http : //bengreenfieldfitness.com/assemblage

[00:00:00] Wprowadzenie

[00:00:51] Informacje o tym podcastu

[00:02:15] Sponsorzy podcastów

[00:05:15] Życie w prawdziwie bezgranicznym życiu

[00:18:18] Jak mieć zdrowe neuroprzekaźniki

[00:21:28] Wskazówki dotyczące dynamicznej bariery krew-mózg

[00:24:32] Jak oddychanie poprawi twoje życie

)

[00:27:49] Sponsorzy podcastów

[00:30:53] Inteligentne leki i nootropowe

)

[00:35:17] Jak wybrać dietę odpowiednią dla siebie

[00:38:19] Właściwe przygotowanie żywności

[00:41:49] Czyszczenie jelit

)

[00:45:48] Jakie długości telomerów mają związek z rozmiarem mięśni

)

[00:49:15] Pozostając szczupłym

)

[00:51:09] Narzędzia do biohackowania

[00:52:42] Narzędzia do odzyskiwania i taktyki

[00:57:37] Jak zoptymalizować symetrię i piękno

[01:00:23] Wzmocnienie układu odpornościowego

[01:06:28] 3 wskazówki, jak wyeliminować nienatywny EMF ze środowiska )

[01:04:46] Najlepsze składniki odżywcze dla hormonów i płodności

)

[01:06:28] Znaczenie posiadania celu życia i wyrażania wdzięczności

)

[01:12:02] Koniec podcastu )

Ben: W tym odcinku podcastu Ben Greenfield Fitness.

Myśleć z powrotem do tego, co lubisz robić, kiedy byłeś dzieckiem. Pomyśl, co sprawia, że ​​czas płynie teraz bardzo szybko, co stawia Cię w strefie. Takie szalone rzeczy. Wiesz, co jest najważniejszą rzeczą, która powoduje, że mój poziom cukru we krwi utrzymuje się regularnie podczas wakacji? Tak jak do 18:00, wyobrażam sobie coś. Miałem zrównoważone ciało, które przez lata czułem po prostu równowagę, ale nie zwracałem uwagi na inne rzeczy [00:00:30] ______.

Zdrowie , wydajność, odżywianie, długowieczność, życie rodowe, biohacking i wiele innych. Nazywam się Ben Greenfield. Witamy w programie.

Witamy na pokaz. Za chwilę usłyszysz przemówienie, które wygłosiłem na imprezie o nazwie Biohack the World w Nowym Jorku. To była niezła zabawa. Po prezentacji mieliśmy fantastyczną liczbę pytań. Podaję zarówno prezentację, jak i pytania, a także link do strony z zasobami prezentacji, do pobrania prezentację PowerPoint w formacie PDF prezentacji oraz wszystko, o czym wspomniałem w dzisiejszym podcastie, jeśli zamieścisz linki przejdź do BenGreenfieldFitness.com/assemblage, ponieważ miejsce, które wypowiedziałem, nazywało się Zgromadzenie . Naprawdę fajne miejsce w Nowym Jorku, BenGreenfieldFitness.com/assemblage, ASSEMBLAGE, BenGreenfieldFitness.com/assemblage.

)

I jeśli podoba ci się to, co słyszysz, mam zaplanowane jeszcze trzy imprezy z okazji premiery książki w Los Angeles, gdzie będę również prowadził rozmowy i duże pytania i odpowiedzi, kilka innych wydarzeń VIP, na które potrzebujesz biletów, na wszystkie potrzebne RSVP, ale wszystkie te, imprezy z okazji premiery książki w LA, tej w dniu 29 th , ten na 30 th i ten na 31 st możesz uzyskać dostęp, jeśli po prostu idziesz do BenGreenfieldFitness.com/calendar. To jest BenGreenfieldFitness.com/calendar.

Teraz , jednym z bardzo, bardzo ważnych ludzi, którzy co tydzień przynoszą ci ten podcast, są wspaniali ludzie w moim towarzystwie, Kion . A jeśli jeszcze nie próbowałeś Kawa, które właśnie skończyłem fantastyczny kubek tego dnia wcześniej, wtedy brakuje Ci jednego z najbardziej niesamowicie aromatycznych, bogatych w przeciwutleniacze, kawa wolna od toksyn, której będziesz doświadczać. Stworzyliśmy tę kawę dla zdrowia i czystości. Okazuje się jednak, że kiedy wyszliśmy na zewnątrz i poddaliśmy go badaniom smakowym, smak jest niesamowity. To jak bogate kakao, jagoda, prawie jak czekoladowy smak tej kawy, który wszyscy przysięgają, że jest najbardziej aromatyczną kawą, jaką kiedykolwiek mieli. Nasza kawa zawierała średnio cztery razy więcej antyoksydantów niż jakakolwiek inna kawa organiczna, na której testowaliśmy ją, i jest w pełni organiczna. Tylko 3% kawy na świecie jest ekologiczne, a nasza jest całkowicie ekologiczna. Gwarantuję, że to najlepsza kawa, jaką kiedykolwiek wypijesz. Otrzymasz 10% zniżki, jeśli wejdziesz na getkion.com, getK-I-O-N.com. Tam możesz dostać swoją kawę Kion. A kod rabatowy, którego możesz użyć, to BGF10, BGF10 w getkion.com.

I pijąc smaczną kawę, możesz również rozważyć picie smacznego, smacznego soku z zielonego proszku z Organifi ). Byłem wczoraj w Las Vegas i byłem w jednym z kasyn, w których wpadłem. Chwyciłem zielony sok i minęło trochę czasu, odkąd musiałem je kupić, ponieważ właśnie robiłem własne rzeczy Organifi w domu. Kosztuje mnie 13 dolarów, aby dostać małą butelkę zielonego soku. Mogę zrobić coś dwa razy większego od tego, co wychodzi na około 3 dolców za pomocą tego Organifi i w zależności od tego, jak go zamówisz. To zaledwie 1,70 USD za porcję. Jest to mieszanka Moringi, chlorelli, mięty, spiruliny, trawy pszenicznej, ashwagandha, wszystkich tych potężnych pożywienia, ale jest to proszek. Możesz po prostu wrzucić go do butelki z wodą Nalgene, schłodzić rzeczy i to jest dokładnie to, co dostaniesz w jednym z tych fantazyjnych rodzajów soków, ale za ułamek ceny i szczerze mówiąc, z dużo lepszymi składnikami . Co więcej, zamierzają strącić dodatkowe 20% z zamówienia na zielony sok, jeśli tylko wejdziesz na organifi.com/bengreenfield. To Organifi z kropką „I” com / bengreenfield, aby uzyskać w pełni ekologiczny zielony sok superżywnościowy, który smakuje niesamowicie i nie psuje banku, organifi.com/bengreenfield. Sprawdź to. Miłego przedstawienia. I pamiętaj, wszystkie twoje notatki z koncertów są na stronie BenGreenfieldFitness.com/assemblage.

JA myślałem dziś wieczorem, mamy tutaj książkę, ale chciałem porozmawiać o niektórych rzeczach, które moim zdaniem były naprawdę szczególnie interesujące w książce, że możemy wygenerować fajną dyskusję i przeprowadzić was przez kilka fajnych kluczowych pojęć. Chciałbym uczyć. Budzę się każdego ranka, uczę się fajnego gówna i opowiadam ludziom o tym, i to po prostu łaskocze moje [00:05:46] ______ każdego dnia, kiedy się budzę, jeśli mogę to zrobić. I myślę, że każdy, każdy powinien mieć cel w życiu, a cel w życiu powinien obejmować kochanie innych ludzi swoim celem, na przykład wymyślenie, jak możesz wziąć cokolwiek, co może się zdarzyć, z jakiegoś przypadkowego powodu, naturalnie umiejętności i wymyślanie sposobu, aby pomóc innym ludziom, i właśnie to uwielbiam robić. Więc w jakikolwiek sposób mogę wam pomóc, jestem bardzo szczęśliwy.

)

I dzisiejsza noc jest zwyczajna. Baw się dobrze. Staw czoło chuggerowi, bez względu na to, co tam mieli, to nie ma znaczenia, alkohol, a potem trafi do irlandzkiego baru na dole. Tak, [00:06:24] ______. W każdym razie na razie [00:06:28] ______ crackers in lunches. Tak czy inaczej, więc powinienem zacząć, bo mam dużo rzeczy, które chcę Wam wszystkim powiedzieć, a potem będziemy mieli pytania i odpowiedzi. Czasami odpowiadam na pytania podczas rozmowy. Zachowamy je na później. Więc jeśli masz pytanie, zachowaj je na później, gdy mówię o 18 miliardach rąk [00:06:47] ______lub coś.

Więc , tak, jak już wspomniano, tak, zawsze byłem w kulturze fizycznej. Który według mnie to ja na tym zdjęciu? Środek?

Odbiorcy: Prawo.

Ben: Prawo, jak prawo do fotografii. Jestem tym facetem, jestem tym facetem. To trochę zabawne, ponieważ kiedy ożeniłem się, byłem kulturystą, a moja żona jest po prostu [00:07:16] ______20 minut każdej nocy, więc tęsknię za nią, bo zrobiłbyś swój show. Dlatego [00:07:22] ______. Skurcze całego ciała. Widzisz, zacząłem w młodym wieku i poszedłem do – to jest piękny kampus Uniwersytetu Idaho, gdzie studiowałem fizjologię i biomechanikę. Po prostu uwielbiam te rzeczy. Wszyscy ludzie pytają: „Jak do tego doszło?” Teraz mam seksowną historię zranionego uzdrowiciela. Po prostu zawsze uwielbiam te rzeczy, zawsze byłam w kulturze fizycznej i na zewnątrz. W końcu, kiedy poznałem moją żonę, byłem farmerem, ranczerem i byłem jak ubój świń w jej garażu. Zacząłem zajmować się odżywianiem i tym, jak robić własne jedzenie, polować, łowić ryby i wszystkie te rzeczy, które zbliżają nas do substancji, którymi się nasycamy.

Wcześnie dalej było dużo ćwiczeń, dużo fitnessu, a ja uprawiałem kulturystykę. Widać na każdym innym zdjęciu, obiecuję, po prostu umieszczę [00:09:51] ______. Kulturystyka była jak pierwotna biohacking. Nie wiem, czy wszyscy to zauważacie, ale jeśli wejdziecie na całe fora kulturystyczne, to znaczy, wszyscy robili te wszystkie rzeczy dawno temu. To tak, jakby było kilka sektorów, kulturystyka i europejska piłka nożna, wykonuje Silicon Valley. Istnieje niewielka grupa ludzi, którzy wcześnie zaadaptowali się do biohackowania, a teraz jest fajnie, ponieważ informacje są napisane, zsuwane informacje o biohackowaniu. )

I kiedy mówię, że biohacking może być czasem głupi, ponieważ pierwotni biohackerzy są – byli mordercami. Traktują swoje ciała jak mokre naczynia i wkładają sprzęt i czipy, kompasy i elektrody do uszu i wszelkiego rodzaju rzeczy, aby wzmocnić ciało. A teraz robimy się tłustym koktajlem, łyżkami olej kokosowy i nazwij to biohackingiem. Nazywam to gotowaniem biegunki. Ostatecznie mamy teraz dostęp do wielu fajnych informacji, które moim zdaniem są świetne. Ale pierwotnie byłem [00:09:11] ______ w głęboko podziemnym, ciemnym świecie kulturystyki. A potem przez 10 lat dostałem się do kolejnego najbardziej niezdrowego sportu na świecie, triathlonu Ironmana.

Przez cały czas połykałem haczyk, linkę i ciężarek i myślałem, że jestem wysportowany, czułem się dobrze w spandeksie i mogłem bardzo szybko jeździć na rowerze. A także wyścigi Spartan, również bardzo masochistyczne, prawdopodobnie o wiele bardziej funkcjonalne dopasowanie niż triathlon Ironman. Naprawdę wdałem się w te wszystkie nowe sposoby na pobicie ciała i uczynienie z niego niewolnika, a bufetowanie ciała, uzyskanie doskonałej formy. Ale dostałem się do [00:09:51] ______ „ Poza szkoleniem . ” Dostałem się w tę całą sferę samooceny, biomarkerów krwi. Zacząłem patrzeć na rzeczy, losowo wysoki poziom kortyzolu, [00:10:01] ______ testosteron, bardzo niski tarczyca, gwałtowne stany zapalne.

I wtedy naprawdę zacząłem zagłębiać się w to, co uważam za holistyczną stronę rzeczy, jak dbamy o nasze ciała, jak angażujemy się w praktyki, które bardziej sprzyjają ogólnemu samopoczuciu, zdrowiu i długowieczności. I naprawdę, przy równowadze, głównym celem jest energia i jak możesz mieć całą energię, którą chcesz [00:10:22 ] ______. Mogę skończyć trening i będę drenować i leżeć na ziemi, ssąc wiatr. Ale jak możesz się czuć dobrze i energicznie przez cały dzień, dobrze spać i dobrze trawić?

)

I więc, “ Poza treningiem ”było bardziej dla przybywających sportowców i entuzjastów ćwiczeń, aby walczyć w niektórych z tych bitew, które sam odkryłem. A potem z „Bezgraniczny ”, ponieważ dostaję te pytania, na które odpowiadam dla was, chodzi o długie życie, dobre samopoczucie, a nawet rzeczy o duchowości, relacjach i wdzięczności i wszystkie te rzeczy. To znaczy, muszę to powiedzieć, wszyscy jesteśmy w przygodzie samodoskonalenia i robimy wiele naprawdę fajnych rzeczy, aby to osiągnąć, ale widzę to w kółko. Chcesz rozmawiać z klientami przez telefon, konferencje lub takie rozmowy.

)

W koniec, wszystko, co robimy nadal [00:11:09] ______, chyba że mamy przyjaciele, chyba że mamy dobre relacje, chyba że troszczymy się o najważniejszą część nas. Ta część jest jedna z nas, która chce żyć wiecznie [00:13:35 ] ______, duch, troszcząc się o to i rozumiejąc, że stare babcie na Sardynii we Włoszech, które codziennie palą papierosy i piją dżin, żyją naprawdę długo, ponieważ wykorzystały duchowe szczęście życia społecznego i relacje. Ale ostatecznie chciałem „Bezgraniczny ”, aby naprawdę być bardziej na temat energii, na temat posiadania całej energii, jakiej chcesz, niezależnie od tego, czy chcesz iść i robić, cokolwiek , CrossFit lub Ironman lub Spartan lub coś podobnego.

I sposób, w jaki komentuję rzeczy, kąt, z którego komentuję rzeczy, to zastanówmy się, w jaki sposób możemy pozostać wierni naszym przodkom, jak możemy mieć jedną stopę w dziedzinie mądrości przodków, a drugą stopę w dziedzinie współczesnej nauki. Oznacza to, że jeśli na zewnątrz świeci słońce i masz telefon do odebrania, nie stój przed głupim panelem na podczerwień o wartości 8 000 USD z opuszczonymi spodniami podczas rozmowy przez telefon. Wyjdź na zewnątrz i świeci słońce. Noś jakieś uziemione buty lub chodź tam boso. Jeśli masz fantazyjne członkostwo w krioterapii, ale twój prysznic po prostu robi się chłodny, jak w tym roku w Nowym Jorku, jak tam, gdzie się zatrzymuję, biorąc prysznic w zimnej wodzie. Idź na plażę, idź na spacer, wskocz do oceanu. Jeśli masz opcję w postaci zdrowego, pełnego posiłku w porównaniu z przyjmowaniem przetworzonego koktajlu pożywienie [00:12:38] ______ kosztuje cię 80 dolców, musisz go mieć, musisz postawić swój koktajl, ale mały placek z ogródkiem z rozmarynem i tymiankiem, i możesz zdobyć karmioną trawą wątrobę i grzyby.

Jest to mój kąt. Akceptuję współczesną naukę, ale szczególnie w tym świecie biohackowania musimy również utrzymywać swoje korzenie w naszym pochodzeniu, ponieważ wiele z tych rzeczy, nawet biohacków, może być ewolucyjnymi niedopasowaniami, prawda? Możemy mieć urządzenia Wi-Fi w naszych aplikacjach do medytacji nadgarstka i Bluetooth, płonące przez nasze czaszki i wszystkie te szalone rzeczy, które robimy, niekoniecznie zdrowe. Więc zawsze patrzę na rzeczy przez obiektyw, czy to ewolucyjne niedopasowanie? Czy łączymy mądrość przodków z nowoczesną nauką, czy po prostu zbieramy wszystkie ostatnie fajne rzeczy, które się pojawiają, a następnie kupujemy i próbujemy, a nie myśląc o naszej biologii i sposobie, w jaki my, ludzie, jesteśmy związani przez tysiące lat żyj, ponieważ wszystkie te rzeczy są całkiem nowe dla nas samych, dla naszego ciała.

JA nie chcę podawać fałszywych informacji, [00:13:35 ] ______ . Zostałem zatrudniony dziś po południu. Upadłem na łóżko po pieprzeniu 17 000 kroków po Nowym Jorku, spotkaniu tutaj i podcastu, kolejnym spotkaniu. Właśnie upadłem, ale wyjmuję swoje NuCalm , i mój dudnienia różnicowe , i moją lawendę i wykorzystałem cały ten naukowy świat, aby bardzo szybko nacisnąć przycisk restartu na moim ciele. Nie chodzi więc o to, aby nigdy nie zabrakło energii, ale także o możliwość naciśnięcia przycisku ponownego uruchomienia. Chcesz wcisnąć przycisk restartu. Więc nie zrozum mnie źle, ludzie się męczą. Powinniśmy się zmęczyć. Nie chodzi o to, by czuć się jak na modafinilu przez cały dzień, ale chodzi o to, jak wiedzieć, jak wykorzystać energię, jak zresetować energię, jak przywrócić i jak uzupełnić energię i wszyscy. Na tym polega równowaga.

Więc zrównoważyć ciało, prawda? Chcemy wydajności metabolicznej. W książce mówiłem o tym, jak opracować program ćwiczeń, aby uzyskać wytrzymałość, mobilność, siłę, siłę, wytrzymałość, dobrą odporność, wysoki poziom składników odżywczych. To są wszystkie elementy, które miałyby wpływ na zrównoważone ciało, jakie miałem, byłem po prostu hardcorowy, aby zrównoważyć ciało przez lata, ale nie zwracałem uwagi na inne rzeczy, co by było?

Odbiorcy: [00:14:43 ] ______ .

Ben: [00:14:44] ______ ciało. Właściwie, czy znaliście Kion logo

? Wiesz co to jest, te trzy zamachy? Jego ciało, umysł i duch. Więc jest umysł, jak uczysz się nowych rzeczy? Masz zrównoważone neuroprzekaźniki. Czy naprawiasz nieszczelną barierę krew-mózg? Czy masz dobry sen? Czy ty masz dobrą pamięć, dobre poznanie, dobrą funkcję wykonawczą? To kolejny obszar, na który chcemy celować. To jest jak druga zębatka w kole zrównoważonej energii. A potem trzecia rzecz jasna, jak już wspomniałem, jest najważniejsza. Czy troszczymy się o nasze duchy? Czy troszczymy się o nasze dusze? Czy mamy praktyki medytacyjne, praktykę wdzięczności, relacje, służbę w lokalnej społeczności, cichą samotność, naukę?

)

JA oznacza, że ​​posiadanie transowego ducha to nie tylko chodzenie na odosobnienia ayahuasca w Kostaryce lub cokolwiek innego [00:19:20] ______ przyjeżdża do. Jest o wiele więcej, co wiąże się z bezgranicznym duchem. I człowieku, kiedy nałożyłeś ten lukier na ciasto – bo w pewnym sensie zrobiłem wszystkie trzy w kolejności, jakby działało to na moim ciele. Pomyślałem: „Och, muszę dbać o swój krwioobieg lub umysł, moją barierę krew-mózg, moje neuroprzekaźniki” i wciąż byłem pusty, wciąż byłem pusty. Naprawdę nie czułem pełnego spełnienia i szczęścia w moim życiu. Prawdopodobnie dwa lata temu. Mniej więcej dwa lata temu naprawdę pomyślałem: „Och, naprawdę jestem teraz szczęśliwy. Naprawdę jestem szczęśliwy, ponieważ nie jestem na siłowni o 19:00. w nocy. Śmieję się z moimi dziećmi przy stole kuchennym grającym w TableTop, dodatkową półtorej godziny rodzinnej kolacji. A rano nie jestem zestresowany, bo biegnę na dół, żeby sprawdzić pocztę, żeby zdążyć na poranny trening lub do sauny. Tak naprawdę leżę na podłodze ze skrzyżowanymi nogami w biurze lub salonie, modląc się, medytując i zapisując swój dziennik wdzięczności. ”

)

I myślę, że jest to część najbardziej wybrana i najważniejsza, ale musicie mieć ciało, umysł i ducha. A jeśli wam się spodoba, powiem wam na następnych 21 slajdach, kiedy porozmawiamy o fajnych rzeczach, które możesz zrobić, aby zoptymalizować ciało, umysł i ducha, i opublikujesz to na Twitterze lub Instagramie lub cokolwiek. Hashtag, którego użyjemy dziś wieczorem, na przykład, jeśli czytasz książkę i widzisz coś fajnego, o czym chcesz porozmawiać, będzie #beboundless. Chciałem to powiedzieć. Ta książka, idzie niesamowicie, chłopaki. Czuję się taka błogosławiona i wdzięczna. Polubiliśmy czterokrotnie to, co wydawca sądził, że zrobimy dla zamówień w przedsprzedaży. Każde nowojorskie wydawnictwo odrzuciło mnie, ponieważ mówili, że ta książka jest martwa w wodzie. Nikt nie będzie chciał mieć 650 stron, 65 USD [00:17:13] ______ w sprawie ludzkiego planu.

I udowadniamy, że się mylą. Istnieje mnóstwo naprawdę dobrych książek. Mój redaktor powiedział mi, że źle się czuł z powodu jednej rzeczy w książce. Powiedział, że zdał sobie sprawę, że czytając tę ​​książkę, ludzie będą musieli kupić 100 innych książek, ponieważ mówiłem o tym, że czytam książkę każdego dnia, więc zawsze jestem taki – między tym a ludźmi, z którymi przeprowadzam wywiady w moim podcastu, to jest jak Mam teraz wszystkie te informacje. I tak dużo czytałem w książce. I tak, jeśli odwiedzisz stronę internetową jednego z rozdziałów książki, jest strona internetowa ze wszystkimi informacjami, które zostały wycięte i to się skończyło, ponieważ muszę pocałować 450 stron na pożegnanie, ale wszystkie one są dostępne na stronie książki.

I jest więcej książek, które wnikają głębiej w każdy z różnych tematów. Istnieją różne podcasty, są różne artykuły. Tak więc zamienia się w tę wielką dziką przygodę, ale przepraszam, ponieważ musimy poprosić twoją rodzinę o karty upominkowe Amazon na prezent urodzinowy, ponieważ potrzebujesz tak wielu książek, które przeczytacie wszyscy po przeczytaniu „Bezgraniczny. ”W każdym razie, poza tym, okazało się to naprawdę dobrze. Więc myślę, że moglibyście rozpowszechnić słowo, które byłoby niesamowite, ponieważ chcę po prostu dostać się w ręce wielu ludzi.

)

Więc , kilka rzeczy, o których mówiłem w książce. Numer jeden to twoje neuroprzekaźniki, a są to ci posłańcy chemiczni, którzy podróżują po twoim ciele. Istnieje wiele sposobów na załatwienie ich. I możesz zobaczyć tutaj na slajdzie, gdzie toksyny i zastępujące elementy budulcowe, poruszające nerwy, oczyszczające mózg, określające ilościowo neuroprzekaźniki. Kilka drobiazgów. Przede wszystkim stymulacja. Nie chcesz nadmiernie stymulować ani nadmiernie wyrażać receptorów adenozynowych, które oddziałują z kofeiną, i potrzebujesz coraz więcej adenozyny, aby móc wchodzić w interakcje z tymi receptorami, aby zasnąć w nocy.

)

Więc , nawet jeśli masz filiżankę kawy i nie masz popołudnia, receptory adenozynowe wciąż się nasycają. Tak więc sztuczka polega na tym, że co 1-2 miesiące przechodzisz na bezkofeinową, przechodzisz na coś takiego jak kawa bezkofeinowa, herbata kakaowa lub zielona herbata i to naprawdę pomaga ustabilizować neuroprzekaźniki toksyn, tak jak ja ciągle piję. Ale kiedy zabraknie mojego [00:19:20] ______ trzy torby od Kion na miesiąc, a zwykle zabrakło mi takich jak w trzecim tygodniu, a następnie dzwonię do mamy, która ma kawiarnię, a ona wysyła mi bezkofeinową Kawa. I piję kawę bezkofeinową przez tydzień, aby zresetować i wrócić do zwykłej kawy. To jeden przykład, po prostu myśląc o neuroprzekaźnikach.

Inne przykładem może być pomoc w naprawie niektórych neuronów w mózgu, które mogą ulec uszkodzeniu w wyniku wszystkich stanów zapalnych, spowodowanych toksynami [00:20:51]) _____, z nienatywnego pola elektromagnetycznego. Istnieje wiele związków, które można wykorzystać do naprawy mózgu. Jednym, o którym mówiłem w książce, który jest szczególnie skuteczny, jest to, że usłyszysz glutation , prawda, co jest wspaniałe do detoksykacji mózgu. Ale człowieku, kiedy robiłem badania dla książki N-acetylocysteina , to niesamowite, jeśli faktycznie masz problemy z mózgiem [00:20:07] ______ zapalenie i dużo latające , jak mieć to w tylnej kieszeni. O tym mówiłem w książce i myślę, że to lepsze niż glutation dla niektórych funkcji mózgu.

I w końcu, jeśli mogę mówić o jeszcze jednej rzeczy dla bloków budulcowych, twoje neuroprzekaźniki potrzebują określonych bloków budulcowych jako osłonek mielinowych, które pomagają przekazywać tę informację. Mogę ci powiedzieć cztery rzeczy, dwie dla osłonek mielinowych i dwie dla neuroprzekaźników. Tak więc, dwa dla neuroprzekaźników to kompleks witaminy B i aminokwasy, odpowiednio dobrana dieta bogata w białko lub stosowanie aminokwasów. A następnie w przypadku drugiego składnika kompleks witaminy B, taki jak Thorne multi lub inny kompleks bogaty w witaminę B jest naprawdę dobry dla prekursorów neuroprzekaźników. Następnie dla osłonek mielinowych [00:20:51] ______ DHA . DHA jest do tego fantastyczny. Co to za drugie? Z czego jeszcze składa się otoczka mielinowa, naprawdę ważna? Ktoś wie Następnie otrzymamy [00:21:02 ] ______. Nie. kwas oleinowy, jak z bogatych kwasów omega-3 Dieta śródziemnomorska, oliwa z oliwek i oliwy, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, to wspaniałe dla osłonek mielinowych. Tak więc, jeśli masz połączenie DHA i tych kwasów oleinowych, jest to wspaniałe dla tych osłon.

Więc , jest kilka rzeczy do przemyślenia, jeśli chodzi o neuroprzekaźniki. Ale drugą rzeczą, którą musisz zrobić dla swojego mózgu, jest pokonanie bariery krew-mózg, ponieważ często słyszymy o barierze krew-jelit, ale nie o barierze krew-mózg, która jest równie ważna, która może być bardzo podobna do bariera jelitowa staje się przepuszczalna, szczególnie gdy jesteś narażony na działanie toksyn i pól elektromagnetycznych itp. Istnieją pewne rzeczy, które możesz zrobić, aby naprawić barierę krew-mózg. Kilka ważnych, jednym z nich byłoby, że wiele osób ma wysokie ciśnienie krwi, prawda, szczególnie w społeczności zajmującej się biohackowaniem, wszyscy używamy teraz nikotyny [00:22:00 ] ______.

Że wydaje się być nowym stymulantem, ale to podniesie ciśnienie krwi. Po prostu ćwiczysz. Ogólnie rzecz biorąc, jest to zbyt trudne, jeśli prawdopodobnie stymulujesz stres. Może to mieć wpływ na ciśnienie krwi. Ogólny stres może mieć wpływ na ciśnienie krwi. I większość z nas wie o czosnku, o olej rybny, o [00:22:20] ______ ciśnienie krwi, magnez. Jedną z rzeczy, o których mówiłem w książce, jeśli masz do czynienia z wysokim ciśnieniem krwi, było urządzenie o nazwie ) Zona . Kupiłem to dla mojej mamy. Ona ma wysokie ciśnienie krwi. To ręczny dynamometr, który określa twoją przyczepność. Wykazali w badaniach klinicznych, że rzecz obniży ciśnienie krwi w ciągu zaledwie około pięciu minut używania każdego dnia. To naprawdę bardzo dobra połowa ciśnienia krwi. To trochę muchy na radarze ciała. Możesz zrozumieć, dlaczego.

JA miał podcast z facetem jak sześć lat temu. To niesamowite urządzenie. Kolejnym byłby tłuszcz nasycony. Tłuszcz nasycony może faktycznie powodować wyciek bariery krew-mózg, jeśli występuje przy niskim spożyciu roślin lub niskim spożyciu błonnika. Jest to jedna z rzeczy, które mnie niepokoją w związku z dietą opartą na dużej zawartości tłuszczów mięsożernych. Jedną z rzeczy, o których nie wiele się mówi, jest bariera krew-mózg i efekt, który może być wywołany przez duże ilości tłuszczów nasyconych, brak niektórych z tych włókien, polifenoli itp., Że musimy pomóc w walce z niektórymi stanu zapalnego wystąpiło w jelitach, a także w mózgu w odpowiedzi na dietę o wysokiej zawartości tłuszczów nasyconych. Więc jeśli masz tłuszcz nasycony olej kokosowy masło, upewnij się, że w swojej diecie są również rośliny lub inne źródła błonnika. Jest to bardzo ważne dla bariery krew-mózg.

My dużo mówić o nerwie błędnym w biohakowaniu, intonowaniu, śpiewaniu, płukaniu gardłem, nuceniu, uderzeniach zimnej wody w twarz, o tych wszystkich rzeczach, które możemy zrobić, aby nadać nerwowi nerwu błędnego. I zdecydowanie nie jestem nawet przeciwny ich wykorzystaniu stymulatory nerwu błędnego . Używam ich. Mam Fisher Wallace Circadia i NuCalm , a te są niesamowite do tonowania nerwu błędnego i pozwalają na bardzo szybkie przejście od układu przywspółczulnego. Ale niezwykle ważne jest również zwracanie uwagi na napięcie nerwu błędnego.

I ostatnia jest taka – jest tam wiele rzeczy, ale Kawa i herbata faktycznie powinno być bardzo dobre dla bariery krew-mózg, ale istnieje prawo malejących zysków. Może to być związane z ciśnieniem krwi, może być związane z aktywacją nerwu błędnego, ale niewielkimi ilościami kawy i herbaty. Robienie jak jedną do dwóch filiżanek dziennie jest fantastyczne dla bariery krew-mózg. A potem, gdy dostaniesz więcej, zaczyna uszkadzać barierę krew-mózg. Dlatego ważne jest, aby niektóre neuroprzekaźniki były rozpoznawane, ale są stymulantami wchodzącymi do układu. To tylko kilka maluchów, na które należy zwrócić uwagę podczas naprawy [00:31:24] ______.

Teraz , numer trzy to zapiera dech w piersiach. Ilu z was ma tutaj zapierający dech w piersiach nawyk? Chciałem was poprowadzić przez zapierające dech w piersiach, ale oni już to zrobili, co jest fantastyczne. Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ oddychanie jest po prostu ogromną autostradą, aby zmniejszyć stres, a także po prostu zmienić swoje życie. Prawdopodobnie trzy największe, które robię każdego dnia, to oddychanie sobie spać każdej nocy. Tak więc śledzę opóźnienia snu za pomocą Oura , a ja oddycham 4-8 . Zacząłem to robić po tym, jak przeprowadziłem wywiad z Andrew Weilem w moim podcastie, podczas tego 4-7-8 oddechu. Ale nie podobało mi się trzymanie 7. Trochę mnie to podtrzymywało. Właśnie zrobiłem 4 wejścia, 8 wyjść i moje opóźnienie, które jest już całkiem dobre. Miałem jakieś siedem, osiem minut [00:31:59] ______ trzy minuty i nie jestem jak oddychanie 4-8.

Gdy Jestem w biurze, zwykle używam naprzemiennego oddychania przez nos, naprzemiennie przez lewe nozdrze, zakrywam lewe nozdrze, przez prawe nozdrze. A potem ten drugi, którego też używam, zwłaszcza gdy jestem w samolocie, kiedy jestem po prostu podobny – używam tego, gdy spaceruję po zatłoczonych częściach miasta. Jeśli jesteśmy na lotnisku, oddycham swobodnie. Mogę zrobić czterokrotnie liczący krok, czterokrotnie trzymający, czterokrotnie wydychany, czterokrotnie trzymający, i tak będę chodził, i to prawie przypomina medytację w ruchu.

)

I to ostatnia forma oddechu, której używam całkiem sporo, co oznacza, że ​​mam około dwa razy w miesiącu holotropowe oddychanie rutyna. Jeśli przejdziesz na YouTube, możesz pobrać nawet 15-minutowe holotropowe fragmenty, które zabiorą Cię do zupełnie innego planu, jeśli chodzi o rzekomo produkcję DMT, chociaż nie zostało to faktycznie określone ilościowo i prawdopodobnie powoduje produkcję DMT bardzo podobną do tego, co dostajesz z czegoś takiego jak LSD, ale jest to rodzaj autostrady, z której możesz korzystać niemal tak, jak daje to medycyna roślinna, ale przy znacznie mniejszym wyczerpaniu serotoniny. To jeden z problemów z lekami roślinnymi i psychedelikami, ponieważ one naprawdę wyczerpują twoje receptory serotoninowe.

Tam są rzeczy, które możesz zrobić, jeśli używasz leków roślinnych i psychedelików, takich jak uzupełnienie 5-HTP, weź dobrze przyswajalną witaminę C, weź dawcę metylu, takiego jak SAM-e. To wszystko, ponieważ będę stosował leki roślinne co kwartał, ale zawsze uzupełniam wchodząc i uzupełniając wychodząc, aby upewnić się, że napełnię moje ciało tym, czego potrzebuje, aby odzyskać poziom serotoniny. Kiedy robisz holotropowe oddychanie , możesz uzyskać te same korzyści bez faktycznie robi ten sam numer na twoich receptorach serotoninowych.

Więc , to tylko niektóre z rutynowych procedur oddechowych, których używam. Jest też facet, z którym przeprowadziłem wywiad The Renegade Pharmacist, Niraj Naik . Ma 21 dni Kurs oddechowy SOMA . Zabieram teraz na to moje dzieci. A w trzecim tygodniu tego kursu ma 60-minutową choreografię holotropowe oddychanie rutyna. I trzymam to w moim odtwarzaczu MP3 i tego właśnie słucham, kiedy leżę płasko na plecach w saunie, kiedy wykonuję holotropową procedurę, znowu około dwa razy w miesiącu. To jest po prostu niesamowite. Czuję się wspaniale przez kolejne dni.

JA też próbowałem tego innego dnia w moim tlenoterapia hiperbaryczna , jak hiperbaryczna komora tlenowa. Mam jedną z tych miękkich skorup około trzy miesiące temu. Och, stary, to zmieniacz gier. Odzyskujesz o wiele szybciej. Nasycasz swoje tkanki tlenem. A teraz idę z tym i robię tchu. To, co robię, to to, że zacząłem się tam drzemać i budzę się, i będę się bawił jak 10-minutowa rutyna oddechowa, a stary, ty oddech ) i jesteś po prostu pełen tlenu. To niesamowite. Tak więc, jeśli nie próbowałeś hiperbarii, to naprawdę fajne.

)

Hej Mam nadzieję, że podoba Ci się dzisiejsza prezentacja. Chciałem opowiedzieć o naprawdę fajnym, masywnym, domowym urządzeniu do ćwiczeń, które zostało wymyślone przez faceta, który był na moim podcastie wcześniej Dr. John Jaquish . Wynalazł te wysokiej klasy urządzenia do ćwiczeń opracowane w celu zwiększenia gęstości kości, zwane OsteoStrong

. I zamiast osób płacących dosłownie dziesiątki tysięcy dolarów za posiadanie jednej z tych jednostek OsteoStrong we własnym domu, postanowił opracować serię elastycznych opasek o zmiennej odporności, które są dostarczane z tym wysokiej klasy drążkiem, który symuluje coś takiego jak olimpijski drążek do podnoszenia ciężarów zrobiłby dla ciebie, ale jest przyjazny dla podróży. Jest bardzo krótki. Obraca się, robi wszystko, co zrobiłby bar Olympic.

Ale kiedy połączysz to z opaskami oporowymi, możesz symulować setki funtów siły bez faktycznego podróżowania z całym zestawem siłowni. Nazywa się to X3 . Tak więc ten X3 jest w pełni przenośny, ale można go również używać w dowolnej domowej siłowni. Może to wyglądać jak te normalne elastyczne pasy, które można uzyskać za ułamek kosztów w Amazon, ale te pasy są specjalnie zaprojektowane, aby utrzymać opór w całym zakresie ruchu. Otrzymujesz więc naprawdę silny efekt budowania mięśni i budowania siły dzięki w pełni przenośnemu urządzeniu do ćwiczeń. I zamierza zrzucić 50 $ z X3 dla każdego z moich słuchaczy. Jeśli więc chcesz dostać tę ofertę na tym naprawdę fajnym sprzęcie, podróżuję z nim wszędzie, nazywa się to Pasek X3 . Idziesz do X3, numer 3, x3bar.com i użyj kodu BEN, aby uzyskać rabat 50 USD.

To podcast jest również dostarczany przez moją ulubioną stronę internetową, na której można kupić wszystkie rzeczy związane z wodą. Przeprowadziłem wywiad z fascynującym badaczem wody Robert Slovak , który jest pionierem w filtracji wody z odwróconą osmozą, znaną postacią w branży uzdatniania wody, w branży badań soli. A teraz ma tę witrynę o nazwie Wody i odnowy biologicznej . Mają wszystko od plazmy hiptonicznej Quintona z 78 różnymi minerałami śladowymi i pierwiastkami. Mają aktywne tabletki z wodorem H2. Możesz uwodornić, jeśli to słowo, wodę gdziekolwiek jesteś, samolot, podróż, hotel, w podróży. Możesz więc zdobyć wodę bogatą w wodór, możesz uzyskać minerały hipertoniczne, wszystkie jego jednostki filtrujące wodę są tam. I wszystko, czego chcesz, aby móc poprawić swoje wrażenia z wody, które mają w Water and Wellness. Absolutnie uwielbiam ich stronę internetową. I dadzą 15% każdemu z moich słuchaczy, 15% zniżki na pierwsze zamówienie, a wszystko, co musisz zrobić, to przejść do waterandwellness.com/greenfield. To jest waterandwellness.com/greenfield. To da ci 15% zniżki na pierwsze zamówienie. Polecam przynajmniej wziąć trochę Quinton Hypertonic i niektóre z tych aktywnych tabletek wodoru H2, aby poprawić swoje wrażenia z wody, waterandwellness.com/greenfield .)

Więc , inteligentne narkotyki i nootropiki, są one oczywiście bardzo interesujące dla, wiem, tłumu takiego jak ten, który przybył na wydarzenie związane z biohackowaniem. Tam jest dużo rzeczy, dużo planów. Jest kilka, które naprawdę lubię. Nie jestem duży w Deprenylu, modafinilu lub Adderallu tylko z powodu problemów, które mogą stwarzać, znowu neuroprzekaźniki, dopamina, serotonina, kiedy mówię, aby unikać stymulantów, aby zadbać o twój neuroprzekaźnik ers. Mam modafinil. Mam małą torbę Ziploc, która trwała około roku i wykorzystam ją tak, jakbym [00:31:24] ______ Indie w przyszłym miesiącu i pewnie pewnego dnia mi się skończy. Muszę wziąć modafinil, może pierwszego dnia lub cokolwiek, aby przełamać opóźnienie sekwencji. Ale wyciągnę to w bardzo, bardzo nielicznych okolicznościach.

)

Ale inne, których używam, L- teanina jeśli popołudniu napiję się kawy. Pomaga ustabilizować i uwolnić kofeinę. Jeśli jesteś powolnym utleniaczem kawy, możesz przetestować swoją genetykę. Jeśli jesteś powolnym utleniaczem kawy, L-teanina powinna mieć spiżarnię, jeśli możesz mieć kofeinę i po prostu sprawić, że poczujesz się znacznie lepiej z kofeiną. Używam nikotyna. Będę żuć guma nikotynowa czasami , chociaż trochę się zmieniałem. Ludzie [00:31:59] _____, „Och, guma do żucia [00:32:00] ______ guma czekoladowa, stary. ” Przerzuciłem się na tę gumę z mięty pieprzowej. To niesamowite. To jak kadzidło i mięta pieprzowa. Dostaję to od Young Living Essential Obrazy olejne. Nazywa się Slique . Lubię to. Przez jakiś czas naprawdę lubię gumę nikotynową, ale nie chciałem być uzależniony od stymulującej formy dziąseł. Więc przeszedłem na tę gumę z olejków eterycznych. Ale nadal co jakiś czas lubię nikotynę. Jest to pick-me-up, szczególnie przed, jak wieczorna kolacja lub takie wydarzenie, ponieważ jest przejściowe, dość szybko wysyła do twojego systemu. W nocy nie daje ci to tyle radości.

JA faktycznie biorę moją nikotynę i mieszam ją z błękitem metylenowym. A ponieważ błękit metylenowy oznacza lepsze mitochondria, nikotyna ma również wpływ na mitochondria. To bardzo fajna mieszanka. To bardzo fajna mieszanka. I myślę, że tak było Dr . Ted Achacoso , z którym przeprowadziłem wywiad i mówiłem o podjęzykowych trofeach, które robią, aby uzyskać mikrodozę nikotyny i CBD , tam błękit metylenowy. To bardzo, bardzo fajna mała mieszanka do poznawczego pick-me-up. Ale pokazuję wam tylko te, które uważam za naprawdę dobre. Microdoses of CBD, firma Alive by Nature teraz, robią donosowy spread z NAD i CBD, świetną małą dawką CBD. I mamy tendencję do kojarzenia CBD ze sennością lub zmniejszonym lękiem i stresem, ale w rzeczywistości zwykłym pobudzeniem poznawczym, szczególnie w połączeniu z NAD. To kolejna naprawdę fajna mieszanka.

Tam są pewne peptydy ) które stają się obecnie bardzo popularne i działają całkiem dobrze na poznawanie, jeśli wejdziesz na ich stronę internetową z Międzynarodowe Towarzystwo Peptydowe i umów się z dobrym lekarzem. Kilka, które lubię, o które możesz ich zapytać, jedna to dihexa, a druga to C-max. I te peptydy, są po prostu niesamowite dla poznania, dają bardzo podobne uczucie, jakbyś wziął modafinil pod względem czuwania, które indukuje, ale bez rodzaju robota, prawie jak zdemitalizowany typ wpływu, który modafinil ma. Te peptydy, diheksa i C-max są również bardzo dobre.

I wtedy oczywiście myślę, że wszyscy wiedzą teraz o grzywie lwa psilocybinowego, i to też jest trochę fajny mały stos do poznania, to znaczy, jest wiele rzeczy, ale to tak, jakby to było w mojej tylnej kieszeni, o ile pewne rzeczy, na których polegałbym podczas małego odbioru od nootropowego, inteligentnego leku, mikrodawki lub Fisher Wallace . Technicznie są to czaszkowe urządzenia do stymulacji elektrycznej. I są one również naprawdę bardzo dobre do wywoływania pewnego wpływu na nerw błędny.

)

I oczywiście są aplikacje takie jak N-Back na szkolenie, które lubię, Brain.fm . A jeśli chodzi o neurofeedback, mam na myśli w sektorze biohackingu takie rzeczy jak 40 lat Zen w Seattle, to bardzo popularne. Kolejnym jest Peak Brain w LA Nie używam Neurofeedback tak samo. Czekam na coś, co wyjdzie z dobrym, przyjaznym dla użytkownika urządzeniem, takim jak kask [00:34:49 ] ______. Wszystkie elektrody są prawidłowo umieszczone. Możesz użyć biofeedbacku, który jest bardzo prostym programem dostępnym na twoim komputerze. Obecnie uważam, że świat Neurofeedback jest nieco opóźniony i nadal musisz iść do kliniki. I bardzo chciałbym zobaczyć inną dobrą aplikację, dobre urządzenie. To jeszcze nie istnieje, ale Neurofeedback jest [00:35:09] ______, jeśli chcesz robić rzeczy takie jak szybszy sen lub masz wstrząs mózgu lub coś takiego.

Więc , Mam dużą część książki o diecie. Nie chciałem podawać wam diety. Chcę cię nauczyć, jak patrzeć na całą swoją krew, wszystkie biomarkery, całą swoją indywidualność biochemiczną i korzystać z tego wszystkiego. Wybierz dietę odpowiednią dla siebie, ponieważ pomogła dieta ketogeniczna. Możesz stracić 20 funtów. Jeśli masz rodzinną hipercholesterolemię lub lubisz gen FTO i predysponujesz otyłość w odpowiedzi na tłuszcz nasycony, masz wydzielanie żółci w pęcherzyku żółciowym lub wątrobie, problem z przechowywaniem żółci, ta dieta może być dla ciebie zupełnie niewłaściwa, podczas gdy działała dla kogoś innego .

Więc , indywidualność biochemiczna, badanie jelit, krwi, moczu, śliny, alergii pokarmowej, uzyskiwanie tych danych i ustalanie na podstawie tego i twojego przodka, jaka dieta jest dla Ciebie odpowiednia, w ten sposób to robisz. Mogę ci powiedzieć, że bez względu na dietę, wszystkie te Niebieskie Strefy, wszystkie te obszary, w których ludzie naprawdę wydają się żyć zdrowo, mimo że mają ogromne różnice w przyjmowaniu makroskładników i składzie diety Niektóre z tych rzeczy obejmują jedzenie w stanie przywspółczulnym, [00:36:21] ______ oddychaj, zanim zaczęliśmy rozmowę tak samo jak [00:36:24 ] ______. Zrób to trzy do pięciu rund, zanim zjemy, a my odmówimy błogosławieństwo i będziemy wdzięczni za jedzenie.

)

W oprócz jedzenia w stanie przywspółczulnym widzimy również takie elementy jak post, paski proteinowe, dieta śródziemnomorska jest bardzo popularna, ale w Kościele prawosławnym, który jest bardziej zdrową i zgodną z prawem adaptacją diety śródziemnomorskiej, są okresy czasu w ciągu roku, w którym nie jesz mięsa, oraz w niektóre dni tygodnia, w których nie spożywasz oliwy z oliwek, i są pewne okresy, w których ograniczasz białka, jesz białka. I tak ten pomysł skompresowania okien karmienia, przerywanego postu, swego rodzaju okresów, kiedy jesteś zaangażowany w ograniczenie białka.

JA odbył fantastyczną rozmowę na ten temat z chłopakami w Wild Health kilka tygodni temu umieściłem mój podcast. Przez cały rok przeprowadzają swoich klientów przez cykle autofagiczne i anaboliczne. Są więc okresy, w których koncentrują się na długowieczności i okresy, w których koncentrują się na budowaniu mięśni, a to jest zbyt zaawansowany okres. Możesz mieć określone przedziały czasu w ciągu dnia, kiedy koncentrujesz się na anabolizmie i wysokim poziomie aminokwasów we krwi, ponownym spożywaniu węglowodanów. A potem o innych porach dnia, kiedy nie jesz, angażujesz się w autofagię komórkową, poranną zimną termogenezę, poranne światło słoneczne i spacery, post i tę jazdę na rowerze, aby zapewnić reakcję bardzo, bardzo dobrze.

My Zobacz także [00:37:47] ______ jedzenie, jedzą z ludźmi, mają dobre relacje, zazwyczaj istnieje wiele różnych grup żywności, zwłaszcza dzikie rośliny, zioła i przyprawy. I bez względu na to, jaką dietę jesz, upewnij się, że masz autofagię i anabolizm. Jesteś na czczo, jesz w stanie przywspółczulnym. Najlepiej spożywasz posiłki z ludźmi i nie chodzi tylko o zasysanie najnowszego koktajlu pożywienie, gdy jesteś zgarbiony nad skrzynką odbiorczą. Tak właśnie widzimy w wielu obszarach, w których przestrzeganie diety jest właściwe.

)

Teraz , poniżej znajdują się zasady, których przestrzegasz na podstawie paliwa. Niektóre z tych rzeczy pochodzą z części poświęconej tankowaniu, ale wielu z nas już wie, jak unikać jełczenia i olejów roślinnych, mądrze ogrzewając nasze jedzenie. Zwracanie uwagi na histaminy jest bardzo ważne. Jestem zaskoczony liczbą osób, które są w dzisiejszych czasach [00:38:38] _____, którzy mają wrażliwość na histaminę. Testowanie genetyczne jest dość łatwe. Jeśli weźmiesz 23andMe wyniki lub wyniki badań genetycznych i przesyłasz je do Dr. Ben Lynch usługa Strategene , i możesz spojrzeć na szlak histaminy, sprawdzić, czy masz wrażliwość na histaminę. Dowiedziałem się, że tak zrobiłem i zacząłem stosować suplement blokujący histaminę przed spożyciem alkoholu, przed spożyciem niektórych produktów fermentowanych. Nawet probiotyki spowodują uwolnienie histaminy.

Więc , stosowanie leków przeciwhistaminowych lub blokera histaminy jest naprawdę dobrym pomysłem, jeśli po posiłku zmagasz się z takimi rzeczami, jak mgła mózgowa i tak dalej. Czasami pojawia się zawartość histaminy i coraz częściej ją napotykam. Lipopolisacharydy są kolejną dużą, z którą zmaga się wiele osób, a te występują podczas spożywania wysokotłuszczowych posiłków o wysokiej zawartości węglowodanów. Dlatego właśnie, na przykład, kiedy idę teraz do steakhouse, chciałbym mieć duże tłuste ribeye [00:40:10] ______ z tym. Ale teraz jestem dość ostrożny ze swoimi stronami, idę na grzyby, albo trzymane jako koszyk na chleb. Pomijam robienie frytek ze słodkich ziemniaków i mam steki w naszym domu, ponieważ ta silna kombinacja, wysokie węglowodany i wysoki tłuszcz nasycony naprawdę zaowocowały uwolnieniem lipopolisacharydu, nawet jeśli zamawiając warzywa w steakhouse, wiesz, że tak naprawdę nie są warzywa. Wyglądałeś jak Jim Gaffigan [00:40:40] ______, zamówili brokuły. Ugotowaliśmy go w lodach i tak wyglądają nasze warzywa w steakhouse. Tak więc, możesz nie chcieć warzyw w steakhouse, kropka.

Ale ostateczny pomysł wynika właśnie z lipopolisacharydów. A następnie [00:40:10] ______ jest wspaniałe. Jak w naszym domu, wchodzisz do naszej spiżarni, a kredensy są wygięte i zakrzywione, ponieważ mamy tak wiele skrzynek dzikiej planety sardynki , anchois , śledź, makrela i łososia. To są jak stajnie mojej diety. Każdego dnia mam jednego z nich. Jestem wielkim fanem tego przebojowego podejścia do diety.

Glikemii zmienność. Czy wszyscy tu wiedzą, czym jest zmienność glikemiczna? Tak, ilość, w której Twój poziom glukozy we krwi zmienia się w ciągu dnia. To i zapalenie są dwoma najważniejszymi markerami do śledzenia, jeśli skupiasz się na długowieczności [00:40:40] ______ krótkowzrocznie skupić się na dwóch rzeczach. Patrzy na twój hs-CRP, twoje cytokiny, twój fibrynogen, twoją homocysteinę i niektóre z tych markerów zapalnych. Ale potem inne, hemoglobina A1c, glukoza, insulina i IGF-1, ponieważ to naprawdę ważne, glukoza spowoduje, że komórki siatkówki przejdą do tworzenia wolnych rodników i mogą utleniać się w tętnicach.

I zwracając uwagę na to, ile razy zmienia się poziom glukozy we krwi. Jeśli znajdziesz to w swoim budżecie lub możesz przekonać swojego doktora, aby przepisał ci coś w rodzaju Dexcom G6 , ciągły monitor poziomu glukozy we krwi. Będę biegł przez rok, a pod tą rzeczą jest tyle cennych informacji. Jedzenie, nie spodziewałem się. Walczyłam z cukrem jak zielona fasola. Takie szalone rzeczy. Wiesz, co jest najważniejszą rzeczą, która powoduje, że mój poziom cukru we krwi utrzymuje się regularnie podczas wakacji? Tak jak do 18:00, zrobiłbym zimno rano ). Nawet jak pięć minut przeziębienia. Nie ma to jak 20-minutowe przeziębienie, ale przeziębienie rano, najlepsza rzecz dla cukru we krwi zaskoczyła mnie. Były dni, kiedy mogłem jeść węglowodany podczas lunchu i mogłem iść w górę i jest zimno. Jest zimno. To była najważniejsza rzecz, którą znalazłem, która kontroluje poziom cukru we krwi. To jest szalone.

Więc , numer dziewięć to oczyszczenie jelit. Oczywiście mając tam wiadro z lewatywą kawy. Ale zwykle, kiedy klient przychodzi do mnie i ma problemy z jelitami, nie jestem lekarzem, nie mylcie się, to jest medyczne [00:42:00] ______ jelita i zdrowie lub coś w tym stylu [00:42:26] _____, ale oto zrobiłbym, gdybym był w twoich butach. To wiem, ale nie przepisuję porady lekarskiej. Ale zwykle polecam dwie rzeczy, trzydniowy panel stołkowy , ponieważ takie rzeczy jak pasożyty są paskudne do myślenia, ale wykluwają się w cyklach. Więc jeśli wykonujesz tylko test stolca w ciągu jednego dnia, [00:42:20] ______ trzydniowy panel stołkowy, który jest wspaniały, gdy idziesz do lodówki i masz torbę FedEx, numer jeden, [00:42:50] ______. A mojej żonie jest [00:42:30] ______.

)

Następnie drugi to panel alergii pokarmowej ). To nie da ci listy fałszywych wyników prania. Lubię Cyrene panel alergii pokarmowej. Tak więc zazwyczaj, jeśli zostaną wykryte problemy z jelitami, naprawdę podoba mi się trifecta. To naprawdę coś więcej niż trifecta. Jest siara , L-glutamina , bulion kostny , i następnie uzupełnia dr Zach Bush, Węgiel brunatny za uzdrowienie [00:42:50] ______ spustoszenia glifosatu, podobnie jak wszystkie te rzeczy znajdziesz w domu Greenfielda. Więc dbając o jelito. Po prostu smakoszy i podróże, trudno dziś powiedzieć glifosat, ale zawsze zwracamy uwagę na jelito i to są niektóre z głównych rzeczy, których używamy.

JA detoks, ale nie używam już tych ogromnych, potężnych detoksykacji. Jak na początku roku detoksykuję się każdego dnia. Trzęsę się, kiedy się budzę lub trampoliny. Mam platformę wibracyjną. Raz w tygodniu robię lewatywę kawową, saunę na podczerwień nie więcej niż trzy do pięciu razy w tygodniu. Zawsze myślę o wędrówkach. W miarę jak nadchodzą rzeczy, kiedy podróżuję odrzutowcami i zbliżam się do paliwa do silników odrzutowych na lotniskach i toksynach i spaceruję po kilku częściach Macy. Po prostu ciągle myślę: „OK. Czy ja dzisiaj zrobiłem coś, aby oczyścić swoje ciało, aby utrzymać porządek? ”

Więc , Pomyśl o tym. Nie mów po prostu: „Tak, styczeń to mój miesiąc detoksykacji”. Więc chcesz zwrócić uwagę na codzienne mikrodawki detoksykacji. Zgadza się, piszesz to. To moja następna książka, detoksykacyjna książka z mikrodawkami. Zapiszcie to, ludzie.

I potem kolejny duży, znowu pojawia się w kółko, aby aktywować przywspółczulny układ nerwowy przed spożyciem jedzenia. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza niektóre problemy żywieniowe związane ze stresem. A potem u dołu zdezaktywowałem. Sprowadza się to teraz do bardzo kontrowersyjnego tematu: cały sektor mięsożernych paleo, paleo, nie jesz zbóż, nie jesz nabiału, wbudowane mechanizmy obronne i cząsteczki zapalne, dieta mięsożerna, unikaj tych hermetycznych związków i rośliny.

JA jestem wszystkożerny, ale zawsze zwracamy uwagę na przodkowe metody przygotowywania żywności. Nie zstąpiłbym na Hawaje i nie pokłoniłbym się ponownie, by rozciąć go na polu [00:44:35] ______. To nie tak. Przygotowałbym go odpowiednio, żebyś wiedział, zmył, ugotował. Wiem, że to okropny, okropny obraz. Mam na myśli, [00:44:45] ______, szczególnie mój [00:44:48] ______. Drugą rzeczą jest jedzenie roślin, moczenie, płukanie, kiełkowanie komosy ryżowej, a także moczenie roślin strączkowych i wstępnie trawionych glutenów aktywujących ETA oraz chleba na zakwasie i procesu fermentacji, starożytnych metod przygotowania roślin, zbóż i roślin strączkowych. )

Gdyby uczysz się, jak to robić, nie musisz być jedną z tych osób, jak się wydaje, że wielu ludzi boi się roślin, boi się zbóż, mleka, fermentuje mleko. Teraz robię kefir, wstępnie trawiąc całą laktozę pod względem tych cudownych probiotyków, które wytwarzają takie składniki, jak związek zwiększający długowieczność, urolitynę A w jelitach, która wytwarza peptydy kolagenowe w jelitach. I tak, uczysz się, jak przyjmować od ludzi wszystkie te potrawy, które nie są niczym, ponieważ głoszą to, ale nie wiedzą lub nie wykorzystali czasu, aby móc namoczyć, kiełkować, fermentować i dezaktywować w czasie zrobić to lub ich wiedza. Otwiera cię na cały szeroki świat jedzenia. Czasami jesteśmy ograniczeni i boimy się jedzenia, ale nie musimy. Po prostu musimy go dezaktywować i odpowiednio traktować.

JA w książce dużo mówiłem o fitnessie, a jedną z rzeczy, o których mówiłem, jest fascynująca uczyć się zarówno na świnkach morskich, jak i trójboju siłowym , co pokazuje, że dłuższe telomery są związane z szybkim, żylastym, wybuchowym miesiącem mięśniowym, dużym mięśniem. Teraz osobiście trenuję rosyjski certyfikat kettlebell i uwielbiam go, ponieważ wszystko jest wybuchowe, szybkie i potężne. A ponieważ kettlebell są ciężkie, nadal możesz utrzymać pewną ilość mięśni. Ale pisząc książkę, tak, byłem naprawdę zaskoczony dane pokazały, jak ważne są potężne ruchy wybuchowe.

I przepraszam, ponieważ wiem, że CrossFit chciał kilka razy i myślę, że CrossFit jest doskonały do ​​karmienia. Ale jedyną kwestią, na jaką napotykam ludzi, których trenuję przez dłuższy czas, którzy chcą być w długiej grze, jest to, że czasami wykonanie szybkiego, potężnego podnoszenia ładunków wybuchowych w stanie wyczerpania metabolicznego może spowodować uraz. potencjał. Tak więc zazwyczaj polecam jak lżejsze ciężary, ciężary ciała, czasami kettlebells i tak dalej, do materiałów wybuchowych i nie łączę materiałów wybuchowych z super-duperami wymagającymi metabolicznie pracy.

I wtedy skupiasz się na sile w innej sesji. Ale jeśli jest jedna rzecz, że kiedy wchodzę na siłownię, widzę, że wiele osób zaniedbuje poruszanie się lżejszych ciężarów bardziej wybuchowo. Tak jak w książce jest coś, co mówi o długowieczności, ponieważ większa nie jest lepsza, poruszanie się ciężaru światła wybuchowo, jak ten mały, druciany wybuchowy trójbój siłowy. Będą żyć dłużej, wielcy, masywni kulturyści, którzy niosą i chłodzą wszystkie mięśnie i wyższe przeciwutleniacze. I tak jest coś do przemyślenia, sposób, w jaki tworzysz i trenujesz, jak chcesz. Ile mięśni chcesz mieć w porównaniu do tego naprawdę funkcjonalnego małego, wybuchowego mięśnia?

JA mówiłem o wielu innych strategiach w tej sekcji dużych zbiorów danych, ale chcę się upewnić, że dostanę wszystko dla was, więc będę kontynuować. Aby pozostać silnym, prawdopodobnie najważniejszą rzeczą, o której mówiłem z książki, którą robię coraz częściej, są dwie rzeczy. Trening odbywa się bardzo wolno jeden do dwóch razy w tygodniu i czyta książkę typu „ Ciało według nauki ”dr. Douga McGuffa i reakcja obwodowego ciśnienia krwi, siła, gęstość kości. Jest po prostu niesamowity i bardzo łatwy w stawach i trwały na całe życie, a wykonanie pojedynczego zestawu do awarii zajmuje około 20 minut, a nawet tego biohackowania, który zamierzam zrobić jutro Maszyna ARXFit , poprowadzi Cię przez super wolno wyczerpujący pojedynczy zestaw do ruchów typu awarii. Naprawdę bardzo lubię, szczególnie dla zapracowanych ludzi o ograniczonym czasie, tę formę szkolenia.

I pozostałe, ograniczenie przepływu krwi szkolenie przy użyciu Urządzenia Kaatsu lub za pomocą tych pasm ograniczenia przepływu krwi w Amazon i celuj w ręce i nogi przed treningiem. Korzystam z nich cały czas podczas podróży. Robię ćwiczenia na masę ciała, aby utrzymać mięśnie. To niesamowite. W rzeczywistości wczoraj czytałem trochę literatury. Rozmawiałem o tym z kimś tutaj na zapleczu, jak 20 minut temu. Jeśli możesz śledzić wysoki poziom aminokwasów we krwi w mięśniach, wybiorą [00:48:47] ______ w celu naprawy mięśni, które pracują nad przepływem krwi. Więc teraz spróbuję to kupić, Kion Aminos [00:48:54] ______ tuż przed treningiem ograniczenia przepływu krwi. Myślę, że kombinacja jeden-dwa będzie super skuteczna. To właśnie pojawia się w tym tygodniu. Jestem bardzo podekscytowana. Jestem kujonem, wiem, czytam te badania i przyszedłem, spróbuję tego i zobaczę, co się stanie. Ale myślę, że jeden-dwa combo trening ograniczenia przepływu krwi i suplementacja aminokwasów, myślę, że to będzie zmiana gry.

)

W porządku , pozostając szczupłym. Prawdopodobnie największą wskazówką, jaką podałem w książce, którą robię 365 dni w roku, robię to, do cholery, w Boże Narodzenie, jest to, że zawsze budzę się w stanie przerywanego postu, od 12 do 16 godzin, dla kobiet blisko 12 godzin, dla mnie prawie 16 godzin. Strzelanie do nich jest całkiem dobrą regułą. Następnie dostaję trochę kofeiny do mojego układu, aby unieruchomić kwasy tłuszczowe, filiżankę czerni Kawa, zielona herbata, nic w kawa, bez kalorii. Wszelkie kalorie zabiorą cię ze stanu na czczo. W porządku. Więc woda [00:49:50] ______, nic. To świetnie nadaje się do poznania, ale jeśli chcesz tylko pełny [00:49:55] Odpowiedź ______, trzymaj to z daleka.

I następnie następnym krokiem jest wykonanie od 20 do 30 minut ćwiczeń aerobowych na czczo, spacer w promieniach słońca, sesja w saunie, wszelkiego rodzaju aerobik konwersacyjny, a następnie kończę od dwóch do pięciu minut zimna. Robię to codziennie. Robię to z mnóstwem moich klientów. Człowieku, jest to jeden z najlepszych sposobów, aby po prostu odciąć tłuszcz z organizmu, bardzo szybko uzyskać szczupłą sylwetkę. Nie było żadnych badań klinicznych na ludziach, które połączyłyby wszystkie z nich i faktycznie je zbadały. I tak, nie mogę powiedzieć, że badania pokazują, że to najlepszy sposób na utratę tłuszczu, ale przysięgam, jakby to była nieskazitelna wskazówka numer jeden. Możesz robić to każdego dnia, budzić się na czczo, kofeinę, aerobik, przeziębienie i to wszystko. )

I czasami jest to bardzo pracowity dzień, kiedy nie wiem, czy będę miał czas na ciężką pracę, wsiadam na kettlebells. Czasami będę musiał wykonać trudniejszy trening na czczo, ale zwykle jest to łatwe ćwiczenia aerobowe, ponieważ wtedy nie kompensujesz nadmiernie jajek, omletów, bekonu i awokado i Go Cheese, klepiąc się po plecach, ponieważ masz ciężki trening. To trudna część porannego treningu miażdżącego dusze [00:52:06] ______ czasami. Musisz więc uważać na ciężkie treningi [00:51:03] ______ do spożycia węglowodanów z obiadem. Lubię je uderzać.

Więc , następny to kilka narzędzi do biohackowania, które lubię. Mówiłem o Zespoły Kaatsu . Jeden, z którego często korzystałem, to kombinacja jeden do dwóch, jeśli możesz go wytropić jak w zakładzie biohackowania lub jeśli masz wyższe dochody do dyspozycji, możesz uzyskać tę kombinację dwa do domu. I zdałem sobie sprawę z niektórych rzeczy, o których mówiłem, na przykład: „Nie zamierzam wydać 70 000 $ na kombinację dwa do mojego domu”. Ale to Vasper maszyna. Łączy to ćwiczenia całego ciała z ograniczeniem przepływu krwi. To coś zmienia grę, stary, stary. A ja to robię LiveO2 obok, więc mogę robić hiperoksję i hipoksję.

Więc podczas ćwiczeń całego ciała ćwiczysz tlenoterapię, coś w rodzaju komory tlenoterapii hiperbarycznej. To chyba mój ulubiony ze wszystkich, tak jak super-technologiczny biohack. To zabawne, bo mam ćwierć miliona dolarów z biohackami i ja [00:52:06]) ______ technologie ćwiczeń. Osiemdziesiąt procent czasu siedzę w garażu na zimnej cementowej podłodze, są tam kettlebell i worek z piaskiem. Ale kiedy idę na drugą siłownię, idę przez las, a on otworzył drzwi i powiedział: „Och”. Są takie same rzeczy, wszystko, co człowiek zna z powodu biohackowania. Możesz przejść do tego Vasper z LiveO2 . To najlepsza kombinacja jeden-dwa, a potem czujesz się jak milion dolców, ponieważ masz uwalnianie hormonu wzrostu i dotlenienie mózgu. Więc dla tych z was, którzy lubią naprawdę fajne gówno, to naprawdę fajna kombinacja jeden-dwa.

Kolejny jest powrót do zdrowia. Jest wiele rzeczy, które robisz w celu odzyskania. Wkrótce zajmę się moją mydelniczką, ale jestem większym fanem świata biohackingu, jeśli chodzi o odzyskiwanie w porównaniu do wydajności. Kilka miesięcy temu widziałem jednego z moich kumpli, który wyglądał na znacznie cięższego, mniej sprawnego i mniej zdrowego niż poprzednio, kiedy go widziałem. Kiedy zaczęliśmy rozmawiać o rutynie fitness, robi coś z maszyną do oszukiwania. Powiedziałem: „Co to za oszustwo?” Powiedział: „Och, ćwiczysz 10 minut dziennie i robisz jakąś maszynę, wykonujesz pewne zakresy ruchu, bum, wchodzisz, wychodzisz, gotowe”.

Problem polega na tym, że to jest coś, na co wpadam w świecie biohackowania, ponieważ ludzie nie chcą wykonywać pracy. Nie chcą czuć się trochę zmęczeni podczas treningu, może dodając trochę więcej objętości, może wykonują swoje 15 000 kroków dziennie zamiast 1000 kroków rano i mają ______ przez cały dzień, ponieważ tysiące kroków rano wymagają rozmazania specjalnego kremu na ciele i pozostania na platformie wibracyjnej. Tak więc chciałbym, aby świat wydajności i atletyzmu wlewał się w biohacking. Naprawdę podoba mi się ten film, w którym grali wcześniej, bo ci ludzie robią biohacking, o którym można powiedzieć, że również pracują nad swoimi dupami, prawda? Tak właśnie należy to zrobić. Wszystkie te arkusze hakerskie są jak lukier na torcie.

Ale biohackowanie z odzysku, które moim zdaniem jest jeszcze bardziej cenne, ponieważ takie rzeczy, które naprawdę pomagają. Jeśli już wkładasz ciężką pracę, stary, używanie niektórych z tych narzędzi jest naprawdę dobre. Mam tam grupę, ale parę, która szczególnie mi się podoba, poza tym hiperbaryczna komora tlenowa o którym mówiłem. Jeśli możesz się zdobyć – prawdopodobnie jedna z moich ulubionych rzeczy do regeneracji, a zwłaszcza jeśli doznałeś kontuzji lub masz bardzo obolałe mięśnie po treningu. Nauczyłem się tego od lekarza, który pracował z rowerzystami Tour de France. Otrzymujesz naprawdę dobry miejscowy krem ​​przeciwzapalny na oleju CBD lub miejscowe przezskórne magnezu czy jakoś tak i rozmazujesz wszystkie bolące miejsca, nogi, a może łokieć lub cokolwiek innego.

I wtedy dostajesz elektryczne urządzenie do stymulacji mięśni. I nie musi to być taki, jak ten wysokiej klasy 12 000 $. Mam NEUBIE na drugim slajdzie. Mam jedną z tych rzeczy, niesamowitą do przekwalifikowania mięśni, stymulującą jak przysiad 600 funtów. Jeśli używasz jak Marc Pro lub Compex lub [00:55:53] ______. Nakładasz to na krem, który wnika głębiej w tkankę. A potem ostatnią rzeczą, jaką robisz dla kombinacji jeden-dwa-trzy EMS, jest umieszczenie lodu, paczki lodu lub mrożonego groszku nad elektrodami, co pozwala jeszcze bardziej zwiększyć elektryczną stymulację mięśni, i dostajesz ten przypływ krwi do mięśni, kiedy go zdejmujesz. I stary, o stary, to naprawdę dobry sposób na szybsze regenerowanie mięśni. Uwielbiam to. Na przykład, jeśli rozdarłem [00:55:21] ______ lub spieprzyłem kostkę grając bieganie piłką lub szlakiem, to moja metoda to transdermalna elektryczna stymulacja mięśni plus lód.

JA myślę, że każdy powinien mieć jak łatwy, mały, przenośny elektryczny stymulator mięśni i łatwy, mały, przenośny pulsujący pole elektromagnetyczne lub urządzenie PEMF. Sądzę, że są one naprawdę bardzo dobre, aby szybciej odzyskać biohacking. Co to jest?

Odbiorcy: Co to za krem?

Ben: Och, krem ​​CBD, krem ​​magnezowy, krem ​​Traumeel. Jest tego dużo. Mam na myśli mnóstwo kremów.

Odbiorcy: [00:55:53] _____ środek przeciwbólowy lub –

)

Ben: Tak, tak, to był krem ​​przeciwbólowy, tak, dokładnie, arnika, coś takiego.

Więc , następny, mówiłem o drzemce, mówimy o bezgranicznej energii. I stary, to jest sposób, aby naprawdę szybko wpaść w stan przywspółczulny. Mam na myśli, moje dwie drzemki są teraz, A, zrobię NuCalm ), urządzenie NuCalm, i to jest niesamowite. To stymulacja nerwu błędnego, to dudnienia różnicowe, to te utwory, które uśpią cię przez 20 minut, symulują pełny cykl snu. A potem drugim, którego używam jest Brain.fm .

Te to moje dwie najlepsze metody na bardzo szybkie wejście w stan relaksu. Doszedłem do wniosku, że jeśli zamierzam leżeć przez 20 do 40 minut, czyli jak długo drzemię, posiadam kilka rzeczy, które pomagają tej drzemce stać się jeszcze bardziej skutecznymi, ślizgając się Norma Tec

buty do odzyskiwania. To samo w sobie pozwala spać i po prostu wydobywa całą krew z mięśni, dzięki czemu czujesz się lekki jak piórko. Kolejnym, który naprawdę mi się podoba, jest koc grawitacyjny , jak dobry 25-funtowy oddychający koc grawitacyjny . Czujesz się bezpiecznie Bezpieczeństwo jest tym, co aktywuje ten przywspółczulny stan.

Gniazdo szyi to poduszka do spania, która jeśli śpisz, gdy śpisz, szczególnie jeśli chciałem tylko tej 20-minutowej drzemki z powrotem do spania, która powstrzyma cię od czegoś takiego jakby budząc się w ten sposób, robiąc małą świnkę z jakimś nawykiem podczas odkurzania, szyjki gniazd są do tego niesamowite. Drugim, który naprawdę mi się podoba, jest BioMat . BioMat jest podczerwienią i zawiera kryształy, które uwalniają jony ujemne bardzo podobnie do uziemienia lub uziemienia. Mam więc niektóre z tych rzeczy. Jeśli chcesz zbudować własną jaskinię Zen lub coś w rodzaju miejsca, w którym można się wymknąć, są to niektóre z fajnych rzeczy, które możesz w nią umieścić.

W porządku . Rozdział o symetrii i pięknie w książce. Mam nadzieję, że to ci się spodoba, ponieważ wierzę we wszystko, od ergonomii miejsca pracy po łączenie glinianych masek ze światłami podczerwieni po różne ćwiczenia żucia i oddychania przez nos. Ale w zakresie, w jakim – prawdopodobnie największą wygraną symetrii twarzy jest oddychanie przez nos. Nie wiem, czy czytałeś Patrick McKeown , „ Przewaga tlenu . ” Ale jedną rzeczą, na której naprawdę się skupiłem, i doceniam faceta – z którym pracuję Joe DiStefano w tej chwili na moim treningu kettlebell i zawsze każe mi oddychać przez nos. Mamy nawet w ustach jak patyk z popsicle, żeby trzymać usta zamknięte. Niedawno przełączyłem się na małe urządzenie o nazwie Opti02 , które właśnie uniemożliwia oddychanie przez usta podczas ćwiczeń.

)

I kiedy ćwiczysz, myślę, że najlepszym sposobem na nauczenie się oddychania przez nos, co jest niesamowite dla twojej struktury twarzy, dla natlenienia wszystkiego, co przychodzi, dla zmniejszenia aktywacji [00:58:38] _____ receptory w klatce piersiowej, które powodują uwalnianie kortyzolu. Myślę, że jednym z najlepszych sposobów na nauczenie się, jak to zrobić, jest nauczenie się, jak oddychać przez nos, podczas ciężkich ćwiczeń, podczas jogi, podczas czegokolwiek. To oddychanie przez nos jest niesamowite dla symetrii twarzy i struktury twarzy. I jeśli mogę tutaj wskazać jeszcze jedną rzecz, którą jestem wielkim fanem, którą często robię, jest tak wiele rzeczy do wyboru, ale jedna rzecz była dla mnie przełomem – ponieważ poszedłem do dentysta do czyszczenia zębów.

JA nie byłem u dentysty od ośmiu lat, a oni mówią: „Och, masz [00:59:12] _____ osiem zębów. ” To było około 11 miesięcy temu. Ale zrobiłem wyciąganie oleju przez około rok i pół, ajurwedyjska praktyka używania dodatkowych dziewiczy kokos olej lub The Dirt teraz na Amazon i sprzedają te niesamowite mieszanki różnych olejków. I wycisnąłem to w ustach około 10 do 15 minut. Kiedy wstaję, wypluwam to do kosza na śmieci, a nie do umywalki ani toalety, ponieważ zorientowałem się, że moja żona się wkurza, gdy moje nieprzyjemne oleje zatkają rury. Więc używasz tego do czyszczenia ust. Czyści dziąsła i jest po prostu niesamowity, jest niesamowity. Więc po treningu wstajesz.

)

Więc , wyciąganie oleju i oddychanie przez nos to dwa dobre sposoby na rozpoczęcie drogi do symetrii twarzy. A potem zwróć uwagę na część książki, w której mówiłem o małych przekąskach ruchowych, takich jak Szkolenie Eldoa , trening podstawy, rozciąganie mięśniowo-powięziowe. Mam w książce kilka rutynowych ćwiczeń, tych małych, trwających od trzech do pięciu minut przekąsek, które dam ludziom do użycia w samolotach, do wykorzystania w ich biurze, ale są cudowne dla symetrii, takich jak ćwiczenie Core Coiling i niektóre z tych ćwiczeń inwersyjnych. Oto kilka rzeczy, na których naprawdę koncentruję się, aby upewnić się, że symetria na twarzy jest dobra.

)

rozdział poświęcony układowi odpornościowemu poświęcony jest wielu kwestiom dotyczącym odporności. Oczywiście mówiłem już o niektórych z tych praktyk detoksykacyjnych, takich jak trampoliny i wibracje, drżenie całego ciała, mycie suchej skóry, masaż. Wszystkie te rzeczy są wspaniałe dla układu odpornościowego i dla przepływu płynu przez ciało. Jeśli otworzysz moją apteczkę, powiem ci najlepsze rzeczy. Przede wszystkim, jeśli zaczniesz się przeziębić, rozpuszczając jedno z tych przedłużeń życia, pastylki do ssania z octanu cynku w jamie ustnej, wykonując około czterech do sześciu z nich dziennie, to niesamowite, skracając czas trwania infekcji górnych dróg oddechowych.

Siara , już mówiłem o uzdrowieniu podszewka jelit i wspomagająca odporność. Ten jest fantastyczny. Zawsze podróżuję teraz z Oregano . Robię teraz te wydarzenia, wydaje się, że prawie codziennie z całą grupą ludzi, ściskając ręce wszystkim brudnym, chorym ludziom, podpisując książki i to tak, jakbym tu wszedł. Zanim wyszedłem z domu, dostaję oregano z oliwek. Naprawdę dobre dla przeciw pasożytniczych, przeciwgrzybiczych, kiedy tu przybyłem, dostałem spray na propolis pszczoły w ustach i jest po prostu cudowny z całą podróżą, którą odbywam dla patogenów przenoszonych drogą powietrzną. Zwykle wypiję filiżankę ) chaga z moją kawą . Cóż, nie [01:01:31] _____, ale chaga do Kawa. W mojej kawie jest dużo chaga, i to w porządku na czczo. Chaga nie ma żadnych kalorii. W rzeczywistości jest w niektórych koktajlach tutaj.

Chaga jest wspaniałe. Potem ostatni, w naszym domu, są nasiona, my rozbieramy nasiona i podróżujemy z nasionami, których używasz miejscowo na rany i skaleczenia. To kolejny naprawdę dobry. Ale to są moje biggie. W mojej apteczce są to układy odpornościowe, które można powiedzieć, żeby podnieść tarcze. W porządku. Co to jest?

Odbiorcy: Gdzie jest twój Kurkuma?

Ben: Moja kurkuma? Właściwie biorę kurkumę, ale to turmerosacharydy i Kion Flex. Wbijam trzy z nich w nocy. Dostaję kurkumę. Rozumiem, tak. Wielkie pytanie, ponieważ jest to również dobre dla układu odpornościowego.

Więc , eliminując nienatywny EMF. Więc, nienatywny EMF, dam wam trzy wskazówki, dobrze? Natywny EMF spowoduje napływ wapnia do twoich komórek. Z tego powodu jedną z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić na podstawie badań, u osób z nadwrażliwością na elektryczność było zmniejszenie nadwrażliwości na elektro podczas używania bloker kanału wapniowego . Możesz także zażywać magnez, utrzymując jego najwyższy poziom.

Numer po drugie, uszkodzenie DNA, które występuje w odpowiedzi na promieniowanie niejonizujące. Wymaga NAD i sirtuinów, aby naprawić to uszkodzenie. Sirtuiny, które znajdziesz w tęczy potraw. Fisetin jest prawdopodobnie topem, który można znaleźć z dzikich truskawek, czerwonego wina, ciemnej czekolady, jagód i tak dalej. Są też niektóre firmy, które sprzedają małe koktajle aktywatorów SIRT. Gdy połączysz te z suplementacją NAD lub NAD IV, jedną z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić, z nienatywnym EMF.

I w końcu ostatnia ścieżka, która wymaga trafienia, nazywa się twoją ścieżką NrF2. Moduluje zapalenie. Jednym z najlepszych sposobów na aktywację ścieżki NrF2 oprócz postu jest sole ketonowe lub estry ketonowe , a nawet biorąc je podczas lotu i narażone na dużo promieniowania, stanów zapalnych, nienaturalnego pola elektromagnetycznego, magnezu, NAD i sirtuin oraz niektórych form ketonu sól lub ester ketonowy to trzy rzeczy, które naprawdę pomagają w walce z nienatywnym polem elektromagnetycznym. Jeśli chodzi o powietrze, filtruj powietrze, którym oddychasz. Jeśli chodzi o światło, myślę, że wielu z nas już zdaje sobie sprawę ze wszystkich problemów ze światłem, ale największym dla mnie jest tylko migotanie wielu z tych diod LED.

Więc , Teraz używam Ra Optics przezroczysta soczewka w ciągu dnia, używam Ra, jeśli chodzi o światło. I to w nocy, wiedz, że powinieneś włożyć do sypialni czerwone świecące żarówki i nosić w nocy soczewki z czerwonawymi rogami oraz w miarę możliwości symulować zachód słońca i czerwone światło w nocy. Ale co się dzieje rano? Wschód słońca, prawda? Rano jest czerwonawo-pomarańczowy. Więc teraz, kiedy je noszę niebieskie okulary blokujące światło w nocy zdejmuję je, kładę na łóżku. Kiedy budzę się rano, zakładam je z powrotem i noszę je przez pierwszą godzinę rano, ponieważ moje ciało stopniowo się budzi. I jestem prawie podobny do efektu wschodu słońca, patrzę na ekrany i czytam poranne e-maile. Więc używam okularów. Większość ludzi uważa, że ​​powinieneś używać tylko w nocy. Używanie rano symuluje wschód słońca. Zrozumiałem to. Nie wiem, dlaczego o tym nie pomyślałem, ale zaczęło się to około dwa miesiące temu i naprawdę pomaga budzić się rano wolniej [01:04:43] _____ odpowiedź kortyzolu. To dobry sposób na przebudzenie.

W porządku . Hormony Kilka rzeczy o hormonach. Wydałem duży podcast na testosteronie i hormony dzisiaj. W książce mówiłem o hormonach i seksie. I większość z nas zna biggie, ale powiedziałbym, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety, zarówno pod względem płodności, jak i hormonów, największych składników odżywczych, niezależnie od tego, czy zamierzasz stosować biologiczną hormonalną terapię zastępczą czy testosteron, cokolwiek takiego, największe składniki odżywcze uzupełnić przed pójściem do lekarza i podjęciem terapii przeciwzmarszczkowej lub peptydowej, bardzo proste kreatyna , magnez, bor, cynk, DHEA , i witamina D.

)

Gdyby Pracuję z niektórymi z was niskimi poziomami testosteronu, zanim z nimi porozmawiam, szukam jakiegoś doktora medycyny funkcjonalnej na protokole przeciwstarzeniowym, najpierw patrzę na te, aby upewnić się, że te suplementy, które biorą, aby upewnić się poziomy są uzupełniane, jako jedna z tych ważnych rzeczy, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, testosteron, progesteron, DHEA, [01:06:07] _____ związki, kreatyna , magnez), bor, cynk, RE HEA , i witamina D. Wiele innych rzeczy możesz zrobić.

W porządku , Zajmę się tą ostatnią małą rzeczą w krem ​​nitroglicerynowy ). Używam tego do seksu. To jest niesamowite, to jest niesamowite. Jeśli możesz dostać krem ​​nitroglicerynowy, [01:06:01]) _____, możesz go również użyć, ona też może go użyć do natychmiastowego przepływu krwi. Mam na myśli, jakby to było [01:06:07] _____ w ciągu dwóch minut. Te rzeczy są niesamowite. Po prostu rozmazujesz go i idziesz na wyścigi. Więc spójrz na krem ​​nitroglicerynowy, jeśli chcesz się dobrze bawić. To i donosowa ketamina i oksytocyna i masz niesamowitą randkową noc. [01:06:26] _____.

Więc , mający cel. Mówiłem o celu. Pomyśl o tym, co lubisz robić jako dziecko. Przypomnij sobie, co sprawia, że ​​czas płynie teraz bardzo szybko, umieści cię w strefie, która da ci wskazówki, co naprawdę Cię oświetla, czym jest twoja pasja, rób rzeczy, które autor, Mark Manson, powiedział, że zapomnisz jeść i kupować. To są rzeczy, które robimy. Tak jak wtedy, gdy piszę, moja żona patrzy na pustą stronę i będzie szukała godzin, a po jej twarzy zaczną płynąć łzy. Nienawidzi pisać. Dla mnie usiądę i zacznę pisać o 16:00. a moje dzieci przybędą do biura o 19:30 [01:07:06] _____ 20 minut temu .

Dla ja, pisanie było jak – po prostu się zdarza. Po prostu płynie. Ale to dlatego, że to umiejętność, z którą się urodziłem, to jedna z moich pasji. Uwielbiam uczyć, uwielbiam pisać, uwielbiam czytać i badać, a czas po prostu mija, kiedy to robię. Czas też płynie, kiedy mówię, przepraszam. Uświadomiłem sobie czas, ale prawie skończyłem. Już prawie skończyłem, obiecuję. A potem, kiedy już zidentyfikujesz swoją pasję, możesz powiedzieć jednym, jasnym zdaniem, jaka jest twoja pasja. Jestem Ben Greenfield. Chcę umożliwić ludziom życie pełne przygód, radości i satysfakcji. Chcę żyć, aby dać ludziom prawo do życia pełnego przygód, radości i spełnienia. Powinieneś być w stanie wyrazić swoją pasję i cel w jednym zwięzłym zdaniu.

Więc , kiedy wszystkie kule lecą w twoją stronę z matrycy skrzynki odbiorczej twojego komputera, wiesz, że masz powód, wiesz, że masz cel, wiesz, że masz powód, by wstać rano. I myślę, że wiele osób pytałoby: „Dlaczego to robię? Dlaczego robię to, co robię? Jaki jest ostateczny cel? Ale kiedy już zidentyfikujesz swój cel w życiu, wszystko, co musisz zrobić z tym celem, to zastosować się do złotej zasady, co jest? Kochaj swojego bliźniego jak siebie samego, lub tak jak lubię mówić, kochaj ludzi. Dowiedz się, jaka jest twoja pasja, dowiedz się, jaki jest cel, a następnie wyjdź i pokochaj ludzi. To po prostu taki magiczny, niesamowity sposób na życie. Chciałbym, aby więcej ludzi robiło to, co kochają i w czym są dobrzy, a następnie wymyśliło, jak pomóc innym ludziom w tym lub jak kochać ludzi swoim pasja i twój cel w życiu, i widzimy to w kółko w Niebieskich Strefach.

)

I w końcu bądźcie wdzięczni. Wdzięczność, stary, po prostu budzę się każdego dnia i jestem bardzo wdzięczna. I zapisuję każdą drobiazg, za który jestem wdzięczny, ten powiew powietrza. “Och dziękuje.” Kolejny powiew powietrza. “Och dziękuje.” Te małe, małe rzeczy rano biegałyby z rodziną, a my robimy to ponownie w nocy. Za co jesteś dziś wdzięczny? Co się dziś stało, za co jesteś wdzięczny? Za kogo jesteś wdzięczny? Za jaki moment byłeś wdzięczny? Za co smakowałeś, za co jesteś wdzięczny? Najmniejsze przyjemności, za które możesz być wdzięczny. Wszystkie te przywiązania, które mamy, wszystkie te przywiązania, które mamy do naszych biohacków, do naszej specjalnej diety, do naszej ulubionej pary ubrań, do naszego samochodu i do naszej pracy, która po prostu łączy głupie rzeczy.

Gdyby możecie pozwolić im odejść i być po prostu wdzięczni za tę chwilę, wdzięczni za każdą pojedynczą chwilę, która nastąpi, uważajcie na tę chwilę. Przestań myśleć o tym, dokąd zamierzasz po tym pójść. Co zamierzasz robić jutro rano? Bądź wdzięczny za to tutaj i teraz. Jeśli chcesz, możesz zamknąć oczy. Śmiało, spróbuj pomyśleć o czymś, za co jesteś dziś wdzięczny, za co jesteś wdzięczny. Uwielbiałem to, kiedy dziś rano wyszedłem z mojego małego mieszkania i słońce uderzyło mnie w twarz. “O mój Boże, [01:10:08] _____. ” Nawet jeśli jest pochmurno, to właśnie tam świeci, daje mi światło, karmi rośliny, karmi moje ciało, nie pali całej naszej planety jakąś gigantyczną kulą ognia, jest magiczna. Jestem wdzięczny za.

JA chcę, żebyś coś wymyślił i przejął swoje serce. Przyjdź do swojego serca. Twoje serce to przysłało. Po prostu weź tę chwilę z wdzięcznością i wdychaj ją, właśnie tam. Po prostu poczuj tę wdzięczność niszczącą twoje ciało. To jest po prostu takie dobre. Zrób to. Zrób to jeszcze kilka razy, z pewnymi nawykami oddechowymi, których się nauczyłeś, lub połącz je z wdzięcznością. Napisz jedną rzecz, za którą jesteś wdzięczny dziś wieczorem i rano. Wdychajcie do swojego serca. Powiedz sobie, że jesteś wdzięczny. To niesamowite. To niesamowite, że żyję. To po prostu niesamowite. Możesz bawić się tymi wszystkimi fajnymi rzeczami i jeść dobre jedzenie, chodzić po mieście i poznawać fajnych ludzi, każdą osobę tutaj, każdą duszę i duszę, wszystkich, a ty jesteś jak anioł, każdy z ciebie. Masz tę iskrę w sobie.

Trzymać to uczucie. Karm swoją duszę, karm swoją duszę, bądź wdzięczny, miej cel, a następnie idź i baw się z tymi wszystkimi innymi niesamowitymi naukowymi rzeczami i cudami świata, którymi jesteśmy otoczeni, które pozwalają nam być zdrowymi i mieć więcej granic energia i istoty ludzkie zostały pobłogosławione, aby móc mieć. Zabierz to ze sobą i baw się z tym niesamowicie. Miłej nocy tej nocy, wy, chłopaki.

Dobrze , dzięki za wysłuchanie dzisiejszego programu. Możesz pobrać wszystkie pokazywane zasoby, zasoby, prawie wszystko, o czym wspomniałem w BenGreenfieldFitness.com , a także wiele innych gadżetów ode mnie, w tym bardzo pomocny „ Ben poleca ”, Która jest listą prawie wszystkiego, co kiedykolwiek poleciłam dla hormonów, snu, trawienia, utraty tłuszczu, wydajności i wielu innych. Proszę również wiedzieć, że wszystkie linki, wszystkie kody promocyjne, o których wspomniałem podczas tego i każdego odcinka, przyczyniły się do powstania tego podcastu i wygenerowania dochodu, który pozwala mi ciągle dostarczać tę treść co tydzień. Kiedy nasłuchujesz, pamiętaj, aby użyć linków w pokazanych zdjęciach, użyj kodów promocyjnych, które generuję, ponieważ pomaga to unosić tę rzecz i sprawić, że przychodzi do ciebie każdego tygodnia.

Niedawno przemawiałem na The Assemblage w Nowym Jorku jako część mojego Bezgraniczny trasa uruchamiania książki. (Widzieć mój kalendarz dla kolejnych Bezgraniczny wydarzenia w Los Angeles i kliknij tutaj, aby kupić Bezgraniczny , który właśnie uruchomił th jest tydzień i jest już numerem 1 bestsellerem Amazon w kilku kategoriach!)

W każdym razie … Podczas mojej rozmowy zdradziłem najlepsze wskazówki, triki i biohacki dotyczące optymalizacji umysłu, ciała i ducha – w tym wszystko, od neuroprzekaźników po barierę krew-mózg Więcej informacji na temat utraty tłuszczu / przyrostu masy mięśniowej, 20-minutowych pytań i odpowiedzi oraz wielu innych – nagrałem je i spakowałem razem na dzisiejszy podcast. )

W tym odcinku odkryjesz:

)

– W chwili, gdy Ben Greenfield zdał sobie sprawę, że żył naprawdę bezgranicznym życiem… 6: 45

)

Czytaj więcej)