Napoje energetyczne to przemysł wart miliardy dolarów. Niestety nie wszystkie z tych napojów są sobie równe. W rzeczywistości wiele z nich jest wręcz niezdrowych i zawiera od 200 do 400 miligramów kofeiny, a także od 30 do 50 gramów cukru na porcję. Oczywiście, cały cukier i kofeina pomogą cię obudzić, ale tak naprawdę nie poprawi to funkcji mózgu ani wydajności. Jednak Neurohacker Collective , jedna z najbardziej szanowanych nazw w branży nootropics , ma zamiar to wszystko zmienić . Wzięli swoje najlepsze, naukowo udowodnione suplementy pobudzające mózg i wykorzystali je do stworzenia Qualia Nootropic Energy, pierwszego na świecie prawdziwego inteligentnego napoju .

Qualia Nootropic Energy Smart Drink

nootropic smart drink
Neurohacker

Przy zaledwie czterech gramach cukier i ilość kofeiny, którą można dostać w małej filiżance kawy , każda uncja Strzał Qualia Nootropic Energy zawiera dziewięć nootropów popartych badaniami oraz trzy dodatkowe składniki, które poprawiają ogólny stan zdrowia. Efektem końcowym jest czysta, długotrwała energia, która pomaga w skupieniu i motywacji.

Ekstrakt szafranu (Crocus sativus ) Qualia Energy

Szafran jest przyprawą pochodzącą z kwiatów rośliny Crocus sativus. Jest używana jako przyprawa od co najmniej 4000 lat i jest uważana za najdroższą przyprawę na świecie pod względem masy. Szeroki zakres badań wskazuje na wiele różnorodnych korzyści zdrowotnych wynikających z szafranu, które wykraczają poza sprawność umysłową. Jednak jeśli chodzi o poznanie, istnieją dowody, że szafran wspiera nastrój, chroni przed zaburzeniami poznawczymi oraz promuje skupienie i uwagę.

Wyciąg z nasion Celastrus Paniculatus

Celastrus paniculatus, powszechnie znany jako „roślina intelektu”, to krzew pnący himalajskie wyżyny północnych Indii. Od tysięcy lat jest stosowany jako zioło w medycynie ajurwedyjskiej ze względu na swoje działanie nootropowe i neuroprotekcyjne. Badania pokazują, że ma on zdolność do zwiększania liczby lipidów i fosfolipidów w mózgu, zmniejszania depresji i ochrony neuronów przed toksycznością indukowaną glutaminianem.

L-teanina

L-teanina jest analogiem aminokwasowym glutaminianu i glutaminy w kolorze zielonym herbata pochodząca z rośliny Camellia Sinensis. Badania wskazują, że L-teanina zwiększa fale mózgowe alfa, co z kolei promuje uwagę i relaksację bez sedacji. Może również modulować uwalnianie dopaminy, poprawiając w ten sposób nastrój.

Alpha GPC

Alfa-glicerofosfocholina, lepiej znana jako alfa GPC, jest związkiem złożonym z choliny i glicerofosforanu, które mają silne działanie neuroprotekcyjne. Wykazano, że Alpha GPC zwiększa integralność błony nerwowej i jest najbardziej skutecznym środkiem cholinergicznym w zwiększaniu poziomu choliny w mózgu.

Coffeeberry

Coffeeberry jest znakiem towarowym i standaryzowanym składnikiem pochodzącym z ekologicznych owoców kawy, często nazywanych wiśniami kawowymi. Rośliny kawy wytwarzają owoce otaczające twarde nasiona lub „fasolę”, z której wytwarza się kawę. Wiśnie kawowe zawierają dużo polifenoli i podobnie jak ziarna kawy zawierają także kofeinę. Wiele badań wskazuje na rolę coffeeberry we wspieraniu wydajności poznawczej, funkcji wykonawczej, przełączania zadań, przetwarzania informacji, wnioskowania i kreatywnego myślenia.

N-Acetylo-L-tyrozyna

N-acetylo-L-tyrozyna jest acetylowaną postacią aminokwasu L Tyrozyna. Ma szereg efektów nootropowych, w tym zwiększoną uwagę, motywację, koncentrację, pamięć i uczenie się. Badania wskazują, że ma on zdolność do zwiększania syntezy noradrenaliny z dopaminy i zrównoważenia poziomów serotoniny i GABA, zwiększenia biodostępności tyrozyny i zmniejszenia skutków stresu środowiskowego.

Żeń-szeń amerykański (jako Cereboost)

Panax quinquefolius, powszechnie znany jako Żeń-szeń amerykański, to roślina pochodząca z zalesionych regionów Ameryki Północnej. Cereboost jest znakiem towarowym i standaryzowanym wyciągiem z żeń-szenia amerykańskiego, który został przebadany klinicznie na ludziach. Badania wskazują, że poprawia pamięć roboczą i uwagę, jednocześnie promując spokój, a także wspierając uczenie się i pamięć roboczą. Wykazano również, że wspiera neurogenezę i ma działanie neuroprotekcyjne.

NooLVL

NooLVL jest znakiem towarowym związanym krzemianem argininy wzmocnionym inozytolem. Wykazano w badaniach, że regulują uwalnianie dopaminy, wspierają sygnalizację neuroprzekaźników i wspierają wydajność w złożonych testach poznawczych wymagających elastyczności umysłowej, szybkości przetwarzania i funkcji wykonawczych.

Alpinia Galanga (jako EnXtrA)

Alpinia galanga to roślina pochodząca z Azji Południowo-Wschodniej , a EnXtra jest znakiem towarowym i standaryzowanym wyciągiem z kłącza alpinia galanga. ExXtra wykazano w badaniach klinicznych na ludziach, aby wspierać uwagę, czujność i pamięć.

Jak możesz wypróbować nowy produkt Qualia Smart Drink?

Qualia Energy
Neurohacker

Jeśli chcesz spróbować Qualia Nootropic Energy, możesz to zrobić, klikając TUTAJ . Napój jest dostępny w dwóch uncjach, które mają orzeźwiający, rześki potrójny jagodowy smak. A teraz możesz uzyskać 15% rabatu na swój pierwszy zakup, wprowadzając kod kuponu FUTURISM przy kasie. Neurohacker Collective oferuje również pełną 100-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie zauważysz wyraźnej poprawy swojej sprawności umysłowej. Oferują nawet bezpłatne narzędzia oceny poznawczej, dzięki czemu możesz śledzić swoją wydajność umysłową i samemu monitorować zmiany.

Więc jeśli wolisz zamiast tego użyć prawdziwej nauki, aby zwiększyć swoją wydajność umysłową po prostu zalewając mózg cukrem i kofeiną, zamów Inteligentny napój Neurohacker Collective’s Qualia Nootropics Energy, dziś .

Fani futuryzmu: Aby stworzyć tę treść, zespół nie-redakcyjny współpracował z partnerem stowarzyszonym. Możemy pobierać niewielką prowizję od przedmiotów zakupionych za pośrednictwem tej strony. Ten post niekoniecznie odzwierciedla poglądy lub poparcie redakcji Futurism.com.

Czytaj więcej