Wiosna – nasze zdrowie – nadejście normy do bardzo dobrego czasu, aby osiągnąć nasz cel nawykom oraz temu, jak to jest na nasze zdrowie. Często wprowadzanie kilku mniejszych zmian – daje duże rezultaty. Nowe tworzenie się poprzez wykonywanie czynności w sposób regularny. Oto przydatne pomoce, dzięki którym dbasz o edukację i dobre samopoczucie na wiosnę.

1. Zacznij od kuchni – społeczność iw przenośni
zbilansowana dieta, to podstawa dobrego zdrowia i urzędu. W związku z tym zmiany w nawykach potwierdzono właśnie od zmian w sposobie odchodzenia. W naszym jadłospisie należy znaleźć m.in pełnoziarniste produkty zbożowe, ryby, chude mięso, owoce i warzywa. Warto spojrzeć na urozmaicenie potraw, dzięki temu nie tylko nasza dieta będzie pełnowartościowa, ale także unikamy nagości w kuchni.

Żywiąc się zdrowym odżywianiem nie sposób wspomagania formy diety. Gotowanie i pieczenie na parze jest jedną z najlepszych metod spożywania posiłków, ponieważ nie tylko oceniamy walory smakowe, ale także my wszystkie wartości standardowe. Tego typu gotowanie może być również wyjątkowo proste.

w piekarniku Samsung Dual Cook Steam Przygotowujemy dwie odmiany tego samego, w różnych trybach i temperaturach. A dzięki specjalnemu separatorowi, który dzieli urządzenie na dwie komory, możemy przygotować w nim zupełnie różne dania – w tym jedno na parę – nie martwiąc się o przenikanie zapachów.

Przetestuj Samsunga Galaxy Z Fold4 i Galaxy Watch 5 Pro – po aktywnym użytkowaniu

Ponadto, urządzeniem służącym do obsługi naszego smartfona lub tabletu za pośrednictwem aplikacji SmartThings[1]. W jaki sposób możemy ustawić czas pracy urządzenia, przewidzianą temperaturę lub podgrzać posiłek w pracy do domu. Urządzenie posiada również kamerę AI Pro Cooking, która rozpoznaje danie iw oparciu o odpowiednie przepisy pozwalające określić parametry gotowania[2]. Dzięki kamerze możemy monitorować proces obsługi za pomocą aplikacji, dodatkowo kamera w czasie rzeczywistym obserwuje wyniki i działanie nas z powodu (na nasz smartfon), kiedy zaczyna się przypalać.

2. Pamiętaj o nawodnieniu
Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, by każdego dnia dodatku do organizmu od 1,5 do 3 litrów wody – w zależności od masy ciała i trybu życia. Najlepszym sposobem na to, aby wyrobić sobie nawyk naparu wody, jest mieć dzbanek z napojem gdzieś pod ręką.

Strefa napojów Beverage Center™ w wybranych lodówkach Samsung (Multidoor oraz Side by Side) zapewnia szybki i łatwy dostęp do schłodzonej przefiltrowanej wody (także smaku, jeśli zdecydujemy się dodać do dzbanka cytryny lub miętę). Co więcej, strefa jest wyposażona w toksycznego BPA[3] Automatycznie dopełniany pojemnik na wodę. W lodówce Samsung również filtry do wody: Hafex oraz Haf-QIN, dzięki czemu możemy korzystać z wody butelkowanej[4].

Dodatkiem do napoju Beverage Center™ jest Dual Auto Ice Maker, czyli regulacja kostkarka ze specjalnymi rodzajami lodu. Dual Auto Ice Maker wytwarza lód w kostkach oraz w mniejszych Ice Bites™, które szybciej schładzają napoje.

Test Samsunga Galaxy Z Flip4, Watch5 40 mm i Galaxy Buds 2 pro – zgrany zespół

3. Wybierz aktywność, którą lubisz
Regularne uprawianie sportu oddział na nasze zdrowie na wielu czynników: dotlenia organizmu, zapobiegania chorobom, a także dostarczania naturalnych endorfin. Nasz organizm jest tworzony do ruchu, dlatego warto wprowadzić go do naszego naturalnego. Jak do tego? Wybrać, by sprawiało nam przyjemność! Joga, aerobik, basen, bieganie – opcja mamy naprawdę dużo. Ale regularna aktywność to również spacery na świeżym powietrzu. Ważne, aby robić to regularnie.

Stwórz inteligentną kuchnię z Samsung – skorzystaj z promocji [5]

Zobacz również

EZVIZ C8W Pro 2K

Czy wiesz, że możesz zacząć nawet do 3000 zł zwrotu za sprzęt AGD Samsung? W okresie od 7 marca do 30 kwietnia (lub do wyczerpania puli zwrotów) kup wybrany bilet lub dobierz do piekarnika więcej urządzeń AGD, aby skorzystać z dodatkowego zwrotu (lista dostępna w regulaminie promocji). Napisz na jedną ze stron pochodzących ze stron internetowych, a następnie zarejestruj się w promocji na http://www.kuchnia.samsung.pl. Szczegółowe informacje o promocji są dostępne właśnie na tej stronie internetowej.

Aby rozpocząć z promocją, należy podjąć następujące kroki:

Kup wybrany telefon lub dobierz do piekarnika inne urządzenia AGD Samsung w okresie od 07.03 do 30.04.2023r.(lub do wyczerpania puli zwrotów). Lista urządzeń w regulaminie promocji.
Napisz swoją na jedną osobę ze źródeł i oznacz ją #PromocjaSamsungCashbackZabudowa.
oryginalne dokumenty: skan dowodu zakupu, nr seryjny, zdjęcie tabliczki znamionowej, potwierdzenie wydania opinii.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy na kuchnię.Samsung.pl w ciągu 21 dni od daty zakupu.
Po pozytywnej weryfikacji adresu zamieszkania na wskazane przez Ciebie konto.

***

[1] Dostępna wersja z systemem operacyjnym Android od wersji 7.0 oraz iOS od wersji 10.0. Wymagane działanie z sieci Wi-Fi oraz konto Samsung Account. Szczegółowe informacje o wymaganiach sprzętowych i aplikacjach SmartThings na https://www.samsung.com/pl/apps/smartthings/. Wymagane jest wspieranie Wi-Fi i konta Samsung Account.
[2] Baza przepisów w wersji angielskiej
[3] Bisfenol A (BPA) znaleźć można w plastikach z poliwęglanu i żywicach epoksydowych, z których często wytwarza się pojemniki na żywność i napoje. Uznaje się, że może w jaki sposób oddziaływać na zdrowie.
[4] Więcej o filtrach w wybranych lodówkach Samsung: Filtr do lodówki HAFEX | Samsung Polska
[5] Organizatorem promocji jest Samsung Electronics Polska Sp. z oo Promocja trwa od 7 marca do 30 kwietnia 2023 lub do wyczerpania puli zwrotów. Zwrot 3000 zł jest wartością zwrotu przy zakupie wybranych produktów AGD Samsung. Lista modeli produktów pochodzących z udziału w promocji, wartości poszczególnych zwrotów oraz szczegółowe zasady promocji dostępne na kuchnia.samsung.pl.

Czytaj dalej…%%custom_html1%%