SECAUCUS, NJ , 6 lutego 2020 r. / PRNewswire / – Vitamin Shoppe ® , wielokanałowy sprzedawca produktów dietetycznych, ujawnił dziś wprowadzenie na rynek wysokiej jakości marki produktów sportowych od Johna „Jocko” Willinka , popularny poprzedni oficer Navy SEAL, New York Times bardzo popularny autor, gospodarz popularnego Jocko podcastu, Partner in Origin i współzałożyciel Tier Front, rozwoju zarządzania rozmawiającego z firma.

Jocko Willink

) Jocko Willink.

Jocko Fuel premium sports nutrition products are now available in over 690 locations of The Vitamin Shoppe and on www.vitaminshoppe.com. Jocko Willink

Jocko Fuel premium sports nutrition products are now available in over 690 locations of The Vitamin Shoppe and on www.vitaminshoppe.com.

) Odżywcze produkty sportowe Jocko Fuel premium są teraz łatwo dostępne w ponad 690 obszarach The Vitamin Shoppe i na stronie www.vitaminshoppe.com.

Jocko Fuel premium sports nutrition products are now available in over 690 locations of The Vitamin Shoppe and on www.vitaminshoppe.com. Jocko Willink Jocko Willink

Jocko Willink Jocko Fuel premium sports nutrition products are now available in over 690 locations of The Vitamin Shoppe and on www.vitaminshoppe.com.

Jocko Willink Jocko Willink Jocko Willink

Stworzony przez Jocko Willink i Maine – oparte na Origin, Jocko Fuel wykorzystuje szereg suplementów diety dla sportowców, które pomogą utrzymać ciało i umysł w najtrudniejszych wyzwaniach psychicznych i fizycznych. Linia produktów, wykonana w USA z najwyższej jakości składników, obejmuje proszki białkowe, wsparcie energetyczne przed misją, olej z kryla, nootropics, wspólne wsparcie, gotową energię i napoje wspomagające funkcje poznawcze. Dzięki współpracy z The Vitamin Shoppe, Jocko Fuel jest teraz dostępny po raz pierwszy w szerokiej dystrybucji detalicznej w ponad 690 miejscach The Vitamin Shoppe i Super Supplements, i na www.vitaminshoppe.com

Sharon Leite , Ceo z The Vitamin Shoppe, skomentowała: „My w The Vitamin Shoppe od dawna jesteśmy fanami ) Przesłanie motywujące Jocko Willink i podzielamy jego wartości determinacji, śmiałości i dyscypliny. Cenimy motywację, którą Jocko daje wielu ludziom, szczególnie tym, którzy w sposób godny podziwu służyli naszemu narodowi w mundurze. W tym Jocko Fuel Wyróżniająca się marka wiedzy i innowacji w sklepie Vitamin Shoppe stanowi ciekawe rozszerzenie naszych najlepszych w swojej klasie ofert odnowy biologicznej, które pomagają ci żyć jak najlepiej, niemniej jednak to określasz. ”

Zaangażowanie Jocko Willink w motywowanie innych do przejęcia odpowiedzialności za swoje cele związane z kondycją i życiem doprowadziło do opracowania Jocko Fuel.

Pete Roberts , prezes i dyrektor generalny Origin, skomentował: „Wprowadzenie Jocko do naszej owczarni w 2017 roku dało doskonały burza.

Wśród produktów Jocko Fuel znajduje się napój energetyczny Discipline Go, dumnie nazwany Dak Savage, na cześć Dakoty Meyer , były żołnierz piechoty morskiej USA, który w 2011 r. otrzymał Medal Honoru za bohaterstwo w Afganistanie

 • Jocko Discipline , nisko pobudzający, proszek przed misją opracowany w celu wspierania wytrzymałości, energii i funkcji poznawczych. Jocko Discipline, przeznaczony do przyjmowania w dowolnym momencie w celu wspierania funkcji poznawczych, zawiera D-rybozę, aminokwasy, takie jak acetylo-L-karnityna oraz adaptogeny, takie jak Ashwagandha i Rhodiola, zapewniające pomoc psychiczną. Słodzony owocem mnicha, nie zawiera sztucznych aromatów, cukrów ani kolorów.
 • Jocko Discipline Go, nootropowy preparat wspomagający energię, krążenie mózgowe i funkcje poznawcze w łatwy forma pigułki do wzięcia.
 • Jocko Discipline Go Drink, wygodna, gotowa do picia formuła bez cukru, bez konserwantów i 95 mg kofeiny, zaprojektowane w celu zminimalizowania skutków awarii typowych napojów o wysokiej zawartości kofeiny. Wspiera funkcje poznawcze i energię, słodzone 100% owocem mnicha.
 • Jocko Mölk, uwolniona w czasie mieszanka koncentratu serwatki, izolatu serwatki, kazeiny micelarnej i jajka. Słodzone owocem mnicha, to najwyższej jakości białko o niskiej zawartości węglowodanów jest bez dodatku cukru, sztucznych słodzików, aromatów i rekombinowanego bydlęcego hormonu wzrostu (rBGH). Jest również obciążony enzymami żołądkowo-jelitowymi i probiotykami, aby wspomóc zdrowie trawienia.
 • Olej Jocko Super Krill wykonany z dziko złowionego kryla antarktycznego, zawierający niezbędne tłuszcze Omega-3 DHA i EPA, fosfolipidy i przeciwutleniacz astaksantyna o przyjemnym waniliowym smaku.
 • Jocko Joint Warfare, specjalna mieszanka naturalnych składników aktywnych i substancji, takich jak MSM (metylosulfonylometan), Boswellia, i kurkumina w porównaniu z uszkodzeniami oksydacyjnymi i wygodą dla stawów.
 • W dniu 8 lutego 2020 r. , 11 AM 17:00 , Jocko Willink pojawi się osobiście w sklepie The Vitamin Shoppe przy 5575 Balboa Avenue # 370 w San Diego , oprócz Dakoty Meyer i byłego US Navy SEAL Sniper JP Dinnell.

  Aby dowiedzieć się więcej o całej linii produktów Jocko, zobacz The Vitamin Shoppe blisko Ciebie lub przejdź do www.vitaminshoppe.com

  O sklepie z witaminami ®

  The Vitamin Shoppe ®, spółka zależna Franchise Group Inc. (NASDAQ: FRG ), to wielokanałowa firma specjalizująca się w handlu detalicznym i odnowy biologicznej, której misją jest zapewnianie klientom najbardziej zaufanych produktów, pomocy i usług, aby im pomóc stają się ich najlepszymi sobą, jednak określ to. Z siedzibą w Secaucus, New Jersey , firma zapewnia szczegółową różnorodność opcji żywieniowych, składającą się z witamin, minerałów, specjalistycznych suplementów, ziół, żywienia sportowego, roztworów homeopatycznych, zielonych żywe produkty i naturalne środki odwoławcze. Oprócz przewożenia produktów z około 700 ogólnopolskich marek, The Vitamin Shoppe wykorzystuje produkty ze swoich zastrzeżonych marek w ramach własnych i hurtowych kanałów, w tym: The Vitamin Shoppe ®

  , Vthrive The Vitamin Shoppe ™, BodyTech ® , BodyTech ® Elite, fitfactor Weight Management System ™, fitfactor KETO ™, plnt ®

  , ProBioCare ® i prawdziwy zawodowy sportowiec ®

  Firma organizuje się za pośrednictwem 750 sprzedawców obsługiwanych przez firmę pod szyldami The Vitamin Shoppe i Super Supplements, a także za pośrednictwem swojej strony internetowej www.vitaminshoppe. com

  Informacje o pochodzeniu i paliwie Jocko

  Jocko Willink dołączył do Origin jako partner w 2016 r. Wiadomość Origin o żwir, zasady pracy i determinacja przebiegały równolegle z celem Jocko, jakim jest przywództwo i dyscyplina. Pochodzenie składa się z trzech działów obejmujących odzież, obuwie i żywienie. Origin produkuje wszystkie swoje sprężyste produkty, w tym buty, dżinsy jeansowe i odzież sportową, w swoich fabrykach w Maine . Jocko i Origin wypuściły linię Jocko Fuel w 2017 r. Dział badawczo-rozwojowy Origin opracował wszystkie formuły wewnętrznie, pod ścisłą kontrolą, aby zaspokoić potrzeby stylu życia sportowców starających się znaleźć najwyższej jakości żywienie sportowe.

  ŹRÓDŁO Witamina Shoppe

  Powiązane hiperłącza

  http://www.vitaminshoppe.com

  Jocko Willink Jocko Willink
  Czytaj więcej