https://bengreenfieldfitness.com/podcast/fitness-podcasts/health-wellness-biohacking/

[00:00:00] Wprowadzenie

[00:00:51] Informacje o tym podcastu

[00:02:31] Sponsorzy podcastów

[00:05:08] Właściwe miejsce kobiety w domu

)

[00:07:41] Jak zrobić zabójcze pesto z roślin w twoim ogrodzie

[00:10:17] Korzyści i wyzwania wynikające z nieuczenia się w szkole

)

OtrzymaćNiski Carb Athlete90% Wolny!Wyeliminuj zmęczenie i odkryj sekrety sukcesu niskowęglowodanowego. Zarejestruj się teraz, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do książki!

)

[00:25:11] Dyskusja na temat rozpadu ego

)

[00:28:58] Zwiększenie świadomości i legalności nootropów

)

[00:35:05] Sponsorzy podcastów

)

[00:37:42] Nootropics and Mind Mould Effect Effect

[00:40:45] Pogodzenie użycia nootropów z duchową dyscypliną

)

[00:45:18] Jak włożyłem kilka kilogramów mięśni w ciągu ostatnich kilku miesięcy

)

[00:51:51] Nowy film Schwarzeneggera

[01:02:26] Zapomniane psychologiczne elementy żywności

[01:09:54] Właściwa równowaga między starzeniem się a uznaniem własnej śmiertelności

[01:23:04] Czy moje dni jako sportowca wytrzymałościowego są policzone

[00:07:20] Koniec podcastu

Ben:) W tym odcinku podcastu Ben Greenfield Fitness.

)

Adam:) Nie mogę powiedzieć tego o wielu innych ludziach, którzy mówią o tych samych rzeczach o którym teraz mówisz, ponieważ kiedy widzę, co robią, wygląda to na wielką imprezę.

Ben:Wydaje się, że długotrwałe relacje z dziećmi i stabilnym domem nuklearnym pozwalają na pewną stabilność społeczna, której nie można odtworzyć, gdy wioska wychowuje dziecko.

)

Chłopcy zasypiają czytając, a ja i mama wchodzimy, integrujemy się, spotykamy i rozmawiamy, i tak kończymy nasz dzień, a ja po prostu nie mogę tego zrobić przed owczym jądrem.

Zdrowie, wydajność, odżywianie, długowieczność, życie rodowe, biohacking i wiele innych. Nazywam się Ben Greenfield. Witamy w programie.

W porządku, wiem, że czekałeś z zapartym tchem na moje spotkanie z moimi przyjaciółmiAdam,Sal, iJustinodPompa umysłu. A dzisiaj dostarczam. Poszedłem do San Jose i siedziałem z tymi kotami przez około półtorej godziny i zanurzyliśmy się w nieuczycie się, lekarstwa roślinne, przeciw starzeniu się i długowieczności, weganizm kontra mięsożerca. Pokryliśmy tonę. Więc pokochasz ten odcinek z tymi facetami. Mam dla ciebie wszystkie pokazy, a także linki do poprzednich czterech odcinków podcastów, które zrobiłem z tymi facetami, jeśli wejdziesz na BenGreenfieldFitness.com/mindpump5. To jest BenGreenfieldFitness.com/mindpump5.

Zamierzam również tam linkować, ponieważ ci faceci opracowują niesamowite programy fitness i lubią wszystko, od treningu siłaczy, przez treningi podróży po przewodniki po zespole ograniczającym przepływ krwi. Specjalizują się w tworzeniu naprawdę łatwych w użyciu programów fitness, które są jak pliki PDF do pobrania, dzięki czemu możesz zabrać je w drogę. Mają rzeczy do estetyki, do treningu interwałowego o wysokiej intensywności, do wydajności. Mają ten o nazwieMAPYgdziekolwiek możesz zrobić w hotelu, na podwórku, w piwnicy, z powrotem swoją ciężarówkę, nazwij to. Tak więc BenGreenfieldFitness.com/mindpump5. Łączę się do wszystkiego, o czym słyszysz, jak mówimy w dzisiejszym programie, a także do wszystkich programów fitness i produktów fitness dla tych facetów, ponieważ wykorzystałem niektóre z ich rzeczy i opracowują oni naprawdę fajne rzeczy. Mają nawet tor przeszkód 1.

Zanim się zanurzymy, dzisiejszy podcast zostanie zaprezentowany przez najczystszą kawę organiczną, jaka istnieje. To jestKawa Kion. To ma 10 razy więcej przeciwutleniaczy niż wiodących marek. To 90% wolne od pleśni i mikotoksyn. A co najważniejsze, profil smakowy tej rzeczy jest niesamowity. Miedziaki opisują to jako mieszankę kakao i lubią ten przyjemny smak jagodowego polifenolu. To dlatego, że nie tylko wybieramy najzdrowszą surową fasolę, ale ma ona prawie zero wad. Ściśle testujemy toksyny. Nie używamy nawet fasoli, która jest wystarczająco wysyłana, aby zaryzykować nierówną pieczeń. Jeśli nigdy nie piłeś kawy Kion, nie masz pojęcia, jak powinna smakować prawdziwa zdrowa kawa. Więc te rzeczy są całkowicie wolne od winy. Testowaliśmy przeciwko 40 – plus inne marki i wyszło na szczycie. Otrzymujesz 10% zniżki na Kion Coffee i wszystko inne od Kion, jeśli po prostu wejdziesz na getkion.com i użyjesz kodu BGF 10. To cię uratuje 10% w całej witrynie dla wszystkich produktów Kion.

)

Ten podcast jest również dostarczany przezBiOptimizery

i ich produktkApex. Być może słyszałeś, jak robię podcast z tymi facetami na temat ich nowego suplementu przyjaznego dla ketozy, który pozwala na bardzo efektywne trawienie tłuszczów i dostarczanie kwasów tłuszczowych do komórek znacznie wydajniej, gdy używasz tego produktu w połączeniu z wysokotłuszczowym, dieta niskowęglowodanowa lub dieta ketogeniczna. Eliminuje zaparcia, niewielkie złogi tłuszczu, które możesz zobaczyć w stolcu, brak energii, którą możesz uzyskać przy ograniczeniu węglowodanów. Ten dodatek dotyczy wszystkich tych rzeczy i wiele więcej. Nazywa się to kApex. Spodziewaj się najbardziej płynnych wypróżnień ketonowych, jakie kiedykolwiek miałeś. Idziesz do kenergize.com/greenfield. To jest K-E-N-E-R-G-I-Z-E.com/greenfield. To automatycznie Cię zapewni 20% zniżki na dowolny kApex. Stosowany tam kod kuponu to GREENFIELDKX. Nie wiem, dlaczego ludzie wysyłają mi tych szalonych, trudnych do zapamiętania i trudnych do wymówienia adresów URL, więc umieszczę też link w pokazach, ale hej, tak mi powiedzieli. Wejdź na stronę kenergize.com/greenfield i użyj kodu GREENFIELDKX. Masz umysł jak stalowa pułapka, więc jestem pewien, że pamiętasz wszystko, co właśnie powiedziałem.

Otóż ​​to. Porozmawiajmy z chłopakami naPompa umysłu

. I znowu, pokazywane będą na stronie BenGreenfieldFitness.com/mindpump5.)

Adam:Więc chcę niania i –

)

Sal:Lub manny.

Adam:Cokolwiek mam.

Sal:Manny.

)

Adam:Chcę innego człowieka w domu, który po prostu pomaga w utrzymaniu.

)

Ben:To takie miłe.

Adam:Moja siostra właśnie zstępuje i spędza z nami cały tydzień, i to jest niesamowite, ponieważ jest tuż za nami. Wyprowadza psy, jeśli jej potrzebuję. Ona zmywa naczynia. Ona przygotowuje dla nas posiłki. Trochę zaopiekuje się dzieckiem, jeśli Katrina potrzebuje drzemki. I to tylko ulga, której każdy z nas potrzebuje. A potem odciąża mnie to, gdybym miał szalony długi dzień i wiem, że miała długi dzień, a mnie nie ma. Nie chcę jej ulżyć. Ona potrzebuje tylko ulgi. Próbowałem to naciskać, ale teraz jest uparta. Naprawdę mówi: „Chcę spróbować to rozgryźć”. Ma to teraz miejsce, w którym czuje, że chce spróbować sami to rozgryźć, zanim zdecyduje – prawie jakby się poddała. Mówię: „Nie poddajesz się. Wiem, że możesz to zrobić, ale dlaczego nie? Jeśli jesteśmy w stanie zrobić coś takiego, dlaczego nie? ”

Ben:Myślę, że idealnym uczuciem, które kobieta powinna mieć w domu, jest to, że jest po prostu wariatem królowa, jak matriarcha. I idealnie, nie musi podnosić palca, aby zmywać naczynia i sprzątać po chłopcach lub prać. Rozumiem, że niektórzy ludzie mogą tam siedzieć. Mogą zrobić to, co wiele bogatych wysiłków, rozmawiając o kobiecie z gospodarstwa domowego po prostu siedzącej wokół wanny i pijąc wino.

)

Adam:Hej, chodzi o to, na co wydajesz swoje pieniądze. Nie jesteś facetem, który kręci się po $ 99, (*******************************************************************************************************************************************************************************************************************************) 0 bat. Nie wydostajesz się z deszczu w takich miejscach. Wolisz inwestować pieniądze w takie rzeczy. Myślę, że nie ma w tym nic złego.

Ben:Chcę, żeby ktoś poszedł podjazdem ćwierć mili, odebrał paczki i wrócił podczas gdy ja jestem na dole podcasting. To nie jest zbyt wiele do pytania. I nie chcę, aby moja żona musiała tak ciężko pracować, że pod koniec dnia jest zestresowana.

)

Sal:Tak. Nie.

Justin:Ale wy [00:07:04] ______.

Ben:Nie chcę brać ślubu z alkoholikiem.

)

Justin:Mam na myśli również to, że w waszym domu jest wiele rzeczy – zajmuje to dużo wysiłku, aby się tym zająć. Masz dużo zwierząt i –

Ben:Jest wiele rzeczy.

Justin:Tak.

)

Ben:Tak.

)

Justin:Tak tak.

Ben:Istnieje wiele podobnych urządzeń fitness, które muszą być dostępne [00:07:20] ______ i małe maszyny wytwarzające wodór, które trzeba oczyścić, a potem przybędę z ich małymi instrukcjami. I za każdym razem, gdy pojawia się nowa zabawka, to jest jak IKEA fitness, ktoś musi to wszystko połączyć. Lubię robić te rzeczy samodzielnie, ale nie jest moim najlepszym celem grzebanie się w śrubokręcie na jakimś panelu podczerwieni.

)

Justin:Czy nadal szukacie wokół swojej nieruchomości i kupujecie rośliny i inne rzeczy do gotowania? ?

Ben:Tak. Znalazłem niesamowity przepis, ponieważ lubię robić pesto. Jestem na pesto, prawdopodobnie sałatka [00:07:53] ______. Och, jest tak dobry jak stek z ribeye z dodatkiem pesto.

)

Sal:Pesto idzie dobrze na wszystkim.

Ben:O mój boże, to takie dobre. Chodzi o to, że wiele z tych dzikich roślin można zrobić z naprawdę dobrego pesto, jak mniszek lekarski, który jest wspaniały dla wątroby i pokrzywy. Wszystkie jelenie na naszej pożywieniu żywią się pokrzywą i rośnie [00:10:49] ______ ogromne białe ogony, ponieważ ma tak dużo aminokwasów i kwasów tłuszczowych. Mamy więc tę pokrzywę i dziką miętę. Otrzymujesz trochę tego miętowego smaku. A potem uprawiamy małe zioła w naszym ogrodzie, takie jak rozmaryn i tymianek. Kolejnym, który zbieram, jest babka, która faktycznie rośnie w pobliżu pokrzywy, co jest fajne, ponieważ wiele razy rzeczy, które ranią cię w naturze, mają coś, co rośnie w pobliżu, aby naprawić to zranienie.

Sal:Słyszałem o tym. To prawda, to nie mit. To naprawdę nam pomaga.

Ben:Nie. Podobnie jak w przypadku pokrzywy, dzieje się tak dlatego, że dłonie zostają ugryzione przez tył pokrzywy z powodu małych kolców. Ale pocierasz trochę tego liścia babki na dłoni i on po prostu znika. Ale babka jest również bardzo kojąca dla żołądka. Włożyłem trochę tego też. Tak więc wrócę do domu z tą wielką torbą z tymi wszystkimi dzikimi zieleniami z całej naszej nieruchomości. Potem wsadziłem je do robota kuchennego, a potem oczywiście użyłem orzechów sosny lub orzechów włoskich działa bardzo dobrze. Po prostu gównoOliwa z oliwek, jak naprawdę dobry pikantny, ciemny, bogatyOliwa z oliwek

, odrobinę soli, odrobinę pieprzu, a następnie po prostu zmiksujesz robot kuchenny. To jest szalone łatwe 90 sekund pesto. I normalnie dodajesz do tego również parmezan. I chociaż parmezan nie zawiera cukrów laktozowych, nadal nie radzę sobie dobrze z nabiałem, ale to właśnie ten parmezan nadaje mu przyjemne umami, rodzaj słonego smaku.

A więc brakuje mu pesto bez parmezanu. Tak więc doszedłem do wniosku, że rzeczywiście można sfermentować pokrzywę. Tak więc, jeśli masz jakieś stare marynaty, takie jak stary słoik marynowany w lodówce, oszczędzasz tę solankę, idziesz zbierać wszystkie rośliny i wszystko, i po prostu wsuwasz je do szklanego słoika, a następnie zrzucasz nad tym solanka. Nakładasz na nią pokrywkę, a następnie po prostu stawiasz na blacie kuchennym przez około dwa tygodnie, a tak naprawdę fermentuje, i daje ci ten sam miły bogaty smak umami, jakbyś dodał parmezan. Następnie włóż to do robota kuchennego z orzechami iOliwa z oliweki wszystko i zrób to. To gówno następnego poziomu.

Adam:A teraz włączasz dużo tego w sposób, w jaki uczysz swoich chłopców ? Ponieważ teraz wiem, że całkowicie wyciągnąłeś chłopców ze szkoły. Jesteś 100%% uczyć je teraz w domu. Czy włączasz takie rzeczy?

Ben:Nie. Przeważnie odpowiadają za zabijanie zwierząt. Zabijają i wypełniają zwierzęta, które wędrują po naszych małych nożach. Są jak Kapitan Fantastyczny. Często otrzymuję ten komentarz. Ludzie mówią: „Och, żyjecie na kijach jak Kapitan Fantastyczny”. Moje dzieci są pokryte błotem ze sztyletami w zębach. Tak, wyskocz to, [00:12:05] ______.

Justin:To jest jak [00:10:49] ______ tam.

Ben:Tak. Teraz robią ze mną wiele takich rzeczy z dwóch powodów. Po pierwsze, jest to bardzo dobry sposób, aby wyjść i uczyć się i zanurzyć się w naturze. I oczywiście, jak wiecie, dla dzieci jest mnóstwo korzyści, od biomu po darmową zabawę po zanurzenie w naturze. Ale oni też oczywiście sami mają podcasty. Mają podcast o jedzeniu.

Sal:Nie wiem tego.

Justin:Och, nie ma mowy.

Ben:) W dowolnym momencie. Tak. Mają to od półtora roku. Za każdym razem, gdy przygotowuję jedzenie, włączam je, a potem mają – tak jak teraz, gdy szefowie kuchni odwiedzają teraz dom i przeprowadzają ich przez te złożone włoskie dania złożone z wielu dań. Chodzą do różnych restauracji w mieście i robią recenzje. Mają wszystkie te różne przepisy, które tworzą. Robią dwa podcasty miesięcznie. Mają VA, którą płacą $ 300 miesiąc do. To ich menedżer marki. Dba więc o wszystkie ich konta w mediach społecznościowych, edytowanie, publikowanie. Następnie szukają przepisów, które chcą stworzyć, lub szefów kuchni, z którymi chcą przeprowadzić wywiad. Zaczęli jako podcast audio. Teraz jest to podcast wideo. Mają pięciu sponsorów, takich jak Wild Planet Sardines i ButcherBox, oraz wielu sponsorów żywności.

Adam:) Jak dużo z tego zorganizowaliście i ile zrobiliście sami?

Ben:Mają swoje konto partnerskie Amazon połączone z kontem bankowym . Odchodzą.

Adam:Każdy [00:12:05] ______ spada.

Ben:Tak.

)

Adam:Kocham to.

Ben:Oraz plus, stan Waszyngton. I większość stanów wymaga, aby wszystkie dzieci, które uczą się w domu lub nie uczyły się w szkole, miały podstawową podstawę programową. W stanie Waszyngton jest 12 tematy; matematyka, historia, czytanie, pisanie. Jednym z tych przedmiotów są studia zawodowe. Więc za każdym razem, gdy robią podcast, codziennie prowadzą dziennik z tym, co zrobili, abyśmy kiedykolwiek mieli audyty na temat ich programu nauczania, możemy się odwrócić i powiedzieć: „Tak, gotowali. To jest chemia. To jest nauka. ”Przez ostatnie trzy miesiące budowali drzewny fort. Zatrudniłem wykonawcę, który opracował i opracował projekt fortu drzewnego, który opracowali, i to jest ich program nauczania matematyki na lato, po prostu budowanie tego ogromnego fortu drzewnego. A potem, oczywiście, robią podcast. To nauka i chemia żywności, ale potem także studia zawodowe. To matematyka, gdy robią bankowość i dowiadują się, jak działają sponsoring stowarzyszeni.

Adam:A teraz, jakie są twoje teorie na temat robienia tego w ten sposób w porównaniu do tradycyjnego sposobu, pozwól swojemu dziecku chodzić do szkoły? Na przykład, jakie są twoje teorie i co widzisz, co się już dzieje, i czego się spodziewasz, ucząc je w ten sposób?

)

Ben:Cóż, w książce „21 Lekcje dla 21 st Century, „Yuval – czy to był Yuval Noah Harari? Prawdopodobnie właśnie wymordowałem jego imię. Znacie kota, o którym mówię?

Adam:My nie.

Ben:Tak. W porządku. To dobra książka, ale nazwisko autora jest trudne do wymówienia lub zapamiętania. On dyktuje, że pracownik przyszłości nie będzie pracownikiem fabrycznym, który koncentrował edukację w epoce postindustrialnej i rewolucji rolniczej, prawda? Chcemy, aby ludzie mogli pracować w fabrykach. Chcemy, aby ludzie mogli umieszczać kwadratowe kołki i kwadratowe otwory. Chcemy, aby ludzie mogli myśleć wewnątrz pudełka i przestrzegać zasad. Tak. Doug właśnie to wyciągnął, Yuval Noah Harari. Zamiast tego potrzebujemy swobodnie myślących, prężnych, kreatywnych pracowników, którzy są w stanie dostosować się do nowych miejsc pracy w locie, a rzeczy takie jak sztuczna inteligencja i automatyzacja zastępują niektóre stanowiska.

Z tego powodu, jeśli dziecko uczy się w klasie w takim samym tempie, jak wszyscy inni, przyjmując przedmioty, które dyktują państwa lub rząd, dokładnie te przedmioty, które powinni wybrać, bez względu na to, czy pasjonują się tymi przedmiotami, jeśli nie wolno im angażować się w dużą kreatywność i swobodną zabawę, podobnie jak w systemie szkolnym w Finlandii z dużą ilością czasu na świeżym powietrzu, z dużą ilością czasu w nieprzewidzianych sytuacjach, to prawdopodobnie nie będą w stanie przystosować się do tej szybko zmieniającej się struktury pracy, którą teraz zanurzamy.

Sal:I to zmienia się coraz szybciej.

Ben:Tak, dokładnie. Kierowcy ciężarówek są doskonałym przykładem, prawda? Przechodzimy teraz przez to ze sztuczną inteligencją i automatyzacją, które mogą zakłócać przemysł transportowy, prawda? I w idealnej sytuacji ludzie, którzy są najbardziej narażeni na to, aby ich nie dotyczyć, to ludzie, którzy mogą wyjść i zrobić coś jeszcze bardziej kreatywnego. Lepszym przykładem może być chirurg, który prawdopodobnie zostanie zastąpiony przez robota w następnej dekadzie, prawda? Operacja robotyczna może być o wiele bardziej precyzyjna i mniej błędna niż ludzki lekarz wykonujący operację. A ludzki lekarz, który został wyedukowany, aby myśleć nieszablonowo i iść dalej i być kreatywnym, może znaleźć lekarstwo na raka lub opracować jeszcze lepsze narzędzie do chirurgii robotów.

)

W porządku, więc chodzi o to, że poprzez nieszkolącą się edukację, która jest w gruncie rzeczy samokierowaniem, polega ona na określeniu, czym dziecko jest pasjonatem, co naprawdę go podnieca. I to będzie się zmieniać z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc. A potem, otaczając ich tyloma zabawkami, książkami, przedmiotami, technologiami, narzędziami, ludźmi itd., Które pozwalają im realizować tę pasję i głęboko zanurzyć się w tę pasję, a następnie cofnij się i pozwól, by wyłoniła się entropia, niech dzieci robią, co chcą. A Twoim jedynym zadaniem jest otaczanie ich tym, czego potrzebują, aby to zrobić.

Adam:Więc powiedz mi, jak to się teraz dla ciebie wydarzyło, na przykład kiedy po raz pierwszy zdecydowałeś się odszkolić im, czy wpadłeś od razu na pomysł programu nauczania, czy też chciałeś, aby prawie poprowadzili Cię i wskazali, dokąd zmierzasz? Jak to wyglądało?

Ben:) Brak programu nauczania. Zaczęliśmy od około dwóch tygodni niemal jak storyboardy, gdzie mieli te gigantyczne plakaty i zapisywali wszystkie rzeczy, które ich interesują, wszystkie miejsca, które chcą odwiedzić, wszystkie kultury, które chcą odkryć, kuchnie że chcą nauczyć się gotować, na przykład takie tematy, jak historia Ameryki, to jeden temat, który ich bardzo interesuje. A potem wychodzę i idę do Amazon, kupuję wszystkie książki i wszystkie zabawki Lego i wszystkie zestawy. Oto kilka przykładów: byliby zainteresowani dronami. Mam więc dostęp do kursu dronów online.

Kupiłem im drona do budowy. Kupiłem im wszystkie akcesoria do drona, a dron właśnie zszedł do szafy, a kiedy skończyli piątą klasę i właśnie skończyliśmy szkołę, zaczęli zagłębiać się w szafie i iść i wyciągać te wszystkie inne przedmioty i po prostu zacząć z własnej woli, aby się nimi bawić i je budować. Pewnego dnia wróciłem do domu, a oni zbudowali drona, a innego dnia zaprogramowali robota Lego. Jak wspomniałem, zbudowali cały fort drzewny latem tylko z drewna. I mam faceta, który przychodzi kilka razy w tygodniu, by uczyć ich pewnych rzeczy, a teraz mają drzewny fort. Ale chodzi o to, że nie ma ustrukturyzowanego programu nauczania, prawda? Po prostu zdobądź to, czego potrzebują, aby móc zagłębić się w swoje pasje, a następnie cofnij się i pozwól im się nimi bawić.

Justin:Jakie są największe wyzwania związane ze strategią? Ponieważ mogę sobie wyobrazić, że rodzice w tej chwili mówili: „Moje dziecko chce po prostu grać w gry wideo i oglądać telewizję przez cały dzień” lub „Moje dziecko nie wie, co im się podoba ani nic”. Na przykład, jakie są niektóre wyzwania spotkałeś się z tym?

Ben:Cóż, myślę, że rozmawialiśmy o tym wcześniej wpoprzedni podcast). W gospodarstwie domowym Greenfield nie ma żadnych zasad, prawda? Nie ma mowy: „Nie możesz mieć glutenu”. Nie ma reguł dotyczących czasu na ekranie. Nie ma: „To dobra przekąska; to są złe zasady dotyczące przekąsek. Nie możesz tego mieć. ”Na przykład w naszym domu nie ma zakazanych owoców. Zamiast tego uczymy ich o konsekwencjach decyzji, takich jak zapalenie nerwów lub zapalenie jelit spowodowane spożywaniem glutenu, lub wpływ na ich cykle snu po oglądaniu telewizji późno w nocy. A potem pozwalamy im usiąść przy konsekwencjach każdej decyzji, jaką mogą podjąć, na przykład rozstrój żołądka lub niemożność przetrwania dnia z powodu złego snu i tak dalej.

Ale myślę, że największą rzeczą, jeśli chodzi o: „Czy moje dziecko będzie siedzieć i grać w gry wideo przez cały dzień? Czy będą przywiązani do swojego ekranu przez cały dzień? ”. Czy dorośli, których otaczają, muszą dać przykład? Podobnie jak w naszym domu, jeśli są przestoje, tata czyta lub gra na gitarze. Ten telewizor rzadko jest włączony. To po prostu nic. W naszym domu nie jest normą, aby w przypadku przestoju iść i włączyć telewizor. W naszym domu nie ma żadnych gier wideo, co nie jest czymś, co robimy. Nie gramy w gry wideo. I pobrali jak program szachowy na swój komputer, ale fajniej jest z nimi usiąść 45 minut przed kolacją i zagraj w szachy przy stole, podczas gdy żartujemy i słuchamy muzyki.

Ogromną rzeczą jest to, że jeśli zbudujesz dom, a rodzice są żywym przykładem na to, jak gry wideo, jedzenie i przekąski oraz jakkolwiek spędzasz przestoje, powinny być traktowane, to na ogół dzieci się przeprowadzą w tym kierunku. Nawet z suplementacją, na przykład, zsekwencjonowałem i zidentyfikowałem genomy dzieci. Nie mają genu, który mógłby im pomóc w wytwarzaniu witaminy D ze światła słonecznego. Mają tylko 50% zglutationgeny. Mają niższe poziomy B, D i F oraz różnorodne czynniki, które decydują o tym, że mogą lepiej żyć dzięki nauce i suplementom.)

Więc kupiłem wszystkie te suplementy. Wszystkie są w lodówce. Nie mówię moim dzieciom: „Idź, weź swoje suplementy”. Ale kiedy idę do lodówki i biorę, cokolwiek, glutation, będę mówić: „Idę wziąćglutationteraz. To jest hmm, hmm. To cholernie dobreglutation), hmm. Hej, chłopaki, to jest dobreglutation

. ”A potem wiele razy będą spieszą się, a wezmą swoje suplementy, ponieważ pamiętają, ponieważ to [censored] _______. Chodzi więc o to, aby być przykładem, a także upewnić się, że środowisko życia jest wyposażone w rzeczy, które pozwalają im zaangażować się w produktywność i wsparcie, a dom jest zaśmiecony ekranami i grami wideo.)

Sal:Czy napotkałeś jakieś wyzwania, które możesz nam powiedzieć? Czy zdarzyły Ci się jakieś sytuacje, w których miałeś pewne problemy i musiałeś je znaleźć lub nawigować?)

Ben:) To było naprawdę gładkie. Jak dotąd było naprawdę gładko. Myślę, że jedyną rzeczą, która –

Adam:) Wygląda na to, że od wielu lat ustawiasz stół, aby wszystko przebiegło gładko. Tak jak bym sobie wyobraził, gdybyś spróbował dokonać tego przejścia i byłeś domem, w którym mama i tata wpatrywali się w telewizor przez cztery godziny w nocy. Ale ponieważ już ustawiłeś stół dla tego sposobu życia, wydaje się to już dość naturalne, prawda?

Ben:Dobrze. Jedyne, na co wpadłem, to powiedzmy, że chcą zostać lekarzem lub astronautą i iść na studia, no cóż, muszą wiedzieć, jak wykonać standardowy test. Muszą poddawać się corocznemu znormalizowanemu testowi przez Stan Waszyngton.

Sal:Och, więc oni muszą to wziąć?

Ben:) Będą musieli zdawać egzaminy wstępne do college’u. I właśnie ten pomysł przejścia od szkoły do ​​konieczności wyciągnięcia książki i usiąść przy kuchennym stole, aby przygotować się do standardowego testu, który moim zdaniem będzie najtrudniejszy. Pozostały nam jeszcze cztery miesiące – zaczniemy analizować, w jaki sposób rozwiążemy ten problem. Ale tak naprawdę najbardziej boję się przejść od czystej, kreatywnej i swobodnej zabawy w dziecięcej sytuacji marzeń –

Sal:Tak więc, będąc zobowiązanym do zdania testu przez rząd. Jak zamierzasz z nimi o tym porozmawiać?

Ben:Dokładnie. Wejdź do środka, odłóż łuki i strzały, musicie się teraz nauczyć precalc przy stole w kuchni. A jedynym powodem jest to, że musisz zdać test, prawda?

)

Sal:) Dlaczego tata? Dlaczego jestem zmuszany?

Ben:Dobrze.

)

Sal:Karanie mnie.

Ben:Cóż, szczerze mówiąc, mówię im: „Możecie myśleć inaczej, kiedy” ponownie 17 lub 18. Możesz iść na studia. Nie chcesz teraz iść na studia. ”Ale jeśli to się zmieni, ostatnią rzeczą, której chcę, jest, aby moje dzieci pomyślały:„ Ojej, tata całkowicie mnie spieprzył i teraz jestem wykończony, ponieważ nie mogę iść na uniwersytet, ponieważ nie miałem pojęcia, kiedy byłem 12, że muszę brać udział w tych testach, a tata mi nie powiedział, a tata nie zachęcał mnie do tego, więc teraz mogę nie chodzę na studia. ”Nie chcę tego scenariusza.

)

Adam:Nie, to mądre, że już o tym myślisz. A co z towarzyskimi dziećmi? Na przykład: co robisz teraz, aby mogli wchodzić w interakcje z innymi dziećmi? )

Ben:Tak. To częste pytanie w nauczaniu w domu i w szkole. Jest to kwestia sporna, ponieważ są w jiu-jitsu. Pomyślcie o obozie letnim, właśnie, kiedy przyjechaliście na lato i mieliście – tak jak mogliście pójść na obóz teatralny, i mogliście pojechać na obóz jeździecki, i moglibyście udać się na jakiś obóz przyrodniczy, przetrwanie w dziczy, obóz koszykówki, obóz piłki nożnej, cokolwiek, tak jest, ale przez cały rok. Są tam w wielu obozach, na lekcjach, w klinikach i przez cały czas z innymi dziećmi.

Adam:Stale komunikują się z innymi dziećmi.

Ben:Tak, dokładnie. Mam na myśli, że nie ma dnia, w którym nie będą konkurować z innymi dziećmi, z nimi, w tym samym pokoju ani z innymi dziećmi.

)

Justin:) Czy znajdują czas od siebie? Kiedy spędzają czas z innymi dziećmi, czy rozdzielają się czy pozostają blisko siebie?

Ben:) Trzymają się bardzo blisko siebie. Są bardzo blisko. I myślę, że będzie to dla nich trochę trudne, gdy będą musieli zerwać ze sobą więzi, ponieważ są bardzo blisko. Prawdę mówiąc, jednym z moich największych lęków, a to koszmar, który miałem kilka razy, jest to, że jeden z nich umiera, jeden z nich umiera, ponieważ są tacy, jak oni – dołączają do cześć p. Kiedy są 13, a to dopiero za dwa lata, przejdą rytuał przejścia. Od lat trenują z instruktorem przetrwania w dziczy, jak ten sam obóz przez cztery lata z rzędu, uczą się musztry, śledzenia dziczy, płonącego ognia i uczą się, jak przetrwać, prymitywną broń, wszystko w ten sposób, aby były wystarczająco odporne, aby móc przetrwać na pustyni.

I tak, kiedy są 13, będą mieli tydzień z wełnianym kocem, plecakiem i nożem w dziczy, ale każdy z osobna, nie razem. A potem wyjdą z tego i wtedy odbędzie się ich ceremonia dojrzewania. Po raz pierwszy pójdą do medycyny roślinnej. Będą podróżować, rozpuszczą swoje ego, a następnie przejdą w wiek męski, a my będziemy mieć oficjalny rodzaj odcięcia sznurka ceremonii, w którym są odpowiedzialni za pomoc w zebraniu jedzenia dla domu Greenfieldów , pomóżcie sobie utrzymać, wykorzystajcie więcej pieniędzy, które zarabiają na tym podcastie, aby kupować własne rzeczy, ale w tym momencie zostaną zidentyfikowani jako ludzie, którzy przekroczyli próg. Ale zostanie to zrobione z nimi samymi, a nie razem.

Sal:Och, to będzie trudne. To będzie trudne. Powiedziałeś, rozpuść ich ego. W jaki sposób?

Ben:Medycyna roślinna.

Sal:Och, wow. I jak to działa z 13-roczny?

Ben:) Ludzie to robią i jest wiele kultur, które to robią, ale to jest nie różni się od tego, czego doświadczyłbyś jako dorosły, prawda, rozczarowanie ego, zdolność do patrzenia na siebie w innym świetle, na obejmowanie wielkości lub może obejmowanie czegoś innego w sobie, wtedy byś to zauważył, gdyby twoje ego był w stanie pełnej gotowości. I zazwyczaj są to takie rzeczy, jak psilocybina, ayahuasca lub inne amazońskie leki roślinne. Zidentyfikowałem już bardzo odpowiedzialnego facylitatora, który będzie nadzorował całą tę sprawę.

)

Sal:) To jest coś, co jest dla ciebie stosunkowo nowe, prawda? Ponieważ myślę, że kiedy cię poznaliśmy, nie zrobiłeś żadnych leków roślinnych, nie wdałeś się w to. A to było trzy lata temu?

Ben:Nie. Kiedy mnie spotkałeś, miałem.

Sal:Miałeś. W porządku.

Adam:Właśnie cię okłamał.

Ben:Podróżowałem z –

Adam:Nie byliśmy jeszcze na tym poziomie.

Ben:Podróżowałem z psilocybiną, ayahuasca i [00:26:18]) ______. A teraz to coś, co robię co kwartał, a moja żona dołączyła do mnie, a także jako swego rodzaju podróż pary. I myślę, że jak Steven Kotler i Jamie Wheal opisali w Stealing Fire, z pewnością jest to coś stosunkowo hedonistycznego. Wiemy, że wyczerpuje 5-HTP i masz dość znaczny brak równowagi serotoninowej, a istnieją tylko neurochemiczne powody, aby nie robić czegoś takiego cicho. Oprócz pomysłu, że może stać się ucieczką, wiele osób nie integruje się później, wiele osób nie dokonuje później dziennika, wiele osób nie pisze później, wiele osób nie –

Adam:To jest to, co często widzę.

Ben:Tak.

)

Adam:Widzę, że teraz bardziej powszechne jest to, że – szczególnie w naszej przestrzeni, 20 lata, kiedy byłem w fitnessie, nigdy nie widziałem tak wielu ludzi w przestrzeni fitness, którzy mówią o Ayahuasca, DMT, psilocybinie, LSD. Wszystko to nadchodzi – ukazuje się jak żadna inna. I czuję, że niewielu ludzi jest takich jak ty. Zawsze pytam o ciebie za każdym razem, gdy przyjeżdżasz do miasta: „Co to za dziwny Ben [censored]? Ten facet jest szalony. ”Szczerze mówiąc, jeśli byłby ktoś, z kim chciałbym porozmawiać o tych wszystkich głupich pomysłach i rzeczach, to ty, ponieważ czuję, że nauczyłeś się naprawdę dobrze dyscyplinować. Nie mogę powiedzieć tego o wielu innych ludziach, którzy mówią o tych samych rzeczach, o których teraz mówisz, ponieważ kiedy widzę, co robią, wygląda to na wielką imprezę dla mnie.

Ben:) Jest to w wielu przypadkach, ponieważ, spójrzmy prawdzie w oczy, to jest trochę fajne, aby odpocząć po prostu pozwól umysłowi błądzić i zapomnieć o życiu i udać się do szczęśliwego miejsca pełnego blasków, tęcz i kalejdoskopu, a budzisz się i myślisz: „Znalazłem się. Widziałem Boga. ”A potem, tydzień później, jesteś z powrotem w zgiełku, zestresowany, egzystencjalny niepokój i zagubiony, ponieważ nie masz zamiaru wejść i / lub tak naprawdę nie masz jakiegoś rodzaju planowana praktyka integracyjna. Mam na myśli, moja żona i ja – mamy teraz te krzesła BackJack w naszej sypialni i siedzimy naprzeciw siebie, wpatrując się w swoje oczy 15 minut każdej nocy. Mam na myśli 9: 15, dzieci są w łóżku. Do 9: 30, my siedzą w łóżku, nogi są splecione, twarze do siebie tylko integrują.

)

Adam:W ciszy?

Ben:Żadnych rozmów.

Adam:Och, mówienie.

Ben:To jest-

Adam:A to tylko praktyka, która przyszła z jednej z twoich podróży?

Ben:Tak tak.

Adam:W porządku.

)

Ben:I tak też podróżowaliśmy. Zupełnie żadna strefa osądu, kiedy podróżujesz, siedzisz tam cztery lub pięć godzin twarzą do siebie, co jest szalonym, szalonym doświadczeniem z przebywaniem z partnerem, kochankiem. Oba wasze ego całkowicie się rozpuszczają, wpatrując się w oczy, widząc się jak duchy –

Adam:[00:44:18] ______ to zagubiona sztuka, człowieku.

Ben:Tak.

)

Adam:Jakie są niektóre rzeczy, które zauważasz w tym temacie? Ja też tego doświadczyłem, ale chcę usłyszeć, jak o tym mówisz. Co to jest z twoim partnerem? Widzimy, że to – jak sądzę, czy to Kolorado już – teraz legalne?

Sal:) Dekryminalizacja. Nie jestem pewien, gdzie to było. To mógł być Kolorado. Zdekryminalizowana psilocybina.

Adam:I prawdopodobnie będzie –

Justin:I Oakland też.

Ben:Johns Hopkins właśnie uruchomił swoje nowe ramię badawcze, które Tim Ferriss spopularyzował cały komunikat prasowy i był jednym z dobroczyńców tej całej ręki. Ostatniej nocy zjadłem kolację z dr Victoria Hale, która współpracowała z MAPS Foundation i jest odpowiedzialna za wiele dodatkowych badań nad ayahuascą, a także psilocybiną. W Kanadzie zamierzają wprowadzić szereg różnych klinik medycznych zaprojektowanych do terapeutycznego podawania tych leków. Są ludzie tacy jak dr Dan Engle, który ma klinikę w Boulder i otworzy kolejną klinikę w Austin za pomocą leków roślinnych na wstrząs mózgu, na TBI, na terapię urazową. Są ludzie, chociaż obecnie nie jest to legalne, ale nadal jest wielu koordynatorów nadzorujących takie rzeczy, jak sesje MDMA z dużą dawką w USA w celu leczenia, i jest to coś, co ludzie stają się coraz bardziej świadomi korzyści tego rodzaju leków, gdy używane w sposób odpowiedzialny terapeutycznie.

Sal:) Cieszę się, że to powiedziałeś, ponieważ widzę wiele niepoważnych zastosowań, a są to potężne, potężne substancje. Tak jak mogą ci pomóc, mogą również powodować wiele problemów.

)

Ben:Tak. I nie zrozum mnie źle. Mam na myśli, [censored] weź 180 miligramów podobnych iboga, ekstrakt z krzaka z Afryki Południowej, przed treningiem i jesteś jak jeden z tych afrykańskich wojowników, gdy jesteś na siłowni. Mikrodozujesz małą psilocybiną, niacyną i grzywą lwa przed ciężkim poznawczym dniem pracy, i mam na myśli, że jest to jeden z najlepszych stosów nootropowych w historii. I tak w małych ilościach te rzeczy mogą być niesamowite tylko ze względu na ogólną produktywność i poprawę życia. Kiedy dojdziesz do większych ilości, zobaczymy, jak psilocybina jest płukana, myta i powtarzana w taki sam sposób, jak CBD i THC, prawda? Do użytku rekreacyjnego, ludzie odlatujący z kół, szaleni na wycieczki. Myślę, że to będzie trochę dziwne i trochę dzikie, dzikie westy w ciągu następnych 5 do 10 lat.

Adam:Zgadzam się.

Ben:I zapamiętaj moje słowa, będą ludzie zarabiający poważne pieniądze. Niektóre firmy farmaceutyczne będą zarabiać na tych związkach, w tym na replikach takich jak ayahuasca, DMT i psilocybina.

)

Sal:Jak ich syntetyczne wersje. Tak. Aplikacje psychiatryczne będą – moim zdaniem, zobaczymy przełomowe odkrycia w psychiatrii, których nawet nie jesteśmy w stanie zrozumieć. Leczenie zaburzeń psychicznych i dolegliwości, które wcześniej były nieuleczalne i można je było wyleczyć za pomocą paraliżujących środków, to moje osobiste przekonanie. Ale widzę też potencjalne negatywne strony osób nadużywających tych rzeczy. Jedna rzecz wydaje się iść w parze, a może właśnie to widzę w mediach społecznościowych, wydaje się, że ludzie – stosowanie tych substancji idzie w parze z przyjęciem stylu życia opartego na otwartym związku. Czy sądzisz, że istnieje jakiś związek, czy uważasz, że to tylko część całej frywolności, na przykład: „Och, imprezujemy i to po prostu część tego”

Ben:) Myślę, że dużą część tego stanowi odhamowanie, które niektóre z tych rzeczy mogą stworzyć. Mam na myśli bardzo prosty przykład, ale ja i moja żona używamy ketaminy i oksytocyny do seksu, i to jest niesamowite. Mam na myśli, podobnie jak donosowa ketamina i oksytocyna, że ​​jest to fantastyczna randka. I usuwa wiele zahamowań, masz szalony dobry czas i daje dużo zabawy. Faceci czasami dostają trochę zwisającego penisa z ketaminy, ale to nic innego jak mikrodawka sildenafilu lub cokolwiek innego, czego nie można naprawić. Ale potem stawiasz innych ludzi w takim scenariuszu i masz prawie jak płonący scenariusz w stylu męskim, dokładnie tam, gdzie są orgie i para surfowania. Myślę, że częścią tego jest odhamowanie, które ma miejsce. Myślę, że część tego jest po prostu czymś w rodzaju osobowości typu wolna miłość, „ s) typu hipisów mentalność wciąż jest typem osoby, która jest w dużej mierze związana z wieloma z tych leków roślinnych. Na przykład osoba, która jest po prostu gotowa to zrobić, jest nieco bardziej wolna i niezależna i myśli nieszablonowo.)

Sal:Trochę stronniczości z samoselekcji.

)

Ben:Tak tak. I rozmawialiśmy o tym, kiedy podcastowaliśmy w Austin z Paleo f (x) Myślę o półtora roku temu i jestem pewien, że możemy to połączyć w pokazach, ale dużo rozmawialiśmy o tym, jak… , te rzeczy są po prostu [censored] atrakcyjne, zabawne i kuszące, ale musisz wybrać, czy Twoim celem jest krótkoterminowa przyjemność lub długoterminowe dziedzictwo. W porządku, jest bardzo niewiele społeczeństw, o których wiem, że zostały z powodzeniem zbudowane na poligamicznej kulturze typu otwartego związku, ponieważ monogamia, relacje umowne, jeśli chcesz je tak nazwać, długoterminowe relacje z dziećmi i stabilny nuklearny dom rodzinny wydają się pozwalać na pewną stabilność społeczną, której nie można odtworzyć, gdy wioska wychowuje dziecko.

Nie ma wyraźnego mężczyzny ani czystej kobiety jako głowy lub przywódcy gospodarstwa domowego. Czuję, że po prostu nie mogłem zbudować dziedzictwa Greenfield. Nie mogłem pozwolić moim dzieciom czuć się stabilnym i nie mogłem po prostu logistycznie zarządzać domem, gdybym miał wielu partnerów lub otwarte relacje. Po prostu czuję się jak na dłuższą metę, nie pozwoliłoby mi to wpłynąć na wpływ i zmianę, którą chcę, aby rodzina Greenfield trwała –

Sal:Czuję, że jest to podstawowy sposób działania. A kiedy się wznosisz, zaczynasz odkrywać, co naprawdę działa. I powierzenie jednej osobie, jak sądzę, jest bardziej rozwiniętym sposobem. Wymaga większego wzrostu i rozwoju. Naprawdę tak. Nie inaczej, niż życie w otoczeniu babeczek i cukierków i powiedzenie: „Zjem coś zdrowego dla mnie i dobrego dla mnie”.

Ben:Oh cześć. Chcę przerwać dzisiejszy program, aby opowiedzieć o tym, o czym moi przyjacieleCztery Sigmatic) udało się inżynier. Więc umieścili w jednym pakiecie megadawkę 750 miligramów wyekstrahowanego grzyba Reishi. Jest to jeden z najlepiej przebadanych grzybów wykazujących aktywację cykli snu. Tylko jedna paczka tego, a ja wrzuciłam dwie do buzi, powalę cię na tyłek na cudowną noc snu lub na drzemkę, ale nie obudzisz się czując się odświeżony lub mokry. Zasadniczo po prostu uderza w wyłącznik mózgu, odpręża, działa bardzo podobnie do zioła adaptogennego, ale to grzyb.

)

Umieścili tam również biodra róży wraz z tulsi i miętą, więc masz trochę swojej witaminy C. Masz tulsi, która również trochę cię uspokaja. Pyszny liść mięty nadaje mu subtelny miętowy smak. Otrzymasz 20% zniżki na te produkty i wszystkie inne wspaniałe produkty Four Sigmatic. Ten, o którym właśnie mówiłem, to eliksir reishi. Idziesz do foursigmatic.com/bengreenfield. To jest F-O-U-Rsigmatic.com/bengreenfield i użyj kodu kuponu BENGREENFIELD. To da ci 15% zniżki na wszystko od Four Sigmatic.

Ten podcast przyniósł Ci również okulary filtrujące niebieskie światło wykonane przez tę firmę o nazwieFelix Gray. Teraz te rzeczy są modne. Wykorzystują te bardzo wysokiej jakości ramy wykonane z tych samych wysokiej jakości materiałów, które zastosowano w wysokiej jakości designerskich ramach. Mają organiczny włoski octan, niemiecką stal konstrukcyjną. I robią te niebieskie okulary blokujące światło, które są dostępne bez recepty, na receptę, w czytnikach. Wyglądają dobrze. Nie wyglądają jak kontrola urodzeń dla twojej głowy. Te rzeczy to w rzeczywistości fajne, stylowe niebieskie okulary blokujące światło. Eliminują 99% olśnienia pochodzącego z ekranów, 64% wysokoenergetycznego niebieskiego światła, które F wzmaga twój rytm dobowy, i uniemożliwiają popołudniową mgłę mózgową od dostania blasku oczu, mały ból głowy z tyłu głowy po tym, jak patrzysz na ekrany, niemożność zaśnięcia po obejrzeniu filmu lub dokumentu w nocy. Te rzeczy naprawdę działają. Idziesz na stronę felixgrayglasses.com, felixgrayglasses.com/greenfield. Dzięki temu otrzymasz bezpłatną wysyłkę i 30 dni wolnych od ryzyka zwrotów i wymian. Sprawdź je, felixgrayglasses.com/greenfield.

Sal:A co z efektami kształtowania umysłu w sensie – czy uważasz, że te substancje mogą być używane do prania mózgu lub ich zmiany? W CIA istnieje wiele spisków eksperymentujących z tymi substancjami, aby kontrolować ludzkie umysły lub – jak on się nazywa? Manson. Jak użył LSD, aby zmienić grupę podmiejskich dzieciaków w morderców. Czy uważasz, że są pewne rzeczy, których musimy się obawiać w tym sensie?

Ben:Nie mam pojęcia. Ale mówią to samo o fluorze, prawda? Zwapnienie szyszynki i kiedyś – ale byłoby odwrotnie, prawda? Ponieważ jeśli zwapniacie szyszynkę i nie będą już wytwarzać DMT, mówią, że jesteście bardziej – jakim słowem użyliście?

Sal:Wielokrotność-

)

Ben:Tak. Jesteś bardziej manipulowalny.

Sal:Pewnie. Manipulatable.

Ben:) I ludzie mogą manipulować tobą. Nie wiem. Nie jestem pewien, co bardziej wpłynęłoby na neurochemię manipulacji, mniej DMT lub więcej DMT. Ale to jedna teoria spiskowa, prawda? Właśnie dlatego mamy fluor w wodzie, dzięki czemu jesteśmy dobrymi małymi pracownikami fabryki [00:38:45] ______. Nie wiem czy to prawda. Ale ostatnią rzeczą, która przychodzi mi na myśl z całym tym otwartym stosunkiem w medycynie implantologicznej, jest to, że myślę, że można jej również użyć w odwrotny sposób. I tego właśnie doświadczyłem. Moja żona i ja przez 14 lata, jesteśmy bardzo związani emocjonalnie i seksualnie, ale nie jesteśmy związani duchowo, nie spleceni jak duchy i dusze, nie patrzymy sobie w oczy jak unikalne iskry bądźcie sobie nawzajem od początku wszechświata, jak te dwie anielskie istoty, które mają ten szczególny związek duchowy.

A teraz, kiedy połączyliśmy się duchowo na tym głębokim, głębokim poziomie, mam na myśli, że możemy się czuć z daleka. Wiemy, kiedy śnimy o sobie. Wiemy, kiedy myślimy o sobie, jakby to było dziwactwo, i jestem pewien, że sprowadza się to do czegoś w rodzaju cząstki protonowej fizyki kwantowej, gdzie – i jestem przekonany, że istnieje czwarty wymiar, który musieliśmy jeszcze w pełni odkryć i że jesteśmy naprawdę głęboko, jeśli chodzi o bycie duchami i duszami. I tak naprawdę jest to najbardziej wyjątkowa część nas, której nikt nie może zabrać. Ale kiedy połączysz się ze swoim kochankiem na tym poziomie i zobaczysz ich jako niesamowicie wyjątkowego ducha, będzie fajnie z dwóch powodów. Po pierwsze, jesteś tak połączony [00:38:45]. Patrzysz w oczy kochanka i widzisz je dosłownie jak coś takiego jak bogini lub anioł. Drugą częścią jest to, że traktujesz wszystkich inaczej. Czuję się jak ta miłość i związek, którego doświadczasz z jedną osobą, zaczynasz postrzegać każdego jako ducha, duszę lub wyjątkową istotę. Tak więc zmienia to sposób, w jaki oceniasz ludzi lub sposób, w jaki traktujesz także innych ludzi.

Justin:A teraz, jak owijasz się za pomocą leków roślinnych i wyruszasz w te podróże z takim sztywnym rodzajem struktura twoich duchowych przekonań? W jaki sposób to wszystko się przenika i pomaga wyjaśnić głębsze znaczenie, które czerpiesz z, powiedzmy, Biblii jako chrześcijanina? Lub w jaki sposób wyjaśniło to, w jaki sposób może to jeszcze bardziej poprawić wrażenia?

Ben:Myślę, że wszystko zostało wprowadzone na planetę, dla mnie jako kreacjonisty, jako wierzącego , że wyższa moc stworzyła wszystko wokół nas. Wydaje mi się, że wszystko zostało tam przeznaczone, od wina i chwastów po ayahuascę i psilocybinę oraz setki leków roślinnych, których jeszcze nie odkryliśmy, na przykład w Ameryce Południowej i Amazonii. I myślę, że z tego powodu wszystko można wykorzystać dla dobra lub zła, prawda? Mam na myśli coś tak prostego jak pszenica, prawda? Możesz wyjść na pole pszenicy i zebrać pszenicę i po prostu ją przeżuć – z plewy i otrębów, jądra i wszystkiego innego, i całego tego skoncentrowanego glutenu i [censored] w górę jelit.

I możesz złapać cudowne, piękne, biodynamiczne wino i wypić nadmiar i rozwinąć łuszczycę wątroby, prawda? I możesz zapalić się w zapomnienie, lub możesz wypić kieliszek wina pod koniec dnia lub na weselu i iść tańczyć i poczuć lekkie uwolnienie GABA, tego hamującego neuroprzekaźnika i poczuć się cudownie. I możesz użyć odrobiny chwastów, aby zrelaksować się pod koniec dnia, lub trochę CBD, aby poprawić sen. Możesz użyć odrobiny psilocybiny, aby zwiększyć swoje poznanie, lub możesz użyć jej dużej ilości, aby rozpuścić ego i zbliżyć się do Boga i doświadczyć Boga w zupełnie inny sposób, kiedy twoje ego się rozpuści. I myślę, że wiele osób używa tych rzeczy w sposób nieodpowiedzialny, albo nie rozumieją lub nie przyjmują właściwych intencji. Myślę jednak, że wszystko, co jest na tej planecie, może być błogosławieństwem lub przekleństwem, w zależności od tego, jak z tego korzystacie. Jako chrześcijanin nie mam problemów z powiedzeniem, że wszystko na tej planecie jest błogosławieństwem. To zależy tylko od tego, jak go używasz, prawda?

Sal:) Jak myślisz, dlaczego tradycyjnie nie było częścią tej tradycji? Czy myślisz z obawy przed wykorzystywaniem ludzi, którzy nie używają rzeczy?

)

Adam:Czy Mojżesz naprawdę widział płonący krzak czy -?

)

Ben:) Nie wiem, że tak nie było. Nie wiem, że tak nie było. I nie zagłębiłem się zbyt głęboko w historię, ale myślę, że istnieją dowody na stosowanie medycyny roślinnej w wielu historycznych sektach chrześcijańskich. Myślę, że jednocześnie istnieje, szczególnie w Ameryce, purytańska wersja chrześcijaństwa, która nakazuje, byś nigdy nie chciał tracić kontroli nad zmysłami i rozpuścić swoje ego. I jesteśmy po prostu pracowici, robotnicy, chodzimy do kościoła w każdą niedzielę, śpiewając wasze piosenki. Ale mam na myśli, że są to – w wielu przypadkach prawdopodobnie urazię niektórych ludzi [00:44:18] ______ tego samego rodzaju ludzi jedzących Twinkies i Doritos w kościele potluck. A kiedy ich ciała stają się gównem i tak naprawdę nie zagłębiają się w opiekę nad nimi es lub rozwijanie relacji z ciałami, które zostały im dane, ze świątyniami, które zostały im dane.

)

Myślę więc, że duża część tego jest podobna do tej purytańskiej formy chrześcijaństwa, która rozwinęła się, szczególnie w Ameryce, która powstrzymała wielu chrześcijan. A także, ponieważ czym jest powięź, jak na przykład głęboka historia szamanizmu, szatańskiego kultu i aktywności demonów, i wszystkie te rzeczy, które są związane z którąkolwiek z tych rzeczy, ponieważ po wejściu do świata duchów jest ich dużo, dobrze? Ale nie są tylko demony, są też anioły. Nie jest tylko Szatan, jest także Bóg. W porządku, więc są dwa elementy świata duchów. Jest jasno i ciemno. Jest dobra siła i zła siła, czy cokolwiek to jest w Gwiezdnych Wojnach.

Sal:Justin był teraz podekscytowany.

Ben:Tak.

)

Sal:Zmieńmy trochę biegi.

Justin:Trzymaj się z dala od ciemności.

Sal:Tak. Zmieńmy trochę biegi. Ostatnio wyglądałeś tak, jakbyś nakładał, nie wiem, ile funtów mięśni. Co ty zrobiłaś? Zmieniasz swój trening? Czy to wyzwanie Adama?

Ben:To było wyzwanie pływania Adama.

Sal:Wyglądałeś, jakbyś założył jak 15 funtów mięsień.

Ben:Tak.

)

Sal:Tak.

)

Ben:Tak. Dużą część tego stanowiłem – przeprowadziłem wywiadDr. Paul Saladino. I podobnie jak w przypadku innych rzeczy, lubię wypróbowywać wiele rzeczy, o których mówię w podcastach. Dlatego zastosowałem dietę opartą głównie na mięsożerstwie od nosa do ogona.

)

Sal:A to cię obciążyło?

)

Ben:Wrzuciłem też kilka innych rzeczy. Robiłem jak siara, robiłem jak dużo kefiru, tonę wątroby, mięsa narządów, po prostu zjadłem ogólnie o wiele więcej jedzenia.

)

Sal:Nie powiedziałem, że znacząco podniosłeś swoje kalorie.

Ben:Tak. Nie. Jadłem około 5, 00 0, 6, 00 0 kalorii dziennie z wielu źródeł białka, biorąc również dużo enzymów trawiennych.)

Sal:Koleś, 5, (*******************************************************************************************************************************************************************************************************************************) 0 kalorii na diecie mięsożernych wynosi –

)

Ben:. To właśnie robiłem, a także kulturystykę.

)

Sal:) Próbowałem to zrobić. Bardzo ciężko mi było to zrobić.

Ben:Też miałem bulwy, surowy miód i jagody, tonębulion kostny

, dużo kolagenu. Zrobiłam też deser, który był jak lody kolagenowe i to zrobiłem. I to nie był mięsożerca, ale właśnie to zrobiłem, aby dostać moje kalorie w nocy. Więc,mleko kokosowez kolagenem, ze stewią, zmasło orzechowe, prawie jak jedna z tych grubych bomb, które mają dużo kolagenu w tym, że mają w nocy. Więc dużo jedzenia. Podnosiłem o wiele więcej, robiłem tak jak cztery dni w tygodniu podnoszenie całego ciała, dużo mniej wytrzymałości i nakładałem przyzwoitą ilość mięśni. A potem poszedłem do tego cholernego jak szwajcarska klinika lecznicza, gdzie odbywały się rekolekcje latem, gdzie było to jak kolonika i lewatywa każdego dnia i [00:54:25] ______.

Potem przychodzisz na śniadanie po tym, jak masz całe kupę i wszystko inne, jak wyssane z twoich wnętrzności, i jesteś głodny i chcesz – tak, jak to ramię sałatki – nawet sałatki, jak smoothie , ale ich definicja koktajlu przypomina szklany kubek o pojemności 6 uncji z pływającym szpinakiem. Mój pomysł na koktajl jest jak 37 gramów serwatki białko z odrobiną kolagenu orazmleko kokosowe, ibulion kostny

i masło orzechowe. Tak. I to jest jak wielki Wielki Łyk, 36 -składca. Ale nie, te małe drobne koktajle. Straciłem więc i nie ma tam siłowni, i ćwiczyłem zespół BFR tylko po to, żeby trochę poćwiczyć. Więc przegrałem. Więc teraz próbuję przywrócić mięśnie i nie zachowuję się już jak ścisła dieta mięsożerców, ale w większości było to po prostu podnoszenie więcej i jedzenie o wiele więcej.)

Sal:A teraz, jak się czujesz, gdy jesteś większy, a kiedy mniejszy? Który z nich bardziej lubisz? Jakie są dla ciebie różnice?

Ben:Lubię być większy.

)

Sal:Czy ty?

Ben:Tak.

)

Sal:Dlaczego?

Ben:Tak. Po prostu podoba mi się sposób, w jaki mnie to czuje.

Sal:Czuje się dobrze wypełniać [01:23:37] ______.

)

Ben:) Czuje się dobrze. Mój dysk jest wyższy. Szczerze, lubię podnosić i lubię jeść, prawda? To zabawne, że możesz po prostu jeść i zamieniać się w mięśnie. Tak. Nie wiem. Może jestem próżny, ale lubię mieć mięso na kościach. Myślę, że z długowieczności, im więcej mięsa masz na kościach, zdrowy funkcjonalny mięsień wkracza w twoje późniejsze lata życia. Wiemy, że istnieją korelacje między takimi rzeczami, jak siła przyczepności, ciężar martwego ciągu i długowieczność. Więc myślę, że częścią tego jest po prostu większa odporność.

Sal:Czy mierzysz hormony, gdy robisz to, aby zobaczyć, czy są jakieś zmiany w testosteronie i to wszystko?

Ben:Tak. I jest wzrost testosteronu, wzrost wolnego testosteronu. Dotyczy to wielu ludzi, również wzrostu IGF-1, wzrostu insuliny, wzrostu poziomu hemoglobiny A1c i niektórych z tych parametrów, które można argumentować, są szkodliwe dla długowieczności. Ale nie zauważyłem gwałtownego wzrostu tych wartości, ale niewielki wzrost niektórych parametrów sugerujących zwiększoną aktywację mTOR, większą dostępność podłoża.)

Sal:Cóż, kontekst ma znaczenie, prawda? Ponieważ myślę, że w kontekście stanu zapalnego prozakrzepowego, prawdopodobnie źle. Ale w kontekście zdrowego ciała są to po prostu związki anaboliczne. Sprawiają, że budujesz mięśnie.

Ben:Myślę, że duża część tego – i byłemrozmawia z dr Mercola), cała koncepcja autofagii w połączeniu z mTOR. I myślę, że możesz mieć to, co najlepsze z obu światów, a ja starałem się to robić tak dużo, jak to możliwe i nadal jestem, jedząc dużą liczbę kalorii 12 do 16 – godzinny przerywany post, a następnie przyjmowanie środków naśladujących autofagię lub wywołujących autofagię w nocy. Więc kiedy śpisz, dostajesz trochę mniej aktywacji mTOR i trochę więcej autofagii.

Sal:Co brałeś?

Ben:Kwercetyna,rumianek,Garcinia,Pau D’arco, iglicyna. Możesz kupić je w amazonowych, surowych torebkach w proszku i po prostu wymieszaj je w gorącej wodzie, zanim pójdziesz spać w nocy, a wszystkie te wywołają autofagię.

Sal:Naprawdę?

)

Ben:Więc to prawie tak, jakbyś naciskał cyklicznie puls, prawda? Więc się budzisz. Jesteś w swoim 12 do 16 – godzina postu, zaangażowałeś się w autofagię, a potem masz to skompresowane okno do karmienia w ciągu dnia, dusza jeść do około 8: 00 pm, weź dużo jedzenia w systemie, pozostań bardzo anaboliczny, weź udział w sesji podnoszenia w tym oknie lub sesję ćwiczeń w tym oknie, a wieczorem wrócisz do autofagii.

Sal:A więc, glicyna aminokwasowa, to dziwne.

)

Ben:Tak.

)

Sal:Tak więc to powoduje autofagię. W jaki sposób?

Ben:Myślę, że prawdopodobnie dlatego, że równoważy wysokie ilości metioniny, które dostajesz z wiele źródeł białka, szczególnie mięsa.

Sal:Tak naprawdę to, co robi, jest jakby unieważnieniem mTOR.

)

Ben:) To jedna z powszechnych skarg na coś takiego jak dieta mięsożerna oparta na rybich rybach steki to to, że nie masz wystarczającej ilości glicyny, chyba że jesz od nosa do ogona i dostajesz mięso narządów, a niektórebulion kostny, i podobne rzeczy. Tak więc, po prostu dodając trochę więcej glicyny wieczorem –

Sal:) I zmienia markery stanu zapalnego? Ponieważ niektórzy mówią: „Och, jest o wiele więcej stanów zapalnych, kiedy jesz dużo mięsa.”

Ben:Nie? Nie. Właściwie miałem mniej stanów zapalnych i myślę, że to prawdopodobnie dlatego, że spożywałem o wiele mniej – cóż, to naprawdę bardzo podstawowa dieta, kiedy się na nią patrzy; bulwy, jagody, miód, bulion kostny, mięso narządów od nosa do ogona, prawda? A więc jest o wiele mniej związków ochrony roślin. Jest o wiele mniej rzeczy, takich jak soja lub rośliny strączkowe, lub rzeczy, które mogą wywoływać reakcję zapalną, na przykład nawet nabiał. Więc nie widziałem wzrostu stanu zapalnego.

Sal:) Właśnie obejrzeliśmy dokument, ten wyprodukowany przez Arnolda Schwarzeneggera.

Ben:Zmieniacze gry.

Sal:Tak, zmieniacze gier.

Ben:) Chcę usłyszeć opinię twoich facetów na ten temat, ponieważ wszedłem tutaj i jestem niezbyt wpięty w to, co dzieje się na scenie dokumentalnej, ale powiedziałeś mi – zapytałeś mnie, czy obejrzałem ten nowy dokument. Co się dzieje z Arnoldem?

Sal:Cóż, był współproducentem tego dokumentu i naprawdę popycha ten oparty na roślinach lub nawet nie używają zbyt często słowa wegańskie lub wegetariańskie. Mówią dość często na bazie roślin. Ale realizują ten plan, aby oderwać ludzi od mięsa. Cały dokument wykonał cholernie dobrą robotę i wyprodukowali go bardzo dobrze przy demonizacji konsumpcji produktów pochodzenia zwierzęcego. I zdemonizowali wszystko, w tym wysokiej jakości mięso karmione trawą, mięso narządów. I to było bardzo – moim zdaniem, było bardzo mylące, te wiele badań, które były bardzo mylące.

Na przykład rozmawiali o B 10 i jak nie można uzyskać B 10 ze źródeł roślinnych, ale tak naprawdę nie można dostać powiedzieli, że są też świetne ze zwierząt, dlatego też każdy powinien wziąć B 12. Dokładnie tak. Tak właśnie zrobili tę sprawę. Lub użyli porównania, które moim zdaniem było głupie, gdy powiedzieli, że rozmawiali o przeciwutleniaczach i powiedzieli: „Głowa sałaty ma o wiele więcej przeciwutleniaczy niż kawałek łososia”, co jest niemądrym porównaniem, ponieważ łosoś ma dużo kwasów omega-3 kwasy i białka pod składnikami odżywczymi.

Ben:Nie wspominając, sałata jest bioremediantem, filtrem natury.

)

Sal:Tak.

)

Ben:W inny sposób. Ludzie mówią, że wątroba jest filtrem natury, ale w wątrobie faza pierwsza i faza druga po prostu wydalają wszystkie toksyny z moczem, kałem i potem.

Sal:Sałata trzyma to.

Ben:Sałata po prostu trzyma ją tam. Więc kiedy jesz sałatę, chyba że znasz dokładne miejsce, w którym sałata była uprawiana na farmie, z której ją otrzymałeś, zasadniczo jesz filtr, który to filtruje –

Sal:To samo dotyczy innych –

Ben:– dużo toksyn, herbicydów, pestycydów.

)

Adam:) Wykonali sprytne ruchy rąk, w których przedstawili pewne informacje, które były prawdziwe, ale wtedy pójdą w lewo. I dlatego robienie tego jest złe. Co on mowil Te nawet nie są połączone.

Sal:Tak. Było tego dużo i wydaje się, że jest – szczególnie ostatnio, ten naprawdę silny wegański nacisk. I po raz pierwszy, o ile pamiętam, dieta została upolityczniona, ponieważ teraz jest powiązana ze środowiskiem, a to, że nie jedzenie mięsa jest również lepsze dla środowiska, a twoim obowiązkiem i jest to dobra rzecz do zrobienia . Martwi mnie to, Ben. Z mojego doświadczenia jako trenera chciałbym poznać Twoją opinię na ten temat, z mojego doświadczenia jako trenera szkolącego setki, może tysiące ludzi przez pełnomocnika, ponieważ [00:54:25] ______ klientów. Zawsze zachwycają mnie poszczególne warianty, które widzisz z ludźmi.)

Mam na myśli, że metabolizm jest bardzo złożony, twój mikrobiom był jak odcisk palca, wtedy masz, jeśli wrzucisz swoją psychologię i swoje doświadczenia z jedzeniem i tym podobne. Mówiąc, że jedna dieta jest lepsza dla wszystkich, nie obchodzi mnie, jaka to dieta, to okropna rada, ponieważ przeszkoliłem klientów, którzy naprawdę byli zdrowsi na diecie wegańskiej. Przeszkoliłem również klientów, którzy jedli dużo mięsa, głównie mięsa, i którzy również poprawili swoje zdrowie. Dla mnie to duży problem. Duży problem polega na tym, że istnieje ogromna indywidualna wariancja, której nikt nie bierze pod uwagę. Dotyczy to wszystkich diet, które mówią o najlepszej diecie w historii.

)

Druga część jest taka i chciałbym również Twoim zdaniem na ten temat jest to, że kiedy jesz głównie warzywa lub diety wegańskie – teraz na szczęście żyjemy w czasach współczesnych, gdzie mogłem pójść do Whole Foods i mam dostęp do niewiarygodnie szerokiej gamy produktów pochodzenia roślinnego, których normalnie nigdy bym nie zrobił mieć dostęp do. Masz rzeczy z południa –

Ben:Krakersy Hale pokryte czekoladą, wszystko tak jak natura.

)

Sal:Ale lubię jedzenie z Ameryki Południowej, rzeczy, które cały czas rosną. Nigdy nie miałbyś takiej natury. Ale to wymaga planowania z powodu niedoborów składników odżywczych. Badania pokazują to. To nie jest moja opinia. To jest naprawdę udokumentowane. Badania pokazują, że weganie cierpią z powodu większej liczby niedoborów składników odżywczych, ponieważ po prostu wymagają więcej planowania. I tak, jeśli mamy zamiar przekonać tych ludzi do jedzenia mięsa, to w końcu skończą z tym, że jedno nieprzetworzone jedzenie z ich diety, czyli stek, zamieniają na przetworzone coś, co nie jest…

Ben:Niemożliwy burger.

Sal:Tak. Lub takie bzdury. Chciałbym poznać Twoją opinię na temat tego rodzaju rzeczy. Zaczniemy od poszczególnych wariantów. Jakie jest twoje zdanie na ten temat?

Ben:). Moim zdaniem na temat poszczególnych wariantów można powiedzieć to samo o diecie ketogenicznej, dobrze?

Sal:Absolutnie.

)

Ben:) Istnieje wiele osób z rodzinną hipercholesterolemią lub z tak zwanymi problemami z genem PPAR, a nawet z pęcherzykiem żółciowym a wątroba przypomina rzeczywiste problemy anatomiczne, które bardzo słabo reagują na dietę wysokotłuszczową, szczególnie dietę bogatą w tłuszcze nasycone w porównaniu do jednonienasyconych i mniejszych ilości wielonienasyconych. Możesz więc stworzyć zapalną burzę ogniową u osób, które nie są genetycznie przystosowane do diety ketogenicznej i które w tym scenariuszu, takie jak rodzinna hipercholesterolemia, zareagowałyby znacznie lepiej na dietę bogatą w błonnik roślinny, niektóre ilości kokosa, duże ilości ryb i wielu tłuszczów śródziemnomorskich, a nawet, jeśli ludzie chcieliby to sprawdzić, dieta Kitavan Islander, w której wielu mieszkańców tej wyspy nosi gen rodzinnej hipercholesterolemii i choroby sercowo-naczyniowe nie objawiają się z powodu ich diety jest skonstruowany w taki sposób, że cholesterol nie staje się miażdżycowy.

Sal:Zatrzymaj się tam na sekundę, ponieważ ma doskonały sens, że ludzie, którzy tam ewoluowali, rozwiną genetyczne zdolność do wytwarzania ogromnych ilości cholesterolu, ponieważ ich dieta zawierała bardzo mało tłuszczów nasyconych i bardzo mało cholesterolu w diecie. A cholesterol jest niezbędny dla organizmu. Właśnie dlatego twoje ciało to robi. Ma więc dla nich sens, że ich ciała wytwarzałyby ogromną ilość cholesterolu w tym środowisku. To utrzymuje ich przy życiu. Przenosisz je na dietę ketogeniczną, a teraz to za dużo. Jest 5 razy 5. Jest 25 teraz. I mnożą się. Widziałem ludzi, którzy przeszli ketogenność i mają podobny poziom cholesterolu 400, które mają hipercholesterolemię. Cieszę się, że o tym wspomniałeś

Ben:) Lub wyprowadzasz je ze środowiska. W wielu przypadkach dieta, którą opracowali w środowisku, w którym żyją, jest dietą, którą opracowali, ponieważ odkryli przez tysiące lat, że to pomaga chronić je przed ich wbudowaną skłonnością genetyczną na pewną chorobę lub wpływ środowiska na ich skłonność do pewnych warunków. Rozumiem przez to populację Islandii, która faktycznie powinna mieć bardzo wysoki wskaźnik sezonowych zaburzeń afektywnych i depresji, a nie dlatego, że przede wszystkim z powodu dużej ilości kwasów tłuszczowych omega-3 i DHA, które są znalezione w tradycyjnej islandzkiej diecie, na przykład renifery i ryby.

I wykorzenicie tę osobę i wyprowadzicie ją z kontekstu dietetycznego. I w tym samym mrocznym scenariuszu, powiedzmy, w Seattle, Waszyngtonie, i widzicie islandzką populację, faktycznie przejawiają sezonowe zaburzenia afektywne i depresję. Albo patrzysz na Kamerun, w Afryce, gdzie mają gen, który normalnie predysponowałby ich do wysokich zachorowań na raka jelita grubego, ale jest to niezwykle bogata w błonnik dieta, którą spożywają tam. I bierzesz tę samą populację i umieszczasz ich, powiedzmy, w południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych i masz wielu ludzi afrykańskiego pochodzenia umierających na raka jelita grubego w południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych, ponieważ nie przyjęli już diety, która chroniłaby ich w ich przodkach kontekst manifestacji choroby.

Ostatnim przykładem byłby Meksyk, prawda, plemię indiańskie Tarahumara. Niosą wiele genów, które predysponują je do wyższego wskaźnika cukrzycy. Ale sposób, w jaki gotują i przygotowują rośliny strączkowe, kukurydzę i kabaczek, to produkty o niższym indeksie glikemicznym. Potem, powiedzmy, mrożona fasola, tortille z mąki, frytki, napoje gazowane i słodkie napoje, które spożywają, powiedzmy na przykład w diecie Tex-Mex lub w południowej Kalifornii i zobaczysz cukrzycę przejawia się w tej populacji, gdy są w tym scenariuszu.

Tak więc duża część tego, kiedy patrzymy: „Czy powinienem jeść dietę roślinną? Czy powinienem jeść dietę mięsną? Czy powinienem jeść ich mieszankę? ”. Co jadali moi przodkowie i na co mam genetyczne predyspozycje? To jedna wielka część tego. A potem inna część tego faktycznie robi – tak, dostosowywanie diety. Chodzi mi o to, że wszyscy, wszyscy, których trenuję, dostają panel alergii pokarmowej Cyrex, a my głęboko zagłębiamy się w ich prawdziwą reakcję immunoglobulin na różne rodzaje żywności, aby upewnić się, że nie jedzą rzeczy, do których nie są predysponowani być w stanie sobie z tym poradzić, jeśli mają prawdziwą reakcję alergiczną na.

Każdy dostajePanel NutrEval, który to analiza mikroelementów, kwasów tłuszczowych, aminokwasów, w całym zakresie, dzięki czemu możemy zidentyfikować wszelkie dziury, które należy wypełnić poprzez suplementację, ponieważ niektóre osoby muszą wziąćwitamina D. Inni natomiast dostają toksyczności witaminy D i zwapnienia tętnic po zażyciu witaminy D, ponieważ ich poziom jest bardzo dobry. Każdy dostaje test jelitowy na drożdże, grzyby, pasożyty, abyśmy wiedzieli, co muszą brać lub czego nie muszą brać, aby zająć się swoim jelitem.

Możemy więc użyć mieszanki mądrości przodków, patrząc na to, co zjadali twoi przodkowie i na co genetycznie jesteś predysponowany, w połączeniu z nowoczesną nauką i badaniami krwi, testami moczu i testami kału, aby ustalić, czy musisz wypełnić luki z suplementacją, do jakiej diety najlepiej być predysponowanym z alergii pokarmowej, z punktu widzenia eliminacji pokarmu, a następnie możesz dowiedzieć się, jaka dieta jest odpowiednia dla Ciebie.

Sal:) I to jest jeden z moich dużych problemów, jeśli zrobimy ten koc, to dieta, która najlepiej dla wszystkich i demonizuj, nie tylko powiedz, że to dobra dieta, ale także demonizuj całą kategorię jedzenia, które ludzie jedli na zawsze. Możemy organizować wiele osób z powodu złego stanu zdrowia i złych chwil. A potem, z punktu widzenia ochrony środowiska, nie ma nic gorszego dla środowiska niż niezdrowi ludzie. Niezdrowi ludzie są straszni z otoczenia. Wszystko, od lekarstw, które trzeba wytworzyć, po ich bezproduktywność, ich postawy wobec życia, które zatruwają Ziemię szybciej niż prawie wszystko, co mogę wymyślić. I to jest rozmowa, którą miałem wokół tego.

Jest jeszcze jedna część tego zespołu, która jest psychologicznym składnikiem jedzenia. Mówiłeś o genetyki, ich krwi. Mówiłeś o ich mikrobiomie. Są to wszystkie fizjologiczne aspekty człowieka i sposób, w jaki mogą reagować i reagować na jedzenie. Ale całkowicie zaprzeczamy temu – nawet nie mówimy o psychologicznym kawałku, który jest związany z jedzeniem, który w moim doświadczeniu jako trenera trenowałem głównie codziennie zwykłych ludzi, i część, na której musiałem się skupić i mówienie i rozmawianie z większością było składnikiem psychologicznym. I wiesz co, czasami żywność niekoniecznie może Ci odpowiadać. Świetnie, fizjologicznie, ale psychicznie, to jest coś, co sprawia ci przyjemność i jest częścią zdrowia.

)

Badania pokazują, że na przykład ludzie, którzy mają wiele złych relacji w życiu, stanowią tak samo duży czynnik ryzyka dla złego stanu zdrowia jak palenie 15 papierosy dziennie. Więc jeśli moja mama robi domowy makaron i przez jakiś czas nie widziałam mojej mamy, to mam cudowne uczucie, kiedy jem ten makaron z rodziną. Ale może moje geny pokazują, że prawdopodobnie nie powinienem jeść dużo węglowodanów, ponieważ fizjologicznie – a co z tego? Czasami może się zdarzyć, że balansujesz. A kiedy robimy te ogólne stwierdzenia i ten ogromny nacisk na jedzenie w określony sposób, niektórzy ludzie będą sobie radzić świetnie; wiele osób nie zrobi tak dobrze.

Ben:Tak. Mam na ten temat dwie myśli. Po pierwsze, istnieje niebezpieczny, śliski stok, kiedy dochodzisz do psychologicznych aspektów jedzenia, ponieważ wchodzisz w scenariusz, w którym widzę wielu ludzi, szczególnie rodziców, którzy dorastali – i ja też dorastałem, żywność komfortowa, bogaty kremowy makaron i ser Kraft, pop-tarty i masło orzechowe Captain Crunch, gorące kieszenie, pizza Take N ‘Bake –)

Sal:Czuję, że powinieneś palić trawkę, ale to się dzieje.

Ben:Dokładnie. Ser Velveeta, krakersy z kurczakiem i herbatnikami. A rodzice mówią: „Och, dzieciaku, dorastasz w Ameryce. Musisz mieć trochę jedzenia, na którym dorastałem. ”Może być więc śliskie nachylenie i właśnie tam myślę, że jest to świetna okazja biznesowa dla wielu firm z branży zdrowia i fitness, aby rozwijać się podobnie jak co zrobił Mark Sisson z majonezem, zdrowymi wersjami wielu tych wygodnych potraw, prawda? A potem, czy możesz zrobić makaron Kraft i ser i użyć go jak kurkumy, aby uzyskać ten ładny żółty kolor, a może użyć jak ryż lub makaron quinoa, który opracowałeś, aby uzyskać ten sam smak, ale masz ten sam kształt makaron i podobny rodzaj pudełka, w którym się znajduje? Myślę więc, że możemy rozwiązać ten problem, po prostu tworząc zdrowe wersje wielu tych wygodnych potraw, których wielu z nas pragnie.)

Drugą część tego całkowicie zapomniałem. Całkowicie się wykoleiłem. Tak. Teraz pamiętam, co zamierzałem powiedzieć. Druga część to – i jest to problem, który mam z dietą mięsożerców i doświadczeniem z dietą mięsożerców, prawda? Kiedy patrzysz na dietę mięsożerców, jednym z jej zwolenników – ostatnio głosicielem jest dr Paul Saladino. Błogosław jego serce. Super mądry facet, bardzo pasjonujący się dietą, bardzo dobrze wykształcony i zjada to narządy od nosa do ogona. A jeśli będzie miał stek, to jest tak, jakby zbladł na nim trochę soli, a wszystko po prostu brązowo-czerwone i trochę białawe na stole przed nim. Zaprosiłem go na kolację, a on pokaże się ze swoją małą torbą Ziploc z owczym jądrem oraz odrobiną nerki i łójem, prawda?

A kiedy próbuję to zrobić w domu, a moja żona w sobotni poranek piecze słodkie, wolno fermentowane bułeczki cynamonowe na zakwasie z ekologicznym surowym mlecznym serem śmietankowym z cukrem kokosowym i wyciąga pomidory z bazylii i trochę świeżego mozzarella skropiłaOliwa z oliwek. I sprawia, że ​​jej wspaniały jarmuż i kapusta bok choy oraz sałatka ze szwajcarskiego chardu są świeże z ogrodu i ubrane w ten piękny cytrusowy winegret. I siadam przy stole, a wszystko, co przede mną, to ribeye.

)

Justin:A czy ona je jądro?

Ben:Pewnie. Zgadzam się z Paulem, że wiele z tych pokarmów roślinnych to pokarm biednych ludzi, ich pokarm przetrwania, do którego zwracamy się, gdy nie mogliśmy uzyskać dostępu do mięsa, i zdaję sobie sprawę, że musimy dowiedzieć się, jak jeść rośliny, aby przetrwać i dezaktywować je naturalne wbudowane mechanizmy obrony roślin i zrobić sałatkę na pustyni. Ale przez tysiące lat te same pokarmy roślinne stały się pięknymi, uroczymi, żywymi częściami tradycji i kultury. Marinara z rolkami spaghetti i cynamonem. W Japonii sfermentowany natto z ryżem i wodorostami. A dla nas po prostu odsuńmy to wszystko na bok i powiedzmy: „Zamierzamy krótkowzrocznie zjeść tylko jedno jedzenie, ponieważ martwimy się tylko o zdrowie”, naprawdę, to kolejna część aspektu psychologicznego, musimy rozważyć niektóre z te krótkowzroczne diety, które eliminują wiele pokarmów. Pozbawiają nas radości z bycia po prostu wokół stołu Dziękczynienia i posiadania 12 różne przedmioty, i możemy je wszystkie, ponieważ to tylko część tradycji i szczęście.

Sal:Całkowicie. JA 100% zgadzam się z Tobą.

)

Justin:Jaki jest kąt Pawła? Nie mieliśmy go w serialu. Wiem, że jego zespół wielokrotnie do nas docierał, a my po prostu – rozumiemy. Kiedy już zrobiliśmy całą keto rozmowę wystarczająco dużo czasu i mięsożercy rozmawiali wystarczająco dużo czasu, byłem trochę podobny do – ponieważ mamy niedobór witaminy C. Jak to wyjaśnił?

Ben:Masz na myśli brak witaminy C, którą miałbyś na diecie mięsożernej?

Justin:Dobrze.

)

Ben:Myślę, że pokazał dane, że można uzyskać biodostępną witaminę C z mięsa, jeśli pamiętam prawidłowo.

Justin:Z mięsa narządów?

Ben:Tak tak. A dobrze skonstruowana dieta mięsożerna od nosa do ogona rzeczywiście daje ci wszystko, czego potrzebujesz, z wyjątkiem elektrolitów, i dlatego wrzuca sól. I jest bardzo mądry i bardzo dobrze zbadany, i stanowi wspaniały przypadek, z którym się zgadzam, że dobrze skonstruowana dieta mięsożerna od nosa do ogona rzeczywiście może dać ci wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać życie, nie przedstawiając jednocześnie swojego jelita z wieloma wbudowanymi naturalnymi mechanizmami ochrony roślin, które mogą zepsuć niektóre osoby, ale może to być cholernie restrykcyjna i nudna dieta. I myślę, że to tylko dieta eliminacyjna, którą ktoś może stosować przez pewien okres czasu. Ale to nie na całe życie. Koleś jest kawalerem. On nie –

Justin:Z powodu.

Ben:Tak. I tak myślę –

Adam:Trudno to sprzedać.

Ben:) Byłoby bardzo łatwo to zrobić, jeśli żyjesz sam chcesz jeść. Ale kiedy zbieram się na stole w domu Greenfielda, wraca to do strukturyzującego środowiska, na przykład kiedy kolacja się toczy i jemy późno, więc do czasu obiadu wszystko jest na uboczu. I wyciągamy Tematy Stołowe, Boggle, Quiddler, Balderdash, Szachy, Eksplodujące Kocięta lub Niestabilne Jednorożce, dowolne z tych gier karcianych, i siedzimy przy stole przez około półtorej godziny, i śmiejemy się i gramy, jemy wszystkie te produkty, pijemy wino, a potem idziemy na górę i gramy na gitarze, ukulele lub fortepianie. Chłopcy zasypiają czytając, a ja i mama wchodzimy, integrujemy się, spotykamy i rozmawiamy. I w ten sposób kończymy nasz dzień, a ja po prostu nie mogę tego zrobić przed owczym jądrem.

Sal:Tak. Mam do ciebie pytanie, Ben. Jest dla ciebie ciężka, ciężka strona naukowa, ale jest też dla ciebie ciężka duchowa strona. Patrząc na bieżące badania nad długowiecznością, przeczytałem kilka artykułów mówiących, w jaki sposób starzenie się jest chorobą, którą można wyleczyć w pewnym momencie. Mówiąc naukowo, brzmi świetnie. Rozwiążmy ten problem. Nie musimy się starzeć. Nie będziemy mieć z tym żadnych problemów. Duchowa strona mnie uważa jednak, że może nie być to dobry pomysł, ponieważ uważam, że można wiele nauczyć się uświadamiając sobie własną śmiertelność. Gdzie na tym stoisz?

Ben:) Staram się żyć tak długo, jak to możliwe, z wyjątkiem tego, że nie chcę żyć tak długo, jak potrafię przeziębić się i prowadzić, słuchać, głodny i słaby, ponieważ wszystko, co robię, to maksymalizowanie autofagii, postu i codziennej kąpieli w zimnej wodzie. Ale powodem, dla którego staram się żyć długo z dobrą jakością życia i dobrą energią, jest to, że wierzę, że każdy z nas został umieszczony na tej planecie z wyjątkowym celem w życiu, każdą zmianą, na którą możemy wpłynąć świat. Im dłużej jesteśmy w pobliżu, tym większy wpływ, jaki jesteśmy w stanie wywrzeć, i tym bardziej jesteśmy w stanie osiągnąć ten cel. Im bardziej dbamy o nasze ciała i staramy się pozostać tutaj tak długo, jak możemy się uczyć i budować na podstawie tego, czego dokonaliśmy, tym więcej możemy wykorzystać na świecie i tym większy wpływ będziemy robić.

Mam na myśli, że kiedy patrzę na facetów takich jak Graham Hancock w ich filozofii lub teoriach, że my, w pewnym momencie, jako społeczeństwo, byliśmy niesamowicie rozwinięci, że może była jakaś wielka katastrofa, taka jak powódź, która zaszła kiedyś. Ale wcześniej mieliśmy dziwaków jak komputery. Nie chodziliśmy jak togi i szlafroki jak ludzkość. Jeszcze zanim zbudowaliśmy piramidy i wszystko inne, wymagało to sporo inżynierii. Możliwe, że byliśmy bardzo, bardzo zaawansowani, mogąc rozwijać się przez tysiące, tysiące i tysiące lat, a niektórzy powiedzieliby nawet miliony lat, zanim nastąpiła jakaś wielka katastrofa i musieliśmy zacząć od nowa na ziemi zero. Ale jest też wiele dowodów na to, że ludzie żyją przez dość długi czas.

Sal:) I wciąż wyskakuje, prawda? Ciągle znajdują znaleziska archeologiczne sprzed całej historii.

Ben:Tak. Biblijnie mają jak Matuzalem jako 969 lat, a nawet powiedzmy 800 lat. Chłopaki, pomyślcie o tym. Jeśli byłeś starożytnym mężczyzną lub kobietą i jesteś jak 50, mam nadzieję, że wymyśliłeś jak rozpalić ogień do tego czasu. A potem masz 750 cholernie więcej lat, aby uczynić ten świat lepszym miejscem. A może według wieku 100, zastanawiasz się, jak zrobić koło, prawda? I wyobrażam sobie przez około 150, 175, myślisz trochę o elektryczności. A może do czasu, gdy będziesz 200, zastanawiasz się, jak zdobyć coś innego do myślenia, na przykład układ komputerowy lub kodowanie binarne. Do czasu, gdy będziesz 500, prawdopodobnie wymyśliłbyś dużo fajnego gówna, prawda?

I tak myślę o tym również do pewnego stopnia. Mówię: „Rany, jeśli nauczyłem się gówna na temat zdrowia, kondycji, odżywiania, duchowości, szczęścia i długowieczności, zanim będę 90, a jakoś zbudowałem swoje życie, więc nadal mam 40 jeszcze kilka lat, pomyśl o tym innym fajnym gównie, które mógłbym zrobić, aby pomóc ludziom. ”

Sal:Jasne jasne. Tak tak. Żywy f orever część to część, która jest jak: „Nie wiem o tym”.

)

Ben:Tak. To prawie jak wykładnicza mądrość, którą można budować w miarę upływu czasu, jeśli trzymasz się przez jakiś czas.

Sal:Tak, może.

Justin:Teraz mieliście w swoim programie ludzi, którzy dużo mówią o długowieczności i życiu długi czas. Czego się od nich nauczyłeś (a)

Ben:Dużo. To ogromny temat i możemy – godzinami rozmawiać o długowieczności i przeciwdziałaniu starzeniu się. Ale powiedziałbym teraz, że niektóre z bardziej ekscytujących dziedzin na froncie przeciwstarzeniowym, ponieważ ludzie mówią o zoptymalizowaniu twoich relacji, ograniczeniu kalorii, zminimalizowaniu zmienności glikemii, zminimalizowaniu stanu zapalnego, codziennej aktywności fizycznej na niskim poziomie, wyjdź z natury , wiele zNiebieskie strefykoncepcje. Ale kiedy zagłębimy się w bardziej ekscytującą naukę, niektóre rzeczy, które moim zdaniem są z prawdziwą granicą medycyny przeciwstarzeniowej, można by użyćNAD

. Wiemy, że poziom NAD dramatycznie spada wraz z wiekiem. Utrzymując te poziomy na podwyższonym poziomie, możemy naprawdę dramatycznie podnieść zdrowie mitochondriów nawet z wiekiem.

Tak więc użycie NAD IV, łat NAD, których używam bardzo często, a nawet NAD, lub podobnie do innych cząsteczek podobnych do NAD, NR, czyli rybozydu nikotynamidowego i NMN, który jest mononukleotydem nikotynamidowym. Można je stosować jako doustną suplementację w celu utrzymania podwyższonego poziomu NAD. NAD jest jednym wielkim.

Sal:) Czy łatki NAD – czy są dostępne na rynku, czy trzeba je zdobyć?

Ben:) Możesz je kupić. Kupuję je w klinice NAD w San Diego.

Sal:W porządku.

)

Ben:I noszę jeden –

Justin:Te mają pomóc ci również zejść z papierosów, prawda?

)

Ben:Zwykle używają, tak.

Adam:Naprawdę?

Justin:Och, wow.

Adam:Ten dom to bzdury.

Ben:Bardzo częste leczenie uzależnienia i terapii opioidowej.

Adam:Bez gówna.

Ben:Dokładnie. Szczególnie wyższe dawki NAD IV, szczególnie. Właśnie w tym specjalizuje się klinika i skutecznie leczy wielu pacjentów.

Adam:Bez żartów.

Ben:Więc NAD, to jest jedno. Peptydy to kolejne. Istnieje wiele rosyjskich badań, a nawet rosyjskich badań nad spadkiem śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny z dwoma 08) – cykle dzienne peptydu o nazwie Epitalon. I uzyskali podobne wyniki z peptydem o nazwie MOTS-c. Jest jeszcze jeden, który powstrzymuje wszelką degradację układu odpornościowego, która może wystąpić wraz z wiekiem, zwany grasicą i alfa 1. Są też takie firmyMieszanka na miaręw Kentucky, które mają te sekwencery aminokwasów i mogą precyzyjnie celować w dowolny rodzaj aktywności komórkowej, takiej jak proliferacja mitochondriów lub wytwarzanie zabójczych komórek T lub coś podobnego z peptydami, które zwykle podaje się podskórnie za pomocą strzykawki z insuliną, ale niektóre są miejscowe.)

Mam teraz jedną. Jest to peptyd miedzi GHK-Cu, podawanie przezskórne, mała opaska na brzuchu, która zwiększa mobilizację komórek macierzystych. Tak więc zwiększa ruch komórek macierzystych ze szpiku kostnego do moich strumieni krwi. Można je zmobilizować w celu lepszego powrotu do zdrowia, leczenia ran i tak dalej. Tak więc peptydy są teraz naprawdę bardzo fajnie wypełnione przeciwstarzeniowo. Prawdopodobnie jeden z ostatnich, który moim zdaniem opiera się na badaniach prowadzonych obecnie przez dr. Davida Sinclaira, a on ma nową książkę o nazwie „Długość życia

”, o tym, o użyciu wirusa, który faktycznie dostaniesz na wczesny wiek, który aktywowałby twój układ odpornościowy.

Ale wirus jest dezaktywowany. Wymyślają, jak dostarczyć go w taki sposób, aby pozostawał w systemie całkowicie dezaktywowany. A potem, gdy jesteś w późniejszym wieku, na przykład 45 lub 50, możesz aktywować wirusa i zrobi to samo. I badali to do tej pory w modelach gryzoni, takich jak pozbycie się siwych włosów, zmniejszenie zmarszczek, odwrócenie starzenia. I mierzą to, co nazywa się zegarem starzenia, który w rzeczywistości nie przypomina długości telomerów, ale jest to RNA i tak zwane jąderka komórki. I wykazali, że przy tego rodzaju leczeniu. Możesz prawie lubić odwrotne starzenie się – nazywają to przeprogramowaniem komórkowym.

Sal:) Lub zamień się w zombie. Czuję, że każdy zombie zaczyna się w ten sposób.

Ben:Teraz badają to w modelach gryzoni i osiągnęli coś podobnego. Nowe badanie ukazało się dwa tygodnie temu i wszystko, co zrobili, to stos. Używają teraz wielu nieoficjalnych farmaceutyków do zapobiegania starzeniu się. Ale w tym konkretnym badaniu wykazali odwrócenie starzenia o dwa i pół roku, mierząc wiele tych markerów DNA starzenia się za pomocą metforminy, która jest – to nietypowy lek powszechnie stosowany w cukrzycy . Nie podoba mi się Myślę, że są lepsze alternatywy. DHEA i hormon wzrostu. Wykorzystali więc te trzy i zobaczyli głębokie wyniki z punktu widzenia przeciwdziałania starzeniu się.

Adam:) Teraz, z tych wszystkich rzeczy, które wymieniasz, ile z nich faktycznie nosi dużo w porównaniu do rzeczy, które znamy, takich jak dobre relacje, obniżanie stresu, ćwiczenia siłowe, duże skały? Mam na myśli, że jeśli śpisz dwie do trzech godzin w nocy, pracujesz w stresie, a potem używasz tych wszystkich rzeczy, czy to jest coś warte?

Ben:) Na tym polega pocieranie. Będę miał go na podcastie, bo chcę zadać mu to pytanie, jak David Sinclair, wspomniany badacz. Zażywa metforminę i statyny i nie ćwiczy, podróżuje po całym świecie, i nie sądzę, żeby tak dobrze spał. I nie chcę wkładać słów do ust ani malować go w złym świetle, ale myślę, że wielu z tych przeciwdziałających starzeniu się badaczy lub biohakerów, czy cokolwiek innego, nie mają podstawowych zasad –

Adam:Tak zawsze cię bronię, ponieważ każdy, kto usiłuje o hakowaniu ludzi, jeśli spróbują i wrzucę cię w tę kategorię, myślę: „Wiesz, Ben naprawdę jest kimś, kogo osobiście mogę powiedzieć, że najpierw robi wszystkie wielkie rzeczy.” To nie tak, że robisz to wszystko – tak.

)

Ben:) Musisz mieć fundament. A reporter zadał mi to pytanie w zeszłym tygodniu. Powiedział: „Więc jakie są najlepsze biohacki? Od czego zacząć? ”I powiedziałem:„ Nie znam cię. Nie wiem, czy musisz zwiększyć swój głęboki sen w porównaniu do snu REM. Nie wiem, czy dla ciebie jest to optymalizacja hormonalna, czy hormony są w porządku i musimy zająć się liczbą białych krwinek. Nie wiem, czy masz nieokiełznany stan zapalny lub czy stan zapalny jest w porządku i zamiast tego musimy skupić się na aktywności fizycznej. ”Ale powiedziałem mu, że oprócz tego, o czym wiemy, że nawiązałeś doNiebieskie strefy, Adam, jak relacje i nie palenie, właściwie ustrukturyzowana dieta i niektóre elementy postu, i tak dalej, zawsze zaczynam od podstaw mitochondriów.)

Myślę, że mitochondria są najważniejszą rzeczą, o którą należy dbać, jeśli chcesz być zdrowy lub długo żyć. I jest sześć rzeczy, do których zwracam się do wszystkich, z którymi pracuję. Każdy, z kim pracuję, ma sześć zmiennych dla mitochondriów. Po pierwsze, to uziemienie lub uziemienie. Ale w rzeczywistości, kontakt z planetą, chodzenie boso, biwakowanie, pływanie w oceanie, skakanie do morza, spacery po plaży, narażanie się na te wszystkie jony ujemne, które emituje planeta, ponieważ kiedy jesteśmy na odrzutowcach , kiedy zostajemy zbombardowani przez Wi-Fi, EMF i tak dalej, gradient elektrochemiczny w komórce spada do około ujemnego 20 miliwolty, i powinno być bliżej około negatywnej 60 lub mniej więcej, i wchłanianie się lub wchłanianie jonów ujemnych przez planetę. )

Jest cała książka na ten temat o nazwie„Uziemienie” Clinta Obera. Ma to głęboki wpływ, jaki sam kontakt z naszą planetą wywiera na nasze ciało, nie mówiąc już o dobroczynnych skutkach natury w ogóle. To jest jeden. Numer dwa to światło; UVA, UVB, podczerwień, bliską podczerwień iczerwone światło, najlepiej przed słońcem, będąc na słońcu każdego dnia. A jeśli nie możesz wyjść na słońce, kup te fantazyjne panele z czerwonym światłem lub urządzenia wytwarzające czerwone światło i symuluj to, ale najlepiej wyjdź na słońce.

)

Adam:Przepraszam, że przeszkadzam. Do tego momentu, przewiduję, że w przyszłości będzie to ogromny rynek tylko dlatego, że wydaje się, że jesteśmy dziś bardziej w pomieszczeniach niż kiedykolwiek przedtem i na komputerach i –

Sal:Pogarsza się.

Adam:Tak. Ty też tak myślisz? Czy uważasz, że czerwone światło będzie nadal wybuchać?

)

Ben:Tak. Myślę, że nie tylko światło czerwone, ale światło o pełnym spektrum, światło, które będzie wytwarzać UVA, UVB, bliskie, czerwone, dalekie, podobnie jak światła, które zbliżają się do symulacji tego, co robi słońce. Numer trzy i cztery to ciepło i zimno, prawda? Podobnie jak rzeczywiste łagodne ilości hormez, które również stymulują mitochondria. Podobnie jak regularne ćwiczenia w saunie i regularne ćwiczenia na zimno, a ćwiczenia, coraz gorąca liczy się również jako ciepło. Ale wiemy z Finlandii, że regularne ćwiczenia w saunie mają ogromny wpływ na długowieczność i wiemy, że skakanie w zimnej kąpieli, zimnym jeziorze, biorąc zimne prysznice, wiemy, że jest to również bardzo pomocne dla mitochondriów.

A potem dwa ostatnie, jeśli myślimy o ludzkim ciele jako o baterii i myślimy o tym potencjale miliwoltowym, który ciepło, zimno, uziemienie, uziemienie i światło, wszystko wpływa na wodę i minerały, jak dobre czystej wody. W sektorze wodnym dzieje się teraz wiele, takich jak woda wodorowa i woda zubożona w deuter, orazwoda strukturalna. A jeśli uważasz, że to wszystko jest mylące, zacznij od czystej, filtrowanej wody źródlanej, tak blisko, jak to możliwe, do natury i minerałów, gdzie lubię szczyptę soli morskiej, biorę trochę elektrolitów, używając dowolnego z tych rodzajów pełnego spektrum minerały, które możesz zdobyć. Ale zaczynam od tych sześciu baz; uziemienie, uziemienie, światło, ciepło, zimna woda i minerały. I pieprzyć fantazyjne peptydy i komórki macierzyste i wirusy do wstrzykiwań, tak jak jeśli zaczniesz od tych rzeczy, a następnie wrzucisz to, o czym mówiłeś, wszystkie praktyki Niebieskich Stref, masz naprawdę solidny fundament. )

Sal:Tak. Ze wszystkich rzeczy, które masz – ponieważ próbowałeś tak wielu różnych rzeczy. Dość dużo eksperymentowałeś na sobie. Coś się kiedyś nie udaje, gdy próbujesz trochę, i mówisz: „Och, to [censored] mnie trochę ”.

Ben:Co [censored], zawsze zadaje mi to pytanie. Ludzie zawsze chcą wiedzieć.

Justin:) To zabawne, kochanie. Chcemy wiedzieć.

Ben:Po prostu jestem rozczarowany, ponieważ tak naprawdę go nie mam.

Adam:Cóż, to dlatego, że czuję się jak ty – jest taki kujon, robi wszystkie badania –

Justin:Co powiesz na to, kiedy poszedłeś na rośliny pastewne, a potem zareagowałeś negatywnie? Pamiętam, jak twoja żona powiedziała mi tę historię.

Ben:) To nie jest biohacking. To jak bałagan, kiedy gotujesz. To [01:23:37] ______ jak wlewanie masła do herbaty lub kawy lub cokolwiek innego. Gotowanie w taki sposób nie jest biohackingiem.

Adam:Czuję, że podchodzisz do większości rzeczy dość sceptycznie i przeprowadzasz wiele badań, zanim zdecydujesz się wepchnij to we własnego penisa. To znaczy, nie sądzę, że jesteś typem osoby, która zrobiłaby coś takiego, póki już nie masz –

)

Ben:Tak. Chodzi mi o to, że czasem myślałem, że może coś się stanie – na przykład, kiedy wstrzyknięto mi komórki macierzyste w moim penisie, przez kilka dni zmieniło się na czarne i niebieskie i zastanawiałem się, czy naprawdę mi się podoba – co to jest, martwica tkanek? Mam dla ciebie słowo, Adam. To nie jest kość. Nie możesz tego złamać. Ktoś ci to kiedyś powiedział? Ale zastanawiałem się, czy mam martwicę tkanek.

Adam:Och, jeśli to nie działa, stary, jest zepsuty. Och, [01:24:15] ______.

)

Ben:Tak. Tak, tak, myślałem, że to może coś zrobić, ale było dobrze. Nie. Na przykład, nie mam żadnych seksownych rzeczy, które mi się przytrafiły. Teraz zrobiłem głupie gówno i popsułem się bardziej jak trening dla Ironmana lub wyścig śmierci lub cokolwiek, co będę miał z biohackowaniem.

Adam:Czy w tym roku biegasz w Tahoe? Wybierasz się do Tahoe?

Ben:Tak.

)

Adam:Ty jesteś.

Ben:Będę ścigać się w Tahoe.

)

Adam:Idziesz na wyścig?

Ben:Tak.

)

Adam:W porządku.

)

Ben:Tak. Nadal ciężko trenuję, a potem myślę o powieszeniu kapelusza i po prostu –

Adam:Och, jesteś?

Ben:Tak, po prostu rodzaj –

Adam:Myślisz, że odejdziesz od wielu rzeczy związanych z wytrzymałością?

Ben:Myślę, że wielki czas.

Adam:Tak.

)

Ben:Tak.

)

Sal:Czy zamierzałeś bardziej zbliżyć się do czego?

Ben:Mam zamiar stracić i strzelić w brzuch.

)

Sal:Naprawdę?

)

Ben:Po prostu gram w tenisa mieszanego, moja żona i –

)

Sal:Trening siłowy.

Ben:Rozpoczęcie trochę jiu-jitsu toczenia z moimi dziećmi i –

)

Adam:Wypełnianie średnich koszul.

Ben:Mam na myśli, wiesz co, uwielbiam je zmiażdżyć na siłowni. Uwielbiam wychodzić i ciężko trenować. I jestem do tego stopnia, że ​​nie mogę zapisać się na żaden wyścig ani zawody , a ja wciąż pragnę. Ona wychodzi i rozbija go.

Sal:O tak.

Ben:Po prostu czuję się świetnie, kiedy to robię. Tak naprawdę nie potrzebuję – myślałem, że potrzebuję tej motywacji, aby zapisać się na wyścig lub cokolwiek innego, zawody w kulturystyce lub jakieś inne wydarzenie, ale zdałem sobie sprawę, że z wiekiem jestem tylko podłączony do ruchu.

Sal:Absolutnie.

)

Ben:I tak długo, jak się przeprowadzam, jestem szczęśliwy. Nie muszę holować linii startowej wyścigu.

)

Sal:Doskonały. Cóż, zawsze jest z tobą dobry czas, Ben.

Adam:Tak.

)

Ben:Wy też.

Sal:Dobrze cię znowu widzieć.

Adam:Tak.

)

Ben:Kocham was ludzie.

Sal:Dziękuję Ci. To samo tutaj.

Ben:Cóż, dziękuję za wysłuchanie dzisiejszego programu. Możesz pobrać wszystkie pokazywane zasoby, zasoby, prawie wszystko, o czym wspomniałem na stronie BenGreenfieldFitness.com, a także wiele innych gadżetów ode mnie, w tym bardzo pomocny „Ben poleca”, która jest listą wszystko, co kiedykolwiek poleciłem dla hormonów, snu, trawienia, utraty tłuszczu, wydajności i wielu innych. Proszę również wiedzieć, że wszystkie linki, wszystkie kody promocyjne, o których wspomniałem podczas tego i każdego odcinka, przyczyniły się do powstania tego podcastu i wygenerowania dochodu, który pozwala mi dostarczać tę treść co tydzień. Kiedy nasłuchujesz, pamiętaj, aby użyć linków w pokazanych zdjęciach, użyj kodów promocyjnych, które generuję, ponieważ pomaga to unosić tę rzecz i sprawiać, że przychodzi do Ciebie każdego tygodnia.

)

Co jakiś czas spotykam się z moimi innymi pasjonatami fitnessowymi podcastami – dobrymi facetami zstudia pompy umysłu– i zajmujemy się krawędzie, czasami zażywane przez narkotyki lub alkohol, zdecydowanie zabawne i nerwowe wyprawy do wszystkiego, od długowieczności przez życie, religię, rodzicielstwo, po biohacking i nie tylko.

)

Te zawsze okazują się niezwykle popularnymi odcinkami podcastów, a ten ostatni, piąty w naszej serii, jest równie szalony, jak wszystkie moje inne podcasty Mind Pump, w tym:

 1. Tajemniczy fenomen budowania mięśni w Kuwejcie, mit Too-Much-Białko, anaboliczne wyzwalanie sesji i więcej z załogą podcastu pompy umysłu.
 2. )

 3. Tajemnicze mikro-treningi, kręcenie tyłka, przedawkowanie melatoniny i nie tylko facetów z pompą umysłu

 4. Śniadania z sześcioma jajkami, ketoza dla kulturystów, resetowanie tolerancji na chwasty, eksperymenty z Kratomem i wiele więcej dzięki pompkom umysłu!
 5. Oficjalny podniecający, wyraźny i epicki podcast With Me & The Mind Pump Crew: Longevity, Religion, Parenting, Biohacking, The Joe Rogan Debates, Snake Oil, Pseudoscience & Beyond.
 6. Gospodarze Mind Pump twierdzą, że „odsunęli kurtynę na mitologię, olejek z węża i pseudo-naukę, która przenika przemysł fitness i przedstawiają poparte naukowo rozwiązania, które skutkują zwiększonym rozwojem mięśni i wydajność, jednocześnie podkreślając zdrowie. ”

  Faceci z Pompy Umysłu nie mają szczególnej kolejności ważności:

  Sal DiStefano (śledź na Instagramie)był 14 lat, kiedy dotknął swojej pierwszej wagi i od tego momentu był uzależniony. Dorastając, cierpiąc na astmę, często chorując i boleśnie chuda, Sal postrzegał podnoszenie ciężarów jako sposób na zmianę swojego ciała i wizerunku. Na początku ciało Sal szybko zareagowało na trening, ale potem jego przyrosty zwolniły, a potem całkowicie się zatrzymały. Nie poddając się łatwo, zaczął czytać każdą publikację na temat budowy mięśni, jaką udało mu się znaleźć, aby znaleźć sposób na pokonanie płaskowyżu. Przeczytał ArnoldaEncyklopedia kulturystyki

  , MentzerHeavy Duty, KubrickaSzkolenie dinozaurówi każdy magazyn mięśni, jaki mógł znaleźć; Weider’sMięśnie i fitness,Zgiąć,Człowiek z żelaza, a nawet Muscle Media 1500. Za każdym razem, gdy czytał o nowej technice lub metodyce, testował ją na siłowni. W wieku 18 Jego pasja do sztuki i nauki treningu oporowego była tak pochłaniająca, że ​​postanowił uczynić go swoim zawodem i zostać osobistym trenerem. Przez 19 zarządzał klubami zdrowia i przez 22 miał własną siłownię. Po 17 lat jako osobisty trener poświęcił się dostarczaniu nauki i prawdy w branży fitness.)

  Adam Schafer(śledź na Instagramie)jest ekspertem od sylwetki fizycznej i fitness IFBB dla mężczyzn. Adam wszedł do świata fitness 12 lata temu i od tego czasu nadal wysyła fale uderzeniowe w całej społeczności. Jest człowiekiem o wielu talentach i nosi wiele kapeluszy. Jest przede wszystkim certyfikowanym ekspertem fitness, który ma nienasyconą chęć pomocy osobom potrzebującym poważnych zmian stylu życia i codziennej motywacji. Jest także niezwykle przedsiębiorczym przedsiębiorcą i przedsiębiorcą, którego wizja nieustannie rzuca wyzwanie współpracownikom i kolegom i koleżankom i partnerom, aby myśleli o sobie więcej i osiągali więcej.)

  Justin Andrews(śledź na Instagramie)) ma niesamowitą pasję do zakłócania rozwoju osobistego sektora szkoleniowego i tworzenia przełomowych programów oraz narzędzia, z których mogą korzystać profesjonaliści fitness i klienci. Ogólnie rzecz biorąc, branża fitness potrzebuje gruntownego liftingu, aby móc bardziej rozmawiać z pokoleniem dorastającym dzięki bardziej zaawansowanemu zestawowi narzędzi. Podejście Justina polega na tworzeniu programów, które wykorzystują technologię w miarę jej rozwoju i wykorzystują miliony opcji, z którymi codziennie spotykają się ludzie, szukając konkretnych informacji związanych z ich potrzebami fitness. Wspaniałą rzeczą w tym, gdzie jesteśmy dzisiaj, jest to, jak łatwo jest uzyskać dostęp do informacji, a wadą dostępu do wszystkich tych informacji jest to, jak wiele dezinformacji jest do zniesienia. Jako specjalista ds. Zdrowia i fitness z udokumentowanym doświadczeniem tutaj w sercu Doliny Krzemowej, Justin Andrews będzie pracował niestrudzenie, aby ludzie byli wykształceni i związani z wysokiej jakości osobistymi trenerami w przyszłości.

  )

  Doug Egge (śledź na Instagramie)otrzymał pierwsze członkostwo w siłowni w prezencie od taty, gdy był 16 lat. Właśnie pojawił się Rocky III i postanowił zbudować ciało takie jak Stallone. To nigdy się nie stało. Pomimo podążania za radami czasopism o mięśniach i niszczenia tyłka na siłowni, Doug zauważył minimalne zyski w ciągu następnego 30 lata. Następnie jego kręgarz przedstawił mu Sal Di Stefano, który zalecił mu współpracę z Salem w celu wyeliminowania nierównowagi mięśni powodującej problemy z kręgosłupem. Unikalne podejście Sal, często 180) stopnie różne od tego, co Doug czytał w książkach i czasopismach, przyniosły więcej rezultatów w ciągu kilku miesięcy niż doświadczył 30 lata wcześniej. Doug, z dużym doświadczeniem w marketingu i produkcji medialnej, uznał, że w świecie fitness brakuje wyjątkowego prezentu i perspektywy Sal, i zasugerował, że powinni połączyć siły. Od tego czasu Doug i Sal opracowali programy zmieniające życie, takie jak Formula 6-Pack No BS i MAPS Anabolic. Doug jest bardzo zadowolony z możliwości współpracy z Adamem i Justinem jako producentem Mind Pump.

  Podczas naszej dyskusji odkryjesz:

  – Właściwe miejsce kobiety w domu [10:15]

  -Jak zrobić pesto-zabójca z roślin w ogrodzie [7:45]

  • Mój dziki przepis na pesto:
  • )

  )– Korzyści i wyzwania związane z brakiem nauki [29:00]

  )- Dyskusja o rozwiązaniu ego [25:11]

  )- Zwiększenie świadomości i legalności nootropów [45:15]

  )- Pogodzenie użycia nootropów z dyscypliną duchową [51:50]

  • Nasz Stwórca wprowadził wszystko na planetę w określonym celu
  • Byle co) może być użyte dla dobra lub zła
  • )

  • Purytańska wersja chrześcijaństwa może być sprzeczna z medycyną roślinną
  • )

  )- Jak włożyłem kilka kilogramów mięśni w ciągu ostatnich kilku miesięcy [45:15])