) https://bengreenfieldfitness.com/podcast/lifestyle-podcasts/how-to-meditate/)

[00:00:00] Wprowadzenie

[00:00:51] eBook medytacyjny

[00:01:50] Wild Health Podcast

)

[00:02:56] Sponsorzy podcastów

)

[00:04:04] Wprowadzenie dla gości

)

[00:07:03] Spirala wstydu medytacji

OtrzymaćAtleta niskowęglowodanowa100% Wolny!Wyeliminuj zmęczenie i odblokuj sekrety sukces niskowęglowodanowy. Zarejestruj się teraz, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do książki!

[00:13:15] Medytacja a sen

)

[00:16:18] Energia adaptacyjna

[00:22:17] Zobowiązanie do reżimu medytacji jako stres

[00:25:37] Struktura anatomiczna Mózgu może się zmienić dzięki medytacji

[00:29:18] Sponsorzy podcastów

[00:31:30] Wpływ medytacji na nasze neurony

[00:34:34] Wpływ na długość telomerów

[00:37:33] Medytuj za pomocą metody Ziva

[00:53:25] „Super Power Pose”

[00:59:06] Herbata z czarnego pieprzu i medytacja

[01:02:20] zivaONLINE

[01:04:13] Zamknięcie podcastu

[01:05:48] Koniec podcastu

Ben:W tym odcinku podcastu fitness Ben Greenfield…

)

Emilia: A sztuczka polega na tym, że natura nie pozwoli ci odpocząć tak głęboko i fizycznie być w stanie psychicznego spania w tym samym czasie. W chwili obecnej sadzisz nasiona wyższej jakości i dostosowujesz się do wzorów, które się rozwijają. Nie wydajesz 15 minuty twojego dnia, inwestujesz 15 minut twojego dnia. Odkryłem, że jeśli chcesz to zrobić 15 – niewielka inwestycja w praktykę, ROI jest rzeczywiście wykładniczy.

Ben:Zdrowie, wydajność, odżywianie, długowieczność, życie rodowe, biohacking i wiele więcej. Nazywam się Ben Greenfield. Witamy w programie.

To jest czas Lulu. Będę rozmawiał z naprawdę świetną, wspaniałą damą o imieniu Emily Fletcher. Emily Fletcher jest naprawdę fajna. Będziemy rozmawiać o medytacji i powinienem wspomnieć, że „Medytacja Demystified eBook”, że mój zespół wKion

Utworzono coś, co doskonale pasowałoby do tego wywiadu, ponieważ Emily przeprowadziła medytację wideo z przewodnikiem. W tym przewodniku znajduje się kompletny szablon do tworzenia własnych ćwiczeń medytacyjnych DIY, instrukcje krok po kroku, jak używać medytacji do snu, do występów, jeśli mogę mówić, do występów, do produktywności, do regulacji emocjonalnej, do duchowe połączenie, wszystkie różne mity medytacji. To jest o 37 – plus strony i to mnóstwo mało znanych, ale bardzo praktycznych wskazówek medytacyjnych. Możesz to uzyskać na getkion.com/meditation. To getkion.com/meditation.

Kolejną rzeczą, o której chciałem wspomnieć, jest to, że nie dużo mówić o innych podcastach w tym podcastie, ale jest kilku facetów, którzy są świetnymi lekarzami w Kentucky. Są moimi przyjaciółmi. Mają podcast o nazwie Wild Health. Możesz to sprawdzić na wildhealthmd.com. Ale wspomniałem o nich z dwóch powodów. Po pierwsze, ich podcast jest naprawdę świetny z medycznego punktu widzenia i warty słuchania, krótszy 20 do 30 -minutowe odcinki, które obejmują tematy medycyny funkcjonalnej. Ale drugą rzeczą jest to, że powiedziałem tym facetom, że dam im o nich znać, ponieważ znam wielu podcasterów słuchających mojego programu. A jeśli szukasz dobrego lekarza na podcast, ci faceci byliby naprawdę, naprawdę fantastyczni. I ludzie sięgają do mnie, aby być na podcastu. Obecnie mam rezerwację na podcasty przez prawie rok. Wiem jednak, że ci faceci są dostępni i są naprawdę fantastyczni. Idziesz na wildhealthmd.com, aby się z nimi skontaktować. Po prostu krzyczę tym kotom. Matthew Dawson jest tam głównym lekarzem, a Michael Mallin jest jego partnerem.

A potem chciałem też powiedzieć oWYDAĆ OKRZYK RADOŚCI, który jest sponsorem dzisiejszego odcinka. To narzędzie wydajności. Nosisz go na nadgarstku. Jest noszony na nadgarstkumonitor pracy serca, ale wykracza to znacznie poza tętno. Próbkuje HRV przez cały dzień 100 razy na sekundę mierzy tętno 21 / 7. Daje to bardzo zaawansowane analizy tętna. Wykrywa wszystkie twoje treningi i zapewnia wynik wysiłku, który określa, jak intensywny był twój trening na ciele. Ma wbudowany trener snu. Zapewnia mnóstwo spostrzeżeń treningowych w oparciu o tętno i gromadzone dane regeneracyjne oraz ma naprawdę dobre pomiary cyklu snu pod względem jakości snu, cykli snu, snu REM, głębokiego snu, lekkiego snu i jest to fajnie wyglądające urządzenie też. Otrzymujesz 30 dolicza WHOOP, a ja Mam zamiar dać ci kod i możesz go zastosować dla 12 lub 16 – miesięczne członkostwo w WHOOP. Tak więc kod, którego możesz użyć, to GREENFIELD atwhoop.com, WHOOP.com i użyj kodu GREENFIELD.

W porządku, jak obiecałem wszystkim, mam jednego z moich najbardziej popularnych gości w królestwo medytacji w dzisiejszym programie. Minęło trochę czasu, odkąd przeprowadziłem wywiad z wielką Emily Fletcher. Wydaje mi się, że nasz ostatni odcinek zwrócił uwagę i trochę – bo tak było – myślę, że nazwałem to czymś w rodzajuMedytacja dla oszałamiającego seksu

, i zaczęliśmy medytować o seksie, bezsenności i energii w ciągu dnia i wiele więcej. Ale odkąd przeprowadziłem z tobą wywiad, Emily, napisałeś nową książkę pod tytułem „Mniej stresu, więcej osiągnij. ”I myślę, że ci to powiedziałem, nie wiem, czy ci to powiedziałem, więc mam nadzieję, że nie obrażę cię na żywo, ale Prawie rzadko czytam książki do medytacji, które ludzie mi wysyłają, ponieważ wydaje się, że są to te same stare, te same stare książki do medytacji, cokolwiek.)

Każdy musi medytować, odejść od stresu, oddychać, bla, bla bla. Ale twoja książka skończyła się jako jedna z tych książek, które teraz są uszami, złożone, z mnóstwem rzeczy podkreślonych, wyróżnionych. I za każdym razem, gdy to się stanie, uwielbiam zachęcać autora do przedstawienia i głębiej nurkować, jeśli grasz. Witaj ponownie.

Emilia: Jestem taka gra i jestem bardzo zaszczycona. Dziękujemy za poświęcenie czasu na jej przeczytanie. Dziękuję, że jesteś wystarczająco otwarty, mimo że znasz moją pracę i bardzo dobrze znasz medytację. Myślę, że potrzeba specjalnego człowieka, aby wejść w coś, o czym dużo wie za pomocą umysłu początkującego. Tak więc naprawdę to doceniam i mam zaszczyt być tutaj ponownie.

Ben:Słodkie. Dzięki. A dla tych z was, którzy nie znają Emily, ma naprawdę, bardzo obszerne biografię, ale w skrócie mówi, że założyła tę firmę o nazwieMedytacja Ziva, który jest jednym z pierwszych na świecie internetowych programów treningowych medytacji. A jej styl, jej smak medytacji jest naprawdę wyjątkowy. Dowiesz się o tym trochę więcej w dzisiejszym programie, ale. Naprawdę to zrobiła 10 lata szkolenia, które rozpoczęła w Indiach, a także karierę na Broadwayu w różnych programach Broadway.)

Mówiła o tym na całej planecie. Często pojawia się jako guru medytacji na wielu konferencjach, na których kończę, jak A-Fest w serii na szczycie. I tak naprawdę będziemy razem w Meksyku w ten weekend, kiedy pojawi się ten podcast. I nauczyła tysiące, tysiące ludzi na całym świecie, jak stać się samowystarczalnymi medytującymi z bardzo, jak już wspomniałem, unikalnym smakiem medytacji, który rozwinęła.

)

Tak więc, mówiąc wszystko, Emily, myślę, że wiele osób może być zastraszona przez medytację lub czuć, że nie mogą medytować, i myślę, że jest to idealne miejsce na początek, ponieważ w książce poruszasz się pod hasłem „Spirala wstydu medytacji”. Więc czym jest wstyd medytacji Spirala?

Emilia: Cóż, w tym momencie, chyba że mieszkasz pod skałą , wiesz, że powinieneś medytować. To tak, jakby nauka była w świecie – robią to najlepsi na świecie, elitarni sportowcy, elitarni przedsiębiorcy, rozumiemy, to dla nas dobre. Myślę, że przekroczyliśmy punkt, w którym sceptycznie podchodzimy do samej medytacji, kiedy ludzie wpadają w potrzask, gdy myślą: „Cóż, mój mózg jest po prostu zbyt szalony. Rozumiem, że to dla mnie dobre, ale mam za dużo myśli. Rozumiem, że inni ludzie mogą medytować, ale nie dla mnie. Mój stres jest szczególny. ”Tak więc, jest to jedna z form spirali wstydu medytacji. Wstydzę się, bo nie sądzę, że to zadziała dla mnie.

Ben:Właśnie zamierzam to teraz nazwać. Nazwijmy to zjawiskiem płatka śniegu.

Emilia: Wspaniały. Uwielbiam to. Będzie w następnej książce. Mój stres jest wyjątkowy. Jestem specjalnym stresującym płatkiem śniegu. A druga wersja tego brzmi: „Chcę medytować. Naprawdę wiem, że to dla mnie dobre, ale po prostu nie mam czasu. Nie mam czasu Mam dzieci. ”Słyszałem, jak ktoś powiedział mi to pewnego dnia na imprezie, na przykład:„ Chcę medytować, ale nie mogę, mam psa ”. Przepraszam? Czas jest więc ważnym czynnikiem dla ludzi. I dlaczego to trochę wymknęło się spod kontroli i dlaczego wywołuje wstyd, że jeśli jest to kolejna rzecz, którą umieszczasz na liście rzeczy do zrobienia, której nie robisz, to łamiesz osobistą integralność, łamiesz obietnicę do siebie i wstydzisz się tego, czego nie robisz, co powoduje więcej stresu, a następnie jesteś w spirali w dół.

A więc, piękna rzecz i to, co rozwiązaliśmyZivajest to, że nie musicie oczyścić umysł, aby czerpać korzyści z tej praktyki. Tak więc, nawet jeśli masz tak wiele myśli, to w porządku, nie jesteś porażką medytacyjną. Powodem, dla którego większość ludzi nie uważa, że ​​ma czas na medytację, jest to, że nikt z nas nie ma czasu do stracenia. I tak, jeśli pobierzesz bezpłatną aplikację z Internetu i zrobisz to 07 minut czegoś i czujesz się dobrze, jakbyś czuł, że jest to lepsze niż łyk tequili, myślisz: „W porządku, czuję się dobrze, ”, Ale nie zapewnia ROI.

Jeśli nie daje ci to więcej czasu w ciągu dnia, to jesteś umieszczę tę medytację w kategorii uroczej, w kategorii miłej, kiedy naprawdę chcę ją zmienić jako najważniejszy element higieny psychicznej, który musimy ćwiczyć każdego dnia, szczególnie w tym dniu i wiek technologii i gdzie zabija nas stres. Według Harvard Medical School stres jest odpowiedzialny za 90% wszystkich wizyt lekarskich. I tak nie możemy dłużej pozwolić sobie na traktowanie narzędzia odprężającego jak uroczej rzeczy, do której dotrzemy, gdy będziemy mieli więcej czasu.

)

Ben:Tak. Nawiasem mówiąc, jest tak naprawdę ta książka, po prostu wrzucona w to, o nazwie „Kod uzdrawiający. ”. Nie wiem, czy ją przeczytałeś, ale ta książka podkreśla prawie każdą przewlekłą chorobę związaną z autonomicznym układem nerwowym z powodu wzajemne oddziaływanie stresu, układu odpornościowego, komórek zabójcy, stanu zapalnego itp. Podczas gdy podejrzewam, że prawdopodobnie istnieją pewne choroby, które nie są związane z przesterowaniem współczulnego układu nerwowego lub z autonomicznym układem nerwowym jako całością. To jest bardzo głębokie, kiedy faktycznie inżynieria odwrotna dotyczy praktycznie każdej choroby, jak większość z nich faktycznie zaczyna się od pewnego rodzaju zaburzeń układu nerwowego związanych ze stresem.

Emilia: Pewnie. Posunąłbym się nawet do powiedzenia prawie wszystkiego, co chroniczne. Otóż, jeśli wpadniesz w wypadek samochodowy lub doświadczysz ostrej traumy, to inna sprawa. Ale nadal stresujesz się, nie przyspieszysz procesu gojenia, nawet w tak nagłych przypadkach. Według Ajurwedy, która jest nauką siostrzaną tego, czego uczę, zapalenie jest podstawą wszystkich chorób. A kiedy jesteś zestresowany, kiedy zaczynasz walczyć lub uciekać, wtedy kortyzol i adrenalina, koktajl wytwarzanych przez ciebie hormonów stresu, mają charakter kwasowy. A więc zwiększa stan zapalny i to, co nazywamy ciepłem w Ajurwedzie.

Ale powrót do spirali wstydu i zakończenie tego jest że rzecz, którą myślę, że zrobiliśmy wZivato ta technika, której nie wydajesz 15 minut twojego dnia, inwestujesz 13 minut twojego dnia. Odkryłem, że jeśli chcesz to zrobić 15 – niewielka inwestycja w praktykę, ROI jest rzeczywiście wykładniczy. Masz więcej czasu w ciągu dnia. Twoja lista rzeczy do zrobienia, która zajmowała ci pięć godzin, zaczyna zabierać ci trzy. Kiedyś potrzebowałeś siedmiu lub ośmiu godzin snu i obudziłeś się wyczerpany. Możesz potrzebować sześciu lub siedmiu i obudzić się odświeżony. Czas, który spędziłeś na chorobie lub zawodowstwie i podejmowaniu decyzji, ponieważ nie ufasz swojej intuicji, wszystko to znika, kiedy pozbywasz się stresu i ciała, a mózg zaczyna funkcjonować tak, jak zostały zaprojektowane.

Ben:Tak tak. Kilka krótkich myśli, o których myślałem podczas rozmowy, brzmiało: A, niektórzy ludzie mogą powiedzieć na przykład: „No, a co z rakiem?” Rak jest problemem mutacji DNA, który jest problemem genetycznym, który nie jest związany stresować się. Ale w rzeczywistości, jeśli spojrzysz na wiele nowych teorii raka, opierają się one na tak zwanej teorii metabolicznej raka, która jest zasadniczo stanem, w którym mitochondria nie działały prawidłowo i generowały stan kwasicy mleczanowej w komórce, która następnie powoduje powstawanie nowotworów lub wpływa na przepływ krwi do komórki itp.

Możesz przeczytać pracę Travisa Christoffersona na przykład na temat teorii metabolizmu raka i jak to wszystko działa. Ale ostatecznie duża część dysfunkcji mitochondriów jest faktycznie związana z nadmiarem współczulnego układu nerwowego i tą tak zwaną reakcją na zagrożenie komórkowe, że jeśli słuchasz – mam na myśli, możesz przejść do mitochondriów CDR lub mitochondriów i zobacz, jak wiele z tego jest w rzeczywistości związanych ze stresem, o którym wspomniała Emily.

A następnie, inną rzeczą, o której powinienem wspomnieć, a to może bądź dla siebie czymś w rodzaju krzywej, Emily, ale wiem, że badacze snu, jak na przykład Matthew Walker, którzy są na czele badań w laboratorium snu, mówią, że jest to mit, że rzeczy takie jak joga nidra lub medytacja mogą faktycznie symulują lub zastępują sen. Mówi o nich jako o wielu rzeczach, które mogą poprawić sen i zmniejszyć stres, ale nie chcę sprawiać, by ludzie sprawiali wrażenie, że medytacja może zastąpić neuronalne właściwości regeneracyjne pełnego cyklu snu. Nie mówisz tego koniecznie, prawda?

Emilia: Nie, wcale nie. Mam na myśli cały rozdział w książce o śnie, ale nie zastępuje on snu. To, co dzieje się w twoim mózgu chemicznie, różni się bardzo od tego, co dzieje się w twoim mózgu, kiedy medytujesz jak sen i medytacja. A najprostsza wersja tego jest taka, że ​​kiedy śpisz, twój mózg jest chłodny, ale twoje ciało ma się na baczności. Jeśli kiedykolwiek zobaczysz kogoś śpiącego, który – ssący wiatr, dotlenia swoje ciało, a to w celu ochrony przed atakiem drapieżników. Jeśli twój mózg jest w stanie zaciemnienia, twoje serce, płuca i krew muszą być dotlenione, aby jeśli tygrys miał wejść, zanim się obudzisz, będziesz gotowy do walki lub ucieczki.

Z tym stylem medytacji dzieje się odwrotnie. Twoje tempo metabolizmu spada, czyli tempo, z jakim organizm zużywa tlen, twoje tętno zwalnia, temperatura ciała ochładza się. A sztuczka polega na tym, że natura nie pozwoli ci odpocząć tak głęboko fizycznie i jednocześnie zasnąć w mentalnym śnie, ponieważ w tym momencie jesteś odpowiedzialny za ewolucję. Zasadniczo jeden lub drugi musi być czujny. Tak więc, chociaż czasami powiem, że medytacja daje odpoczynek od dwóch do pięciu razy głębszy niż sen, nie jest to do końca dokładne, ponieważ to nie jest sen, to inny rodzaj odpoczynku i snu.

I ostatecznie jest to świadomość mentalna, którą masz, kiedy jesteś medytacja, która pozwala twojemu ciału na głęboki fizyczny odpoczynek, i dlatego czujesz się tak energetyzowany po drugiej stronie tego. Właśnie dlatego zaczynasz mieć więcej czasu, więcej produktywności i więcej energii po drugiej stronie medytacji, ale to nie to samo, co sen. Poprawi to jednak jakość twojego snu. Sam to widziałem. Miałem wyniszczającą bezsenność pierwszego dnia moich pierwszych zajęć i ją wyleczyłem. I uczyłem ponad 20, 00 0 osób teraz i powiedziałbym, że jest to korzyść numer jeden, którą ludzie zgłaszają.)

Ben:Tak! Zgadzam się. I z pewnością w stanie pozbawionym snu, takim jak na przykład podczas intensywnej konferencji, na której możesz nie mieć możliwości uchylenia się i uzyskania pełnego powernapu, osobiście znalazłem tę medytację, szczególnie niektóre z nich 15 do 21 – mniej więcej sesje medytacyjne wydają się dawać mam wrażenie, że poprzedniej nocy miałem prawie osiem godzin snu, lub jeśli schodzę wieczorem na konferencję, aby wcisnąć się w medytację, kiedy wiem, że moje ciało nie pójdzie spać, mogę lepiej poradzić sobie z kolacjami i wydarzeniami późnej nocy, które mają miejsce, gdy jestem na tym wydarzeniu. Myślę, że część tego może być związana z czymś, o czym mówisz w książce, zwanym energią adaptacyjną. Czym dokładnie jest energia adaptacyjna i jak to działa?

Emilia: Tak. To nie jest tak naprawdę termin naukowy, ale myślę, że to ładna intelektualna rama do tego, co właśnie opisałeś. Załóżmy, że masz dzieci lub masz pracę, albo jesteś na konferencji tylko w dniu, w którym jesteś po prostu nieprzerwanym spotkaniem, połączeniem, ruchem, zmianą oczekiwań. Nazwałbym to wszystko żądaniem. Tak więc, co moglibyśmy wcześniej nazwać stresem, na przykład: „Och, moja praca jest stresująca, moje dzieci są stresujące”, nazwałbym te wymagania, ponieważ wymagają twojego czasu i spalają twoją energię adaptacyjną, która jest prostą definicją jest twoja umiejętność dostosowania się do zmiany oczekiwań. Twoja zdolność dostosowania się do zapotrzebowania jest twoją energią adaptacyjną.

I sztuczka polega na tym, że kiedy skończy nam się energia adaptacyjna, a następnie masz inne zapotrzebowanie, przysłowiową słomę, która łamie grzbiet wielbłąda, a następnie, co się stanie, jeśli nie masz energii adaptacyjnej, masz inną rzecz, która Ci się przydarzy, to zaczniesz walczyć lub uciekać, czy wiesz lepiej, czy nie, czy przeczytałeś „Jedz, módl się, kochaj”, czy nie. Wszyscy wiemy, jak powinniśmy się zachowywać. Niewielu z nas postępuje zgodnie z tym, postępujemy zgodnie z podstawowym poziomem stresu w naszych układach nerwowych.

Tak więc, jeśli dzisiaj medytujesz dwa razy dzisiaj, co jest to, co polecam i czego uczę w książce i na naszym kursie online, to 20 minut – przepraszam, to 15 minuty dwa razy dziennie i to tak, jakbyś napełniał zbiornik, napełniałeś zbiorniki energią adaptacyjną. Czy to usuwa wymagania? Nie. Życie nadal będzie życiem, ale nie masz już pustki, nie odwracasz wzroku od swoich dzieci, nie masz już jednego e-maila od totalnego umysłu awaria. To tak, jakbyś wypełniał się, więc masz więcej energii mentalnej i fizycznej.

Ben:Tak. I gdzie mój umysł lubi chodzić tak jak fizjolog, myślę o tym pomyśle o autonomicznym układzie nerwowym. I wiemy, że jeśli spojrzymy na przykład na zmienność rytmu pracy serca, z którą wiem, że znasz, współzależność między współczulnym i przywspółczulnym układem nerwowym, to się zwiększa i udowodniono w badaniach klinicznych, że zwiększa w odpowiedzi na medytację. I w bardzo uproszczony sposób, jeśli spojrzeć na zmienność rytmu pracy serca, w zasadzie wszystko to jest właściwa gra między sympatyczną reakcją walki i ucieczki a parasympatyczną odpowiedzią na odpoczynek i trawienie. Oznacza to, że twoje ciało jest lepiej dostrojone, aby dostosować się do stresu w locie. Oznacza to, że jeśli jesteś zmęczony, ospały i zmęczony, że możesz przyspieszyć działania i być bardziej czujnym i przebudzonym, gdy zajdzie taka potrzeba.

I odwrotnie, i jest to oczywiście częstsze, jeśli jesteś zestresowany na zewnątrz lub jeśli jesteś w ruchu lub cokolwiek, ktoś upuścił coś na stopę lub nadepnąłeś na coś ostrego lub twoje dziecko zacznie rzucać napad złości lub coś w tym rodzaju, w rzeczywistości możesz lepiej aktywować lub modulować swój przywspółczulny układ nerwowy i pozostać w bardziej spokojnym stanie w odpowiedzi na te stresory. I tak, ta energia adaptacyjna, którą opisałeś w książce, może, jeśli spojrzysz na nią z naukowego punktu widzenia, naprawdę może po prostu wskazywać na wyższą ogólną zmienność rytmu serca lub lepszą grę między współczulnym i przywspółczulnym układem nerwowym.

)

Emilia: Tak. Myślę, że to pięknie powiedziane. I myślę, że jest to coś, co wszyscy chcemy kultywować właśnie z tego powodu, o którym właśnie wspomniałeś, że jest twoją odpowiedzią – czy jest odpowiedni dla bodźca? Powiedziałbym, że jest to również bardzo ważny znak towarowy liderów. Może tak być, jeśli jesteś rodzicem, prowadzisz firmę, jeśli jesteś przedsiębiorcą, masz wpływ, ludzie są zainteresowani i chcą słuchać ludzi, którzy mają większą zmienność rytmu serca . Mam na myśli zdolność do adaptacji. Czy możesz być zestresowany, gdy jest to właściwe? Czy możesz się zrelaksować, gdy jest to właściwe?

A powodem, dla którego większość ludzi nie jest zmienna, jest to, że utknęli w tej walce lub ucieczce przez cały czas. Nie mają opcji regulacji w dół lub jeśli rzeczy całkowicie się wypalą, a następnie są po prostu wyczerpane, ich nadnercza są zdmuchnięte i nawet nie mają możliwości regulacji w górę. Ale oba są niebezpieczne. Chciałbym podkreślić, że stresowanie się nie jest złe. Wiesz, treningi, jak to się nazywa? Hormeza, w której naprawdę ciężko ćwiczysz, albo chodzisz do kąpieli lodowej, albo do sauny, jest to „stresujące”, ale zaliczam to do kategorii dobrego stresu lub ostrego stresu, który jest naprawdę dobry dla ciebie, ponieważ wzmacnia silne mitochondria i zabija słabych. Zatem stres nie jest dla ciebie zły. To, co nas zabija, to chroniczny stres.

Ben:Mm-hmm, tak. Tak, dokładnie. I jedną z rzeczy, o których myślałem, ponieważ chciałem zapytać, jak często wykonujesz formę medytacji, którą, nawiasem mówiąc, jeśli słuchasz, wyjaśnimy to podczas tego podcastu, ale wspomniałeś 15 do 20 minut dwa razy dziennie. To tylko trochę strumienia myśli, ale nie wiem, czy kiedykolwiek z kimś o tym rozmawiałeś, ale w wielu przypadkach w całym sektorze odżywiania fitness, biohackowania ludzie próbują wielu rzeczy. Próbują swoich paneli na podczerwień lub sauny na podczerwień, krioterapii lub nowych mat uziemiających lub uziemiających, albo spędzają trochę czasu z techniką głębokiej manipulacji tkanką lub ciałem. A czasem wydaje się, że zanim dotrzesz do końca dnia, wrzucisz także kilka 15 do 20 – minutowa sesja medytacji to kolejna rzecz do zrobienia.

I czasami pytam, czy ludzie, którzy są zanurzeni w świecie medytacji, jak siebie, to jest po prostu: „Och tak, to jest jak medytacja, to przodek mojego życia, to jest to, co robię”. Podczas gdy ludzie, którzy po prostu wypróbowują te wszystkie inne rzeczy, ludzie, którzy szukają zdrowia, ludzie, którzy są biohackerami i tak dalej, jest tak, jakbyś pod koniec dnia robił tak wiele innych rzeczy 15 do 17 – minutowe sesje medytacyjne wydają się być bardziej stresujące, gdy próbują się wcisnąć niż łagodzenie stresu. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym tematem w swojej głowie lub zastanawiałeś się może w tym wieku, w którym mamy dostęp do tak wielu różnych rzeczy, które możemy zrobić, że próba zrobienia tego dwa razy dziennie może być stresująca 15 do 20 – sesje minutowe?

)

Emilia: Cóż, myślę, że to ważna sprawa i rozumiem, gdzie to pochodzi, ale proponuję, że jeśli zaczniesz medytację, jeśli stanie się to fundamentem i dasz swojemu ciału zdolność przystosowania się, staniesz się samowystarczalny w praktyce, pozbędziesz się zaległości w nagromadzonych stresach, które mamy w naszej komórce, a teraz wiemy nawet w naszej pamięci epigenetycznej. Jeśli dzisiaj uzyskujesz dostęp do energii codziennie dwa razy, wydarzy się dwie rzeczy. Po pierwsze, będziesz mieć więcej czasu w ciągu dnia, ponieważ stres powoduje, że wszyscy jesteśmy głupi, chorzy i powolni. Po drugie, możesz nie być tak zależny od wszystkich innych zabawek, gadżetów i eksperymentów, ponieważ twoje ciało będzie funkcjonować zgodnie z zamierzeniami natury. Będzie działać tak, jak zostało zaprojektowane do działania.

Chodzi o to, że stres spowalnia tak wiele rzeczy; nasze zdolności poznawcze, nasza funkcja odpornościowa, nasza neurogeneza, nasza płodność, nasz popęd seksualny, nasza zdolność do spania. To jest tak wszechobecne. To ten biały szum w tle, który zajmuje tak wiele cykli mentalnych, że nawet nie wiemy, ile czasu to kosztuje, dopóki go nie ma. I tak, powiedziałbym po prostu jako eksperyment, jeśli zamierzasz nazywać siebie biohackerem, zróbmy eksperyment. Co jeśli przez dwa tygodnie lub trzy tygodnie brałeś 15 minut dwa razy dziennie z dala od innych używanych narzędzi i włóż to, a następnie sprawdź, co się stanie?

Ben:Tak. I myślę, że może część z tego jest również dla mnie, ponieważ część mojej pracy jako wciągającego dziennikarza, że ​​tak powiem, jest każdego dnia, jest jak 10 nowe rzeczy, o których powinienem próbować i pisać, a nie tylko twoja książka do medytacji, ale pozostałe trzy książki do medytacji z różnymi rodzajami medytacji, które otrzymuję pocztą, czytam i muszę próbować. Więc część tego może być właśnie dla mnie, kogoś, kto po prostu – jako część moich opisów stanowisk pracy – wypróbować całą masę różnych rzeczy i zdać relację ludziom z tego, jak pracują lub porozmawiać z ekspertami takimi jak ty w serialu o im. Może to coś, na co wpadam z większą częstotliwością niż niektórzy ludzie, ale to było coś, o czym myślałem, kiedy mówiłeś o częstotliwości.

Emilia: I myślę, że jesteś w wyjątkowym miejscu, ponieważ twoja praca jest próbować nowych rzeczy, podczas gdy większość ludzi chce po prostu znaleźć to, co działa, prawda? I to jest tak, jak gdy znajdą rzecz, która działa, wchodzi w codzienną rutynę i wszystko inne musi zostać wynegocjowane przeciwko niej. Ale twoim zadaniem jest eksperymentowanie i wypróbowywanie nowych rzeczy, więc rozumiem, że jesteś w wyjątkowo trudnym miejscu.

Ben:Tak.

Emilia: Wygraj nagrodę dla płatka śniegu.

Ben:Tak. Dostaję płatek śniegu, hurra. Idę z tym biegać. Jedną z rzeczy, i już trochę to poruszyłem, naprawdę lubię myśleć o tych rzeczach z niemal naukowego ciała i rodzaju krwi. Doceniłem więc te fragmenty książki, w których zapoznałeś się z faktami, takimi jak ciało modzelowate i telomery oraz niektóre z tych anatomicznych struktur w ciele, które, jak udowodniono, zmieniają się wraz z medytacją. I chciałem cię zapytać, czy możesz opisać kilka z nich, na przykład, kiedy patrzymy na mózg, a ja nawiązałem do ciałka modzelowatego i zastanawiałem się, czy możesz opisać, co to jest i jak to dosłownie się zmienia kiedy medytujesz anatomicznie.

Emilia: Pewnie. Ciało modzelowate jest więc cienkim białym paskiem, który łączy prawą i lewą półkulę mózgu. I to była dla mnie wiadomość, ponieważ zawsze myślałem, że mózg to tylko mózg, to po prostu rzecz, ale tak naprawdę to dwie rzeczy, masz prawą półkulę i lewą półkulę i jedyne miejsce, w którym są połączone przechodzi przez ciało modzelowate. Od dawna wiemy, że medytujący mają grubsze modzelowate ciało niż mimośrodowcy, ale nie byliśmy w stanie udowodnić, czy było to przyczynowe czy skorelowane. Ale teraz wiemy, że im dłużej medytujesz, tym grubsze staje się twoje ciało modzelowate, co sugeruje, że w rzeczywistości jest to przyczynowo-skutkowe. To jest tak: „Dobra, fajna, imprezowa sztuczka, ale dlaczego miałbym chcieć grubego modzelowatego modzelowatego?”

Cóż, myślę, że każdy powinien, ponieważ to dosłownie pomost między twoją twórczością umysł i twój krytyczny umysł. To pomost między męskim a żeńskim, przeszłością, przyszłością i teraźniejszością. Chcemy więc, aby informacja i energia swobodnie przepływały między tymi dwiema częściami mózgu. Tak więc, moja teoria jest taka, że ​​im grubsze jest twoje modzelowate ciało, tym łatwiej jest ci wymyślić wszystkie dowcipne powroty w gorącym momencie.

Na przykład, gdy wdasz się w bójkę z partnerem i robi się dość gorąco a potem w końcu zamknąłeś się lub wycofałeś do sypialni, moja teoria jest taka, że ​​im grubsze jest twoje modzelowate ciało, tym łatwiej jest ci wymyślić wszystkie powroty, jak wtedy, gdy się liczy, w porównaniu do dwóch godzin później w sypialni, kiedy się uspokoisz na dole, a ty mówisz: „Dlaczego nie mogłem o tym myśleć, kiedy rozmawialiśmy?” Lub to samo w pracy. Twój szef przychodzi do ciebie wariując: „Hej, nie dotrzymałeś tego terminu. Co my zrobimy? ”, A ty po prostu zamknij się i stań się pusty. To tak jakby strzelać, jeśli cały mózg strzela zgodnie z przeznaczeniem, będziesz mieć dostęp do tych kreatywnych pomysłów na rozwiązywanie problemów, nawet gdy jesteś „zestresowany”, nawet w środku dużego popytu .

Ben:Och, i należy zauważyć, aby po prostu przerwać naprawdę szybko, kiedy ludzie mikrodozują, a nawet używają leków roślinnych na dalekie podróże lub wycieczki, to duża część tego, co otrzymują, to koordynacja lewej i prawej półkuli. Michael Pollan mówi o tym tonie w swojej książce, która tak naprawdę tytuł jego książki dotyczy całej tej koordynacji. Nazywa się to Zmień zdanie, ale dotyczy tej zmiany w ciele modzelowatym lub aktywności lewej i prawej półkuli.

Emilia: Tak. I nie wahajcie się sprawdzić mnie w tej kwestii, ale najwyraźniej, kiedy zrobili sekcję zwłok Einsteina, i to będzie brzmiało sprzecznie z tym, co mówię, ale nie sądzę, że tak, to on nie miał praktycznie żadnego modzelowatego modzelowatego , co prawie oznacza, że ​​miał ogromny, ponieważ prawa i lewa półkula jego mózgu zostały praktycznie połączone. Nie jestem 081% pewnie, że to prawda, ale ostatnio gdzieś to przeczytałem, ale powinniśmy to sprawdzić.

)

Ben:Ciekawe, huh. Nie wiedziałem tego, ale wiem, myślę, że to byłPodcast Radiolab, Wierzę. Po prostu lubili duży podcast naAlbert Einstein i jego mózg

. Jeszcze tego nie słuchałem, ale jeśli uda mi się go wytropić, umieszczę go w pokazach dla wszystkich. Nawiasem mówiąc, pokazy dla tego, czego słuchasz ze mną i Emily, są na stronie BenGreenfieldFitness.com/stressless .)

Cóż, cześć, chcę przerwać dzisiejszy program, ponieważ są takie rzeczy Podróżuję i rozpylam w ustach, gdy jestem gdziekolwiek, gdzie mogą znajdować się zanieczyszczenia w powietrzu. Moje dzieci też tego używają. To propolis pszczeli. Propolis pszczeli ma niesamowite właściwości zwalczające zarazki. To się skończyło 300 różne witaminy, minerały i zawarte w nich związki. Jest najlepszym obrońcą natury i też smakuje całkiem nieźle. Ta sama firma, która produkuje propolis pszczół, którego używam, nazywa sięNaturalne pszczelarz. Robią paliwo mózgowe, gdzie biorą związki B, takie jak mleczko pszczele od pszczół, i łączą to z Ginkgo biloba i Bacopa, a ty po prostu robisz małe ujęcie tego, całkowicie pozbawionego kofeiny, ale fantastycznego do walki z mgłą mózgową.

Mają kompleks Hive Superfood, który składa się z różnych części ula; mleczko pszczele, pyłek pszczeli, surowy miód enzymatyczny. Możesz używać tego w jedzeniu. Możesz rozmazać go na twarzy jak maskę na twarz, a potem uzyskać taki cudowny blask miodu, całkowicie nie żartując. I oczywiście mają też swój Superfood Cacao Honey, który jest surowym miodem z ekwadorskim organicznym kakao. To naprawdę fajna strona internetowa i naprawdę fajna firma. Kopię ich produkty. Nazywają się Naturals Pszczelarstwa. Dają wszystkim moim słuchaczom 15% zniżki. Idziesz dobeekeepersnaturals.com/ben. To jest beekeepersnaturals.com/ben i możesz użyć kodu BEN do zapisania 15% wNaturalne pszczelarstwo.

Wreszcie ten podcast jest dostarczany przezPolicygenius. Policygenius sprawia, że ​​super łatwo jest kupić online ubezpieczenie na życie. W ciągu kilku minut możesz porównać oferty najlepszych ubezpieczycieli, aby uzyskać najlepszą cenę. Mogą zawrzeć ubezpieczenie domu, ubezpieczenie samochodowe, ubezpieczenie na wypadek inwalidztwa, zajmują się wszystkimi formalnościami i biurokracją, aby ubezpieczenie na życie nie było dla ciebie procesem trudnym ani kosztownym. Możesz teraz zrobić wszystko na swoim telefonie. To bardzo łatwy sposób na porównanie i wykupienie ubezpieczenia na życie. Nie jest wymagany kod. Po prostu idziesz dopolicygenius.com. To jest policygenius.com, aby zacząć korzystać z Policygenius.

Tak więc wiemy, że ciało modzelowate staje się grubsze i masz lepszą koordynację ta lewa i prawa półkula mózgu. Co z tymi tak zwanymi neuronami lustrzanymi? Mówiłeś w książce o tym, jak możesz dosłownie stać się trochę bardziej psychicznym, żeby tak rzec, regularną praktyką medytacyjną, ale potem wchodzisz w biologiczne mechanizmy leżące u podstaw tego zjawiska. Co dokładnie dzieje się z neuronami?

Emilia: Cóż, to trochę żart o byciu medium, ale jeśli pomyślisz o tym, że obecny moment jest przyszłością w tworzeniu i jeśli medytacja sprawia, że ​​jesteś bardziej obecny, to stajesz się… cóż, dwie rzeczy się zdarzają. Po pierwsze, sadzisz nasiona wyższej jakości w teraźniejszości na przyszłość i stajesz się bardziej zestrojony z wzorami, które się rozwijają, w porównaniu do bycia zaskoczonym przez wszystko i oślepionym przez wszystko.

Ale oto analogia neuronów lustrzanych pokazana na Broadwayu jest taka, że ​​gdybyśmy w pokoju razem, a nawet jeśli do pewnego stopnia prowadzimy wideokonferencję, możesz sobie wyobrazić, że mój mózg ma neurony lub twój mózg ma neurony i są jak bumerangi, wychodzą i tańczą ze sobą, a następnie zgłaszają plecy. I tak, lustrzane neurony są jednym z powodów, dla których porno jest przemysłem wartym wiele miliardów dolarów. To jest powód, dla którego jeśli byłby to podcast wideo, a ja miałbym przeciąć rękę przed kamerą, a ludzie mieliby to zobaczyć, skrzywiliby się, to trochę boli, ale widząc, że mam ból. Ale odwrotnie, gdy zobaczysz, że ktoś ma przyjemność, może ci sprawić przyjemność.

A to, co dzieje się z neuronami lustrzanymi, gdy medytujesz w grupie, to że to tak, jakby cała zbiorowa świadomość po prostu się pochyla, energia w pokoju po prostu spada. I tak, jeśli wyobrażasz sobie, że wszyscy w pokoju dzielą zbiorową świadomość, jeśli jedna osoba medytuje, to tak, jakbyś położył jedną piłkę do kręgli na trampolinie, lekko się wygina. Ale jeśli 50 ludzie medytują razem, to jest jak 48 kule do kręgli na tej trampolinie. Dlatego medytacja w grupie jest z tego powodu naprawdę potężnym doświadczeniem.

I odkryłem, że nie tylko jest przyjemnie, gdy jesteś w grupa, ale ten wpływ może mieć wpływ nawet po medytacji w grupie. To trochę jak trening na zajęciach, a ponieważ bardziej się naciskałeś, nauczyłeś się nowych rzeczy. Możesz zacząć korzystać z tych korzyści, nawet jeśli pracujesz w domu. Myślę, że dzieje się też trochę grupowej myśli. Ale zwykle mówię o neuronach lustrzanych, ponieważ ma to związek z seksem, ponieważ jeśli czerpiesz więcej przyjemności z oglądania, jak twój partner czerpie przyjemność, to będziesz bardziej hojny. Będziesz bardziej obecny. I tutaj żartuję z tego, że jesteś medium, że jesteś kochany, jeśli jesteś medium, ponieważ możesz zacząć intuicyjnie, czego chcą. I to naprawdę tylko efekt bycia super obecnym i zwiększonej aktywności neuronowej.

Ben:Jestem pewien, że wszystko, co naprawdę wydostałem się z tego, co ty Powiedziałem tylko, że mogę medytować lub oglądać pornografię i że albo zadziała dla moich lustrzanych neuronów. Zatem wybór należy do mnie.

Jeden inny element biologiczny, o którym mówisz lub w rzeczywistości umieszczasz badania w książce to wpływ na długość telomerów, co oczywiście jest bezpośrednio skorelowane ze spadkiem tempa, w jakim możemy doświadczać niektórych szkodliwych objawów starzenia się. I przejdziesz do kilku badań na temat długości telomerów między medytującymi a nie-medytującymi. Co znaleźli z telomerami?

Emilia: Cóż, jest to w dużej mierze oparte na pracy z książki „Efekt telomerów. ”Więc krzyczę. Ale w gruncie rzeczy udowodnili, że im większy stres, tym większy stres w twoim ciele, może osłabić i skrócić twoje telomery. I tak, jak lubię myśleć o telomerach, które zapewne zna twoja publiczność, ale myślę o nich jak o małej plastikowej obudowie na końcu sznurowadła. Telomery są dla twojego DNA, czym jest plastikowa obudowa dla twojego sznurowadła.

A więc, jeśli jesteś chronicznie zestresowany przez długi czas i zaczyna osłabiać i uszkadzać lub skracać telomery, wtedy to tak, jakby plastikowa obudowa zsuwała się ze sznurowadła, a wtedy sznurowadło może zacząć się rozpadać. Cóż, podobnie DNA zaczyna się rozwiązywać, co wpływa na wiek naszego ciała lub wiek chronologiczny. I tak, jeśli medytacja jest najpotężniejszym narzędziem zmniejszającym stres, jaki mamy, to jest oczywiste, że im mniej stresu masz w ciele, tym silniejsze i dłuższe mogą być twoje telomery. Czy zatem medytacja odwraca wiek twojego ciała? Być może. Bardziej dokładne jest to, że stres przyspiesza tempo starzenia się. I jak powiedziałeś, poprawia szkodliwe skutki starzenia się.

Ben:Tak tak. Jest to interesujące, ponieważ – szczególnie jeśli weźmiesz to pod uwagę – jak japrzeprowadził wywiad z dr. Billem Andrewsem z firmy Sierra Sciences), i zasadniczo biorą całą masę różnych cząsteczek, które mogą, ale nie muszą wpływać na długość telomerów, i po prostu wysadzają telomery w prawie jak ustawienie na płytce Petriego, aby zobaczyć, co działa, a co nie. I faktycznie odkryli dwa związki; jeden o nazwie aktywator telomerazy 65, w skrócie TA – 56 . Być może niektórzy o tym słyszeli. Możesz go kupić na Amazon.

Inny nazywa się TAM – 818, czyli myślę, że cząsteczka aktywująca telomerazę 818). Ty też możesz to kupić. To znaczy, myślę, że ten pierwszy to $ 100 butelka, ta ostatnia kosztuje około $ 300 butelkę do czegoś takiego jak zapas od dwóch do trzech miesięcy, gdy porównasz i skontaktujesz efekty tego, które w rzeczywistości są dość równoznaczne z tym, co otrzymujesz z medytacji, która jest bezpłatna. To trochę daje ci przerwę, gdy myślisz o tym, jak chcesz uszeregować według priorytetów, co robisz, aby zwiększyć swoją długowieczność.

Emilia: Tak. To sprawia, że ​​kurs online wygląda jak prawdziwa okazja, ponieważ kiedy się go nauczysz, masz technikę, którą możesz zabrać ze sobą na całe życie. To nie tak, że co dwa miesiące podbijasz, ponieważ jestem naprawdę duża w kwestii samowystarczalności.

Ben:Zatem masz ten cały smak medytacji, który rozwinąłeś nazywaZiva. Czy kiedyś wymyśliłeś Zivę, po prostu wyciągnąłeś to ze swojego tyłka, czy jest to coś, co jest zalecane, czy coś, na co natrafiłeś podczas pobytu w Indiach? Mam na myśli to, jak właściwie Ziva stał się tym, że jest to szczególna forma medytacji, której uczysz i ćwiczysz?

Emilia: Mm-hmm. Chciałbym być tak kreatywny, że po prostu obudziłem się pewnego dnia i pomyślałem: „Och, to.” Ale nie, to było oparte na latach osobistych badań nad własnym ciałem, a następnie latach nauki tysięcy ludzie do medytacji. Tak więc pierwotnie, kiedy zacząłem uczyć, uczyłem wyłącznie medytacji. Otóż ​​technika Ziva to trifecta uważności, medytacji i manifestacji. Tak więc trzy Pani.

Ben:Uważność, medytacja i manifestowanie.

)

Emilia: To jest poprawne. A dla ludzi jest to trochę mylące, ponieważ większość ludzi używa terminów uważność i medytacja jako synonimów, ale to nie to samo. Określiłbym uważność jako sztukę przenoszenia twojej świadomości do chwili obecnej. Wszyscy moglibyśmy teraz ćwiczyć uważność. Wszyscy moglibyśmy zamknąć oczy i… po prostu to zróbmy. Po prostu zamknijmy oczy i weźmy duży wdech przez nos –

Ben:Chyba że jedziesz.

)

Emilia: Wydychać. O ile nie prowadzisz samochodu, miej oczy otwarte, ale nadal możesz oddychać. Wydychaj przez usta. [7:25] __ ____ wdychaj, po prostu poczuj oddech, gdy wchodzi on do nozdrzy. Podczas wydechu poczuj dotykowe wrażenie oddechu wydostającego się przez usta. I ostatni raz tylko dla zabawnych, przez nos, uczucie oddechu dotleniającego ciało, powiększające się płuca, brzuch się wypełniający, a podczas wydechu opadające ramiona, brwi miękną, szczęka mięknie.

Więc to, co właśnie zrobiliśmy, to wzięliśmy trzy uważne oddechy i możesz otworzyć oczy, jeśli je zamknąłeś. I dlatego ludzie powiedzą: „Cóż, możesz medytować w ciągu jednej minuty” lub „Medytuję podczas gotowania” lub „Ćwiczenie to moja medytacja”. Ludzie mówią: „Jestem bardzo obecny, kiedy gotuję. Jestem bardzo obecny podczas ćwiczeń. To są dla mnie narzędzia odprężające. I uważam, gdy spaceruję po lesie. ”Świetnie, pięknie, jakby wszystko to było niesamowite. Uważność jest konieczna. Jest bardzo dobry w tworzeniu zmiany stanu, na przykład: „Och, jestem zestresowany. Ja robię 10 minuty tej aplikacji. Teraz czuję się trochę lepiej. ”Jak przyjmowanie aspiryny, gdy odczuwasz ból głowy.

Jest to zupełnie inne niż część medytacyjna techniki Ziva, którą to opiera się na czymś, czego nauczyłem się, kiedy byłem w Indiach. Opiera się na czymś zwanym Nishkam Karma Yoga, co oznacza jedność osiągniętą przez ledwo podjęte działania, które lubię nazywać medytacją leniwego człowieka, ponieważ nie jest trudne, nie musisz się koncentrować, nie musisz oczyszczać umysłu, możesz to po prostu zrobić na krześle, w metrze i windzie. Tak czy inaczej, część medytacyjna Zivy bardzo dobrze radzi sobie ze stresem, nie tylko od dzisiaj, ale pozbywa się stresu z przeszłości.

Wszystkie te rzeczy, które przechowujemy w naszych komórkach, a nawet odziedziczyliśmy z kilku poprzednich pokoleń, za każdym razem, gdy walczyłeś lub walczyłeś, pozostawiłeś małe otwarte okno na twoim mózgu, coś, co nazywamy przedwczesnymi zobowiązaniami poznawczymi lub PCC. Do tego czasu przeciętny dorosły jest 17, mamy gdzieś w pobliżu 07 milion tych otwartych okien w naszym mózgu i to nas spowalnia. To chroniczne zaległości stresowe sprawiają, że jesteśmy głupi, chorzy i powolni. I tak wkracza część medytacyjna techniki Ziva i daje waszemu ciału głęboki, leczniczy odpoczynek. Odciąga układ nerwowy, dzięki czemu zaległości w stresie mogą zacząć pojawiać się i znikać. I w końcu to eliminacja stresu z przeszłości wprowadza cię w wyższe stany wydajności, wyższe stany poznania. I dlatego zaczniesz uzyskiwać zwrot z inwestycji w czas.

Tak więc używamy uważności prawie jak przystawki. Jest pas startowy, ponieważ jest to coś, co „kontrolujesz”, jest to coś, co możesz zrobić po drodze do poddania się, a resztą jest styl medytacji. A potem kończymy całość czymś, co nazywa się manifestowaniem, co brzmi jak hipis-dipis, brzmi trochę „woo-woo”, ale tak nie jest. To właśnie robi każdy Olimpijczyk. To właśnie robi każdy odnoszący sukcesy przedsiębiorca. Zasadniczo uznaje się, że twoje myśli stają się rzeczami. Aby zrobić coś wielkiego, musisz to sobie najpierw wyobrazić. Aby zbudować dom, musisz mieć plan. Aby wejść w związek, musisz zdecydować, że chcesz być w związku.

Tak więc dla mnie manifestowanie oznacza po prostu świadome tworzenie życia, które kochasz. Zależy ci na tym, jak chcesz wyglądać w swoim życiu. Zadawanie pytań typu: „Ile pieniędzy chciałbym zarobić w tym roku? Jak chcę się czuć w związku z moim ciałem? Ile seksu chciałbym uprawiać w tym tygodniu? ”. Zamiast tego myślimy, że manifestujemy się. Myślimy nawet, że się modlimy, ale przypadkowo narzekamy. „Boże, dlaczego ona ma chłopaka, a ja nie? Dlaczego nie mogę schudnąć? Dlaczego dostał podwyżkę, a ja nie? ”A jeśli zadajesz gówniane pytania, dostaniesz gówniane odpowiedzi.

I tak, to, co wytrenowałem ludzi do manifestowania, to zacząć zadawajcie lepsze pytania, a co ważniejsze, robicie to w tym świętym czasie zaraz po medytacji, w której prawa i lewa półkula mózgu funkcjonują zgodnie, gdzie właśnie wychodzicie z tego czwartego stanu świadomości. A jeśli zaczniesz sadzić nasiona tak, jak chcesz, aby twoje życie wyglądało z tego stanu podniecenia, właśnie odkryłem, że połączenie medytacji i manifestacji jest o wiele silniejsze niż jedno z nich.

)

Ben:Dobrze. Łatwiej możesz stać się tym, w co wierzysz, gdy znajdujesz się w tym lekko skoordynowanym mózgu półkulistym mózgu typu lewy i prawy, rozpuszczonym przez ja. I oczywiście jest mnóstwo książek o całej idei manifestacji i o tym, jak podświadomie robisz kroki w kierunku tego, co manifestujesz po tym, jak zrobiłeś coś takiego. Chodzi mi o to, że wczoraj leżałem na kanapie, czekając, aż moja rodzina wróci do domu. Byli poza domem, więc miałem trochę przestoju i wziąłem książkę Jen Sincero, You Are a Badass, która jest prawie jak nowoczesna wersja całej manifestacji, manifestu i właśnie to przeglądałam zeszłej nocy i przypomniało mi to, jak bardzo twoje podświadome myśli kierują twoimi działaniami i jak jeśli programujesz te podświadome myśli w sposób powtarzalny, zaczniesz podejmować działania, niezależnie od tego, czy je znasz, czy prawie nie, prawie magicznie w kierunku tego to to, co chcesz osiągnąć.

Myślę więc, że to bardzo interesujące. Myślę, że to jest coś wyjątkowego w twoim stylu medytacji, ponieważ czekasz i czekasz, aż staniesz się uważny, wykonasz medytację, a na samym końcu wykonasz tę manifestację, która moim zdaniem jest naprawdę potężna -dwie trzy kombinacje. Ale wracając do tego, jak to zostało opracowane, myślę, że ważne jest, aby podkreślić, że wasza medytacja niekoniecznie polega na tej idei oczyszczenia umysłu. I z tego, co rozumiem, w rzeczywistości jest to coś zapożyczonego z formy medytacji zwanej, i poprawcie mnie, jeśli wypowiadam to niepoprawnie, Nishkam Karma?)

Emilia: Tak, Nishkam Karma Yoga.

)

Ben:W porządku. Co to jest?

Emilia: Tak więc Nishkam Karma Yoga i definicja w sanskrycie Karma oznacza działanie Joga oznacza zjednoczenie, a Nishkam oznacza, że ​​prawie nie jest zajęty. Jest to więc związek osiągnięty przez ledwie podjęte działania. Ciekawe jest to, że ten styl medytacji został stworzony, mimo że miał on 6 lat 00 0 lat temu w Indiach została stworzona dla ludzi o zapracowanych umysłach i pracowitym życiu aka domowników. Oznacza to, że ludzie, którzy lubią uprawiać seks, mają dzieci i mają pracę. Żyją w społeczeństwie. To nie jest technika przeznaczona dla mnichów.

Co ciekawe, wiele praktyk uważności, które są tak popularne w tej chwili wiele aplikacji, filmy na YouTube, studia drop-in, większość z nich umieściłem w kategorii uważności, a wiele z nich jest pochodną rzeczy, które zostały pierwotnie zaprojektowane dla mnichów. I nie ma w tym nic złego, ale jest to powód, dla którego tak wielu ludzi uważa, że ​​medytacja jest trudna. To dlatego, że próbują dokonać adaptacji czegoś, co nie zostało dla nich zaprojektowane, zostało zaprojektowane dla mnicha. I tak, część medytacyjna techniki Ziva, mimo że jest stara, choć prosta, została zaprojektowana dla nas i dlatego jest bardziej skuteczna. Właśnie dlatego otrzymujesz taki zwrot z inwestycji w czas.

Ben:W porządku. Rozumiem. Chodzi o to, że nie próbujesz zmusić się do posiadania całkowicie pustej głowy, po prostu pozwalasz swojemu ciału spontanicznie przejść do tego stanu za pomocą tych trzech kroków, a tak naprawdę nie trzech, ponieważ kończysz z manifestacją, ale prawie jak za pierwszym krokiem, myślę, że uważność zanim przejdziesz do medytacji.

Emilia: Cóż, masz całkowitą rację i nie chodzi o zmuszanie cokolwiek, nie chodzi o oczyszczenie umysłu, ponieważ mózg jest płaski tylko wtedy, gdy jesteśmy martwi. Myśli nie są wrogiem medytacji, wysiłek jest. I dlatego zaczynam od uważności, która jest czymś aktywnym, czymś, co ludzie mogą zrobić, ale kiedy dochodzimy do poduszki medytacyjnej, używamy czegoś zwanego mantrą, i to słowo jest również mylące, ponieważ było bardzo porwany przez przemysł wellness. Kiedy większość ludzi słyszy słowo mantra, myśli o afirmacji. Myślą: „Jestem silny. Zasługuję na obfitość. Jestem mądry ”lub jakąkolwiek afirmację, której używasz w tym tygodniu. I to nie jest dezaprobata. Myślę, że oni są świetni. Myślę, że są potężni. Używam ich, kiedy ćwiczę, ale różnią się one od mantr.

Zatem mantra jest słowem sanskryckim; człowiek oznacza umysł, a tra oznacza pojazd. Zatem te mantry są wehikułami umysłu i zostały zaprojektowane specjalnie, aby zabrać cię z tych aktywnych warstw myślenia lewego mózgu i podniecić nerwowe – bardziej subtelne warstwy prawego mózgu. Są kluczem, który obsługuje samochód tego stylu medytacji, i to mantra wykonuje dla ciebie dużo pracy, abyś nie musiał tak ciężko pracować, abyś nie musiał się koncentrować, lub skoncentruj się lub usiądź w niewygodnych pozycjach. Możesz nazwać mantrę ostatecznym hackem medytacyjnym, jeśli chcesz.

Ben:W porządku. Zatem mantra jest w porządku. Wziąłem więc transcendentalny kurs medytacji. Zrobiłem nawet podcast na ten temat, w którym przydzielono mi mantrę podczas kursu. To była moja mantra na ten kurs TM. W twoim smaku medytacji w Ziva ludzie wymyślają swoją własną mantrę, tak jak po prostu myślenie, cokolwiek, miłość, miłość, miłość lub jedna, jedna, jedna lub cokolwiek innego, czy też faktycznie używają jakiegoś supertajnego mantry medytacyjnej przekazane starożytnym, że w jakiś sposób są przekazywane za pomocą specjalnego tajnego kodu?

Emilia: Tak więc oba kończą się. Tak więc, jak wiecie w książce, uczę bardzo delikatnej wersji techniki Ziva. W książce nazywam to techniką Zi i jest ona łagodniejsza z założenia, ponieważ kiedy ludzie uczą się ze mną osobiście, lubię to nazywać Maserati medytacji. Oznacza to, że jest szybki, potężny i myślę, że czyni cię bardziej seksownym. I z tym może dojść do poziomu detoksykacji emocjonalnej i fizycznej. I myślę, że naprawdę ważne jest, abyś miał jakieś wskazówki i wsparcie, jeśli masz zamiar jeździć: „Hej, chcę wyleczyć całe życie z traumy i stresu, a może nawet z kilku pokoleń wcześniej. „Większość z nas potrzebuje przewodnika po tej podróży.

Teraz, kiedy stworzyłem kurs online, zivaONLINE, stworzyliśmy nieco łagodniejszy z założenia. Zatem na tym kursie uczę ludzi, jak wybrać własną mantrę, ale w oparciu o listę – jak wyselekcjonowana lista mantr. A potem to, co podałem w książce, to uniwersalna mantra, którą powiedziałbym, że jest łagodniejsza. I to tylko na podstawie poziomu wsparcia, który mogę zapewnić czytelnikom książek, uczestnikom kursów online lub osobiście. Jeśli koncertem jest Maserati, to online jest jak naprawdę dobra Toyota, a książka to urocza Vespa. Więc wszyscy cię tam zaprowadzą. Wiesz co mam na myśli? Jak wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Pytanie z mantrą brzmi, jak szybko chcesz się tam dostać?

Ben:Tak. To ma sens. Nawiasem mówiąc, w Rzymie jest wiele uroczych Vesp. Po prostu mówię.

Emilia: Och, idealnie.

)

Ben:Tak czy inaczej, więc mantra, jeszcze jedno pytanie na ten temat, mówisz to słyszalnie, czy tylko myślisz?

Emilia: Nie, nie intonujemy, bo gdybyś miał intonowanie tego wymagałoby trochę wysiłku, a to medytacja leniwego człowieka. Fajne jest też to, że sprawia, że ​​jest super przenośny, jak nikt nie wie, że to robisz. Możesz to zrobić w pracy, w autobusie, a nawet z dziećmi krzyczącymi w sąsiednim pokoju.

Ben:Rozumiem. W porządku. Tak więc, aby zatoczyć pełne koło do trzech kroków, czy możesz jeszcze raz przejrzeć, aby ludzie naprawdę mogli owinąć głowy wokół tego, czym są trzy różne kroki medytacji Zivy?

Emilia: Pewnie. Zaczynamy więc od przekąski, czyli uważności. Technika, której szczególnie używamy, nazywa się „Przyjdź do zmysłów”. To bardzo proste. Ale chcę się tym zająć. To, że coś jest proste, nie oznacza, że ​​jest słabe. Często mylimy prostotę ze słabością na Zachodzie. Powiedziałbym, że siła w tej praktyce pochodzi z prostoty. Zaczynamy od czegoś, co nazywa się „Przyjdź do zmysłów” lub po prostu poruszając się w pięciu zmysłach; co ja słyszę Co ja czuje Co ja widzę Co ja smakuje Co ja pachnie I znowu, jest to coś aktywnego do zrobienia. To jest tak, jak w przypadku moich osiągających wysoki poziom maniaków kontroli, jest coś, w czym mogą złapać kierownicę. A potem to prawie tak, jakby część medytacyjna zakradła się na nich, a ich ciało poddało się, zanim jeszcze musieli cokolwiek spróbować lub zrobić.

)

Tak więc uważność zajmuje około minuty, a potem dryfujemy w medytację, która jest o 12 minut, a następnie kończymy. Tak więc pod koniec medytacji trzymacie oczy zamknięte, a my przechodzimy do manifestacji. A oto sekretny sos CliffsNotes do manifestacji, a ja zdradzam tu wiele moich tajemnic. Po prostu chcesz wyobrazić sobie sen, jakby był twoją obecną rzeczywistością. Tak więc, manifestując się, powiedziałbym, że tajemnicą jest wyobrażanie sobie snu tak, jakby się teraz działo, ponieważ zbyt wielu z nas robi to, że przypadkiem oddajemy cześć przestrzeni między tym, gdzie jesteśmy, a miejscem, w którym powinniśmy być, i to jest definicja stresu.

Odstęp między miejscem, w którym jesteś, a miejscem, w którym uważasz, że powinieneś być powoduje większość stresu w naszym życiu. Zamiast podlewać te chwasty, chcemy podlać kwiaty. Chcemy zwrócić naszą uwagę na rzecz, którą chcemy się rozwijać, a to jest zawsze uczucie, które, jak zakładamy, pojawi się, gdy osiągniemy marzenie. Ponieważ nigdy nie gonimy za tym, gonimy za uczuciem, które, jak zakładamy, przyniesie. Uwielbiam manifestować to, że daje ci teraz to uczucie i prawie tak, jakbyś oszukiwał swoje komórki, by uwierzyły, że to możliwe. A potem, jeśli nadarzy się okazja, nie będzie to tak przerażające, że nie jest tak prawdopodobne, aby samemu sabotować, ponieważ już sobie to wyobrażałeś.

Ben:Tak tak. Lubię to. A tak przy okazji, Emily przeprowadzi cię przez to wszystko bardzo szczegółowo w książce, te trzy kroki i jak je wykonać. Jak wspomniałem, wziąłem kurs TM, przeczytałem książkę Emily i dużo rozmawiałem z Emily w poprzednim podcastu. Myślę też, że wspomniałem wcześniej o tej formie medytacji, którą znalazłem w książce Mind to Matter autorstwa Dawsona ChurchaEco Meditation. Naprawdę, spośród wszystkich różnych form, które wypróbowałem, moimi ulubionymi są ten jeden, dwa, trzy kroki Ziva, uważność, medytacja i manifestacja. A potem, tylko dlatego, że jestem leniwy i czasami lubię włączać dźwięk i pozwolić, aby ktoś poprowadził mnie przez medytację, tę eko-medytację, którą znalazłem w Internecie.

Ale ostatecznie, przy wszystkich różnych formach medytacji i jak już wspomnieliśmy, wypróbowuję wiele różnych rzeczy, to moim zdaniem super mocne. Emily ma także w książce inne fajne pozy i techniki, które moim zdaniem powinniśmy krótko omówić, w szczególności jedną z nich są pozy supermocy. Próbowałem tego kilka razy, zanim wyszedłem na scenę, żeby coś powiedzieć. I nie trącić własnym rogiem, ale myślałem, że wykonałem naprawdę dobrą robotę. Myślałem, że kiedy to zrobiłem, wyszedłem z dużą energią. Myślę, że to ty powiedziałeś mi, że robisz to, zanim wejdziesz na scenę, aby zabrać głos, lub zanim wystąpisz lub zaczniesz uczyć, ale czy potrafisz poprowadzić ludzi przez to, co stanowi super moc?

Emilia: Pewnie. Opiera się to na – myślę, że nazywa się Ann Cuddy. Wygłosiła na ten temat wykład TED, a potem wymyśliła książkę. Uważam, że nazywa się to „Opanowanie”, ale mówi o pozach supermocy, a podstawową koncepcją jest to, że kiedy jesteś zestresowany lub przestraszony, twoje ciało może zapaść się na sobie. Twoje serce wnika, ramiona są pochylone, ponieważ chcesz chronić wrażliwe części ciebie, szyi i serca. Zaczynamy wklęsłe.

I tak, podobnie jak nasze ciało reaguje na nasze emocje – lub przepraszam, nasze emocje reagują na nasze ciało. Mówię w obu kierunkach. Kiedy zostaniesz uwolniony, twoje ciało przyjmie wizję strachu. I odwrotnie, nawet jeśli się boisz, jeśli zaczniesz zajmować pozycję zwycięstwa, pewności siebie lub radości, twoje emocje również zaczną na to reagować. Jednym z tych, które kocham i zrobię to, zanim zabiorę głos na scenie, jest po prostu super moc. Stajesz więc z nogami nieco szerszymi niż odległość bioder. Kładłbyś swoje ręce akimbo jak Superman lub Superwoman. Więc pięści na biodrach.

Ben:Tak. Jestem teraz przy moim biurku, więc robię to tak, jak mówisz.

Emilia: Ja też to robię. Więc po prostu chcesz, aby twoje łokcie były wyprostowane jak twój Superman. I nawet po prostu robiąc to, opuszczasz ramiona do tyłu, otwierasz swoje serce, podnosisz wzrok. A potem stamtąd osobiście robię to, że uderzę mnie w twarz uśmiechem, nawet jeśli muszę to udawać, nawet jeśli naprawdę się przestraszyłem – przemówię przed 3, 500 ludzie w przyszłym tygodniu, co mnie podnieca i trochę boję. Już sobie wyobrażam siebie za kulisami w tej pozycji. A potem wywołam uśmiech, nawet jeśli jest fałszywy, ponieważ czasami trzeba go sfałszować, aby to zrobić.

Ben:Uśmiecham się.

Emilia: Tak świetnie. A potem zrobię to, jak powiew ognia. Tak więc wchodzenie i wychodzenie przez nos dość szybko. Jesteś po prostu jak mały pies dyszący z brzucha. Tak więc, uśmiechasz się, masz wyciągnięte ręce i jesteś po prostu… i wyglądasz trochę głupio, ale to jest super zabawa. A jeśli potrafisz to zrobić nawet przez minutę, gwarantuję, że poczujesz się trochę jaśniej, trochę bardziej szczęśliwy, trochę bardziej pewny siebie po drugiej stronie tego.

Ben:Super moc. Czy to był old-schoolowy film SNL?

Emilia: O tak, supergwiazdo.

Ben:Tak, supergwiazdo.

)

Emilia: Super gwiazda.

Ben:Myślę, że to się nazywa. Tak. Trochę mi to przypomina. Ale to naprawdę działa. Brzmi tandetnie, ale po prostu rzucasz rękami w powietrze jak kształt litery Y. Robicie ten oddech ognia dla 30 sekund, uśmiechasz się. Wygląda na coś z Tony Robbinsa, ale tak naprawdę działa. Wiele osób słyszy te rzeczy i myślą o tym, a potem o nich zapominają, ale mówię wam, jeśli słuchacie, musicie to wypróbować, zanim wejdziecie na scenę, aby wystąpić przed zawodami, a może…

Emilia: Lub przed randką.

Ben:Tak, przed randką. Może wcześniej – wiesz, to trochę zabawne. Czasami muszę podważać siebie lub nawet nasze rodzinne kolacje w nocy, ponieważ po prostu lubię: „Gotowe. Ten dzień był stresujący. Nie mogę po prostu przejść prosto z biura do stołu obiadowego i muszę się zatrzymać i znaleźć się w naprawdę dobrym miejscu. ”I oczywiście wczoraj przygotowywałem się do dzisiejszego podcastu z tobą. I tak przejrzałem wszystkie moje notatki i zrobiłem zeszłej nocy super-pozę przed kolacją na dole przed moim gabinetem na korytarzu, zanim poszedłem na górę, aby być z rodziną. To stawia cię w całkiem dobrym miejscu mentalnie. Po prostu sprawia, że ​​jesteś energiczny i szczęśliwy, i faktycznie działa.

Emilia: To sprawia, że ​​moje serce jest tak szczęśliwe. A to nawet sprawia wrażenie zabawy, którą możesz zrobić ze swoimi dziećmi. Mówicie: „Hej, chłopaki. Zanim zjemy obiad, ułóżmy pozę Supermana lub ułóżmy pozę Wonder Woman ”. To proste, zabawne, trochę głupie. Chciałbym również zawołać mojego przyjaciela Todda Hermana, który napisał „Efekt Alter Ego. ”Mówi o tym, jak lubi talizmany lub coś, co wkłada lub coś, co robi, aby się w nie dostać tryb pisania lub w tryb mówienia. A jego dzieci zrobiły mu bransoletkę. I tak, zawiesza go tuż za drzwiami, ponieważ jest jak elitarny trener wydajności, jak trener myślenia dla olimpijczyków, a on mówi: „Moje dzieci nie potrzebują trenera wydajności. Potrzebują ojca. ”Tak więc jego archetypem dla wielkiego ojca jest pan Rogers. Kiedy więc zakłada tę bransoletkę, jak co noc przed powrotem z pracy do domu, zakłada bransoletkę i mówi, że wkracza w ten archetyp Pana Rogersa. Nie robię wszystkiego, co w jego mocy, ale jest fascynujący, a to wydaje się, że pozy supermocy mogą być sposobem na przejście od jednego stanu do drugiego.

Ben:Tak. Todd jest super fajny. To właściwie dobra książka. To naprawdę zabawne, że go wychowałeś, ponieważ dosłownie pisałem do Todda dziś rano, jak dwie godziny, więc to zabawne.

Emilia: Świetnie.

)

Ben:Jesteśmy na tej samej długości fali.

)

Emilia: Kocham tego gościa.

Ben:W porządku. Jest jeszcze inny –

Emilia: Oba są medytującymi Zivę.

Ben:Tak tak. On jest bardzo fajny. Myślę, że może być również w Cabo, kiedy jesteśmy w Cabo.

Emilia: On będzie.

Ben:Niesamowite. Chłodny.

Emilia: Tak, on będzie.

)

Ben:Jedno wielkie spotkanie rodzinne. W porządku. Inną rzeczą, w którą się angażujesz, jest mnóstwo różnych wskazówek żywieniowych w książce, ale jedna rzecz, której nie widziałem wcześniej – mówisz o oregano, ogórku, mięcie i czosnku i niektórych innych związkach, ale potem przywołujesz czarny pieprz, a zwłaszczaherbata z czarnego pieprzui jak to znalazłeś za pośrednictwem lekarza ajurwedyjskiego. Czym właściwie jest herbata z czarnego pieprzu i jak jej używasz?

Emilia: Jest to najprostsze, najtańsze i najgorsze lekarstwo, które prawdopodobnie już masz w twoja kuchnia. Więc po prostu gotujesz wodę, bierzesz organiczny czarny pieprz, a następnie po prostu mielesz, tylko sześć lub siedem mieleń do kubka, wlewasz na nie wodę, niech mielą się. Więc nie pijesz samej papryki, ale robisz z niej herbatę. I powinno być tak gorąco, zarówno pod względem temperatury, jak i przypraw, aby się pocić. Sposób, w jaki używam herbaty z czarnego pieprzu, jest taki, że jeśli mam ochotę przeziębić się, lub właśnie teraz zmieniamy porę roku, więc ludzie stają się trochę wyschnięci, wysychają błony śluzowe, dużo ludzie chorują, więc w tym czasie można to zrobić zapobiegawczo. Ale w zasadzie to tak, jakby prawie sztucznie indukowało gorączkę. Więc twoje ciało będzie się trochę pocić, jeśli je masz.

Otóż, to zostało mi dane przez moich, w zasadzie jak szamanów, więc nie mam na to mnóstwo wiedzy. Ale od tamtej pory rozmawiałem z kobietą, która przeprowadziła wiele badań na temat THC i CBD, a ona ciągle mówiła o zaletach czarnego pieprzu, ponieważ jest to coś, to endokannabinoid, tak jak CBD. I ona mówi: „Szczerze mówiąc, to niesamowite, że te rzeczy są legalne i wszyscy po prostu mamy to w naszych kuchniach, ponieważ są tak potężne”. Ale chciałbym mieć więcej wiedzy na ten temat. Ja nie. Wiem tylko, że to działa dla mnie i przepisałem je moim uczniom, a oni mówią: „To jest jak magia”. Jeśli wykonasz dodatkową medytację, jeśli poczujesz, że masz ochotę na zimno robisz dodatkową medytację, a potem robisz herbatę z czarnego pieprzu. Byłbym bardzo zaskoczony, jeśli dostaniesz tego zimna.

Ben:Zastanawiam się, skoro jest to bardzo rozgrzewająca herbata, i jak się nazywasz w książce, a nawet wywołać prawie jak łagodną gorączkę jak reakcja hipertermiczna, jeśli byłby to jeden ze sposobów na poprawę efektów sauny, gdybyś mógł wypić herbatę z czarnego pieprzu przed wyjazdem i użyć suchej lub podczerwieni sauna, jeśli poprawiłoby to pot lub uczucie ocieplenia.

Emilia: Moje jelita mówią, że tak, tak, ale jeśli to zrobisz , zgłoś się.

Ben:Tak. Dobra, pierwszy słuchacz podcastów, który wypije czarnego –

Emilia: [01:01:30] ______.

Ben:Tak. Pierwszy słuchacz podcastów pijący herbatę z czarnego pieprzu. I pamiętaj, wkładasz pięć lub sześć drobin organicznego czarnego pieprzu do wrzącej wody w kubku, a następnie pijesz wodę i zostawiasz pieprz na dnie kubka. Nie musisz jeść papryki. Potem idź do sauny. Pozostaw komentarz w pokazach na stronie BenGreenfieldFitness.com/stressless i daj mi znać, co myślisz. I jeśli też pamiętam, pozwól mi pomyśleć, co właściwie – jestem w saunie. Zawsze mam godzinę –

Emilia: Cóż, mógłbym –

Ben:Mam dokument Evernote, w którym mam coś z głowy. Teraz napiszę do siebie notatkę. Na jutrzejszą poranną sesję w saunie napiję się, więc będzie piątek, herbata z czarnego pieprzu. Okej, piszę do siebie notatkę. Naprawdę spróbuję tego. Mam nadzieję, że wiecie, mam nadzieję, w podcastie lub w jednym z moich postów na Instagramie, jak to działa.

Emilia: A co z tym? Co powiesz na pierwszą osobę, która spróbuje i skomentuje, mógłbym dać im stypendiumzivaONLINE, 13 – dzień treningu medytacji?

Ben:Och, uwielbiam to. W porządku. Więc przejdź doBenGreenfieldFitness.com/stressless. Pierwszy komentarz, bądźmy uczciwi, kto robi czarną herbatę, wchodzi do sauny i informuje nas, jakie to doświadczenie. Po prostu wybierzemy go z sekcji komentarzy i uzyskamy dostęp do kursu online Emily. Hej, dobry segue. Nawet o tym nie rozmawialiśmy. Ona ma kurs online. Myślę, że mam gdzieś link do tego. Może w moim ostatnim podcastu z tobą –

Emilia: Tak. Powinieneś mieć do niego link.

Ben:Tak. Ale zamieszczę również link do dzisiejszego podcastu. Zasadniczo przypomina on Internet – czy jest to aplikacja czy kurs online?

Emilia: Mam na myśli, że jest responsywny, więc możesz to zrobić z telefonu lub iPada lub online, ale to nie jest aplikacja, nie jest to model uzależnienia, ponieważ w aplikacjach do medytacji chodzi o to, że zarabiają na nich twoje oczy. Zostały zaprojektowane tak, abyś był na bieżąco z telefonem. I chcę, żebyś był samowystarczalny. Nie chcę, żebyś był zależny ode mnie lub technologii. Więc chodzi o 15 minut dziennie przez 15 dni. Przez pierwsze trzy dni uczysz się uważności przez 12 dotyczy medytacji, głębokiej medytacji uspokajającej. I wtedy, 13 przez 15, uczysz się manifestowania. A kiedy skończysz studia, nawet ty masz techniki, które możesz zabrać ze sobą na całe życie. Prowadzimy również comiesięczne rozmowy coachingowe, do których masz dostęp przez sześć miesięcy, i istnieje piękna społeczność online, więc jestem z tego naprawdę dumny. Aha, i jak można się domyślić, większość kursów online jest niezdecydowana, aby je zdobyć, ponieważ mają 3% wskaźnik ukończenia większości kursów online. Nasz ma 59% wskaźnik ukończenia, który właśnie dowiedziałem się w zeszłym tygodniu i jestem pod wrażeniem i jestem z niego naprawdę dumny.

)

Ben:To całkiem nieźle. Czy Mindvalley był na kursie medytacji?

Emilia: Mam z nimi kurs, ale to jestzivaONLINE. To jest to, co robimy wewnętrznie.

Ben:W porządku. Dobra, gotcha, spoko, spoko. Link do tego. Mamy kod. Mam nadzieję, że nadal działa. Ostatnim razem, gdy przeprowadzałem z tobą wywiad, naszym kodem był BEN 50, które uratowało ludzi $ 50. Myślisz, że to wciąż było aktywne

Emilia: Dlaczego nie robimy po prostu BEN? Uczynimy cię nowym i po prostu to zrobimy – kodem może być BEN.

Ben:OK, BEN. Ale zostaw kod BEN 50 również aktywne, ponieważ myślę, że miałem to na poprzednim podcastu. Chcę się upewnić, że nie zniknie. Ludzie natkną się na to.

Emilia: Dobra, zrobi.

Ben:Ale tak czy inaczej, ludzie, na razie użyjcie kodu BEN. To pozwoli zaoszczędzić $ 50. Zamieszczę link do tego również w pokazach. Ale myślę też, że powinieneś także zdobyć książkę Emily. Może to dlatego, że jestem bardziej nastawiony na książki niż na technologię, ale myślę, że książka też jest naprawdę dobra. Tak więc książka nazywa się „Mniej stresu, więcej osiągnij. ”Zamieszczę link do tego na BenGreenfieldFitness.com/stressless. A potem onaKurs medytacji Ziva, Umieszczę też link do tego i twojego $ 50 kod na tym jest BEN. I pamiętajcie, stwórzcie super moc, pamiętajcie, aby pić czarną herbatę i wchodzić do sauny, i, co najważniejsze, pamiętajcie o wypróbowaniu tego naprawdę fajnego, mocnego połączenia dwa do trzech medytacji uważności, a następnie manifestacji. Emily, dziękuję bardzo za przybycie na koncert i podzielenie się z nami tymi wszystkimi sprawami.

Emilia: Jestem twoim wielkim fanem. To prawdziwa przyjemność być tutaj. Dziękuję za to, co stworzyłeś, dziękuję za całe życie, którego dotknąłeś, i dziękuję, że mnie masz.

Ben:Tak. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu w Day of the Dead Party.

Emilia: My robimy.

Ben:Dobra, ludzie, jestem Ben Greenfield wraz z podpisaniem Emily Fletcher pozaBenGreenfieldFitness.com. Miłego tygodnia.

Cóż, dziękuję za wysłuchanie dzisiejszego programu. Możesz pobrać wszystkie pokazywane zasoby, zasoby, prawie wszystko, o czym wspomniałem na stronie BenGreenfieldFitness.com, a także wiele innych gadżetów ode mnie, w tym bardzo pomocny „Ben poleca”stronę, która jest lista prawie wszystkiego, co kiedykolwiek poleciłem dla hormonów, snu, trawienia, utraty tłuszczu, wydajności i wielu innych. Proszę również wiedzieć, że wszystkie linki, wszystkie kody promocyjne, o których wspomniałem podczas tego i każdego odcinka, przyczyniły się do powstania tego podcastu i wygenerowania dochodu, który pozwala mi dostarczać tę treść co tydzień. Kiedy nasłuchujesz, pamiętaj, aby użyć linków w pokazanych zdjęciach, użyj kodów promocyjnych, które generuję, ponieważ pomaga to unosić tę rzecz i sprawiać, że przychodzi do Ciebie każdego tygodnia.

Niesamowity seks, lepszy sen, zwiększona energia… Mój gość na dzisiejszym podcastu złamał kod nauczy cię, jak medytować, jaki rodzaj medytacji działa na wszystkie te cele i na wiele innych.

Nazywa się Emily Fletcher, założycielkaMedytacja Ziva

i twórca zivaONLINE – pierwszy na świecie internetowy trening medytacyjny.

Misją Emily jest uczynienie medytacji atrakcyjną i dostępną dla ludzi, którzy są gotowi podnieść poziom ich wydajności i życia. Ostatnio opisywany w „New York Timesie”, nazwany top 100 kobiety w wellness do oglądania i uważane za jednego z wiodących ekspertów w medytacji wedyjskiej, Emily została zaproszona przez firmy takie jak Google, Barclays Bank, Sweetgreen i Viacom, aby poprawić wyniki firmy poprzez medytację.

Zaczęła dziesięć lat szkolenia w Rishikesh w Indiach i zainspirowała ją nauczaj po doświadczeniu głębokich korzyści fizycznych i psychicznych, jakie medytacja zapewniła jej podczas niej 10 – roczna kariera na Broadwayu, obejmująca role w Chicago, The Producers & A Chorus Line.

)

Emily została zaproszona do zabrania głosu w Harvard Business School, UberZdrowie Biohacking Conference, Summit Series, A-Fest i The Omega Center. Do tej pory nauczyła ponad 5, 100 ludzie, aby stać się samowystarczalnymi medytującymi dzięki tej przełomowej praktyce, aby zabrać ze sobą na całe życie.

)

Mniej stresu, osiągnij więcej: Medytacja dla niezwykłego działaniato jej nowa książka, dla której specjalnie opracowała nowatorską technikę medytacji dla pracujących ludzi o zapracowanym życiu. Teraz możesz nauczyć się ładować w dowolnym miejscu i czasie – w domu lub przy biurku. Wystarczy kilka minut i krzesło (nie są wymagane żadne aplikacje, kadzidełka ani talerze na palce). Ale to nie jest kolejna książka do medytacji. W nim Emily uczy fajnej trifekty uważności, medytacji i manifestacji, aby poprawić swoje osobiste i profesjonalne wyniki, jasność, zdrowie i sen. Nauczysz się kultywować uważność poprzez krótkie, ale mocne ćwiczenia, które pomogą ci przestać marnować czas na stres. Ponadto otrzymasz narzędzia do manifestowania, które pomogą Ci jasno określić swoje osobiste i zawodowe cele na przyszłość.

Kopię to (i zazwyczaj NIE jestem fanem książki medytacyjne woo-woo).Pobierz tutaj

czas; jesteśinwestującczas medytacji

 • „Związek osiągnięty przez działanie prawie nie podjęte”
 • )

 • Wiele nowoczesnych technik medytacyjnych, aplikacji itp. Wywodzi się z medytacji przeznaczonej dla mnichów; dlatego jest zajęty dla osoby zajętej
 • Stosowanie mantr:

   Mantra oznacza „wehikuł umysłu”

  • Przejście z lewego mózgumyślącydo prawego mózguistota
  • „Ostateczny hack medytacyjny”
  • Nie myl prostoty ze słabością
  • )