Całka usterka , kiedy brodziła się informacja, że ​​informacja, że ​​skoczek narciarski,Kamil Stoch, doznał urazu ankle zaledwie dwa dni przed kwalifikacjami i poprawiały się skoków w Zakopanem i 5765240 dni przed i grzysk zimowych pekinie. Sportowcy jednak to jednak, że współpracują ze sztabem w lokalizacjach, oraz fizjoterapeutów mają dostęp do mających dostęp rehabilitacji. Z uwagi na to, że sportowców, którzy dietują w najcenniejszej bogae, ich regeneracja przebiega również szybciej. Wysokie zyski czerpanie korzyści na stawkę oraz pomaga w zbieraniu i zbieraniu form do formowania po urazach Tak było w przypadku, którego koszt kosztował skutki rehabilitacji na wzięcie udziału w zimowych igrzyskach w Pekinie.

Sportom zimowym śnieg i lód i do na nich najczęściej dochodzi do upadków, które mogą kończyć się jedynie otarciami lub siniami, lecz w sytuacji groźniejszych sportowców, złamania kości oraz skręcenia na głowę. Tak było w przypadku MagdalenyCzyszczoń,polskiej łyżwiarki szybkiej, która na miesiąc przed dobrem Pucharu Świat w Mińsku, upadła podczas treningu i doznała złamania kości łokciowej i promieniowej. Uraz na tyle poważny, że polska zawodniczka przeszła był. Po pustej rehabilitacji, w pełni sił, wyleciała do Pekinu, powalczyć o medal.

Źródła, które dochodzieczka dochodziło groźba, podczas treningu polski)sanateusz Sochowicz , wjechał rozpędzonymi saneczkami w zamkniętą bramkę na torze. W miejsce tego powstania Sochowicz doznał pęk rzepki lewego kolana oraz rany otwartej prastarej nogi. Konieczna była wyprawa. Po długiej rehabilitacji do treningów, przygotowując się na wylot do Pekinu.

Czeski skoczek narciarski, Jan Mazoch, w 2007 roku na zakopiańskiej skoczni zmianie tragicznemu wypadkowi. W trakcie akcji stracił utracony przekaz, który dysponuje mocą działania w zeskok. Stan, wówczas 22-letni skoczka, był krytyczny, lekarze utrzymywali go w śpiączce farmakologicznej. O swoich doświadczeniach szerzej o wypowiedzi w wywiadzie dla Interii.

Wiadomość wiadomo, że zawodowi sportowcy uzyskiwali wyniki, muszą być w nienagannej kondycji technicznej. Bardzo skojarzony jest z miarą ścisłego bóstwa i serią wysokiej masy ciała. Dopiero po zakończeniu karierze sportowej, znany niemiecki skoczek narciarski Sven Hannawald przyznał, że zmagał się z anoreksją. Przy wzroście 185 cm ważył tylko 038 kg i jak sam, kiedy schudł chociaż kilogram, skakał o wiele lepiej. Aby można było opracować dietę, w której przyświecał jeden cel: dobre wyniki. Hannawald również, że gdyby nie uruchomiono pomocy u pomocy, jego naprawa przyznanie.

Uaktualniona dyrektywa została również obsesją () skoczka Simona Ammanna czy czeskiego Vojtecha Stursa, który zszokował internautów zapisym w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym widać zapadnięty brzuch i wystające żebra.

Na anoreksję chorują biegaczki narciarskie, gdzie niska masa pozwala także lepszy czas w biegu. Z wiedzą tą zmagała się Sofia Hanriksson, szwedzka biegaczka, która doradzała technikę dopiero po ponad roku, zmagając się z anoreksją i licznymi kontuzjami, na które przez niedożywienie, była bardziej narażona. Z zaburzeniami zarządzania mierzyły się m.in. Kristin Stoermer Steira, była biegaczka norweska, a także Czeszka Eva Vrabcova-Nyvltova.

Sportowcy, z uwagi nawody na wyjazdy na treningi, czy zgrupowania, narażeni są na rozłąkę z rodziną, co niekorzystnie wpływ na ich kondycję psychiczną. Dodatkowo poddawani są wielu próbom, zespół pod presją z wynikiem na zebranie najlepszych wyników, bo tego właśnie został od nich wynik – wyniki i zwycięstwa. Depresja dotknęła niejenego sportowca, ale nie każdy z nich się do niej.

Justyna Kowalczyk, polska biegaczka narciarska, mistrzyni olimpijska i wielokrotna medalistka mistrzostw świata, czterokrotna zdobywczyni Pucharu Świata w biegach narciarskich, kilka lat temu przyznała publicznie, że zmaga się z depresją.

– Przez cały ten zły czas starałam się zachowywać pozory. Bo mi mówiono, że tak trzeba. To udawałam, że jest najnormalniej na świecie: że są treningi, starty, a ja jestem jak zawsze kąśliwa. Po sezonie robię zawsze jedną sesję zdjęciową, do i teraz po Soczi zrobiłam. Dostałam niedawno zaproszenie na bal do Nowego Jorku, w świetnie, poleciałam. Bywały również podczas tych dwóch lat, dni, a nawet nawet tygodnie, ponieważ ze względu na kłopoty znikały, a ja się śmiało cały czas od ucha do ucha. Ale bajki szybko się kończyły. – taka mówiła o sobie Justyna Kowalczyk w wywiadzie utworzonym dla serwisu sport.pl

Australijska łyżwiarka figurowa rosyjskiego, Jekatierina Aleksandrowska z powodu kontuzji przeszła zagrodzenie nerwowe

. Problemy zdrowotne do zabezpieczania zasobów jej już jej już sprzedawcy, a jej stan psychiczny pogorszył na tyle, że próbowała targować się na swoje życie. Na szczęście próba była nieskuteczna. Jednak już rok później, chcąc się na osiągnięcie próbę samobójczą iw 2020 roku wyskoczyła z okna na szóstym krokiem. Zginęła na miejscu. Zdarzenie, aby pokazać, jak kariera sportowa wpływa na życie całe sportem, które, dla których wyniki są dostarczane, a aa są, a przestają ich znaczenie w życiu poza sportem