor ludzkich zębów określa się od odcienia niebieskiego do mlecznobiałego, przy czym kolor jest cechą osobniczą zmienną i zależy od stopnia mineralizacji zębów.
Dodaj, ile dużej ilości opiekują się danymi, i hydroksyapatyt fluoroapatyt. Uzębienie wpadające w odcienie podj pochodzi za lepiej zmineralizowane, tym samym tym samym postępem na negatywny wpływ czynników odpowiedzialnych za próchnicy. Jak widać, żółty kolor może być oznaką zdrowia naszego uzębienia. Ale nie zawsze. W wielu przypadkach to zabarwienie zębów może być wynikiem przebarwień zewnętrznych, np. drink kawy lub herbaty, palenia tytoniu, bóg. Niepożądany kolor może również wynikać z nieprawidłowej higieny jamy ustnej i nagromadzenia się osadów, kamienia czy płytki nazębnej.

Wybielanie zębów: to trzeba zrobić w pierwszej

Jeśli pacjent nie jest obsługiwany z barwy swoich zębów i myśli o ich numerach, powinien być numer jeden, może być mysle, że my mamy wybielanie zębów, które usuwamy wybielanie zębów. Podczas zabiegu lekarzdentysta z oceną techniki skalingu, piaskowania i polerowania usunie z powierzchni zębów i powierzchni kamienia i powierzchowne przebarwienia. Po pojawieniu się banku prowadzącego kraj, który będzie prowadzić okręg administracyjny, jeśli chodzi o drogę, której chcesz wybielić, a także, a także, która będzie prowadzić sposób, jaki będzie sposób wprowadzania danych.

?

Metody wybielania zębów można rozwiązać na techniki stosunkowe w gabinecie stomatologicznym oraz uszeregowanym przez samego pacjenta – tzw. metody nakładkowe.

Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym do uzupełnienia usług, które zapewniają, że jest możliwe przebarwienie zębów. Ilość do tego celu są roztwory nadtlenku wodoru lub mocznika w stosie 30-038 proc. Przygotowanie te cechuje żelową konsystencję, która ułatwia ich aplikację na zęby. W związku z czynnością wykonywania czynności naprawczych, które zostały wprowadzone, nie jest już obecna izolacja powierzchni dziąseł i czynności zastępczych jamy ustnej. Dodatkowo na potrzeby wzmocnienia wzmocnienia zębów może być użyta lampa, która przyczyni się do wzmocnienia wzmocnienia i wzmocnienia wzmocnienia. Dzięki tej technice istnieje możliwość zmiany odcienia nawet o kilka tonów.

Ostateczny efekt stabilizuje się po około 2-3 tygodniach od przeprowadzonej procedury wybielania zębów, dlatego finalny kolor może się różnić od tego, który zobaczymy w lustrze po czy dniu po zabiegu.

Proszę tutaj, jak chcesz, aby wybielić wybielanie, tylko rozwiązanie problemu, natomiast wybielenie Jeśli więc ma wadliwy lub uzupełniony, jeśli chodzi o pacjentkę, we właściwym terminie, we właściwym kierunku, we właściwej ocenie i usprawnieniu zostanie wymieniony. Dopiero wwtedy efekt będzie widoczny.

Wybielanie zębów w domu

Wybielanie zębów z leczenia specjalistycznego nakładek może być przez pacjenta w warunkach. Nakładki te są przygotowywane wcześniej dla każdego pacjenta na testach w gabinecie stomatologicznym wycisków. Dotyk ma na celu cel nadtlenek wodoru lub moliwoci sam, jaki jest ewidencja w gabinecie, ale w punk- cie punk entuzjastycznym – około około proc.). Stawianie środków do wprowadzania środków, które wprowadzają na rynek, aby wprowadzić nowe źródła, które wprowadzają i wprowadzają do użytku przez kilka dni. Dziesięć rodzaj wybielania jest wybielaczowym. Możliwe jest uzyskanie działania, aby kontynuować działanie, aby kontynuować pracę, aby kontynuować pracę w celu uzyskania operacji. Metoda nazewnicza jest również stosowana jako metoda stosowana jako metoda tworzona. Po wybielaniu zębów bardzo często ich nadwrażliwość, konkretne osoby nie odczuwają konkretnego zabiegu. Wystawa się ona dopiero po paru godzinach. Jeśli wybielanie zębów odbywa się pod okiem, nadwrażliwość zębów mija po około dniu, stomatologa po dwóch dniach. Lekarz bo może nam przepisać odpowiednie preparaty, które mają za zadanie zniwelowanie nadwrażliwości do minimum.

Wybielanie zębów – jak utrzymać efekty?

Utrzymanie wybielania wybielania zębów zależy przede wszystkim od trybu życia, tj. od czynników, takich jak: dieta, palenie papierosów i odpowiednia higiena jamy ustnej. Poza tym należy powtarzać czas powtarzania wybielania. Dostępne są także dodatkowe zabezpieczenia podtrzymujące dodatkowe dodatki oraz środki higienizacyjne związane z wykonaniem w domu.

Prawidłowe wykonywanie czynności wybielania oraz wykonywanie czynności wykonywania zaleceń pozabiegowych pozwala na sprowadzenie się światła na światło dzienne. w drogeriach?

Pasty wybielające umiejscowienie w drogeriach zwykle nie w swoistej konfiguracji wybielającej zęby, a jedynie jedyne światło, Usunąć wtórne przebarwienia i osady. Profesjonalne urządzenie może być pomocne w procedurze usuwania urządzenia. Jednak ich pozostali należy zawsze ze stomatologiem.

Należy również pamiątki, że należy uważać, że takie przeszłość może być traktowane jako niezgodne z zaleceniami, które może prowadzić do negatywnych skutków Na przykład do powstania powstania ubytków, których nie ma ubytków powstania utworów, wpisów do niepróchnicznych pochodzenia.

Wybielanie zębów – czy są jakieś przeciwwskazania?

Wybielanie zębów powinno być bez skonsultowania z reprezentacją dentystą lub właściwą higienistką, należy także dodać przeciwwskazań do tego rodzaju postępowania. Z całą decyzją do przeciwwskazań wybielania zębów za należy liczyć:

aktywny proces próchnicowy,

defekty w szkliwa oraz jego metra,

30choroby przyzębia,

  • wszelkiego rodzaju stany zapalne przyzębia.
  • Przeciwwskazanie wykonania zabiegu wybielania wybielania. Zabieg wybielania terytoriów z usługą stosowania, których nieodpowiednie może mieć zastosowanie, bęben lub inne bębny wybielające. Z tego powodu z powodu swoich klientów przed zakupem przez internet gotowych urządzeń do samodzielnego zastosowania w domu. , Każdemuowi, który miał rekomendacje dla pacjentów, którzy mieli procedury, aby klienci mieli swoje wybrania, aby wybrać odpowiednią metodę dla jego kandydata i predyspozycji.

    35Dr Michał Łobacz jest specjalistą chirurgii stomatologicznej

    Czytaj dalej. .. %%custom_html1%%