)

https://bengreenfieldfitness.com/podcast/supplements -podcasts / atp-science /

[00:00:00] Wprowadzenie

[00:01:05] Sponsorzy podcastów

[00:04:07] Informacje o tym podcastu

[00:06:43] Osobista historia Bena

[00:09:26] Pisanie, aby zaspokoić pierwotną potrzebę

[00:12:45] Znaczenie pomysłów i koncepcji „testowania wykopów” w zakresie zdrowia i kondycji

OtrzymaćSportowiec o niskiej zawartości węglowodanów90% Wolny!
Wyeliminuj zmęczenie i odkryj sekrety sukcesu niskowęglowodanowego. Zarejestruj się teraz, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do książki!

)

)

[00:16:35] Dlaczego peptydy są przyszłością suplementacji i medycyny

[00:23:50] Jak zwiększyć autofagię

[00:29:33] Sporty wytrzymałościowe dla długowieczności i jakości życia

[00:34:08] Sponsorzy podcastów

[00:35:59] cd. Sporty wytrzymałościowe vs. Power Sports

)

[00:46:13] Porady dotyczące suplementów seksualnych

[00:48:17] Różne opinie na temat właściwego treningu kardio

[01:00:58] Co Ben je przez cały dzień

[00:05:16] Jadąc do Australii?

[00:06:14] Koniec podcastu

Ben:

W tym odcinku podcastu Ben Greenfield Fitness.

) Wybuchowe podnoszenie w konkurencyjnym formacie pod dużym obciążeniem zwykle skutkuje kolanami, łokciami, dolnym grzbietem i tak dalej. Bardzo rzadko znajduje się CrossFitter, który nie jest w stanie rehabilitacji po urazach.

Jeff:Jest to coś, czego nie chcesz w swoim systemie, gdy idź kupić samochód, ponieważ to sprawia, że ​​jesteś bardzo ufny. Nie chcesz negocjować z oksytocyną w swoim systemie.

Ben:Jestem fanem treningu interwałowego o wysokiej intensywności podejście do cardio z okazjonalnymi atakami wytrzymałości wbudowanymi.

)

Zdrowie, wydajność, odżywianie, długowieczność, życie rodowe, biohacking i wiele innych. Nazywam się Ben Greenfield. Witamy w programie.

W porządku. Mam nadzieję, że jesteś gotowy na zabawę z moimi chłopcami z Australii lub Oz, jak mówią. Miałem mnóstwo zabawy z tymi kotami zATP Science. Naprawdę kopiesz dzisiejszy program. Mają firmę suplementów w Australii.)

Ten podcast jest dostarczany przezKion

. Istnieje wiele różnych ziół i przypraw, które mogą zwiększyć konwersję białego tłuszczu do brązowego tłuszczu, co występuje, gdy łączymy się, na przykład, z postem i przeziębieniem. I jedna rzecz, którą robię 365 dni w roku, jeśli robię ten przerywany post w połączeniu z ekspozycją na zimno, aby pozostać szczupłym, czy zawsze biorę dwa zKion Leanz powodugorzki meloni wyciąg z lotosu skalnego, który pomaga aktywować coś o nazwie AMPK.AMPK to specjalny szlak białkowy, który może faktycznie przyspieszyć metabolizm i naśladować wiele efektów, które otrzymujesz z ograniczenia kalorii, ale także regulować w górę konwersję bieli tłuszcz na brązowy. Jest to więc jeden z moich ulubionych suplementów odchudzających. To nie jest jeden na jednego, który podnosi twój układ nerwowy lub daje dreszcze. Otrzymasz 10% zniżki na to i wszystko, co musisz zrobić, to wejść na getkioncom.com. To getK-I-O-N.com. Produkt nazywa się Lean, a Twój 08 Kod rabatowy% to BGF 10. To jest BGF 10 na stronie getkion.com.)Ten podcast jest również dostarczany przez coś, co całkiem dobrze łączy się z zimnem i ciepłem i jest lekkie. Wiemy, że światło podczerwone jest jednym z najlepszych sposobów na naładowanie tak zwanej oksydazy cytochromu C w mitochondriach. W rzeczywistości zupełnie nowe badanie, o którym prawdopodobnie będę mówić w następnym podcastu, omawia, w jaki sposób, jeśli kontrolujesz węglowodany, jeśli jesz stosunkowo ketogenną dietę, większe spożycie tłuszczu itp. , faktycznie zwiększysz poziom tak zwanego utleniania beta lub spalania kwasów tłuszczowych, niezależnie od tego, czy ćwiczysz, czy odpoczywasz. Okazuje się, że zwiększenie funkcji oksydazy cytochromu C jeszcze bardziej przyspiesza ten proces. Jednym z najlepszych sposobów na to jest narażenie się na światło podczerwone i czerwone.)

Więc dlatego każdego ranka, kiedy popijam filiżankę kawy, stoję przed tymJoovvpanel świetlny. Są jednym ze sponsorów dzisiejszego programu. Te rzeczy są niesamowite. Mieli malutkiego o nazwieIść

, które możesz zabrać ze sobą w podróż, szczególnie jeśli narażasz się na szare niebo, dużo śniegu, chłodne dni, zimowe dni. Może to naprawdę pomóc w przypadku tego samego rodzaju ekspozycji na światło naturalne, jak w przypadku światła słonecznego. Wykonują również te wielkie, duże panele, które można zdjąć z ubrania i stanąć nago przed, aby zwiększyć produkcję testosteronu, kolagenu, elastyny ​​w skórze, zmniejszyć ból, zmniejszyć stan zapalny, bardzo, bardzo fajny produkt. Używam mojego praktycznie każdego dnia, kiedy jestem w domu. Nazywa się Joovv. I dostaniesz prezent, miły prezent bonusowy przy zakupie dowolnego urządzenia Joovv, jeśli przejdziesz doJOOVV / ben). To JOOVV / ben.

Więc byłem ostatnio wSpartańskie Mistrzostwa Świata. Wyścigałem się rano, przekroczyłem linię mety i dosłownie pobiegłem, by spotkać się ze znakomitymi australijskimi projektantami suplementów i lekarzami z firmy o nazwieATP Science. Przybyli z całej Australii, aby relacjonować ten wyścig, a my skończyliśmy siadając i rozmawiając o tonie rzeczy, komórkowej autofagii, długowieczności, przyrostu mięśni, utracie tłuszczu, codziennych czynnościach, kolagenie. To była naprawdę świetna rozmowa. Więc myślę, że zamierzasz to wykopać. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych facetach lub chcesz zagłębić się w notatkę o programie, o której rozmawiamy w dzisiejszym programie, możesz przejść do strony BenGreenfieldFitness.com/atpscience. To jest BenGreenfieldFitness.com/atpscience. Miłego przedstawienia.

[00:06:31] Rozpoczęcie projektu ATP

Jeff:Witamy w projekcie ATP. Jesteś ze swoim gospodarzem Mattem i Jeffem. A dzisiaj mamy z sobą Ben Greenfield z Ben Greenfield Fitness. Kolego, świetnie cię mieć. Jesteś świeży z góry, więc bardzo dziękuję.

)

Ben:Świeży.

Jeff:Tak. W co właśnie rywalizowałeś

)

Ben:Nawet nie wiem. Właśnie śledziłem naukę na szczycie góry, gdzie było zimno, wietrznie i już spadały małe płatki śniegu. Tak. Lubią wyzwania dla VIP-ów, takie jak wyzwania CEO. I tak było około dziewięciu i pół, dziesięć mil wyścigów z przeszkodami. Zasadniczo jest tak, jak na szczyt góry, a następnie z powrotem.

Jeff:Łał.

Ben:Tak. Tylko worki z piaskiem i drut kolczasty pełzają, małpia bar i cała reszta.

Jeff:Tak. Jest tam kilka mil.)

Ben:Tak. I prawie wyszedłem z burpee, dostałem włócznię i oponę, ale istnieje coś takiego, zwane twister, i to tak, jakbyś zwisał do góry nogami, przechodziłeś przez te małpkie kręty, a potem przechodziłeś w więcej małp kraty, a potem z powrotem pod krętymi małpimi kratami, a ja byłem jak trzy stopy od dzwonka, który masz zadzwonić, a ja spadłem. Więc zrobiłem burpee przybywającego do dzisiaj.

)

Jeff:To całkiem niezły dzień. Tak więc, [00:13:45] ______ jeśli popsuniesz –

Ben:Jeśli zepsułeś się na jakiejkolwiek przeszkodzie, musisz zrobić 30 burpees, co sumuje się, ponieważ nawet jeśli zajmie Ci to dwie minuty, aby zrobić burpee, możesz przejść od biegu jak siedem i pół minuty do 7: 43 lub cokolwiek innego, ponieważ burpee cię męczą.

Matt:[00:06:31] ______.)

Ben:Tak, tak, dokładnie.

)

Matt:Nikt nie chce burpees.

Jeff:Tak. Cóż, wspaniale jest mieć cię w podcastu, kolego.

)

Ben:Dziękuję Ci.

Jeff:To znaczy, jesteśmy oczywiście wielkim fanem twojego praca. Patrzyliśmy na twoje rzeczy, szczególnie na twoją kondycję i wykształcenie. Ale Ben, dla naszych nieznajomych słuchaczy, czy chcesz dać podsumowanie tego, jak dostałeś się do branży? Zaczynasz w triathlonach? Czy to jest miejsce, od którego zacząłeś czy -? )

Ben:Nie. Zacząłem grać w tenisa.

)

Jeff:W tenisie?

Ben:Grałem w tenisa w college’u, tak.

)

Jeff:W porządku.

Ben:Studiowałem fizjologię ćwiczeń i biomechanikę na University of Idaho. Łapię ten mashmallowyy kęs – nawet nie wiem, co właśnie zjadłem, ale to było… tak, jestem pełen kolagenu. Poszedłem więc na University of Idaho, studiowałem fizjologię ćwiczeń i biomechanikę, a wcześniej grałem w tenisa w kolegium, a potem w Idaho, grałem w siatkówkę i piłkę wodną. A potem zajmuję się kulturystyką i ukończyłem studia magisterskie z fizjologii ćwiczeń. A potem zostałem przyjęty do wielu szkół medycznych i przez jakiś czas pracował w sektorze prywatnym w sprzedaży chirurgicznej bioder i kolan. Absolutnie tego nienawidziłem i wróciłem do sprawności po około sześciu miesiącach.

) Zacząłem zarządzać siłowniami i studiami treningów osobistych, pracowałem przez około pięć lat. Nawiązałem współpracę z wieloma dokumentami. Dlatego pracowaliśmy z inicjatywą medycyny ćwiczeń tutaj w USA, gdzie otrzymywaliśmy skierowania od lekarzy. I nawet wtedy jako osobisty trener robiłem wiele nieszablonowych rzeczy, jakbyśmy mieli wiele szybkich kamer wideo do analizy chodu. W rzeczywistości pracowaliśmy z wieloma triathlonistami do montażu rowerów, analizy biomechanicznej roweru, analizy biomechanicznej, podwodnych kamer wideo do analizy pływania. Następnie wykonaliśmy wiele pośrednich kalorymetrii i testów VO2 max. Wykonaliśmy zastrzyki z osocza bogatopłytkowego.

)

) To było po prostu coś w rodzaju medycyny sportowej / ośrodka sportowego. Byłem dyrektorem ds. Wyników sportowych w tym obiekcie przez około cztery lata. A potem w 2008, otrzymałem zaszczyt jako najlepszy osobisty trener w Ameryce. W tym momencie zacząłem pisać o wiele więcej, dużo więcej mówić, o wiele więcej mediów, w końcu pozbyłem się siłowni, pozbyłem się prywatnych studiów treningowych i zacząłem robić więcej tego, co robię teraz, to znaczy pisząc, konsultuję i prowadzę coaching z ograniczoną liczbą klientów z całego świata za pośrednictwem Skype’a i pracuję z nimi nad HRV, ich snem, ich odżywianiem i tak dalej. Prowadzę firmę suplementów o nazwieKion, a potem piszę książki i pracuję nad artykułami, dużo inwestuję w zdrowie i fitness oraz przestrzeń technologii medycznych. I tak właśnie robię.

Matt:Tak. To super.

Jeff:To interesujące. Tak naprawdę czytam w twoim biografii, że piszesz również science fiction.

Ben:Nie science fiction, fantasy fiction,fantasy fantasy dla młodych dorosłych.

)

Matt:Człowieku, to właśnie robię, kiedy dorosnę .

Jeff:Czy opublikowałeś już coś, Ben, czy jesteś właśnie-?

Ben:Tak. W zeszłym roku opublikowałem jedną książkę, a potem ukazała się kolejna. Staram się wplatać wiele w to, czego uczę się w sektorze zdrowia. A także, podobnie jak – żyję w przodkach. Kłaniam się na polowanie i hodujemy dużo własnego jedzenia. W pewnym sensie żyjemy poza siecią w lasach w stanie Waszyngton. Tak więc pracuję nad przetrwaniem, zdrowiem, żerowaniem i sprawnością fizyczną w książkach, mając nadzieję, że mogę trochę nauczyć młodych dorosłych, którzy czytają książkę.

Matt:O stary.

Jeff:To trochę zabawne, ponieważ –

)

Matt:To właśnie robię, kiedy dorosnę. To będzie takie fajne. I wszystko to napisałem. Zorganizowałem większość moich rzeczy. Po prostu nie mam historii.

)

Jeff:Tak.

Matt:Właśnie pomyślałem o –

Ben:Cóż, mam wskazówkę dla naprawdę każdego, kto chce napisać książkę i mieć szkielet, system do naśladowania, ale także napisać książkę, która zadowoli czytelnika, usatysfakcjonuje nas ludzka pierwotna chęć przeczytania lub przeżycia podróży bohatera, prawda, właśnie to wszystko hity Filmy Disneya pochodzą z „zimowego”, matowego, nie matowego.

Matt:Tak, „Kraina Lodu”

)

Ben: „Kraina lodu, „tak. Było blisko. Tak więc „Kraina Lodu”, „Królewna Śnieżka”, „Śpiąca królewna”, „Rocky”. Wszystkie te popularne filmy podążają drogą bohatera, prawda, bohater żyje zwykłym życiem, wezwanie do przygody, opór przed wezwaniem, przekroczenie progu, spotkanie mentorów i przyjaciół oraz wyzwania po drodze, ostateczna bitwa, powrót do domu z eliksirem. I jest świetna książka o nazwie „Podróż pisarza. ”„ Podróż pisarza ”szczegółowo opisuje, jak stworzyć historię, która jest napisana wokół podróży bohatera, jak zaprojektować postacie, jak aby twoja historia rzeczywiście podążała podróżą tego bohatera.

)I tak, kiedy piszesz, prawie daje ci to pewność, ponieważ wiesz, że postępujesz zgodnie z tym skryptem i pomaga ci pozostać przy historia Pomaga mi, kiedy podejmuję decyzję dotyczącą rozdziału. Jeśli Ariadna lub Enya, dwie księżniczki w książce, aby zdecydować, czy pójdą na bitwę, czy umrą, czy spotkają mentora, to trochę pomaga mi zdecydować, co będzie następna tura opowieści będzie, ponieważ śledzę podróż bohatera.

Matt:Tak. To wspaniale, stary.

Ben:Tak.

Matt:To jest naprawdę fajne. Znam twoje doświadczenia z ludźmi i ludźmi, z którymi się spotkałeś – ludźmi, których trenujesz i tego rodzaju rzeczami. To prawdopodobnie inspiruje kilka z tych historii lub emocji, które, jak przypuszczam?

Ben:Nie całkiem.

Matt:Nie całkiem?

Ben:Właśnie trenuję grupę bogatych menedżerów, którzy chcą spać lepszy. Nie ma tam podróży bohatera, ale ludzie, którzy chcą robić Spartan lub coś takiego, tak myślę, ale tak, nie wiem. Mam na myśli, jak nie. Nie stworzyłem jeszcze związku między czerpaniem inspiracji od moich klientów dla moich historii. Tak. Moje historie w pisaniu fikcji, to jak moja ucieczka od –

)

Matt:Ze świata rzeczywistego.

Ben:Tak, od pracy z ludźmi i próbowania kondycji, jak sprawić, by niektórzy dokładnie spali lepiej po podróży do Chin lub gdziekolwiek.

Matt:To jest zabawne. Co zamierzasz powiedzieć?

Jeff:Myślałem, że zadasz jeszcze kilka pytań.

Matt:Nie nie nie.

)

Ben:Nie, to wszystko. Wywiad się skończył.

Jeff:To koniec wywiadu.

Ben:Miłego dnia. Właśnie wychowałem mnóstwo pijanych.)

Jeff:Czasami czasami zdarza się, gdy robimy podcast , wszyscy jesteśmy gotowi do wyjścia, mamy coś do powiedzenia. Czasami po prostu siedzisz i słuchasz.

)

Ben:O tak.

Jeff:Nagle jesteśmy po prostu jak, „Och, hej, co byś zrobił -”

)

Ben:Tak.

Jeff:Teraz, jeszcze jedno, kiedy powiedziałeś wcześniej, powiedział, że zacząłeś jako sportowiec. Poszedłeś do kulturystyki i nadal trenujesz, a potem dostałeś akademika. Osobiście uważam, że jest to bardzo ważna grupa umiejętności, ponieważ za każdym razem, gdy prowadzisz jakieś badania lub uczysz się czegoś nowego, masz wszystkie te elementy do obejrzenia. Więc masz brata, ponieważ używałeś różnych rzeczy i wiesz, że były takie rzeczy, które wykorzystałeś dla siebie i pasjonujesz się nimi. Próbujesz tych rzeczy. Kiedy nagle zostajesz trenerem, lekarzem lub lekarzem, nagle zdajesz sobie sprawę, że to, co działa dla ciebie, nie zawsze działa dla wszystkich i że jest tam trochę systemu. A potem, kiedy wejdziecie w tę przestrzeń akademicką, będzie to brzmiało: „Muszę zobaczyć dane. Muszę zobaczyć, jak dobrze działa w całej populacji, więc wiem, jak – „

Ben:Tak. Wszystko musi być przetestowane w wykopach. Mam na myśli, cokolwiek, ładowanie wodorowęglanu sodu w celu złagodzenia kwasicy mleczanowej podczas wysiłku sprintu o wysokiej intensywności. Tak. Wygląda to dobrze na papierze, ale potem, kiedy załadujesz sportowca, który ma wybuchową biegunkę w połowie zestawu burpee lub ich statutów, czy coś w tym stylu, to jest tak: „Och, to nie wyszło tak dobrze”.

Jeff:[00:13:45] ______ z powrotem tam był „90 s. Miał bardzo uczciwy styl biegania, Amerykanin. Zdobył wszystkie rekordy tutaj. Czy pamiętasz imię tego faceta? Nie pamiętam Czy to był Owens? Nie, to nie był Owens.

)

Ben:Nie? Nie.

Jeff:Wymienia wszystko, ale bardzo w to wierzył .

Ben:Tak. W najnowszych badaniach dotyczących ładowania wodorowęglanu sodu w rzeczywistości wrócili do deski kreślarskiej i mówią: „Dobra. Więc to działa, ale jak złagodzić dolegliwości żołądkowe? ”

Matt:Tak, dokładnie.

Ben:A więc teraz robią to ostatnie badanie, wyszedł w zeszłym tygodniu. Użyli 19 – protokół ładowania godziny, jak pół łyżeczki co godzinę na godzinę 17 godziny. I dla mnie to zaczyna dochodzić do momentu, w którym „Dobra. Więc jeśli chcę tej dodatkowej przewagi, czy naprawdę będę wstawał co godzinę w nocy przed snem, aby załadować wodorowęglan sodu?

Matt:A czy to naprawdę poprawi Twoją wydajność?

Ben:Tak. Czy to naprawdę poprawi moją wydajność w porównaniu z brakiem snu? Ponieważ co godzinę mam alarm, żeby zjeść trochę sody oczyszczonej.)

Matt:Tak, dokładnie.

Ben:Tak więc niektóre z tych rzeczy są po prostu podobne – mają do przetestowania w wykopach.

Matt:Tak, dokładnie.

Ben:To musi być. I zaraz wyjdę i powiem, że nawet ten pasek jest niesamowity, smakuje naprawdę dobrze. To jest coś, co zjem podczas podróży. Ale jeśli spróbujesz sprzedać to spartańskiemu zawodnikowi na trasie, a on będzie próbował żuć, żuć, żuć, wybrać swoje wyścigi. Ponieważ wpadłem na problem, kiedy zaprojektowałem drążek. Nie można było przegryźć rzeczy, gdy tylko doszło do 38 stopni lub więcej i okazało się, że ludzie ścigają Ironmana w upale, to jest absolutnie papkowate, soczyste lepki. Mam na myśli wiele z tych rzeczy, na przykład po przybiciu makrami, po przybiciu profilu smaku, wtedy musisz wyjść i poprosić grupę ludzi, aby przetestowali go, jeśli zamierzasz sprzedawać jako dodatek do wyników sportowych.

Jeff:Tak. To jest naprawdę fajne.

Matt:I próbujesz wszystkiego. Mam na myśli, [00:15:24] ______ twój podcast. A więc jesteś swoją świnką morską dla tych wszystkich rzeczy. To znaczy, chcesz wiedzieć, czy tak naprawdę było.

Ben:Tak.

Matt:Mam na myśli, że jesteś całkiem dobrym, doskonałym sportowcem. Jesteś świetnym sportowcem. To znaczy, jesteś dobrą osobą –)

Ben:Mam na myśli, że jestem sportowcem, ale spójrzmy prawdzie w oczy, nie zamierzam jutro wygrywać Mistrzostw Świata. Ale lubię utrzymywać się w dobrej formie, aby być stosunkowo sprawnym.

Jeff:Ile masz lat, Ben?

)

Ben:Jestem 37.

Jeff:W porządku. Nie wyglądasz 37. Rozglądasz się 27.

Ben:Och dziękuje.

[00:19:56]

Jeff:Ale mam na myśli, intensywne oczywiście z twoją karierą triathlonisty jako też dobrze. Jesteś tam, jeśli chodzi o – na najwyższym szczeblu tego sportu.

Ben:O tak, tak. Sześć razy grałem w Mistrzostwach Świata Ironman i zdobyłem długi złoty medal dla USA w 2013. Przez jakiś czas, przez pierwsze kilka lat, ścigałem się w Spartanie. Miałem kilka podium i byłem najwyżej w rankingu Spartan. Teraz cieszę się, że jestem w formie i nadal mogę wyjść i udowodnić, że utrzymuję formę. Nie siedzę tylko w piwnicy mojej mamy i piszę posty na blogach o peptydach.

Matt:Tak tak tak.

)

Jeff:To interesujące. Właściwie to lubię, jak mówisz o peptydach. Lubisz peptydy. Właśnie czytałem niektóre z twoich badań na ich temat. )

Ben:Myślę, że peptydy są przyszłym suplementem medycyny. Chodzi mi o to, że kiedy możesz to zrobić dokładnie – dobrze, teraz dobre firmy faktycznie korzystająaminokwassekwencery do tworzenia bardzo precyzyjnych sekwencji aminokwasów ukierunkowanych na bardzo precyzyjne mechanizmy akcja. Możesz więc użyć: rozmawialiśmy o tym, zanim oficjalnie rozpoczęliśmy rzeczy, które moglibyśmy oblać naszymi piłkami lub przezskórne dostarczanie NAD, patrzysz na transdermalny peptyd, taki jak diheksa. Mam na myśli, że rozmazujesz to na tętnicy szyjnej po obu stronach szyi i masz wrażenie, jakbyś wypił sześć filiżanek kawy bez żadnego rozgoryczenia.

Mógłbym na przykład porównać coś takiego do modafinilu. Są też inne neuropeptydy, takie jak Cortigen i Pinealon, które mogą faktycznie poprawić twoją pamięć, na przykład pamięć krótkotrwała i pamięć długoterminowa. Jest jeszcze jeden o nazwieBPC- 157), który jest peptydem leczącym jelita, który można przyjmować doustnie. Jest to jeden z niewielu peptydów, które można podawać doustnie, ale można go również wstrzykiwać podskórnie jako ogólnoustrojowy środek przeciwzapalny.TB – 500, to kolejny. Może naprawić włókna miozyny i aktyny. Znów systemowo można wstrzyknąć go podskórnie w brzuch za pomocą strzykawki z insuliną.

) A potem patrzysz na niektóre rosyjskie badania nad peptydami, dane kliniczne na ludziach, nie zmniejszone ryzyko śmiertelne z jakiejkolwiek przyczyny, z czymś takim 10 – dzienny protokół peptydu raz w rokuEpitalon. Patrzysz na wiele z tych Niebieskich Stref, które je przetestowały i okazało się, że stulatkowie h ma wyższy niż normalnie poziom tego peptyduHumanina, krążąc w ich krwioobiegu, a teraz mogą sekwencjonować Humaninę, a Ty możesz po prostu zrobić roczną dawkę Humanina Myślę, że barierą dla peptydów jest to, że niewielu ludzi będzie wstrzykiwać, prawda? Tak. Miliony diabetyków chodzą i wstrzykują insulinę. Ludzie to robią, ale myślę, że kiedy te rzeczy staną się w dużej mierze dostępne doustnie lub przezskórnie – to znaczy, jesteście właścicielami firmy zajmującej się suplementami, mam teraz oko na ten sektor. JeśliKion

może faktycznie zacząć wydzielać sekwencje peptydowe, które robią to, co suplementy robią teraz, ale ze znacznie lepszą biodostępnością i lepiej ukierunkowanymi mechanizmami działania, ja myślę, że to jedna z granic zarówno medycyny, jak i ogólnej suplementacji jako całości.

Jeff:Z BJP i TBC – 400, czy to-

Ben:The BPC – 157 i TB – 500 są prawdopodobnie najpopularniejsze do naprawy mięśni i działania przeciwzapalnego. Znam teraz kilku doktorów, którzy nawet podają to dożylnie, aby uzyskać jeszcze lepszą dostępność ogólnoustrojową, a także zastrzyki z użyciem USG w taki sam sposób, jak lubisz terapię Prolozone ozonem, lub w ten sam sposób, w jaki lubisz hydrodissekcja nerwu. Możesz faktycznie wejść i bardzo precyzyjnie celować w obszar zapalenia za pomocą dłuższej igły, takiej jak BPC – 157.

Jeff:I jak długo zwykle chcesz używać tych rzeczy wcześniej zaczynasz widzieć wyniki w kategoriach [00:25:10] ______?

Ben:Złoty standard zazwyczaj dotyczy protokołu dwutygodniowego, ale To znaczy, zauważę rzeczy prawie od razu.

)

Jeff:Tak, jasne. Tak tak.

Matt:Jest kilka interesujących – cóż, mówimy o peptydy. W odniesieniu do badań nad kolagenem Niemcy to robią [00:19:56] ______. Używamy produktu o nazwie BodyBalance, który był ukierunkowany na mięśnie, mTOR, AMPK i takie ścieżki, jak pierwotnie myśleli. Ale co ciekawe, przeszli właśnie ten proces kolagenu i biorą różne kombinacje peptydów i testują je na modelach medycznych, aby zobaczyć, co robią. Ale w rzeczywistości są to peptydy, które mogą być naturalnie zawarte w cząsteczkach kolagenu. Czy widziałeś nowe dane na temat wszystkich peptydów opartych na glicynie, które mogą faktycznie wydostać się z kolagenu?)

Ben:Nie.

Matt:Więc, co zrobili ostatnio, to że przeszli –Także artykuł zostanie opublikowany w przyszłym roku. Nie został jeszcze opublikowany, w którym porównali peptydy kolagenowe BodyBalance z izolatami białka serwatkowego i po prostu wykazali, że ma trzy i pół razy większą zdolność do budowania mięśni w porównaniu do serwatki w porównaniu z innym placebo, a następnie czterokrotnie większą siłę i podwojoną ilość tłuszczu utrata. I to wszystko z tego powodu 10% serwowanej z tym peptydem. Jest bardzo bogaty w glicynę i argininę, ale omijają wchłanianie. Tak więc wytworzyli tak ekstremalne temperatury i enzymy, że zostają wchłonięte nienaruszone. Następnie mogą faktycznie oddziaływać na organizm, a następnie rozkładane przez proteazy, aby uwolnić te aminokwasy, aby pomóc w niektórych rzeczach.

Ale na tej podstawie byłem w zeszłym roku na konferencji ISSN i ​​mieliśmy do czynienia z tymi badaczami. Mieliśmy facetów z serwatką, ich badania i mieliśmy innych facetów bez dodatkowej suplementacji, którzy patrzyli, jakie były początkowe zmiany w mięśniach. Wszyscy próbowali ustalić, co się dzieje, do cholery, do diabła, ponieważ nie mamy żadnej leucyny ani nic podobnego w kolagenie, ale ma to niezwykłe działanie na stymulowanie przerostu mięśni w porównaniu z serwatką. Następnie wykazali, że grupy – i to był ten facet, Michael Roberts, miał ten nikczemny artykuł, który pokazał, że początkowe zmiany przerostu były w rzeczywistości zmianami w siateczce sarkoplazmatycznej, i tam właśnie kolagen pracował nad faktycznym wzmocnieniem powięzi, sarcomere i budowanie większej skarpety, z powodu braku lepszego słowa.

)A potem wszystko, co się wydarzyło, to wszystkie drogi, makra, leucyny, a następnie ścieżka mTOR jest uruchamiana później, aby wypełnić tę skarpetę. Myślę, że te peptydy, to nie tylko patrzenie na te zastrzyki w przyszłości. Być może nie jesteśmy w stanie opanować peptydów, które możemy wytwarzać z różnych pokarmów, aby wchłonąć te doustne. Ponieważ są teraz szalone badania, w których właśnie otworzyli oczy, aby spojrzeć na inną ścieżkę niż tylko mTOR dla wzrostu mięśni, aby zobaczyć, jaki jest początkowy etap. Ten artykuł Michaela Robertsa był crackerem, ponieważ początkowo nie wykazał wzrostu syntezy białek mięśniowych. Był to tylko wzrost powięzi, mięsak, dużo nawodnienia i wszystko w nim. A to naprawdę napędzało rozwój, pozwalając na wszystko inne.)

Ben:Co jest interesujące, jeśli nie celujesz w ścieżkę mTOR , możesz uniknąć niektórych – prawie jak przyspieszone starzenie się, które widzisz – jakiś poważny problem w dzisiejszych czasach, szczególnie w branży paleo, branży fitness lub w którejkolwiek z tych branż, w których masz dużo metioniny z twojego mięso mięśniowe, białko serwatki lub cokolwiek innego. Wiele osób nie ma wystarczającej ilości glicyny. Jestem wielkim, wielkim fanembulion kostnysuplementacja i jedzenie zwierząt od nosa do ogona, spożycie mięsa narządów. Mam na myśli, że glicyna jest również bardzo ochronna.

)

Badacz, dr James – to jak James DiNicolantonio lub coś w tym rodzaju. Jest współautorem książki – wierzę, że została nazwana „Super Fuel

”z dr Mercola. W tej książce mówi nawet o ochronnym działaniu glicyny na błonę komórkową w odpowiedzi na podobne zjełczałe oleje roślinne, takie jak kwasy tłuszczowe omega-6 20 gramów glicyny i / lub 5 gramów spiruliny . Oba były wysoce chroniące przed czymś takim jak zużycie oleju rzepakowego. To jest teraz jak hack mojej restauracji. Jeśli jem w restauracji, po prostu nie wiem, jakbym zawsze miał glicynę ze spiruliną. Mam węgiel aktywowany do alkoholu.)

) Wszystko, aby zatrzymać bałagan, ale tak, glicyna jest niesamowita i może również inicjować autofagię. To była kolejna rzecz, którą naprawdę byłemrozmowa z Mercolao to, że badał kilka związków, które zwiększyłyby autofagię i stępiły niektóre szlaki mTOR . Możesz więc wziąć te rzeczy jak na czczo w nocy. A dla wielu osób, które stosują dietę wysokobiałkową, anaboliczną w ciągu dnia, trening siłowy próbuje zoptymalizować syntezę białka, ale nadal chce optymalizować się podczas autofagii wieczorem z długowiecznościglicynabyło jednym z elementów tego, a pozostałe elementy torumianek, podobnie jak proszek rumianku,kwercetyna,garcinia, iPau D. „arco). I możesz umieścić wszystkie te –

) A po tym, jak trochę z nimi porozmawiałem i przejrzałem niektóre papiery, które mi przysłał, trzymam to wszystko w szklanym masonu słoik; rumianek, glicyna, garcynia, kwercetyna i Pau D’arco. I możesz po prostu wziąć kilka łyżek stołowych, wlać gorącą wodę lub po prostu – jeśli chcesz żuć proszki, włóż je prosto do ust i to jest jak nocny autofagiczny proszek.

Matt:Tak tak.

Jeff:Pod względem autofagii jest to –

)

Matt:Jeff zapytał mnie przed koncertem: „Co to jest autofagia?” co jest sposobem, w jaki wymawialiśmy to w serialu.

)

Jeff:Autofagia.

Matt:I powiedziałem: „Jedzenie własnej kupy”.

Ben:Tak.

[00:19:56]

Jeff:I oczywiście problem z metioniną polega na tym, że…

Matt:Ale to nie tylko jedzenie własnej kupy.

)

Jeff:[00:25:10] _______ problemy z chorobą serca, prawda? I Boże broń, [00:25:09] _______. Ale tak, jeśli chodzi o – czy chcesz po prostu szybko wyjaśnić słuchaczom, że może nie jesteś tak mądry jak wy dwaj na temat –

Ben:Problem z nadmiarem metioniny lub stosunku metioniny do glicyny, który jest zbyt wysoki.

)

Jeff:Tak.

Ben:Tak tak. Cóż, metionina, to znaczy, że w dużej mierze będzie celować w szlak mTOR, o którym mówiliśmy wcześniej. Stan sprzyjający wzrostowi, stan anabolizmu, ale –

Jeff:Więc problemy również z komórkami rakowymi, oczywiście .

Ben:Dokładnie. Tak.

)

Matt:Inna sprawa, o której mówisz wcześniej że mówimy o zdolności kolagenu do ominięcia tego mTOR i uzyskania efektu wzrostu. To wyjaśnia, jak może działać w tych grupach, ponieważ insulinooporność, wiele osób zakłada, że ​​insulinooporność to po prostu osoby otyłe lub cukrzyca. Ale pierwszą oznaką insulinooporności jest niezdolność do budowania mięśni lub reagowania na wzrost nadwyżki kalorii. Ponownie, kiedy przeprowadzili większe badania z użyciem kolagenu w porównaniu z serwatką, nikt, kto jest odporny na insulinę, nie reaguje również na systemy dostarczania w stylu serwatki napędzające mTOR. To był inny sposób.

A zatem wszystko, co poprawi wrażliwość na insulinę, może poprawić te ścieżki. Myślę, że sekret leży gdzieś pośrodku, łącząc je wszystkie. Ale myślę, że przyniesie duży efekt. Ta insulinooporność, jak często to ostatnio widzisz i czy ją znajdujesz? Ponieważ w Australii ludzie mówią o jednej czwartej, tego rodzaju rzeczach, ale mam na myśli, że można to łatwo poprawić poprzez dietę i ćwiczenia. Mam na myśli, że powinien to być przejściowy stan oporności na insulinę topnikową, mówiąc w zasadzie, że jesteś teraz pełny.)

Ben:Tak. Cóż, oczywiście dla zwiększenia regulacji transporterów GLUT-4 i zwiększenia wrażliwości na insulinę receptora komórkowego, mam na myśli aktywność fizyczną i ćwiczenia. W szczególności trening siłowy i trening interwałowy o wysokiej intensywności są najlepszymi sposobami na to. Ale kiedy patrzysz na przykład na wieleNiebieskie strefy, dobrze? Mają wszystkie te różne elementy w swojej diecie. Podobnie jak na Okinawie mają gorzki melon. A w chińskim hrabstwie Bama mają lotos skalny i berberynę. Mam na myśli, że niedawno ukazał się artykuł porównujący podawanie berberyny i kwercetyny z metforminą. Dodali nawet ekstrakt z czerwonego ryżu drożdżowego i uzyskujemy podobne wyniki jak metformina i statyna.

Jeff:Zgadza się. To znaczy, blask jest niesamowity. Myślę, że zakazali go w Australii, ponieważ jest tak skuteczny.

)

Ben:Oczywiście, prawda. Dokładnie.

)

Jeff:- zasadniczo firmy farmaceutyczne [00:27:39] ______.

Ben:Ocet jabłkowy, cynamon cejloński. Nawet dla mnie, na przykład, jeśli dostanę koktajl w barze przed pójściem na kolację, zazwyczaj będę miał bałagan w gorzkich domach na skałach z odrobiną dżinu i wyciśniętej cytryny. Jest to świetny sposób na zwiększenie odpowiedzi na insulinę w pierwszej fazie, zwiększenie wrażliwości na insulinę i zmniejszenie reakcji hiperglikemicznej na posiłek.

Jeff:I wszystkie rzeczy, o których właśnie wspomniałeś, Ben i nie znałem niektórych składników, ale wydawały się względnie –berberynajest tak gorzki jak piekło. Mam na myśli, że zasadniczo patrzysz na polifenole.

)

Matt:Och, berberyna jest cholernie okropna.

Jeff:Tak.

Matt:Ale to jest świetne dla ciebie. Co ciekawe – kolejny duży problem z insulinoopornością, wykonujemy sporo testów kwasów organicznych, wykonujemy wiele pracy w mikrobiomie, przyglądając się różnym kolonom błędów, które mogą się pojawić i mogą przyczynić się do powstania tej insuliny odporność i wydajność kalorii. A berberyna ma wiele efektów, ponieważ ma niesamowite efekty mikrobiologiczne, redukując wiele Firmicutów, które zwiększają wydajność kaloryczną. Firmicuty są zwykle kojarzone z niemowlętami i to wiele razy, kiedy potrzebujemy przyspieszonego wzrostu i tego rodzaju rzeczy, ponieważ zwiększają wydajność kaloryczną, a także zwiększają twoją zdolność do wykorzystywania tego paliwa do wzrostu.

Ale berberyna faktycznie zabije wiele tych robali. Berberyna powstrzyma również wątrobę przed uwalnianiem cukru we krwi, ponieważ wątroba się myli. Wątroba jest nieco zaogniona, szczególnie jeśli masz złe zdrowie jelit, a wątroba ma stan zapalny, a potem nagle nie może wychwycić ilości glukozy we krwi. Zatem odczuwa potrzebę uwolnienia cukru i sygnału, uwolnienia cukru do krwioobiegu. W ten sposób większość ludzi podnosi poziom cukru we krwi na czczo –

)

Ben:Tak działa metformina. A metformina w dużej mierze – nie działa na receptory obwodowe i tkankę mięśniową. W dużej mierze działa na rzece. Tak więc: „Siedemdziesiąt procent waszych receptorów znajduje się w tkance mięśniowej. Dlaczego miałbyś przyjmować metforminę, jeśli… to znaczy, dlaczego po prostu nie pójść na przekąskę przed jedzeniem lub rano nie ćwiczyć siłowo? Mam na myśli, ponieważ uderzasz o wiele więcej receptorów.

)

Matt:Tak. Co o tym sądzisz? Ponieważ jedną rzeczą, o której dużo mówimy, jest to, że ktoś jest tym, czym ja [00:29:37] ______ ktoś na czczo cukier we krwi, cokolwiek z tłuszczowymi wątróbkami, którykolwiek z tych oporności na insulinę. Pierwszą rzeczą, którą im powiem, jest to, abyś coś zjadł, oczyścił ścieżkę, spalił trochę paliwa. Po prostu poruszaj się, ponieważ ostatecznie insulinooporność będzie wynikać z faktu, że twoje mitochondria już utleniły resztki paliwa po prostu siedząc tam, że nie spłonąłeś. Musimy to wyjaśnić, a wtedy stajesz się bardziej wrażliwy, gdy tylko cukier komórkowy spadnie.

)

Ben:I ludzie powiedzą – oczywiście wiemy, że jest gospodarz danych dotyczących siły mięśni i mięśni funkcjonalnych, a zwłaszcza szybko skurczowych włókien mięśniowych typu 2 jako czynników zwiększających długowieczność. Ale myślę, że wykracza to poza sam fakt, że trudniej cię zabić i lepiej zejść z krawężnika i zwiększa gęstość kości i tak dalej. Mam na myśli, że to zbiornik do usuwania glikogenu – albo nie glikogen, zbiornik do usuwania glukozy.

Matt:Dokładnie.

Ben:Dobrze? I tak po prostu masz więcej tego, czego potrzebujesz, aby zassać glukozę w stanie bardzo wrażliwym na insulinę.

Matt:A nawet krew, jakby to też był dobry rezerwuar krwi . Tak więc osoby z wysokim ciśnieniem krwi powinny [00:30:45] ______ i obniżyć to ciśnienie krwi

Ben:Czterdzieści dwa procent zmniejsza ryzyko śmierci z jakiejkolwiek przyczyny w seniorzy, którzy trenują siłę. I jedyne inne rzeczy, które wydają się mieć nieco porównywalny efekt, to rakieta, pływanie i jazda na rowerze. Więc jeśli zamierzasz robić coś w miarę starzenia się, podnosić ciężary, grać w tenisa stołowego lub tenisa, badmintona, racquetball, pickleball lub coś w tym rodzaju, pływaj co jakiś czas, jeźdź na rowerze, jeśli masz mieć słup totemu i wybrać, co chcesz zrobić, aby żyć długo. Ale trening siłowy bije prawie wszystko.

Jeff:Mój ojciec grał w tenisa do dwóch tygodni przed śmiercią kiedy był 80 i jak nadal sprawny, aktywny, zdrowy. On to kochał. I o to też chodziło, Ben, podobnie jak w przypadku wielu starszych osób, które również tego słuchają, absolutnie zalecane są ciężary i widać, że o wiele więcej osób się przy tym zapoznaje. Ale pozostanie aktywnym i robienie czegoś, co kochasz i pasjonujesz się sportem rakietowym, to świetny sposób na poprawę swojego [00:31:39] _____.)

Ben:Teraz CrossFit, teraz CrossFit.

)

Matt:Teraz CrossFit.

Ben:Cóż, tak wielu ludzi – nie zrozumcie mnie źle , podobnie jak funkcjonalny atletyzm oraz moc i wybuchowość – badanie, które przeprowadzili na trójboju siłowym w porównaniu z ogólnym popem, który nie podnoszono, wykazało, że trójbój, szczególnie wybuchowy charakter trójbrania, miał bezpośredni wpływ na zmniejszenie szybkości, z jaką telomery skracać. I tak jest coś w poruszaniu się bardzo szybko, poruszaniu się bardzo wybuchowo. Problem polega na tym, że się starzejesz i starasz się nie doznać obrażeń, a także próbujesz rzucać piłkę ze swoimi dziećmi na podwórku, wybuchowe podnoszenie w konkurencyjnym formacie pod dużym obciążeniem powoduje kolana, łokcie, dolną część pleców, co tam jeszcze. Bardzo rzadko znajduje się CrossFitter, który nie jest w stanie rehabilitacji po urazach.

) Zatem zachęcam, szczególnie seniorów, i w dużej mierze przechodzę w ten sposób, gdy się starzeję, jest obciążony trening siłowy. Art De Vany dużo o tym mówi. Skoncentruj się na ekscentrycznej fazie treningu siłowego, w której dostajesz dużo odpowiedzi komórek satelitarnych, dostajesz dużo proliferacji komórek macierzystych. I jest bardzo powolny i kontrolowany, prawie jak dr Doug McGuff napisał książkę zatytułowaną „Ciało według nauki”I to wszystko jest super powolny trening. To tylko wejście i wyjście, czas pod napięciem, prawda? Dwie do trzech minut, maksymalnie jedna pojedyncza porażka, wyciskanie klatki piersiowej, wyciskanie nóg, podciąganie lub opuszczanie, pewnego rodzaju wyciskanie ramion i rząd. I to wszystko. Robisz to jeden do dwóch razy w tygodniu i możesz utrzymać siłę, dostajesz obwodową reakcję na ciśnienie krwi. Otrzymujesz więc reakcję na trening sercowo-naczyniowy.

)

) A jeśli chcesz uderzyć w szybko rozwijające się włókno mięśniowe typu 2, idź i zrób coś takiego – New York Times jest idealny przykład. Opublikowali kilka lat temu artykuł zatytułowany 7-minutowy trening, w którym faktycznie pokazali badania na temat 7-minutowego treningu 30 sekundy tak ciężko, jak to tylko możliwe, pompki, 15 sekundy odzyskiwanie, 30 sekundy tak ciężko i szybko, jak tylko możesz ges, 15 sekundowy powrót do 7-minutowego treningu. I tak, to znaczy, jeśli ludzie – nie mam nic przeciwko ćwiczeniu przez długi czas. Dla wielu osób jest to twoje szczęśliwe miejsce. To medytacja. Nie mam nic przeciwko temu.

)

) Pomysł jest jednak podobny do 7-minutowego treningu, po prostu zrób to i zrób to trzy razy. Ale moim wielkim fanem jest trening z bardzo wolnym obciążeniem, z naciskiem na ekscentryczną fazę podnoszenia w połączeniu z treningiem z ładunkami wybuchowymi. Mam na myśli, graj w rakiety, pływaj, jeźdź na rowerze, rób to i jesteś gotowy na życie.

)

Hej, chcę przerwać dzisiejszy program, aby opowiedzieć oSauny Clearlight.Słyszałeś, jak wspomniałem, że mam dużą saunę, w której stoję, ćwiczę jogę, ćwiczę. Mogę mieć czterech kumpli i możemy usiąść dookoła i rób nasze rzeczy w saunie. Zwykle wiąże się to z paleniem organicznego tytoniu za pomocą waporyzatora, który wkładam tam za pomocą pędzli do suchej skóry i narzędzi do masażu ciała, grając melodie. To naprawdę fajne miejsce na imprezę. Potem wszyscy wskakujemy do zimnego basenu. Te sauny Clearlight są niesamowite. Mają ekrany EMF i ELF, więc nie poddajesz się mikrofalom w saunie. Są jedną z najbardziej wyrafinowanych saun, jakie możesz dostać. I wszyscy moi słuchacze otrzymują $ 374 poza sauną. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na stronę healwithheat.com, aby uzyskać Clearlight.Healwithheat.com

posiada dożywotnią gwarancję. Użyj kodu rabatowego BENGREENFIELD. To da ci $ 500 i darmowy prezent na healwithheat.com.

I wreszcie naszym ostatecznym sponsorem jestPolicyGenius. Pozwalają więc szybko uzyskać nie tylko ubezpieczenie na życie, ale także ubezpieczenie domu, auto, ubezpieczenie na wypadek inwalidztwa. Obsługują wszystkie formalności. Poradzą sobie z biurokracją w kilka minut. Możesz porównać oferty wszystkich najlepszych ubezpieczycieli, aby uzyskać najlepszą cenę i nie ma kłopotów, nie ma bólu głowy, nie jest trudne, nie jest drogie. Obecnie, jeśli chodzi o ubezpieczenie na życie, ceny są najniższe, w jakich były 20 lat. PolicyGenius sprawia, że ​​ubezpieczenie jest bardzo łatwe. Po prostu wejdź na policygenius.com. Nie potrzebujesz kodu ani nic podobnego, po prostu policygenius.com. W ten sposób automatycznie zaczniesz korzystać z ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia auto, ubezpieczenia domu, ubezpieczenia na wypadek inwalidztwa. Wystarczy je sprawdzićpolicygenius.com.

Matt:Kiedyś próbowałem – tak, zawsze byłem gruby chłopak. I w tej branży zawsze miałem nadwagę, więc trenowałem z niepokojem, agresją, nienawiścią do siebie i innymi tego typu rzeczami. Pierwotnie – tak, a nawet tak, jak widzisz siebie w lustrze i nienawidzisz siebie. Robicie te rzeczy, a to było okropne miejsce, a ja tego nienawidziłem. A potem idę do faceta, który w zasadzie przeszedł i powiedział: „Nie, zamienimy to w rekalibrację. Spędzasz zbyt dużo czasu w swoim mózgu. Spędzimy trochę czasu z twoimi mięśniami, mówiąc mózgowi, jak się mają i co się dzieje. ”

)

Tak więc od razu zdjęliśmy ciężar. My robimy 10) – drugie powtórzenia. Jest naprawdę powolny, naprawdę kontrolowany, po prostu szuka lepkich miejsc, szuka symetrii, koncentrując się na utrzymaniu obciążenia i symetrii. Upuściłem 45 – funt, ale tak naprawdę zbudował mięśnie w tym procesie i zrobił to od tego czasu Maszeruj, nawet nie myśląc o budowie ciała.

)

Ben:Założę się, że ty też nie doznałeś obrażeń?

Matt:Nie. W rzeczywistości wcześniej miałem rekonstrukcję nadgarstka, rekonstrukcji barku i rekonstrukcji kolana po starych kontuzjach. A teraz postanowiłem tego nie robić i przeszedłem ścieżkę.

Ben:Piękny.

Matt:Tak. Była to terapia urazowa polegająca na napadach i tym podobnych rzeczach we wczesnych fazach, ale teraz chodzi tylko o utrzymanie symetrii i jest to ostateczna rekalibracja, ponieważ resztę czasu spędzam z mózgiem, mówiąc ciału, co mam robić.

Jeff:Ken Ware jest wyjątkową osobą.

Ben:Ken Ware?

Matt:Tak.

Jeff:Słyszałeś o nim, Ben?

)

Ben:Jego imię brzmi znajomo.

Jeff:Zasadniczo pracuje nad teorią chaosu.

)

Ben:Gdzie on mieszka?

[00:19:56]

Jeff:Był na 60 minut, ponieważ nauki medyczne nie mogą go wypracować. Pracował z facetem, Johnem McClane, myślę, że ma na imię, który był na wózku inwalidzkim dla 20 lat, a następnie startował w Ironman. Mój umysł był oszalały. Poszliśmy i właśnie przeprowadziliśmy wywiad z kilkoma przypadkowymi ludźmi na dole. Przeciągnąłem jedną kobietę i powiedziałem: „Dlaczego tu jesteś?” Ona mówi: „Moja córka ma ciężki rozszczep kręgosłupa -„

Matt:Skolioza.

Jeff:Skolioza, przepraszam. Za chwilę wbije w nią metalowe pręty. Ona jest 18 teraz, więc zamierzają włożyć metalowe pręty. I to jest nasza ostatnia szansa, aby zobaczyć, czy możemy uzyskać cud. I powiedziałem: „No, jak długo tu jesteś?” Odpowiedziała: „Och, pięć dni”. A ja odpowiedziałam: „Jak się masz? Czy uważasz, że jest to korzystne, jakakolwiek poprawa? ”Mówi:„ Kręgosłup mojej córki jest całkowicie prosty ”.

)

Matt:Brak skoliozy. Nie [00:38:18] ______. Poszli do chirurgów i powiedzieli: „Co powinniśmy zrobić? Czy powinniśmy to zrobić? ”A oni powiedzieli:„ Cóż, to nie jest to, co powinieneś – nie masz skoliozy. Nie możemy zrobić operacji. To takie proste. ”

Ben:Czy ten facet napisał książkę lub coś, dokumenty?

Matt:Nie. Pracuje nad kilkoma – prześlę ci wszystko.

Ben:Chciałbym go znaleźć.

)

Matt:To jest zajebiste. To niesamowite, co robi. Ale cała ta zmiana, ta perspektywa tak bardzo się zmieniła. Interesującą rzeczą jest to, że zacząłem bardziej patrzeć na tę nienawiść do siebie w porównaniu do miłości własnej. A potem patrzysz na ten niepokój i agresję w porównaniu do wszystkiego innego. Natknąłem się na wszystkie te nowe daneoksytocynai spojrzenie na to, jak niesamowita oksytocyna jest. A jakie to fajne, że oksytocyna łączy się bezpośrednio z innymi badaniami, które odkrywamy wokół powięzi?

) A potem nauczyłem się, a potem zacząłem bardziej patrzeć na te receptory estrogenowe i zacząłem rozumieć – to znaczy, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że sam estrogen w kobieta może – wszystko w 08 dni budują w organizmie wystarczającą ilość kolagenu, aby utrzymać tkankę endometrium, aby przygotować się na miesiączkę lub miesiączkę. A potem ta nagła kropla estrogenu i cały kolagen rozpada się. Zacząłem patrzeć na te badania, że ​​nawet kobiety są bardziej predysponowane do urazów, gdy estrogeny są wysokie, ilość więzadeł lub zwiotczenia, ilość wytwarzanego kolagenu. Stopy kobiet stają się dłuższe tuż przed owulacją ze względu na zdolność do budowy całego tego dodatkowego kolagenu, a wszystko to napędzane jest przez receptory estrogenowe.

A potem spoglądam wstecz na wszystkich kulturystów, którzy mówili mi, że używają blokerów estrogenu wchodzących do kompresji, aby wysuszyć dolną część pleców, co było zwykle tylko napięcie kwasu moczowego w dolnej części pleców. Ale będą używać blokera estrogenów, aby to zrobić, dopóki się nie wyprostują, aż nagle lub do czasu, gdy zaczną się ranić. A potem: „Człowieku”. Zatem znaczenie estrogenu i oksytocyny dla regulacji kolagenu i powięzi jest naprawdę interesującą erą, w którą wkraczamy, w przeciwieństwie do androgenów w syntezie białek mięśniowych, gniewu i agresji, i wszystko inne coś w tym rodzaju.

[00:19:56]

Ben:Stukając w nasze wnętrze trochę więcej.

)

Matt:Miłość i dostajesz ją od przytulania i tego rodzaju rzeczy.

)

Ben:Jest to coś, czego nie chcesz w swoim systemie, gdy idź kupić samochód, ponieważ to sprawia, że ​​jesteś bardzo ufny i nie chcesz negocjować z oksytocyną w twoim systemie. Ale zwiększa także wrażliwość receptora skóry, co jest jednym z powodów, dla których ludzie lubią się tulić po seksie, na przykład, lub dzieci lubią tulić się z matkami podczas karmienia piersią. To dlatego, że wszystkie te rzeczy powodują uwalnianie oksytocyny. W rzeczywistości jest to wskazówka dla dorosłych. Możesz faktycznie dostaćdonosowy aerozol do oksytocynyi użyj tego przed seksem, a to po prostu przynosi przez dach.

Jeff:Naprawdę?

Ben:Och, to niesamowite.

Jeff:Łał.

Ben:Tak. Używam złożonego aerozolu ketaminy z oksytocyną jak na randce z żoną. To wspaniale. Łał.

)

Matt:Tak. A tam jest ketamina –

Ben:Tak. Ketamina cię trochę hamuje.

)

Matt:Co to jest ketamina, przepraszam?

)

Ben:Ketamina tradycyjnie byłaby czymś w rodzaju znieczulenia jako łagodny środek uspokajający. W większych dawkach przypomina lek na imprezę, ale jest tylko trochę donosowo zmieszany z oksytocyną. Jest to bardzo, bardzo zabawne trochę –)

Matt:Łał. Są [00:41:26] ______ koniem do spania. Dobrze, [00:41:28] ______. Tak tak tak. To interesujące. Próbowałem dostać ten aerozol do nosa oksytocyny. Dostałem jeden i nigdy nie dotarł.

)

Ben:Tak.

Matt:To jest naprawdę interesujące. A potem mówisz – wcześniej, kiedy mówisz o tych mocnych rzeczach, tym 7-minutowym treningu, znowu w odniesieniu do badań nad kolagenem, jest jeszcze jeden koleś, Diego w Ameryce Południowej, właśnie opublikował jakieś dane na temat klastra trening. I to, co tam zrobił w tym przypadku, wstępnie załadował wszystkich kreatyną, aby uzyskać to nawodnienie, aby stworzyć ten obrzęk, a następnie robi 3RM, niezależnie od ćwiczenia, z 20 – druga przerwa pomiędzy, aby umożliwić ten ATP do regeneracji. Idź jeszcze raz z innym 3RM. Mają ogromną przerost mięśni. I znowu większość znaczników, które znaleźli dla początkowego wzrostu, polegała na tym nawodnieniu, obrzęku i rozciągnięciu powięzi, a następnie –

Ben:Robienie 3RM.

Matt:Tak.

Ben:A czy wiedziałeś, ile zestawów robił?

Matt:Nie wiem.

)

Ben:Tak więc cztery zestawy trzech powtórzeń z 20 sekundy odpoczynku pomiędzy nimi. Ładowanie kreatyny wcześniej. Czy wiesz, ile kreatyny?

Matt:Teraz zrobili 20 – gram kreatyny ładowanie –

Ben:Dwadzieścia gramów, 3k.

Matt:- cztery dni, a następnie przez resztę nauki, utrzymywali to ładowanie z około 3 do 5 gramów.

Ben:Czy wiesz, jakiego rodzaju ćwiczeń używali dla tych czterech zestawy trzech powtórzeń?

Matt:Robią martwe ciągi i przysiady. Dostarczę ci wszystkie papiery. Były to głównie martwe ciągi i przysiady. Tak. I dostanę [00:42:48] ______ quady. I znowu, ale znowu wiele znaczników i początkowe zmiany. Chodziło o obrzęk i rozciąganie w powięzi. To wszystko doprowadziło mnie z powrotem do całkowitego ponownego zainteresowania kreatyną, ponieważ wiesz, przeszliśmy przez fazę, w której kreatyna działa, ponieważ nawilża mięśnie. Po prostu przybiera na wadze lub sprawia, że ​​ciężko trenujesz. Daje ci więcej energii, dzięki czemu możesz lepiej wykonywać. )

) Ale teraz, kiedy widzę, jak ważne jest pęcznienie przez tę powięź, a właściwie uwodnienie w powięzi i powodowanie pęcznienia tej powięzi, a następnie trening pompy. Potem zaczynam myśleć o tym oldschoolowym statycznym rozciąganiu, ponieważ wiele osób trenuje pod kątem pompy pionowej. Są to prawdopodobnie dobra okazja, aby zrobić jakiś podłużny odcinek, aby ta powięź była bardziej przepuszczalna, a następnie uzyskać [00:45:56] ______.

Ben:Ten sam obrzęk jest jednym z mechanizmów działania, poprzez które trening ograniczania przepływu krwi działa, co właściwie robię całkiem sporo podczas podróży. Tak. Więc zamykasz mięsień, górną część ciała lub dolną część ciała, i to zasadniczo powoduje, że twoje mięśnie myślą, że są pod dużym obciążeniem i że dzieje się wiele uszkodzeń. Kwasica mleczanowa powoduje odpowiedź hormonu wzrostu. Nie musisz używać dużej wagi. Mam teraz zespoły w moim pokoju hotelowym. Podróżuję z zespołami.

)

Teraz, technicznie, większość badań, które pochodzą z Japonii podczas treningu okluzji, wykorzystuje bardzo małą elastyczną rurkę, która jest bardzo precyzyjnie kontrolowana. Milimetry ciśnienia rtęci i rurki są kontrolowane przez ręczne urządzenie zwane urządzeniem Kaatsu. Ale to jak 1 $ 500. Możesz przybliżać i uzyskaćZespoły BFRna Amazon za podobne 40 lub 50 dolców, a okluzujesz ręce i nogi. Mam na myśli, że ilość wypalenia dostajesz jak zestaw 18 np. przysiady na wadze są przez dach i możesz – w rzeczywistości przeprowadzili badania na temat seniorów. Możesz powstrzymać sarkopenię bez obciążenia lub bardzo lekkiego obciążenia. Mówimy o jak 30% 1RM aż do treningu masy ciała po prostu nosząc te opaski BFR i zamykając mięsień przed treningiem.

Jeff:Cóż, dla osób starszych lub rannych, To znaczy świetnie. Jak powiedziałeś wcześniej, mam na myśli niebezpieczeństwo związane z olimpijskimi windami i tym podobne, szczególnie jeśli naprawdę masz ochotę na ciężką wagę, wtedy coś uszkadzasz, zwłaszcza gdy jesteś starszy, zdolność do regeneracji, zdolność do trenowania wtedy wychodzi przez okno.

Ben:Szczerze, ja też to lubię, ponieważ możesz po prostu poczuć pompa. Pozostaje z Tobą przez długi czas po treningu. Z tyle, ile podróżuję i tak często, jak jestem w hotelu z kiepską siłownią, często jestem w pokoju hotelowym, minut zanim zejdę na dół i będę w sala konferencyjna. Ale jeśli mogę policzkować te badania i zespoły BFR i po prostu lubić wydawać 15 minuty robienia pompek i przysiadów, tak, mogę uzyskać super szybki –

)

Matt:Pozwól mi powiedzieć, jak to będzie działać, ponieważ– musisz wypróbować z nim ten Prototyp 8. Więc co mamy, mamy krem. Ma transdermalną argininę, która tworzy bardzo szybką pompę, nawet bez pasm. Robisz jeden zestaw i to jest głupie. Ale w nim mamy [00:46:11] ______ sterydy. Mamy więc 20 hydroksy [00:46:45] _____ steroid. Niedawno opublikowana publikacja rzeczywiście sugeruje – był to najbardziej anaboliczny naturalny środek, jaki mogli znaleźć, i działa na receptory estrogenowe w powięzi i zwiększa usuwanie glukozy o około 30%, synteza białka do 50 [00:47:43] ______.)

Jeff: Tak. To szaleństwo.

Ben:Mam transdermalny krem ​​nitroglicerynowy, którego używam. W porządku. Oto oferta. Ten ketaminowy spray oksytocyny, który ci powiedziałem, jedynym problemem z ketaminą jest to, że daje ci opadającego penisa. Musisz więc wziąć sildenafil, a co działa jeszcze lepiej, bo nie masz czasu, możesz po prostu uderzyć w kulki trochę jak odrobinę kremu nitroglicerynowego tuż przed pójściem do akcji. To znaczy, jest niesamowite. To jak natychmiastowy start.

Matt:Myślę, że sprzedajemy więcej produktów jako krem ​​Viagra. A kobiety są naprawdę dobre, jeśli nie dojdzie do orgazmu i tego typu rzeczy. Oni tylko [00:46:45] ______.

Ben:O tak. W przypadku kobiet i każdego, kto jeździ minivanem z dziećmi, już niedługo dorosną o około trzy dodatkowe lata, ale jak trochę tego kremu nitroglicerynowego na łechtaczce lub trochę przezskórnego kremu testosteronowego na łechtaczka i mam na myśli, że krzyczy dobrze dla niej.

)

Matt:Tak tak tak.

)

Jeff:Tak. Jest wiele osób używających Prototypu 8. Tak więc zamierzamy to udoskonalić i wydobyć krem, który może być używany przez facetów.

Matt:I tak, możesz wcześniej upiększyć ten Prototyp 8 robisz okluzję i dostajesz ogromną pompę.

)

Ben:Niesamowity.

Matt:I naprawdę bardzo szybko. I nawet do tego stopnia, że ​​dzięki Prototypowi 8, tak jak robiliśmy to na targach, ponieważ ludzie próbują wyjaśnić te rzeczy teraz lub cokolwiek, więc po prostu masujemy to na jednym bicepsie, robimy serię loków i widzimy co się dzieje. A potem nawet nie ukończyli jednego zestawu i wsiadają do pompy, co było okropne, ponieważ działało trochę lepiej, niż się spodziewaliśmy. Musimy więc powiedzieć ludziom, aby po prostu używali go do [00:47:43] _____ może. Więc możesz zrobić [00:47:44] _____ szybki trening okluzji, jeśli uzyskasz tylko szybki 20 – idealna do tego minutowa pompa. Ale jeśli próbujesz uzyskać odpowiedni trening, użyj go tylko do ostatecznego zestawu upuszczenia, nadzbiór, w przeciwnym razie zbyt szybko dostaniesz zbyt dużo pompy i zdmuchniesz.

Ben:Cóż, drugim problemem jest ciśnienie krwi. Wiem, że z tym kremem nitroglicerynowym nie ma mowy, byś chciał – powiedzmy, wypij sok z korzenia lub weź Viagrę, a następnie włóż te rzeczy, ponieważ ciśnienie krwi spadnie. Po prostu zanika [00:48:07] _____ wszystko i ciśnienie krwi spadnie.)

Matt:Tak. Łał. Tak. I to byłby całkiem potężny nitrogliceryna.

)

Ben:Tak tak.

Matt:To jest niesamowite. Muszę spróbować tego.)

Jeff:I tylko trochę zmieniając tack, Ben, ja Byłbym bardzo zainteresowany. Naprawdę podobał mi się również twój artykuł na temat szczytowej kondycji. Zacząłem to uwzględniać, kiedy grałem w piłkę nożną i właśnie doznałem kontuzji. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będę mógł wrócić pod względem różnicy między intensywnością a kardio w stanie równowagi. Ale wiem, że to trochę z tego, o czym dużo mówimy o treningu budowania tkanki mięśniowej i składu ciała w kategoriach twoich opinii w zakresie cardio. Mamy teraz tak wiele różnych opinii dotyczących kardio, nie tyle w kwestii kondycji, ale oczywiście utraty tkanki tłuszczowej.)

) Mamy ruch F cardio i doceniam to, a ci faceci są ciężkimi podnośnikami i chodzi o robienie dużych grup złożonych. Są inne osoby, które mówią o używaniu treningu typu Tabata. Jeśli chodzi o twoją opinię, jeśli ktoś – i oczywiście w zależności od rodzaju osoby, z którą rozmawiasz, czy ma ona dość nadwagę, czy też jest [00:49:09] _____, jakie jest twoje zalecenie dla tych ludzi?

Ben:Na podstawie badań, któreJames O’Keefezrobiło na sztywność tętnic i zwiększone ryzyko śmierci związanej z chorobami układu krążenia w odpowiedzi na trening wytrzymałościowy , odkrył, że jest większy niż około 081 minuty ćwiczeń aerobowych dziennie są większe niż około 60 minuty o większej intensywności, takie jak umiarkowane do wysokiego wciąż aerobowe ćwiczenia dziennie, ponieważ jest to możliwe być beztlenowym dla 58 minuty. Ale cokolwiek większego niż 90 minut tlenowych, od niskich do umiarkowanych lub cokolwiek większego niż 60 minut, od umiarkowanego do wysokiego, faktycznie widzisz – w tym momencie widzisz zwiększone ryzyko śmiertelności iprawo malejących zwrotów określone w.

Tak więc na pewno brałbyś udział w ogniu. I oczywiście jest wiele osób, dla których wiedział 081 minut cardio dziennie, po prostu nie mają na to czasu. Ale potem patrzysz na wielu triathlonistów i maratonów Ironman oraz ćpunów cardio –

Matt:Tylko robotnicy. Ludzie też tak pracują.

Ben:Tak tak. Cóż, kiedy mówisz o porodzie, jesteś bardzo, bardzo nisko w strefie tlenowej. Chodzi o to, że mówimy – zazwyczaj, nawet jeśli pracujesz, jesteś poniżej progu aerobowego. Na przykład poluję, a ja mogę polować przez siedem dni i cały dzień trekkingować i nie być w pobliżu tego, co byłbym podczas maratonu lub triathlonu Ironman, nawet w pobliżu. Tak więc tak naprawdę mówimy o kardio w stanie ustalonym. Nie chcesz robić więcej niż 90 minut od niskiej do umiarkowanej lub więcej niż 58 minut od umiarkowanego do wysokiego na codzień.

A potem sprowadza się to do samego hakowania przez cały czas. Oznacza to, że kiedy możemy aktywować poprzez – uważam, że to szlak PPAR aktywowałby tę samą reakcję treningu mitochondrialnego poprzez trening interwałowy o wysokiej intensywności, jak ścieżka AMPK, którą osiągnęlibyśmy podczas tego długoterminowego treningu aerobowego. To trochę jak dwa różne sposoby na skórowanie kota. I widzisz rywalizujących elitarnych sportowców aerobowych, takich jak narciarze biegowi, maratończycy lub triathloniści, wykorzystujący spolaryzowany model treningowy. Oznacza to, że robią o 80% ich szkolenia, głównie aerobowo, z jedynie około 20% wydane w tym progu beztlenowym i bardzo mało czasu spędzony pomiędzy. To bardzo dobry sposób na przygotowanie się do rywalizacji na elitarnym poziomie w sporcie aerobowym. Ale ten styl szkolenia, ponieważ 80% to trening aerobowy od niskiego do umiarkowanego, mówisz o treningu trzy do czterech godzin dziennie plus.

Jeff:A dla przeciętnego człowieka?

)

Ben:Dla przeciętnego człowieka jest to nierealne w porównaniu do zwykłej możliwości w przybliżeniu ten sam rodzaj podejścia ch. Nigdy nie będziesz elitarnym mistrzem świata w robieniu 18 – minutowa sesja interwałowa o wysokiej intensywności na rowerze w porównaniu do uderzania w wzgórza przez cztery godziny, ale nadal będziesz celować w ten sam mitochondrialny odpowiedź; reakcja; reagowanie; odzew; oddźwięk. Ostatecznie jestem fanem intensywnego treningu interwałowego dla treningu cardio z wbudowanymi okazjonalnymi atakami wytrzymałościowymi. Mam od czasu do czasu długą wędrówkę, w weekendy lub jazdę rowerem. Ale tam, gdzie myślę, że magia leży dla przeciętnego człowieka, włamuje się do środowiska pracy, stoi na bieżni lubstojące stacje robocze,stacje robocze na bieżni, Pomodoro pęka w miejscu, w którym wymachujesz kettlebellem lub wykonujesz kilka podciągnięć, co w zasadzie sprawia, że ​​twoje otoczenie jest takie, że podczas typowego dnia pracy czujesz się, jakbyś był zaangażowany w ten aerobowy trening na niskim poziomie przez cały dzień .

) A potem, jeśli położysz wiśnię na torcie z odrobiną przypominającej trening interwałowy o wysokiej intensywności na początku ponad końcem dnia, lub trochę tego super powolnego treningu, o którym rozmawialiśmy, lub treningu okluzji przepływu krwi lub coś w tym rodzaju, tak naprawdę po prostu zanurzacie się na tyle, aby wywołać tę odpowiedź mitochondrialną, na tyle, aby wywołać tego satelitę tak odpowiedzialnego, ale jeśli przerost. Tak żyję swoim życiem. Trenuję interwał o dużej intensywności na początku lub na końcu dnia, ale nadal chodzę jak 15, 00 0 kroków, kiedy rozmawiam z ludźmi przez telefon i pracuję w ciągu dnia. Zatrzymuję się, żeby wymachiwać kettlebellem. Mam sześciokątny pasek w pokoju obok mojego biura, w którym co jakiś czas podnoszę ciężkie rzeczy. Tak naprawdę, myślę, że właśnie tam przeciętny człowiek może uzyskać najwyższy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki, postrzegając cały dzień jako okazję do ciągłego robienia przekąsek przez cały czas.

Jeff:Jeśli chodzi o cardio, wiele osób robi rano na czczo cardio. Czy uważasz, że jest to korzystne? Czy uważasz, że trening z dużymi przerwami rano jest lepszy w godzinach wieczornych, czy nie uważasz, że robi to tak wielką różnicę? A jeśli chodzi o ciężary, to czy zalecacie ciężary wieczorem przed snem, ponieważ lepiej – ponieważ

)

Ben:Tak. Oto mój model. O, rano na cardio wydaje się być bardzo korzystne, ponieważ jest w stanie mobilizować i wykorzystywać kwasy tłuszczowe tylko dlatego, że masz ich mniej ze źródeł dietetycznych. Więc wstajesz rano, ćwiczysz na czczo, twoja tkanka tłuszczowa uwalnia kwasy tłuszczowe, polegasz na nich jako paliwie w porównaniu z trójglicerydami i kwasami tłuszczowymi, które wątroba może wydobyć z ciebie posiłek, dobrze? Sztuczka polega na tym, że trzeba zdać sobie sprawę, że badania wykazały, że prowadzi to również do hiper kompensacji kalorii po ćwiczeniach na czczo.

Tak więc, jeśli zamierzasz ćwiczyć na czczo, być może musisz być w stanie uważności i wiedzieć: „Okej, to jest sprawi, że będę chciał mieć 400 Koktajl kaloryczny na śniadanie, ale muszę pamiętać, cały powód, dla którego to robię, szczególnie kiedy robię to, aby schudnąć, idę aby wykonać sesję ćwiczeń na czczo, ale potem zamierzam zjeść normalne zdrowe śniadanie. ”Teraz podoba mi się scenariusz łatwego spaceru w słońcu, trochę jogi lub jakiegoś ćwiczenia aerobowego na czczo rano, ponieważ szczyty temperatury ciała, szczyty testosteronu, szczyty syntezy białek po treningu, szczyty siły chwytu, wszystko po południu do wczesnego wieczora sol.

)

) Jeśli masz luksus czasu i masz możliwość zapisania treningu o wysokiej intensywności lub treningu siłowego przed wieczorem będziesz w stanie uzyskać z tego więcej pieniędzy. Co więcej, w związku z tym, o czym mówiliśmy, jeśli chodzi o mięśnie będące zlewem do usuwania glukozy, mierzysz również jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić dla wrażliwości na insulinę, zwiększenie regulacji transporterów glukozy tuż przed jednym posiłkiem tego dnia wydaje się, że większość ludzi żyjących w społeczeństwie zachodnim jest posiłkiem o największej nieprzewidywalności – kolacją. Racja, kolacje. Kiedy wychodzimy do restauracji, możemy mieć więcej węglowodanów, możemy mieć alkohol, możemy zjeść deser.

)

Tak więc, to jest naprawdę piękne, jeśli możesz zapisać tę ciężką sesję uczulającą na insulinę na popołudnie do wczesnego wieczora, ponieważ jeśli jesteś podobny do mnie, byliśmy rozmawiając wcześniej, spytałeś mnie, czy mam ketozę, a ja powiedziałem, że nie zwracam zbytniej uwagi. Ale szczerze mówiąc, jestem w ketozie przez większość dnia, ponieważ oszczędzam wszystkie moje węglowodany, takie jak moje słodkie ziemniaki, moje gryki, mój ryż, moje wino, moja ciemna czekolada, wszystkie te rzeczy na koniec dnia, kiedy mogę usiąść Precz z moją rodziną, zjedz niesamowity posiłek. Trenowałem siły. Jestem wolny od poczucia winy. Przez cały rok nosiłem ciągły monitor glukozy Dexcom i łatwo wróciłem do normalnego poziomu glukozy we krwi w ciągu dwóch godzin po wieczornym posiłku, kiedy korzystałem z ketonu, Keto-Mojo. Następnego ranka byłam w ketozie. To prawie tak, jak w przypadku cyklicznego ketotycznego podejścia do jedzenia w miejscu, w którym się budzisz, ćwiczeń aerobowych na czczo, które zmniejszają zużycie w ciągu dnia, ćwicz po południu do wczesnego wieczora, spożywaj węglowodany w nocy, płucz, myj, powtarzaj i który działa dobrze dla wielu ludzi.)

Jeff:Tylko wyjaśnienie na ten temat. Zaleca się więc stan ustalony lub nadal poleca się pierwszą rzecz rano lub nadal jest w porządku z 18 – sesja treningowa z uderzeniem minutowym?

Ben:Pierwszą rzeczą rano, jeśli możesz, lubię po prostu łatwy aerobik. Jeśli twój harmonogram dyktuje, że do końca dnia jesteś tak zmęczony poznawczo i zmęczony pracą, to nie ma mowy, byś chciał uderzyć w pociąg siłowy lub ćwiczyć intensywnie cardio, jeść żabę, robić ciężka rzecz rano. Ale jeśli masz luksus czasu, możesz tak zaplanować harmonogram, aby rano wybrać się na spacer na czczo w promieniach słońca. Zawsze kończę małym zimnym prysznicem, zimnym moczeniem, aby jeszcze bardziej zmobilizować te kwasy tłuszczowe, jeszcze bardziej stabilizując niektóre poziomy. W rzeczywistości, noszenie tego ciągłego glukometru. Najważniejszą rzeczą, która utrzymywała niski poziom glukozy we krwi przez resztę dnia, było rozpoczęcie dnia od ochłodzenia.

Matt:Czy to prawda?

Ben:Tak.

Matt:To naprawdę ekscytujące.

[00:57:56]

Ben:Nie zamierzam kupować worków z lodem i wyrzucać ich w wannie.

Matt:Ale to, co powiedział, było naprawdę fajne, że nawet pół litra lodowatej wody, a następnie założenie ładnego naszyjnika – tak mi się zdawało – nie pamiętam dokładnie, ale tylko 60% tak dobry, jak posiadanie [00:57:52] ______. Teraz, dla przeciętnego człowieka, prawdopodobnie są na to przygotowani, podczas gdy [00:58:38] ______ wskocz do łaźni lodowej.

)

Ben:Tak. Istnieją firmy takie jakCool Fat Burner. Tworzą kamizelkę i urządzenie, które można nosić. Dla mnie, ponieważ Ray Cronise w swoich badaniach nad reakcją metaboliczną na zimną termogenezę pokazał, że wszystko, co musisz zrobić, to być na 52 stopni lub mniej, co dla większości ludzi 55 stopni Fahrenheita to zimny prysznic.

)

Matt:Tak tak.

Ben:Dobrze. Możesz więc stać pod zimnym prysznicem przez dwie do pięciu minut. Nie musisz kupować worków z lodem, wrzucać ich do wanny i robić tego wszystkiego Wim Hof. Wszystko, co musisz zrobić, to trochę się przeziębić.

Matt:Tak. Nawet kiedy robimy te badania dla AMPV (ph), mięta pieprzowa była interesującą rzeczą, ponieważ mięta faktycznie oszukała nerwy w wątrobie, myśląc, że jesteś przeziębiony i faktycznie wywołała [00:58:36] ______ zdolność termiczna. W przeciwnym razie może to pomóc [00:58:38] ______ to.)

Ben:Tak. W rzeczywistości, podczas pisania na klawiaturze ajurwedyjskiej, w medycynie ajurwedyjskiej, jeśli masz tendencję do bycia kimś, kto ma fajną osobowość, jedną z rzeczy, o których mówią ci, jest unikanie mięty, ponieważ jest to taki środek chłodzący dla organizmu.

)

Matt:Tak. Byle co. A teraz, kiedy mówisz o strategii, którą tam zastosowałeś, jest to właściwie ta sama strategia, którą zacząłem stosować dla osób z zespołem policystycznych jajników. A potem moim głównym celem w tym zespole było uniknięcie ekspozycji na insulinę. Uznałem, że ich wielkim problemem jest to, że po prostu zaczynam ten cykl węglowodanów i insuliny przez cały dzień, a potem mają oni cały dzień kontakt z insuliną. Więc utrzymujemy węglowodany na tyle, na ile to możliwe, utrzymujemy je w stanie wrażliwym na insulinę, zubożonym w glikogen. Biorąc pod uwagę okazję do przeładowania w nocy, dobrej nocy, dostają jeden duży skok insuliny, jeśli tak – ale dostają tylko niewielką ekspozycję na insulinę w 24 – okres godzinowy, a to robi ogromną różnicę w zespół policystycznych jajników. I to działa. To działa.

Jeff:I ty również mówisz w kategoriach oczywiście kiedy rano ćwiczysz cardio i chcesz spożywać tak duże ilości jedzenia, ponieważ twoje ciało tego wymaga. I znowu, bez zbytniego oznaczania produktu, ale EMP jest do tego fantastyczny, ponieważ nie tylko pomaga w oczywistym zwiększeniu regulacji spalania tłuszczu przez organizm, ale także ma poczucie społeczeństwa. Tak więc, w pewnym sensie stawia to tępego, który jest tam, jak mówisz, bycia świadomym [00:59:56] ______.)

Ben:Moja sztuczka to woda gazowana, jak woda gazowana ze stewią . Piję Pellegrino, podobnie jak te duże szklane butelki – dobra organiczna stewia. Nie zawiera alkoholi cukrowych i maltodekstryny, jak w USA, Omica Organics. Robią naprawdę dobrą organiczną stewię. Robię to lubZevia soda. Zevia jest świetna. Lubię kremowy napój gazowany i smak piwa imbirowego. Tak więc dla mnie, po tym jak przełamałem rano swój post, zrobiłem kardio na czczo, zimny prysznic. Mam mały koktajl. A potem jem tylko trzy razy dziennie. W ogóle nie przekąszę. I tak poczekam cztery lub pięć godzin, zanim znów zjem.

) Ale dla mnie nasycenie apetytu, szczególnie dlatego, że jestem świadomy kalorycznej hiper-kompensacji, ile kalorii wkładam w ten koktajl, ja robię wodę gazowaną lub sodę o smaku stewii, a potem żuję gumę. Żułbym gumę ksylitolową. Czasami będę żućguma nikotynowadla małego trochę pick-me-up i mogę iść cały dzień bez jedzenia.

Jeff:Doceniam, że prawdopodobnie brakuje nam czasu, ale Chcę zapytać-

Matt:Jesteśmy?

Jeff:Tak. Nie, to świetnie. Ale chcę wiedzieć, Ben, jeśli chodzi o – po prostu bardzo szybko. Co jesz w ciągu dnia? To znaczy, jesteś szczupły, masz na myśli, konkurujesz na wysokim poziomie, jesteś oszukany. Co jesz-?

)

Ben:W dużej mierze dieta spożywcza. Więc poluję na większość naszego mięsa. Więc kłaniam się. Mamy jelenia, mamy indyka, mamy dużo dziko złowionego łososia. Zamawiam w USA od firmy o nazwieUS Wellness Meatsdużo mięsa narządów. Dostaję więc od nich dużo sera z głowy i Braunschweiger, niektóre kawałki ribeye. Zawsze mamy dużo dzikiego mięsa. Mamy sześć podniesionych łóżek do ogrodu warzywnego. Mamy więc dużo świeżego warzywa. Jednak moja osobista dieta jest następująca.)

) Rano mam koktajl, który jest dla mnie jedynym posiłkiem, który nie jest tak naprawdę rozpoznawalnym jedzeniem. Tomleko kokosowe,bulion kostny,kolagen

,sole morskie

, zazwyczaj jakiś rodzaj zamiennika posiłku, proszku lubbiałko w proszku. Mój żołądek nie radzi sobie tak dobrze z serwatką. Zwykle jest to jak groszek, konopie lub białko ryżu, lub jakThorne Mediclearczy coś takiego. I to wszystko jest połączone zmleko kokosowe, z lodem, z niektórymibulion kostny

), z pewną stewią, z solą morską, a potem po prostu…

Jeff:Więc nie ma w tym węglowodanów?

)

Ben:Nie. A potem po prostu wymieszałem kilka superfoodów. Mieszam go z teksturą lodów, aby móc jeść łyżką, prawie jak miskę acai, i zwieszam go niesłodzonymi płatkami kokosowymi, zwykle odrobiną stalówki kakaowej. Co jeszcze tam założę? Czasami niektóremasło orzechowe, ale to jak wysokotłuszczowy, wysokobiałkowy koktajl, od którego zaczynam dzień. I to też mi się podoba, ponieważ zazwyczaj podczas śniadania zanurzam się w wiadomości e-mail i tym podobne. Czasami więc potrzebuję wolnych rąk do pisania. Więc koktajl działa dobrze dla mnie rano.

A potem pracuję cały dzień. Zazwyczaj ten koktajl to coś, co jem około 9: 30 lub 10: (***********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************). I około 2: 00 pm, mam lunch. A lunch dla mnie to zwykle mała ryba, taka jak śledź, anchois, makrela, sardynki, czasem mięso, które zostało z obiadu poprzedniej nocy, jak łosoś lub wołowina lub coś takiego. I zawsze mam trochę dyni lub kabaczka, trochę jak skrobia, ale bardzo niski indeks glikemiczny, skrobia o niskiej zawartości węglowodanów. I zwykle trochę warzyw z boku od ogrodu. I tak zazwyczaj jest trochę jak rybaOliwa z oliwek, niektóre nasiona, orzechy, takie rzeczy i duży kubekbulion kostny. Zawsze mam duży kubek bulionu kostnego z lunchem. I wiele razy mieszam czarny pieprz i sole, a tam zwykle różne proszki roślinne lub kurkumę lub coś takiego.

A potem nic, nic, nic, aż do obiadu. A potem znowu kolacja to tylko niektóremięsa narządów, zazwyczaj niektóre słodkie ziemniaki lub ziemniaki ignamowe lub fioletowe. Jestem dużym facetem od warzyw korzeniowych dla większości moich węglowodanów. Czasami dodam tam trochę surowego miodu lub coś takiego. Poproszę kieliszek wina. Zwykle trochęgorzka czekoladalub coś takiego po obiedzie. Czasami trochę jagód.

Jeff:Co to jest?Czerwone wino?

Ben:Tak, jak organiczne czerwone wino. Cofając się więc o duży obraz, jem dietę mięsożerną w dużej mierze od nosa do ogona, pracującą w bulwachsurowy miód, bulion kostny, wino i kawa. A potem rano mam ten koktajl. A wiosną i latem, kiedy uprawiamy nasze warzywa, dodam trochę materii roślinnej do diety mięsożernych.

Jeff:Czy również rano pijesz kawę?

Ben:Tak. Zawsze mam duży kubek czarnej kawy rano.

Jeff:Tak tak. W porządku.

)

Ben:Tak. Duży kubek czarnej kawy rano, kieliszek wina lub odrobinę gorzkiego napoju z dżinem lub wódką w nocy.

Jeff:I czy robisz coś konkretnego po tym, jak zrobisz ciężki biały sesja treningowa? Czy wkładasz coś w tym momencie, czy tylko czekasz na wieczorny posiłek?

Ben:Nie, nie wiem. Po prostu pości, tak. Nadal jestem głodna po treningu, ale czuję, że najlepiej sobie radzę na trzech kwadratowych posiłkach dziennie bez przekąsek i lubię być głodna. To pozwala mi mieć przewagę. Prawdopodobnie właśnie spaliłem to, co tam było dwie godziny na tym kursie, prawdopodobnie około 1, 100, 1, 200 kalorii na godzinę intensywność. Więc już spaliłem 2500 kalorie. I wszystko, co dzisiaj miałem, to dwie miarki jogurtu z odrobinągorzka czekolada

. Tak było o 200 kalorie trochę waflowe na kursie, czyli 100 kalorie i cokolwiek, co mnie właśnie nakarmili. Mam prawdopodobnie 3 lata 00 0 spalanie kalorii teraz i miałem 500 kalorie To 11: 28.

Matt:[01:05:37] _____.

Ben:Tak. Czasami lubię być głodna. I tak, gdybym był piłkarzem liceum próbującym założyć 20 funty, byłbym kosićaminokwasy) i białka i inne rzeczy po treningu. Ale staram się znaleźć równowagę między wydajnością i długowiecznością a zachowaniem szczupłej sylwetki. Tak więc ten trzydniowy posiłek dziennie działa dla mnie.

)

Jeff:Tak. To jest świetne. Matt, myślę, że kończy nam się czas. Nie tylko Ben miał cały podcast, który trochę przykucnął –

Ben:Całkowicie będę się toczył po piance Zostaję w Squaw Valley Lodge. Siłownia maWałek z piankiwięc po tym kocham się z tym.)

Jeff:Tak. Cóż, stary, naprawdę doceniam to, że schodzisz do –

)

Matt:Cóż, musimy zrobić więcej, ponieważ chcę rozmawiać wszystko o nootropach, mówcie o – jest o wiele więcej, o czym mówię. Musimy zrobić więcej tego.)

Ben:Tak. Czy przeprowadzaliście kiedyś wywiady z ludźmi na Skypie? )

Matt:Tak.

Ben:[01:06:28] ______ ponownie na Skype. Tak.

)

Jeff:Byłoby fantastycznie. Wiem, że naprawdę dobrze obserwujesz w Australii, ponieważ rozmawiałem z kilkoma osobami, które mówią: „Och, Ben Greenfield. Tak, tak, wiem kim jest Ben. ”

)

Ben:Nigdy nie byłem w Australii. Kiedy zwykłem ścigać się w triathlonie, wszyscy mówią: „Przyjedź do Australii i zrób to” i to się nigdy nie zdarzyło. Nigdy nie składałem tych kawałków, bo są długie drogi. Jeśli przybędę do Australii, chcę porozmawiać, chcę jak najlepiej wykorzystać podróż, ale chciałbym kiedyś pojechać.

Matt:Robimy doroczny szczyt, na którym robimy zdobądź naszych przyjaciół i ludzi takich jak ty [01:07:00] ______ tego rodzaju rzeczy.

[00:19:56]

Matt:- przyjaciele, a potem Ben też może przyjść. Tak więc, w zasadzie, tworzymy weekend, w którym ludzie na początku przeglądają serię kwestionariuszy i po prostu różne sposoby badania siebie, aby ustalić, jakie są ich priorytety zdrowotne. A potem w weekend mamy różnych mówców gości i tego rodzaju rzeczy, które możesz skierować swoją podróż do tego, czego chcesz się nauczyć, aby uczynić doświadczenie uczenia się bardziej odpowiednie dla Ciebie i czego potrzebujesz. Tak więc chcielibyśmy zaangażować Cię [01:07:30] ______ będzie doskonały.

Ben:Brzmi nieźle.

Matt:I przyprowadzamy jak Ken Way i wszyscy inni faceci jak dobrze. Więc pasowałbyś idealnie.)

Ben:Brzmi nieźle.

Matt:Tak.

Ben:Muszę być absolutnie niesamowity dla mnie 18 – godzinna podróż.

)

Matt:Tak.

Ben:Tak tak. Zrobię to. Tak, jestem na dole, jestem na dole. Spróbuj raz.

Jeff:Jeszcze raz dziękuję, Ben. Naprawdę dobrze cię mieć. W rzeczywistości jest to jeden z podcastów, na który tak naprawdę nie mogłem się doczekać i na pewno nie –

)

Ben:Oh dziękuję.

Jeff:Człowieku, naprawdę, naprawdę doceniam wiedzę i to, co wprowadzić do branży.

Ben:Cieszę się, że nie umarłem na szczycie z gór [01:07:57] ______ na czas.

Jeff:[01:07:58] ______ wisiał na długi czas, ale stary, dzięki za przybycie. Idziesz po swój wałek piankowy i cokolwiek innego, czego potrzebujesz. Idź też weź prysznic [01:08:07] ______.

Ben:Doceniam to.

[00:19:56]

Jeff:Tak. Jeszcze raz dziękuję i zdecydowanie chcielibyśmy nadrobić zaległości i zrobić z Tobą kilka podcastów. To jest fascynujące.

Ben:Zrobimy to. Cześć chłopaki. Dzięki.

)

Cóż, dziękuję za wysłuchanie dzisiejszego programu. Możesz pobrać wszystkie pokazywane zasoby, zasoby, prawie wszystko, o czym wspomniałem wBenGreenfieldFitness.com, a także wiele innych gadżetów ode mnie, w tym bardzo pomocny „Ben poleca) ”, która jest listą prawie wszystkiego, co ja Zawsze polecałem do hormonów, snu, trawienia, utraty tłuszczu, wydajności i wielu innych. Proszę również wiedzieć, że wszystkie linki, wszystkie kody promocyjne, o których wspomniałem podczas tego i każdego odcinka, przyczyniły się do powstania tego podcastu i wygenerowania dochodu, który pozwala mi dostarczać tę treść co tydzień. Kiedy nasłuchujesz, pamiętaj, aby użyć linków w pokazanych zdjęciach, użyj kodów promocyjnych, które generuję, ponieważ pomaga to unosić tę rzecz i sprawiać, że przychodzi do Ciebie każdego tygodnia.

Założony w 2009, ATP Science jest pomysłem Matthew Legge i Jeff & Toni Doidge.

W tym odcinku Omawiam suplementy, długowieczność, przyrost mięśni, utratę tłuszczu, trening i wiele, wiele więcej z Mattem i Jeffem.

)

 • ATP Science
 • główny naukowiec Matt Legge ma ponad dekadę doświadczenia w tworzeniu receptur dla znanych firm w suplemencie zdrowia przemysł. Matt stał się sfrustrowany, gdy jego receptury były ciągle zmieniane, aby pasowały do ​​pomysłów marketingowych lub zmniejszały koszty produkcji. Widząc lukę na rynku, Matt wiedział, że gdyby mógł pracować w firmie, w której ludzie i produkty stawiali przewagę nad zyskiem, mógł zrobić prawdziwą różnicę. Matt wpadł na prosty, ale głęboki pomysł; najpierw oprzyj swoje sformułowania na nauce.

  Jeff i Toni Doidge byli założycielami sklepu z dodatkami, który otworzył swoje podwoje w 2002. Uważają, że podstawą sukcesu jest obsługa klienta i przekraczanie jego oczekiwań. Dzięki tej prostej strategii, skupiającej się na idei „najpierw klient”, ich sklep stał się jednym z najlepiej sprzedających się suplementów sportowych w Australii. Matt, Jeff i Toni spotkali się przypadkowo w 2009, a wkrótce potemATP Scienceurodził się.

  Podczas tej dyskusji odkryjesz:

  – Osobista historia Bena [6:15]

  – Jak pisać w sposób, który zaspokoi pierwotną potrzebę przeżycia „podróży bohatera” [9:30]

  )

  – Znaczenie „wykopu testowanie ”pomysłów i koncepcji w zakresie zdrowia i kondycji [24:50]

  • Niektóre pomysły dobrze wyglądają na papierze, ale rozpadają się w prawdziwym świecie
  • )

  • Kion barprzeszedł szeroko zakrojone testy, aby zachować praktyczność dla tych, którzy go spożywają
  • Ben testuje wszystko osobiście przed przekazaniem go innym konsumentom

  – Dlaczego peptydy są przyszłością suplementacji i medycyny [16:15]

  – Jak zwiększyć autofagię [24:50]

  )

  – Dlaczego sporty wytrzymałościowe są lepsze za długowieczność i jakość życia niż sporty siłowe [29:30]

  )

  )

  – Wskazówki dotyczące suplementów seksualnych [46:15]

  )

  • Przezskórny krem ​​nitroglicerynowy
   • Nie mieszaj z innymi lekami / suplementami (viagra)
  • )

  – Różne opinie na temat właściwego cardio trening [48:30]