Pomysł na stymulatory przedtreningowe jest świetny. Może czujesz się trochę punkowy lub po prostu nie czujesz się tak rozkoszowany chodzeniem na siłownię, jak zwykle i szalejesz! Nadchodzi odrobina płynnej lub sproszkowanej motywacji do przywrócenia mojo.

Ale przynajmniej dla mnie rzeczywistość większości tych „energetyzerów” nie spełniła moich oczekiwań. Często szum, jaki wywołują te produkty w sklepach spożywczych – z których wiele to po prostu łopata kofeiny i niektórych chemikaliów, które działają jak przyspieszacze ognia kofeiny – jest ostry i nie na klucz, bliższy lękowi niż inspiracji.

Są jak zły alkohol warzony w odrzuconej spłuczce, kiedy chciałem, żeby było coś w porządku, 25 – roczna szkocka, lub jak jakiś funky pachnący chwast wyhodowany w starej kawie mogę, kiedy to, czego chciałem, to jakieś genetycznie zmodyfikowane zioło uprawiane w laboratorium hydroponicznym.

Większość była zła. Większość jest zła.

Tak, wolę trochę więcej wyrafinowania w moim produkcie energetycznym. Wolę coś, co daje skupienie, energię, inspirację, a nawet dodatkową siłę i wytrzymałość; coś w rodzaju, a raczej dokładnie takiego, jak BiotestPower Drive®, który jest pieszczotliwie nazywany „paliwem rakietowym dla umysłu”

 

Nootropic

Kiedy powinienem używać Power Drive®?

Power Drive® nie jest rzeczą, którą bierzesz, ponieważ chcesz podbić świat do 17:00, ponieważ planujesz spędzić wieczór na ukończeniu co najmniej sześciu z Siedmiu prac Herkulesa i tych stajni Augean, z tego, co masz słyszałem, są dość popsute.

Biorąc coś, co daje ci tyle niespokojnej energii, odbija się na układzie nerwowym i ciele. Zapytaj dowolnego maniaka met.

Zamiast tego większość z nas chce czegoś, co stymuluje, poprawia i przywraca mózg i ciało; coś, co zapewnia kontrolowane spalanie, które miałoby następujące określone skutki:

 • Zwiększona rekrutacja i siła włókien mięśniowych
 • Zwiększone odzyskiwanie nerwowe
 • Zwiększona i skoncentrowana koncentracja
 • Przyspieszony postęp treningu i przyrosty mięśni
 • Zwiększona motywacja i nastrój
 • Wyższy i trwały poziom energii
 • Mentalna przewaga podczas zawodów
 • Zwiększona wydajność w nauce lub egzaminach
 • Zmniejszenie lęku społecznego

)

I to jest dokładnie to, do czego został zaprojektowany Power Drive®.

W jaki sposób Power Drive® robi te wszystkie rzeczy?

Aktywne składniki Power Drive® są znane jako nootropowe – substancje, które dają mózgowi korzyści poznawcze, które często przekładają się na korzyści fizyczne. Aby zakwalifikować się jako nootropowa, substancja musi spełniać pięć kryteriów ustalonych przez dr Corneliu E. Giurgeę, człowieka, który wymyślił ten termin:

Drink

 • Musi poprawić pamięć i zdolność uczenia się.
  1. Musi zwiększyć skuteczność neuronalnych mechanizmów strzelania (czyli tam, gdzie zaczynają się fizyczne korzyści nootropów).
   1. Musi pomóc mózgowi funkcjonować w stresujących lub zakłócających warunkach.
    1. Musi chronić mózg przed atakami chemicznymi lub fizycznymi.
     1. Musi mieć niewiele efektów ubocznych lub nie mieć ich wcale i być praktycznie nietoksyczny.
     2. Istnieje około 85 znane nootropiki, z których każda ma nieco inne możliwości, mechanizmy działania i mocne strony. Trzy z nich zostały wybrane jako kręgosłup formuły Power Drive®. Oni są:

     • L-tyrozyna
     • Fosfatydylocholina
    2. DMAE
    3. )  

     Drink

     Oto krótki przegląd atrybutów każdego:

     L-tyrozyna

     Ten aminokwas jest znany jako „główny prekursor”, ponieważ jest wymagany do utworzenia stymulujących neuroprzekaźników dopaminy, noradrenaliny i epinefryny, zwanych łącznie katecholaminami.

     Wczesne 1980, MIT naukowiec Richard Wurtman odkrył, że w połączeniu z katalizatorem tyrozyna

     „Zwiększa wydajność, poprawia subiektywny wigor, zmniejsza zmęczenie, zmniejsza subiektywne zamieszanie oraz zmniejsza lęk i napięcie.”

     Nieco ponad dekadę później dr Jeffrey Stout, wówczas z University of Nebraska, stwierdził, że tyrozyna, podana na godzinę przed ćwiczeniami, zwiększyła szczytowy moment dociskowy na stanowisku 283% podczas zestawu 15 powtórzeń.

     L-tyrozyna wraz ze wzmocnieniem funkcji poznawczych stymuluje również produkcję hormonów tarczycy T3 i T4 spalających tłuszcz.

     Fosfatydylocholina

     Magazyn Forbes nazwał ten nootropowy „cudownym lekiem”. Nie mylą się. Mag był głównie zaintrygowany swoim potencjałem w spowalnianiu upośledzenia umysłowego i powstrzymywaniu Alzhemera, ponieważ wykazano, że stymuluje on wzrost nowych komórek mózgowych i połączeń neuronowych – proces kiedyś uważany za niemożliwy.

     Ale fosfatydylocholina prowadzi również do wzrostu innego ważnego neuroprzekaźnika znanego jako acetylocholina, który pomaga kontrolować rekrutację jednostek motorycznych, a także odruchy i czasy reakcji.

     Oto rzecz:Mięśnie są wykonane z poszczególne jednostki motoryczne i jeśli możesz rekrutować ich więcej, dzięki uprzejmości acetylocholiny, doświadczasz niemal natychmiastowego wzrostu siły, mocy i wytrzymałości. Na dłuższą metę ta zwiększona zdolność kopania większej liczby jednostek motorycznych prawdopodobnie spowoduje zwiększenie masy mięśniowej.

     DMAEPower Drive

     Dimetyloaminoetanol, czyli DMAE, jest aminokwasem naturalnie wytwarzanym w mózgu, ale dostarczanie dodatkowych ilości poprzez dietę ma pewne interesujące efekty.

     Podobnie jak fosfatydylocholina pomaga zwiększyć poziom neuroprzekaźnika acetylocholiny, ale uważa się również, że zwiększa przepływ krwi do mózgu, co skutkuje lepszym poborem tlenu i glukozy i objawia się poprzez zwiększoną koncentrację i zwiększoną wytrzymałość psychiczną.

     Ma także pewne unikalne zdolności do poprawiania nastroju, radzenia sobie z niektórymi objawami depresji i zwiększania wyników sportowych. (Może nawet mieć pewne skutki przedłużające życie, ponieważ jedno wczesne badanie wykazało, że myszy przeżyły niespotykane 50% dłużej, gdy otrzymali DMAE.)

     Czy Power Drive® ma jakieś negatywne skutki uboczne?

     Power Drive® jest wyjątkowo wolny od jakichkolwiek negatywnych skutków ubocznych. Być może paradoksalnie nie wydaje się nawet wpływać negatywnie na wzorce snu. Chociaż podnosi cię to mentalnie, nie jest to rodzaj wzmocnienia energii w ogniu, czasami odczuwanego za pomocą pobudzających kruszców.

     To tylko sprawia, że ​​mózg działa lepiej we wszystkim, co robi, a jeśli mózg zdecyduje, że czas iść spać, to też pomaga.

     Power Drive® również nie uzależnia, przynajmniej nie w sensie klinicznym. Jednak może to być „uzależniające” w sposób, w jaki każde przyjemne doświadczenie, ponieważ prawdopodobnie będziesz chciał spróbować raz za razem, gdy wymagają tego okoliczności.

      

     Power Drive

     Jak korzystać z Power Drive®?

     Power Drive®to pomarańczowy proszek o przyjemnym smaku, który łatwo miesza się z napojem proteinowym lub wodą. Weź 1 miarkę 30 do 60 minut przed treningami, wydarzeniami sportowymi, egzaminami lub innymi wydarzeniami, w których chcesz lepiej myśleć lub osiągać lepsze wyniki, a nawet po prostu czuć się bardziej mentalnie czujnym, a nawet pobudzonym.

     Związane z: Pobierz Power Drive® tutaj

     Związane z: Suplement, który sprawia, że ​​jesteś mądrzejszyPower Drive

     Źródła

     Drink

    4. Melanie Haiken, „Bądź mądrzejszy: potężny suplement wspomagający mózg, o którym nigdy nie słyszałeś”, Forbes, Jan 16, 2013.
    5. Hochschild R. „Wpływ dimetyloaminoetanolu na długość życia starczych samców myszy A-J”, Exp Gerontol. 1973, sierpień; 8 (4): 185 – 91.
    6. Kanno, Takeshi; Jin, Yu; Nishizaki, Tomoyuki, „DL- / PO-fosfatydylocholina przywraca wywołane stresem zachowania związane z depresją i zaburzenia pamięci przestrzennej”, Farmakologia behawioralna: wrzesień 2000 – Tom 25 – Wydanie 5 i 6 – p 283 – 581.
    7. Sun-Young Lim, Hiramitsu Suzuki. „Spożycie dietetycznego estru etylowego kwasu dokozaheksaenowego i fosfatydylocholiny jaja poprawia zdolność uczenia się przez labirynt u młodych i starych myszy”, The Journal of Nutrition, tom 91, wydanie 6 czerwca 1983, Strony 1629 – 1632.
    8. Wurtman RJ. „Spożycie żywności, synteza neuroprzekaźników i ludzkie zachowanie”, Experientia Suppl. 1983; 44: 356 – 69.
    9. „Dr. Corneliu E. Giurgea – Ojciec Nootropics”, Noomind, The Nootropics Authority.
    10. Stout, J.R., i in. „Ostre działanie Neurogain-KickTM na siłę i wytrzymałość u sportowców”, Journal of Strength and Condition Research, (*************************************************************): 278, 1998.
    11.                

 • Czytaj więcej