Qualia Nootropic Energy to „inteligentny” napój, który nie opiera się na kofeinie i cukrze.

5 minut czytania.

Ujawnianie informacji: Naszym celem jest oferowanie usług i produktów, które naszym zdaniem będą interesujące i pomocne. Jeśli je kupisz, przedsiębiorca może uzyskać niewielką część przychodów ze sprzedaży od naszych partnerów handlowych.

Prowadzenie własnej organizacji to grind. Po pewnym czasie może zacząć odczuwać poważne żniwo, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Jednak, gdy dowodzisz, nie możesz sobie pozwolić na rezygnację. Przez cały czas musisz być ostry i skupiony. Właśnie dlatego innowacyjna grupa naukowców i badaczy z Neurohacker Collective stworzyła sposób na zwiększenie energii , skupienie, pamięć i produktywność bez tego wszystkiego -częste skutki uboczne tradycyjnych stymulantów i napojów energetycznych. Nazywa się Qualia Nootropic Energy i jest to pierwszy na świecie noidropowy zastrzyk energii

Mówiąc statystycznie, jeśli masz mniej niż 50 lat i prowadzisz działalność gospodarczą, najprawdopodobniej przyjmujesz napoje energetyczne w raczej rutynowych zasadach zapotrzebowanie na napoje energetyczne i zastrzyki wzrosły w ciągu ostatniej dekady, ponieważ klienci wszelkiego rodzaju szukają zupełnie nowych i ulepszonych sposobów osiągnięcia szczytowej wydajności psychicznej i fizycznej. Dziś światowy rynek napojów energetycznych jest wart w przybliżeniu 53 mld USD w 2018 r. , a analitycy branżowi uważają, że będzie na szczycie 84 mld USD do 2026 r.

Oczywiście ten niezwykły wzrost zapotrzebowania na napoje energetyczne nie musi być zły rzecz. Wszyscy od czasu do czasu potrzebujemy niewielkiej zbiórki, aby pomóc nam osiągnąć maksymalną wydajność fizyczną lub psychiczną; coś, co pobudzi motywację i sprawi, że zaczną płynąć pomysłowe soki. Teoretycznie napoje energetyczne mogą zapewnić początek spodni, a także różnego rodzaju pomocnych składników odżywczych, które promują całkowite zdrowie mózgu. Po prostu większość z nich tego nie robi. Zamiast tego pompują ci kofeinę, niektóre witaminy z grupy B i taurynę, długotrwałe stosowanie jest nieznane. Pomagają one obudzić mózg, ale nie sprawiają, że mózg jest zdrowszy, aby działał znacznie lepiej.

Właśnie dlatego Neurohacker Collective stworzył Qualia Nootropic Energy strzał

Qualia Nootropic Energy – inteligentny napój energetyczny

Smart energy drink from the nerohacker collective.

Źródło zdjęcia: Neurohacker Collective

Po latach badań nad funkcją mózgu i układami neurochemicznymi naukowcy z Neurohacker Collective określili specyficzne procesy fizjologiczne, które są łatwe i szybkie wzmacniany przez różne związki nootropowe, witaminy, aminokwasy, ekstrakty owocowe i ekstrakty ziołowe. Rezultatem tego badania jest Qualia Nootropic Energy , mieszanka 12 różnych składników odżywczych, które według grupy Neurohacker mogą poprawić funkcje poznawcze i całkowity mózg zdrowie.

Oczywiście wiele firm zajmujących się suplementami diety wypowiada się dziko na temat tego, co mogą zrobić ich produkty bez poparcia tych danych danymi klinicznymi. Natomiast Neurohacker Collective twierdzi, że jest poświęcony nauce i otwartości. Dlatego zauważają każdy aktywny składnik w Qualia Nootropic Energy i wyjaśniają, co to jest, co robi, jak działa i jak to działa pozyskiwany. Kopia zapasowa każdego roszczenia zawiera listę zaleceń klinicznych.

Głównymi składnikami aktywnymi Qualia Nootropic Energy , jak sama nazwa wskazuje, są nootropowe. Czasami nazywane „mądrymi lekami”, nootropiki są po prostu związkami chemicznymi, które mózg przyjmuje i wykorzystuje jako paliwo do licznych procedur związanych z poznaniem. Kiedy są przyjmowane w prawidłowych ilościach i najlepszych kombinacjach, okazały się potencjalnie zwiększać neuroplastyczność i neuroprzekaźnictwo, co z kolei zwiększa płynność werbalną, witalność, pamięć, stan umysłu, wytrzymałość, świadomość i koncentrację. Qualia Nootropic Energy obejmuje 4 różne nootropiki. Wśród nich jest kofeina. Każdy strzał zawiera po prostu 90 mg, czyli mniej niż zwykła ośmiotonowa filiżanka kawy.

Oprócz nootropów, Qualia Nootropic Energy składa się z witamin, przeciwutleniaczy, ekstraktów adaptogenu, aminokwasów i dawców choliny, które współdziałają ze związkami nootropowymi, które, jak się uważa, sprzyjają skutecznemu procesowi metabolicznemu w mózgu, zapewniają neuroprotekcję, wyostrzają pamięć i koncentrację, powolne starzenie się komórek i poprawić neurotransmisję.

Aby dowiedzieć się więcej o aktywnych składnikach Qualia Nootropic Energy i wiedzy naukowej za nimi, kliknij ten link

Każde dwu uncje o smaku jagodowym Qualia Nootropic Energy kieliszek zawiera zaledwie 4 g cukru i 15 kalorii ogółem. Strzały przychodzą w paczkach po 20 Zupełnie nowi klienci otrzymują 50% zniżki na pierwszą przesyłkę plus 17% zniżki na wszystkie kolejne przesyłki

Czujesz się niezdecydowany? Dobre. Gdyby ludzie mieli wątpliwości co do tego, co wkładają do swojego ciała, nie byłoby tam tak wielu gorszych napojów energetycznych. Właśnie dlatego Neurohacker Collective oferuje bezpłatną 100-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie zauważysz znaczącego wzrostu swoich wyników psychologicznych. Mają także bezpłatne internetowe narzędzie do oceny funkcji poznawczych, które pomaga śledzić zmiany funkcji poznawczych.

Jeśli więc potrzebujesz zastrzyku energii, który może naprawdę poprawić rodzaj ważnych zdolności wiary, które mogą pomóc w obsłudze twojego serwisu efektywniej, przestań uderzać mózg młotem cukru i kofeiny każdego dnia. Kliknij ten link, aby oddać zastrzyk energii Qualia Nootropic i zobaczyć, jak wygląda czystsza, zdrowsza i bardziej wydajna energia. I nie zapomnij wpisać ENTRENEURO przy kasie, aby uzyskać 15% ZNIŻKI na swój pierwszy zakup !


Ucz się więcej