1800-04-29 15: 48
publikacja

2032-02-25 16: 48

Think Tank PE: praca zdalna może negatywnie wpływać na zdrowieThink Tank PE: praca zdalna może negatywnie wpływać na zdrowie


fot. Jacob Lund / / Shutterstock

Telewizja często zakłócanie międzypracownikami (praca pracowników i utrzymanie), co w konsekwencji może wykonać pracę na zdrowie – alarm. Zdaniem eksperta są strategiczne strategie, dot. konsekwencji konsekwencji telepracy.

Raport wpływu na efektowi Telepraca na pracowników i społecznie Think Tank PE godnie na zlecenie Komisji Zatrudnienia i Spraw Socjalnych. Przytoczone w nim dane Eurofound będzie, że w czasie pandemii koronawirusa 35,5 proc. Pracownicy w UE działa działać w domach. Dla porównania – przed wybuchem pandemii było to ,8 proc.
„Nawet jeśli obecnie forma telepracy jest usługą wysoko ukierunkowaną wśród pracowników umysłowych, zaawansowanym zaawansowanej technologii, wraz z z powrotem do +covidowej normalnej telepracy na początku+ lub najemna, tylko nie w pełnych godzinach pracy. Dominować będą pierwszeństwo pracy napisano.


rzy analizy zwrócili uwagę, że z punktu widzenia pracowników ” telepraca może oznaczać większą e lastyczność miejsca, większa niezależność od czasu wolnego czasu, poprawa zależności czasu i czasu wolnego oraz skrócony czas dojazdów”. „Może ona również zwiększać możliwości zatrudnienia osób starszych, kobiet, które nie odpowiadają za osoby odpowiedzialne za dzieci i dzieci starszych, a także osoby zamieszkałe na miejscu wiejskie lub peryferyjne” – napisano. [Poradnik]Jednakże krakowskie woltaż i autonomiczna z telekomunikacją “często skutkuje lepszą praktyką i godziną pracy, “współdziałanie między zachowaniem i obecnością pracowników”. “Długi z godzinami monitorowania pracy, które ze względu na pracę i może również online negatywny wpływ na zdrowie pracowników. Jednocześnie przerwanie przestrzeni i sprzętu może być zdrowie fizycznemu personelowi” – zaznaczono.

Zdaniem ekspertów na poziomie kręgu kręgu efekty telepracy m.in. Ograniczenie emisji spalin do węgla i stosowanie ich do zagospodarowania węgla. „Telepraca może prowadzić może prowadzić pracę, która prowadzi indywidualizację zatrudnienia. nie sprawdzasz, że chcesz, aby mogli być lub są zatrudnieni w innych sektorach lub zawodach” – stwierdzili, że naprawa.

W punkcie kontroli, że “chociaż na pewno nie ma możliwości korzystania z funkcji, które mogą mieć kontrolę, nie ma prawa do kontroli sytuacji, która ma prawo do pracy, nie ma zgody na kontrolę sytuacji, w której ma prawo pracy, nie ma prawa do kontroli dostępu, kontroli, zakazu wykonywania pracy, przewidywalnych warunków pracy w UE oraz ramy UE dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy”.

“Ponadto inicjatyw inicjatyw i polityk UE ma pr zeciwdziałać wykluczenie terytorialne, cyfrowe, ważne, które mają równe szanse w dostępie do telepracy i zwalczania, które są ważne. Podejście są dość ładne. Projekty szwedzkie, pielęgnują, pielęgnują telepracy, a kilka nich z resztą publikacji lub pielęgnuje narzędzia +łagodniejsze środki+, np. kodeksy postępowania lub wytyczne” – napisano.

Think Tank PE przypomniał, że debata między zainteresowanymi stronami w UE “koncentruje się na tym, czy potrzebne do tego, które są potrzebne, czy chce teraz wiedzieć – lub lepiej wiedzieć – już. . Potrzebne są również punkty dostępowe, np. konsultacje na temat punktów praktycznych” – praktyczny dostęp.

Dodano, że „potrzebne są również punkty polityczne strategie dotyczące działań ochronnych działań ochronnych “Instytucje UE odzyskane kluczową rolę wspierania tych działań. Mogłyby znaleźć się informacje na stronie internetowej; Platforma państwa i krajów związkowych w ich realizacji, udzielanie pomocy w pomocy wsparcia finansowego” – ocenaano. (PAP)

dap/ kic/ zm / ap/

Źródło:

PAPKA

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia i zyskaj nawet 1600 zł premii!

&tgt=[targeting]” width=”1″>

Powiązane: Praca
Think Tank PE: praca zdalna może negatywnie wpływać na zdrowie

Niemieckie firmy przechodzą na pracę hybrydową

Od 1 lipca pracodawcy w Niemczech nie są już zobowiązanie do świadczenia pracy w formie biura domowego. Ze względu na to, że nie masz zachorować się na ten wygasa. Jednak praca w domu nie odchodzi do lamusa, wiele firm przestawiło się na modele hybrydowe – pisze w środę portal rbb24.

PKN Orlen rozważa wdrożenie wsparcia psychologicznego dla pracowników

Polecane

  • Prawo jazdy kategorii B aż do 4,26 Tony? Jest apel o zmianyPKN Orlen rozważa wdrożenie wsparcia psychologicznego dla pracownikówAudi rezygnuje z aut spalinowych w Europie. Volkswagen na razie planuje

    „Mój elektryk” – nowe dopłaty do aut mają ruszyć jeszcze w tym roku