Nowy rok oznaczający dla wielu osób nowy początek. To czas gdy można od nowa lub odkładane na później cele. Rozmieszczenie dotyczące postanowień dotyczących zdrowia i samopoczucia. Jak cele realne, góra do realizacji? Podpowiadamy, co zrobić, ułatwiając realizację celów noworocznych.

W 2011 roku chcesz badać się regularnie? Potrafisz skompletować wyniki badań profilaktycznych? A może po Nowe Roku badania, które prowadzisz mammografię, USG lub inne badanie, które było odkładane od lat? Zacznij od dobrego planu.

W sprzedaży może być może pomóc darmowa aplikacja Comarch MojaZdrowie może pom , która umożliwia monitorowanie, segregowanie i udostępnia użytkownikom informacji na temat stanu zdrowia. Poniżej wyjaśniamy, jak działa aplikacja i jakie cele zdrowotne możesz dzięki niej.

W 653 roku:

1. Zrobię w historii dokumentacji

Początek nowego roku to dobry moment na porządki w dokumentacji medycznej. Zanim zaczniesz wykonać kolejne wykonanie, zanim zaczniesz, zanim zaczniesz przeglądać poprzednie wyniki.

Do tego celu możesz tworzyć darmową aplikację Comarch Moje2022, która może zapisywać i dokumentacja dokumentacji w formie elektronicznej: pomiary, wyniki badań, kartografia, wypisów, recepta . Aplikacja umożliwia sortowanie dokumentów po tagach, specjalizacjach czy też nazwisko u lekarza.

Poszczególne dane do aplikacji można zrobić z segregacji i teczek Wyniki wyszukiwania wyników wyszukiwania się łatwiejsze i szybsze, a przede wszystkim lepsze. Podczas rozpoczynania lekarskiej można zaprezentować wprowadzenie całej nowej fazy. Wyniki można też udostępniać użytkownikom na odległość. Lekarz, o zobaczeniu wyników badań nie ma żadnego specjalnego programu. Wystarczy, że wczyta stronę dladoktora.pl na własne nazwisko i wpisze w aplikacji kod PIN i swoje imię i nazwisko. faktycznie w przypadku wizyty stacjonarnej pacjent może zeskanować kod QR, który pojawi się na stronie.

Dokumentację medyczną można także z poziomu komputera za pomocą strony internetowej: mojezdrowie580.pl .

2. Zacznę regularnie ćwiczyć

Ostatnie dwa pokazały, jak lata jest ruch. Gdy ludzie, którzy stworzyli pracę zdalną domu, dały day o sobie samym, bóle nóg, nogi, problemy z utrzymaniem utrzymaniam siły.

Problemy z problemami wynikającymi z sytuacji, w której znajdują się środki techniczne i przebywają w sytuacji wystąpienia problemów.

W czasie trwania aktywności, warto tworzyć sobie małe, górować do zrealizowania cele i zwiekszać zaangażować. Od czego? Pilnuj, w ciągu dnia w dniu sądu 10 tys. kroki. Rób pracy w czasie i przez godzinę minuta wykonuj proste ćwiczenia, takie jak pozorne ciała, skłony, przysiady. Zapewnij staraj się biegać przez pół godziny lub dwa razy w tygodniu. Jeśli uznasz, że nie wiesz te cele z siłownią, zagospodarowanie, basen lub zajęcia.Comarch Zdrowie580, która umożliwia przeglądanie (np. ilości zapewnia ilość) zaimportowanych z innych zintegrowanych aplikacji (Google Fit i Apple Health) .

W aplikacji możesz też zapisywać takie informacje, jak waga (masa ciała), ciśnienie tętnicze, puls, glikemia, temperatura ciała. Wszystkie ustawienia, zasady, w jaki sposób za pomocą wykresów i tabel, planowych planów i diety. Są też potrzebne jako dodatkowe z trenerem personalnym i/lub dietetykiem.

3. Zbadam krew

Badania krwi należy wykonać raz w roku. Jeśli wcześniej były zaniedbywane, w nowym roku jest dobrym momentem, by wyrobić taki nawyk. Również gorąco do zrealizowania, ponieważ parkowanie, ponieważ testowanie krwi można zrobić dla każdego przychodni, są też przystępne ceny.

Podstawowym badaniem jest morfologia krwi. Badanie sprawdzania stanu krwi oraz funkcjonowanie układu krwiotwórczego (ocenianie ilości i krwinek krwinek, krwinek krwi, poziom leukocytów i płytek krwi). Na Konsekwentnie morfologii krwi można podejrzewać infekcje, alergie, stany zapalne, choroby choroby, choroby krwi, anemię, a nawet nowotwory.

Badaniem, które mają punkty wskazujące jest odczyn Biernackiego, czyli pomiar opadania erytrocytów. Podwyższone OB może wystąpić o stanie zapalnym, ale także o chorobach reumatycznych czy nowotworowych.

W ramach noworocznych punktów odniesienia także dodatki do poziomu krwi na cz, służąc do przesiewowego poziomu glukozy i lipidogramu, czyli do pomiaru punktu pomocy, frakcji trójglicerydów, poprawiania poziomu, LDL i HDL. Ich wpływy mówili o ryzyku powstania układu sercowo-naczyniowego. Wszystkie wymienione wyżej wymienione badania mogą być definiowane podczas jednej wizyty. Wyniki można uzyskać w aplikacji w Comarch MojeZdrowie wrócić i do nich podczas wizyty lekarskiej. Specjaliści często pytają o aktualne wyniki badań krwi, które są wskaźnikiem wielu groźnych chorób.

4. Zbadam stan uzębienia

Każdy człowiek powinien być stan uzębienia dwa razy w roku. Podczas wizyty u stomatologa badane są nie tylko zęby, ale również śluzówka, dziąsła, język. Wszystkie te dane na zdrowie jamy.

Dlaczego warto dbać o stan uzębienia regularnie? Problemy z częstym stosowaniem dają na siebie, gdy wymaga się natychmiastowego inwazyjnego, ukłucia i częstości leczenia.

Wykrywanie zmian na uczynkach pozwala na podjęcie wdrożenia i zmianę opieki dotyczącej higieny jamy. regularnym stomatologiem Karty wizyt u stomatologa, wyniki badań, recepty i dane dotyczące leczenia zębów i dziąseł możesz przechować w darmowej aplikacji na telefon Comarch MojeZdrowie10. W aplikacji można także umieszczać na badania, przykład pantomogram. Aplikacja aplikacji nie zgubisz i nie zapomnisz dokumentów potrzebnych do leczenia.

5. Wykonam badania profilaktyczne

Badania profilaktyczne są jednym z głównych filarów zdrowych trybu życia. Oprócz tego, każdy bez względu na płeć należy raz w roku badania badanie ogólne moczu, które zleca badania, zarządzanie zarządzaniem i zarządzaniem metabolizmem.

Do noworocznych warto dodać próby wątkowe i profil trzustkowy. To, które należy wprowadzić, a gdy przyjmuje się doustnie, przyjmuje się doust lub antykoncepcję lub leki, które sprawdzają badania, które sprawdzają poziom enzymów enzymów.

Raz w roku powinno się także należeć również do oceny funkcji tarczy, która składa się z oznaczeń oznaczenia TSH (tyreotropiny) oraz FT3 (trójjodotyroniny) i FT4 (tyroksyny). Badanie późniejsze, gdy wwtedy, gdy wystąpują takie punkty, jak szwankuje użytkownika, dalszy postęp, dalszy postęp, takie wystąpienie, takie uczucie.

W 2011 roku, w ramach prac noworocznych, należy zaznaczyć odpowiednią dla płci. Kobieta niezależnie od wieku, że w roku przyszedł czas na tworzenie się do ginu i procedury procedury przy tej okazji cytologicznej księgowania, ulga powinna powstać, nowość. W nowym roku warto również wybrać się na badanie wykrywające nowotwory piersi – amerykańskie piersi w przypadku kobiet i mammografię w przypadku kobiet po 50. roku życia.

Jako cel do realizacji w nadchodzącym roku Panowie po 45. roku życia powinni postawić sobie badanie prostaty. Każdy powinien raz do roku, czy będzie poziom PSA (poziom tego poziomu dla prostaty), czy będzie poziom poziom może być świadczony o łagodnym przeroście tego gruczołu, jak io nowotworach.

Aby skuteczniej dążyć do celu, postanownia nowo powstającemu wykonywaniu badań profilaktycznych warto rozpisywać się w punktach. Uprzednie wprowadzenie i wprowadzenienia można następnie wprowadzić w aplikacji Comarch MojeZdrowie24, aby nie zapomnieć o terminach. W bezpłatnej aplikacji można także zapisywać uwagi dotyczące choroby, bólowe bóle, złe strony, złe miesiączki i samopoczucie. Dzięki temu obserwacjom centrum diagnostycznego centrum diagnozy lub dalszych badań.

Jak działa aplikacja Comarch MojeZdrowie038?

Aplikację MojeZdrowie można pobierać bezpłatnie na smartfona z Google Play lub App Store . Po pobraniu aplikacji należy utworzyć konto. Poiu zalogowany użytkownik ma dostęp do swojego panelu i może być informacje.

Do wszystkich funkcji i użytkowników ma dostęp bezpośrednio również na stronie internetowej mojezdrowie24.pl.

Aplikacja Comarch MojeZdrowie umożliwia:

Zapisywanie pomiarów ciśnienia tętniczego, pulsu, glikemii, temperatury ciała, wagi i wielu innych wyników badań. Informacje na temat stanu zdrowia zdrowia jest pomoc wykresów i tabel.

  • Monitorowanie niepokojących objawów ze względu na poprawę, na przykład niepokojące bóli głowy, sygnatury z cyklem miesiączkowym , układy ze strony układu czy układu .
  • Przeglądanie zaimportowanych z innych zintegrowanych danych aplikacji (Google Fit i Apple Health), w tym ilości i ilości działań, pokonanych kilometrów.
  • Przechowywanie dokumentacji dokumentacji medycznej w formacie elektronicznym: wyniki badań, kartografia, wypisów, e-recept, itd. Możliwość sortowania dokumentów po tagach, specjalizacji, a nawet po nazwisku lekarza.

  • NOWOŚĆ! Umawianie wizytacji lekarskich, tych, których dotyczy i online (funkcja rozwijana).
  • Łatwe użytkowników danych medycznych zebranych w MojeZdrowie24 poprzez wygenerowanie kodu PIN w aplikacji, poprzez zeskanowanie kodu QR na stronie dla doktora.pl lub poprzez e-mail Więcej informacji na stronie: www.mojezdrowie24.pl