Przez lata kampusy uniwersyteckie były domem dla rosnącej epidemii mającej wpływ na zdrowie ich mózgu. Studenci zwracają się do rzeczy takich jak Adderall, aby się skoncentrować i przejść przez swoje studia. Ale jeden student USC postanowił coś zrobić z tą rosnącą epidemią kilka lat temu. Tak narodziła sięBrainz Power.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o wyjątkowej ofercie firmy i jej młodym założycielu w tym tygodniu Spotlight dla małych firm.Czym zajmuje się firma

Sprzedaje produkty nootropowe i zdrowotne dla mózgu.

Założyciel Andrew Kozlovski powiedział Small Business Trends: „Jako kompleksowe rozwiązanie dla mózgu, dostarczamy tłuszcze dla energii mentalnej, nootropowe dla skupienia i pamięci oraz Krill Oil dla długoterminowego zdrowia mózgu… żadne inne nie łączy najlepszych 4 produkty do odżywiania mózgu pod jednym dachem. ”

Nisza biznesowa

Koncentracja na jakości.

Kozlovski mówi: „Byłbyś zszokowany, jak wiele firm z nadwyżką cen i przy niedostatecznym dostarczaniu ilości prawidłowego odżywiania w przestrzeni zdrowia mózgu.”

Jak powstała firma

Aby rozwiązać wspólny problem dotyczący kampusów uniwersyteckich.

Kozlovski mówi: „Zacząłem Brainz Power 5 lat temu, kiedy byłem studentem pierwszego roku w USC, aby zająć się epidemią Adderall, która ma miejsce wokół wszystkich kampusów uniwersyteckich. Nie było firmy, która by to rozwiązała, ani nie zapewniła naturalnej alternatywy… więc zrobiłem to. ”

Największa wygrana

Przenieś się do Forbes… jeszcze zanim nie ukończyłem szkoły wyższej.

Kozlovski dodaje: „Potroił biznes w ciągu jednego tygodnia.”

Największe ryzyko

Pierwsze kroki prawie bez zasobów.

Kozlovski wyjaśnia: „Byłem 18 lat, miał $ 500, i zamieniłem to w 250 k do czasu gdy byłem 22. Sam musiałem zapłacić za studia, więc $ 500 w tamtym czasie było dla mnie dużo. ”

Jak wydaliby dodatkowe $ 100, 000

Rozwijanie działalności online.

Kozlovski mówi: „[I would invest in] influencer marketing i 90% tej kwoty przelano na reklamy kierowane na FaceBook. ”

Śmieszny fakt

Firma miała prawie zupełnie inną nazwę.

Kozlovski mówi: „To było prawie nazywać się Smart Pill.”

Ulubiony cytat

„Nigdy nie jesteś za młody, aby zmienić świat”.

*****

Dowiedz się więcej oSmall Biz Spotlightprogram

Wizerunek : Brainz Power, Andrew Kozlovski

Więcej w:Rozwój małych firm


664100Czytaj więcej