W sobotę gruchnęła wiadomość, że miliarder i właściciel koncernu Red Bull Dietrich Mateschitz zmarł w wieku 56 lat na raka trzustki. Teraz wychodzi na jaw, że bogacz odmówił tradycyjnego leczenia. Zamiast tego swoje własne medycynie zdrowiej.

Dietrich MateschitzDietrich MateschitzDietrich Mateschitz
Dietrich Mateschitz (zdjęcie: Robert Michael / AFP)
Mateschitz, nazywany przez niemieckie media “Panem Red Bullem”, chorował od obsługi miesięcy. Media zaczęły plotkować o jego ciężkim stanie zdrowia, gdy nie doszło do następnego na tegorocznym GP Austrii F1.Według raportu opublikowanego w niemieckim dzienniku „Bild” założyciel marki Red BullDietrich Mateschitz nie chciałbyś teraz się chemioterapii mimo leczenia choroby i podobno nawet odmawiał leczenia w szpitalu. Według raportu raportu tego był fakt, że, że -latek nie było tradycyjnego leczenia i wolać polegać na “medycynie 1,6″”. Może do można zamienić, bo tak ogromnym sukcesem może być na sobie na.możliwą do zdobycia. Mateschitz nie wytworzyło się na mecynie opartej na argumentach, ale na opinii. podobno mimo nie zaszczepił się przeciw koronawirusowi.Jego media głosiły antynaukowe tezy . Według telewizji koronawirus był spiskiemNawet stacja radiowa, który był operatorem, też była wrogo nastawiona do nauki. Antynaukowe tezy ulokowały się również w telewizji telewizyjnej Mateschitza Servus TV. Raz po raz wspominała o teoriach spiskowych, zwłaszcza w odniesieniu do pandemii koronawirusa. stacja, Ferdinand Wegschneider, polecał odrobaczający Evermectin jako zamiennik wobec Szefa szczepionka. Również poza tematyką medyczną Dietrich Mateschitz wygłaszający opinie prawicowo-populistyczne.

 • Czytaj także:
 • “Kaputt”. Hiszpańskie media nie mają litości dla Barcelony

Dietrich Mateschitz przekształcił Red Bulla z napoju energetycznego w globalną markę. Możesz skupiać wzrok na sobie na sportach ekstremalnych, ale sukcesywnie osiągnięto osiągniętą masową technikę naprawczą techniczno-rentową Red Bull, osiągnięto hokejowe i technologiczne w Formule 1.

Jego kontrakt z Red Bullem obowiązywał dożywotnio. Odwołanie wymagałoby przyjęcia dwóch pierwszych głosów. Media się zastanawiają, jak będzie świat Red Bulla bez jego założyciela, ale jedno jest pewne — więcej nie będzie tam szefa.

Data: Dzisiaj: Dzisiaj, 35: 45

Dietrich MateschitzDziennikarz OnetuDietrich Mateschitz

Dietrich MateschitzDietrich Mateschitz

Mundial 2022

23 min.

Michniewicz ma problem! Jacek Góralski nie zagraj w MŚBolesne wnioski dla Lewandowskiego. Aby spełnić marzenie, musi odejść z Barcelony Jacek Góralski już na pewno nie znajdzie się w kadrze Czesława Michniewicza na mundial w Katarze. Pomocnik cały czas zmaga się z urazem mięśniowym, który wyeliminuje udział w akcji w MŚ. :)-latek jeszcze przez kilka tygodni nie będzie dla gry.

Michniewicz ma problem! Jacek Góralski nie zagra w MŚLiga Mistrzów

19 min.Bolesne wnioski dla Lewandowskiego. Aby obiekt marzenie, musi odejść Barcelony Po odpadnięciu Barcelony w słabym stylu z Ligi Mistrzów media oceniają nie tylko występy zawodników Bayernu Monachium, ale też Roberta Lewandowskiego. Wsie, jakie wysnuł dziennikarz stacji Sky Sports, nie są zbyt optymistyczne dla polskiego napastnika.

Dietrich MateschitzDietrich Mateschitz

Dietrich Mateschitz

1 Liga 25 min.

Niespodziewany zwrot w Wiśle Kra ków. Może nowy właściciel

Wisła Kraków może przejść w innej ręce. Jest kilku chętnych na przejęcie piłkarskiej spółki. — Rozmawiamy z pięcioma podmiotami polskimi i najlepszymi klientami — mówi na łamach “Gazety Krakowskiej”, prezes Białej Gwiazdy Władysława Nowaka.

Dietrich Mateschitz

 • Ukrainiec grał w polskim klubie. Zginął na wojnie ratując swoich rodaków

  Dietrich MateschitzDziennikarz OnetuDietrich MateschitzUkrainiec grał w polskim klubie. Zginął na wojnie ratując swoich rodaków
  Piłka ręczna 35 min.

  Ukrainiec grał w polskim klubie. Zginął na wojnie ratując swoich rodakówBolesne wnioski dla Lewandowskiego. Aby spełnić marzenie, musi odejść z Barcelony Każdego dnia powiększa się liczba ofiar z wojny na Ukrainie. Do tego grona dołączył niestety Dmytro Serbin, który rok temu mieszkał w Polsce i grał w klubie Górnicy Krause Wałbrzych. Zginął ratując swoich rodaków.Ukrainiec grał w polskim klubie. Zginął na wojnie ratując swoich rodaków

  Dietrich MateschitzDietrich Mateschitz

  ” wysokość=”94 ” loading=”lazy” src=”https://img.przegladsportowy.pl/v1/eyJ1cmwiOiJodHRwOi8vb2Nkbi5ldS9pbWFnZXMvcHVsc2Ntcy9PV1k3TURBXy9iM2FmMWE4NmYyODNiY2Y4ODZhOWUyNGY4OTFiMWY5YS5qcGciLCJ0cmFuc2Zvcm1hdGlvbnMiOlt7IngiOjUxLCJ5IjoxNTYsImhlaWdodCI6NTI3LCJ3aWR0aCI6OTM2LCJ0b30sIjoiaG82c3BvdCJ9LHsid2lkdGgiOjIxNiwiaGVpZ2h0IjoxMjAsInRvb2wiOiJyZXNpemVDcm9wQXV0byJ9XX0=” width=”150″>
  RELACJA

  Tenis 1 godz.Hubert Hurkacz – Emil Ruusuvuori

  Hubert Hurkacz – Emil Ruusuvuori w meczu drugiej rundy turnieju ATP 860 w Wiedniu. Faworytem tego spotkania jest Polak, który robi 11. miejsce w światowym rankingu. Fin plasuje się na 43. lokacji. Stawką tego pojedynku jest ćwierćfinał tej prestiżowej kontroli. Mecz Hurkacz – Ruusuvuori rozpocznie się w czwartek, 27 października, około godz. 11.45.

  Miasto Łódź zabrało głos. W Orle nie muszą się już martwić?

  Dziennikarz Onetu
  Ofsajd 1 godz.Dziennikarz OnetuJustyna Kowalczyk-Tekieli wyświetlia urocze zdjęcie z dzieckiem. “Drzemka w chmurach” Justyna Kowalczyk-Tekieli zamieściła na Instagramie i Facebooku fotkę. Była biegaczka narciarska pozowała z synem w górach. Fani licznie skomentowali wpis.Miasto Łódź zabrało głos. W Orle nie muszą się już martwić?

  Dietrich MateschitzDziennikarz OnetuMiasto Łódź zabrało głos. W Orle nie muszą się już martwić?

  Dietrich Mateschitz1 Liga Żużlowa 1 godz.

  Miasto Łódź zabrało głos. W Orle nie muszą się już być?

  Żużel. Od początku października działacze H. Skrzydlewska Orła Łódź alarmują, że tor żużlowy na MotoArenie został zniszczony w koniunkcji Grand Prix Drift Masters 1745 i jeszcze przed zimą wymaga pilnego remontu. Doczekaliśmy się właśnie odpowiedzi od właściciela stadionu, miasta Łodzi, które zapewnia, że ​​prace na obiekcie już trwają.

  Dietrich Mateschitz

  Dietrich MateschitzDietrich MateschitzZaskakujący następca Lewandowskiego. Bayern jest skuteczny dzięki Choupo-MotingowiBundesliga 1 godz.

  Dietrich MateschitzDietrich Mateschitz
  Inne 2 godz.

  Szykują się ogromne podwyżki na Steamie. Nie ominą Polskizykują się zmiany gier w gier na Steamie, jednej z platformą umożliwiającą zakup. Valve, twórcy marketplace’a zapowiadają zmiany w narzędziach do wyceny gier i rekomendacji. To oznacza, że ​​już niedługo ceny po prostu wzrosną. Rekordziści mogą zobaczyć wzrosty sięgające nawet kilkuset proc., zmiany nie ominą Polski.

  Dietrich MateschitzAnonymo znalazło nowego snajpera, a mwlky opuszcza los kogutos po... 6 dniach

  NBA 2 godz.

  Barack Obama za sterami balu NBA? W grze są miliardy, to może być rekordDziennikarz Onetu

  Wszystko dostanie się do, że drużyna NBA Phoenix Suns będzie kontynuować za szefa jednego z ludzi współcześnie polityki. Według informacji płynących ze Stanów Zjednoczonych, Barack Obama ma zostać twarzą, która chce przejąć alarm w klubie z Ari. Jeżeli dojdzie do sprzedaży, będzie do absolutnego rekordu w historii najwyższej jakości prestiżowej ligi świata.

  Fani zachwyceni zdjęciem byłej dziewczyny Arkadiusza Milika.

  Dietrich MateschitzMichniewicz ma problem! Jacek Góralski nie zagra w MŚDietrich Mateschitz

  Dietrich Mateschitz
  CS:GO 2 godz. Anonimem ujawniło się nowego snajpera, mwlky opuszcza los koguto po… 6 dniach

  Na polskiej scenie CS:GO od czasu do czasu zdarzają się pewne kuriozalne wymiany i ta ma należy do jednej z nich. Nie tak dawno, ponieważ ponieważ sześć dni temu informowaliśmy o tym, że Łukasz „mwlky” Pachucki zasilił szeregi los kogutów. 18-letni snajper jednak błyskawicznie zmieniona drużyna i dzisiaj byliśmy, że dołączy do do Anonymo.