Od czasu do czasu spotykam się z moimi innymi pasjonatami fitnessowymi podcastami – dobrymi przyjaciółmi studia pompy umysłu– i bierzemy dość szorstki na brzegach, czasami zażywany przez narkotyki lub alkohol, zdecydowanie zabawny i ostry wyprawa do wszystkiego, od długowieczności przez życie, religię, rodzicielstwo, po hackowanie i nie tylko.

  Te zawsze okazują się niezwykle popularnymi odcinkami podcastów, a ten ostatni, piąty z naszej serii, jest równie szalony, jak wszystkie inne podcasty Mind Pump, w tym:

  1. Tajemniczy fenomen budowania mięśni w Kuwejcie, mit Too-Much-Protein, anaboliczne wyzwalanie sesji i więcej z załogą podcastu pompy umysłu.
  2. Tajemnicze mikro-treningi, podkręcanie tyłka, przedawkowanie melatoniny i nie tylko chłopakom z pompy umysłu

  Śniadania z sześcioma jajkami, ketoza dla kulturystów, resetowanie tolerancji na chwasty, eksperymenty Kratom i wiele więcej dzięki pompkom umysłu!

 1. health wellness biohackingThe Official Edgy, Explicit & Epic Podcast With Me & The Mind Pump Crew: Longevity, Religion, Parenting, Biohacking, The Joe Rogan Debates, Snake Oil, Pseudoscience & Beyond.

Gospodarze Mind Pump twierdzą, że „odsunęli kurtynę na mitologię, olejek z węża i pseudonaukę, która przenika przemysł fitness i przedstawiają wspierane naukowo rozwiązania, które skutkują zwiększonym rozwojem mięśni i wydajnością, jednocześnie podkreślając zdrowie. ”)

Sal DiStefano (śledź na Instagramie)był 14 lat, kiedy dotknął swojej pierwszej wagi i od tego momentu był uzależniony. Dorastając, cierpiąc na astmę, często chorując i bolesnie chudego, Sal postrzegał podnoszenie ciężarów jako sposób na zmianę swojego ciała i wizerunku. Na początku ciało Sal szybko zareagowało na trening, ale potem jego przyrosty zwolniły, a potem całkowicie się zatrzymały. Nie poddając się łatwo, zaczął czytać każdą publikację na temat budowy mięśni, jaką udało mu się znaleźć, aby znaleźć sposób na pokonanie płaskowyżu. Przeczytał Encyklopedię KulturystykiArnolda , MentzerHeavy Duty, KubrickaSzkolenie dinozaurówi każdy magazyn mięśni, jaki mógł znaleźć; Weider’sMięśnie i fitness,health wellness biohackingFlex

,Iron Man, a nawet Muscle Media 2000. Za każdym razem, gdy czytał o nowej technice lub metodyce, testował ją na siłowni. W wieku 18 jego pasja do sztuki i nauki treningu oporowego była tak pochłaniająca, że ​​postanowił uczynić go swoim zawodem i zostań osobistym trenerem. Przez 19 zarządzał klubami zdrowia i przez 20 był właścicielem własnej siłowni. Po 17 lat jako osobisty trener poświęcił się dostarczaniu nauki i prawdy w branży fitness.

)

Adam Schafer(śledź na Instagramie)jest ekspertem od sylwetki fizycznej IFBB dla mężczyzn i fitness. Adam wszedł do świata fitness 12 lata temu i nadal wysyłał fale uderzeniowe w całej społeczności odkąd. Jest człowiekiem o wielu talentach i nosi wiele kapeluszy. Jest przede wszystkim certyfikowanym ekspertem fitness, który ma nienasyconą chęć pomocy osobom potrzebującym poważnych zmian stylu życia i codziennej motywacji. Jest także niezwykle przedsiębiorczym przedsiębiorcą i przedsiębiorcą, którego wizja nieustannie rzuca wyzwanie współpracownikom i kolegom i koleżankom i kolegom i rówieśnikom, aby myśleli więcej i osiągali więcej.

)

Justin Andrews(śledź na Instagramie)ma niesamowitą pasję do zakłócania rozwoju osobistego treningu i tworzenia przełomowych programów i narzędzi, z których mogą korzystać zarówno profesjonaliści fitness, jak i klienci. . Ogólnie rzecz biorąc, branża fitness potrzebuje gruntownego liftingu, aby więcej mówić do pokolenia dorastającego dzięki bardziej zaawansowanemu zestawowi narzędzi. Podejście Justina polega na tworzeniu programów, które wykorzystują technologię w miarę jej rozwoju i wykorzystują miliony opcji, z którymi codziennie spotykają się ludzie, szukając konkretnych informacji związanych z ich potrzebami fitness. Wspaniałą rzeczą w tym, gdzie jesteśmy dzisiaj, jest to, jak łatwo jest uzyskać dostęp do informacji, a wadą dostępu do wszystkich tych informacji jest to, jak wiele dezinformacji jest do zniesienia. Jako specjalista ds. Zdrowia i fitness z udokumentowanym doświadczeniem tutaj w sercu Doliny Krzemowej, Justin Andrews będzie pracował niestrudzenie, aby ludzie byli wykształceni i związani z wysokiej jakości osobistymi trenerami w przyszłości.

Doug Egge (na Instagramie)otrzymał swoją pierwsze członkostwo w siłowni jako prezent od jego taty, gdy był 16 lat. Właśnie pojawił się Rocky III i postanowił zbudować ciało takie jak Stallone. To nigdy się nie stało. Pomimo podążania za radami czasopism o mięśniach i niszczenia tyłka na siłowni, Doug zauważył minimalne zyski w ciągu następnego 30 lat. Następnie jego kręgarz przedstawił mu Sal Di Stefano, który zalecił mu współpracę z Salem w celu wyeliminowania nierównowagi mięśni powodującej problemy z kręgosłupem. Unikalne podejście Sal, często 180 stopnie różniące się od tego, co Doug czytał w książkach i czasopismach, przyniosły więcej rezultatów w ciągu kilku miesięcy niż doświadczył w lata wcześniej. Doug, z dużym doświadczeniem w marketingu i produkcji medialnej, uznał, że w świecie fitness brakuje wyjątkowego prezentu i perspektywy Sal i zasugerował, że powinni połączyć siły. Od tego czasu Doug i Sal opracowali programy zmieniające życie, takie jak Formula 6-Pack No BS i MAPS Anabolic. Doug jest bardzo zadowolony z możliwości współpracy z Adamem i Justinem jako producentem Mind Pump.

Podczas naszej dyskusji odkryjesz:

– Właściwe miejsce kobiety w domu [5:15]

-Jak zrobić pesto-zabójca z roślin w ogrodzie [7:45]

 • Mój przepis na dzikie pesto:

– Korzyści i wyzwania związane z brakiem nauki [10:15]

-Dyskusja o rozwiązaniu ego [25:11]

-Zwiększenie świadomości i legalności nootropów [29:00]

-Ugodzenie się z użyciem nootropów z dyscypliną duchową [40:45]

)

 • Wszystko zostało wprowadzone na planetę przez naszego Stwórcę w określonym celu
 • )

  1. Wszystko

  2. może być użyte dla dobra lub zła
  3. Purytaniczna wersja chrześcijaństwa może być sprzeczna z medycyną roślinną

-Jak włożyłem kilka kilogramów mięśni w ciągu ostatnich kilku miesięcy [45:15]

)

-Nowy film Schwarzeneggera [51:50]

– Zapomniane psychologiczne elementy żywności [1:02:30])

– Właściwa równowaga między starzeniem się a uznaniem własnej śmiertelności [1:09:50]

-Czy moje dni jako sportowca wytrzymałościowego są ponumerowane [1:23:10]

-I wiele więcej!

Zasoby z tego odcinka:

Plany treningowe MAPS zaprojektowane przez Mind Pumpzałoga do utraty tłuszczu, przyrostu masy mięśniowej, mobilności, wyników sportowych i nie tylko.

– Książka:21 Lekcje dla 21 st Centuryprzez Yuval Noah Harari

– Stos naśladujący autofagię Ben bierze nocą:

BGF podcast w / Paul Saladino on the Carnivore Diet

– podcast BGF:„Ciemna strona postu” w / Dr. Mercola

)

Gra dokumentalna zmieniaczy

BGF podcast w / Dr. William Seeds na peptydach

– Książka:Długość życia dr David Sinclair

– Książka:Uziemienie Clinta Obera

BGF podcast w / Clint Ober

Sponsorzy odcinków :

Kion Coffee

: Starannie wybrane i prażone ze względu na smak, czystość, wysoką zawartość przeciwutleniaczy i zdrowie. Słuchacze Ben Greenfield Fitness otrzymują 06% zniżki na całe zamówienie podczas korzystania kod rabatowy: BGF 10.

kApex:kApex rozkłada tłuszcze, które jesz, na kwasy tłuszczowe, co pozwala zwiększyć utlenianie kwasów tłuszczowych w mitochondriach zarówno w mięśniach, jak i wątrobie. Otrzymać 20% zniżki na zamówienie przy użyciu kodu kuponu: GREENFIELDKX

Cztery Sigmatic: Używam produktów Four Sigmatic od jakiegoś czasu i jestem pod wrażeniem skuteczności ich produktów grzybowych. Używam ich. Lubię ich. Wspieram misję! Odbierz 15% zniżki na zakup Four Sigmatic przy użyciu kodu rabatowego: BENGREENFIELD

Szare okulary Felix):Nie idź następnego dnia, patrząc na ekrany bez pomocy niektórych Felix Grays. WizytaStrona Felixa Grayai otrzymaj bezpłatną wysyłkę oraz 30 dni wolnych od ryzyka zwrotów lub wymian.

Czy masz pytania, przemyślenia lub opinie dla Adama, Sal, Justina lub mnie? Zostaw swoje komentarze poniżej, a jeden z nas odpowie!

 

Zadaj Benowi pytanie podcastowe

)  

)

OtrzymaćSportowiec o niskiej zawartości węglowodanów

 • 87% Wolny!
 • Wyeliminuj zmęczenie i odblokuj  sekrety sukcesu niskowęglowodanowego. Zarejestruj się teraz, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do książki!

  )

  Czytaj więcej