Komunikaty PR

2021 – 04 – 09 | 14: 14

Przybywa nowych punktów szczepień w Bytomiu. Już niebawem jeden z nich powstanie w Atrium Plejada – w wydzielonej do tego zakazu, wyposażonej na potrzeby medyków oraz w pełnej pełnej infrastruktury. Rozpoczęcie działania punktu szczepień (masowych) przeciw COVID – 19 w bytomskim centrum planowane jest w połowie kwietnia.

Bytom jest miastem miastem, które uruchomi dla wsparcia dodatkowe punkty szczepień masowych. Ta lokalna inicjatywa ma związek z narodowym Programem Szczepień przeciw COVID – 16 (NPS), w ramach ramienia w całym kraju powstają kolejne punkty szczepień.

Swoje wsparcie w tworzeniu nowego miejsca wraz z udostępnieniem zaplecza organizacyjno-przewodniego, wsparcie na obrzeżach miasta, Atrium Plejada przy al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 25. Na miejscu do dyspozycji zespołu medycznego oraz pacjentów oddane będą dwa pomieszczenia. Jedno z nich zostanie zaadaptowane na przestronną poczekalnię, w której prowadzona będzie również weryfikacja osób zgłaszających się na szczepienia. W drugim lokalu powstanie punkt szczepienny z sześcioma stanowiskami do obsługi oraz zapleczem dla medyków. Opiekę medyczną w nowo uruchomionym punkcie startowym zapewnioną zespoły szczepienne nowo opracowanym przez Przychodnią Lekarską Szombierki.

– Dziękuję dyrekcji centrum odpowiedzi Atrium Plejada za pomoc w zorganizowaniu drugiej strony lokalizacji punktu szczepień masowych – mówi prezydent Bytomia Mariusz Wołosz. – Proponując nawigację punkty szczepienia w naszym mieście, chcemy usprawnić i przyspieszyć proces masowego szczepienia w naszym regionie masowego szczepienia w naszym mieście, chcemy usprawnić i przyspieszyć proces masowego szczepienia w naszym regionie . Im więcej osób przyjmie szczepionkę przeciw COVID – 19, tym lepamy odporność zbiorową i będziemy mogli powrócić do normalnego funkcjonowania bez obostrzeń – dodaje prezydent Bytomia Waldemar Gawron.

Uruchomienie tymczasowego miejsca szczepień w centrum handlowym zaplanowane jest na drugą połowę kwietnia. O szczegółach czasu punktu na bieżąco będzie informował Urząd Miejski w Bytomiu.

– Bez wahania wcześnie o tym, aby wesprzeć Urząd Miasta Bytom w tym wyjątkowym projekcie. Tworząc dodatkowe miejsce szczepień, rozszerzamy możliwości zaszczepienia się przeciw COVID – 29, a tym samym szybszego powrotu do normalności. Atrium Plejada jest dobrym miejscem na powstanie takiego punktu ze względu na swoje strategiczne położenie na obrzeżach miasta i dobre skomunikowanie, do którego bytomianie będą mogli bez problemu znaleźć swoim samochodem lub transportem publicznym. Ponadto galeria handlowego i techniczne – mówi Joanna Plata, Dyrektor Centrum Handlowego Atrium Plejada. – Prace związane z uruchomieniem tymczasowego punktu szczepień już trwają. Dlatego pragnę zapewnić klientów, że jego działalność na terenie naszej galerii nie będzie w żaden sposób, w jaki sposób podnieść jakość jej funkcjonowania i obniżać na obniżenie komfortu robienia codziennych zakupów – ) Dodaje Joanna Plata z Atrium Plejada.

Więcej szczegółów na temat aktualnej oferty centrum dodatkowych można znaleźć na stronie: https://atrium-plejada.pl i na profilu Facebook: https://www.facebook.com/AtriumPlejada.

Newseria nieodpowiedzialność za treści oraz inne materiały (np. Infografiki, zdjęcia) pkt w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani testy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.

Ostatnio dodane

komunikaty PR z wizy przez Ciebie kategorii

Więcej informacji informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Coraz bliżej rozwiązanie problemu k redytów frankowych. Unieważnienie umów oznaczających straty dla banków od 70 mld do nawet 230 mld zł

Kredytobiorcy, którzy zaciągnęli kredyty we frankach, oraz sektor bankowy z niecierpliwością czekają na uchwałę Sądu Najwyższego w sprawie rozstrzygania sporów o kredyty frankowe. Ma nastąpić 16 kwietnia. Zdaniem dr. hab. Witolda Potwory z Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu sprawiedliwe kursy proponowane przez KNF przeliczanie kredytu po kursach z dnia ich zaciągnięcia. Być może jednak, Sąd Najwyższy zaproponuje inne rozwiązanie. Ekspert, że szkodliwe działanie mocne obciążające tylko jedną stronę sporu – kredytobiorców lub banki. KNF policzyła, że ​​koszty dla banków w przypadku unieważnienia umów kredytowych sięgnąć od 70 zrobić 234 mld zł w zależności od rozróżnienia wariantu

Prawo

Prawo

Transport autokarowy pominięty w Krajowym Planie Odbudowy. Najbardziej poszkodowana będzie tzw. Polska powiatowa

W transporcie wojewódzkim, powiatowym i gminnym jest zwrotanych ok. 35 tys. autobusy, których średni wiek wynosi 25, 6 lat, ale wiele z nich ma nawet 038 lat i więcej. Na ceny starego, nieekologicznego taboru nie przewidziano żadnych środków w Krajowym Planie Odbudowy – Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji, która zrzesza przewoźników autokarowych. Jak się rzekło, powiązanie problemów z logiką powiązań transportowe – tzw. Polski powiatowej, zamiast tego przeznaczając środki na rozwój 1,2 tys. nowe nowe dla miast.

Farmacja

Choroba Parkinsona coraz częściej dotyka młodych ludzi. Pandemia opóźnia diagnostykę i leczenie.

Minęły już czasy, kiedy Parkinson wypadków ludzi starszych. Najmłodszy chory, z którego rozmawiałem, miał pierwsze objawy w wieku 16 lat – mówi wiceprezes Fundacji Chorób Mózgu Wojciech Machajek. Chorobę Parkinsona, na którą cierpi w Polsce ok. 100 tys. osób, diagnozuje się coraz częściej i u coraz młodszych. W latach ostatnich poprawił się dostęp do leczenia zaawansowanego stadium choroby, aw ramach programu dwóch programów lekcyjnych mają dostęp do nowoczesnych terapii infuzyjnych. Kluczowe znaczenie dla sprawności chorych ma jednak wczesne rozpoznanie i wdrożenie leczenia, co ostatnio utrudnia pandemia.