Jeśli chodzi o przekąski, mam proste potrzeby. Chcę czegoś pysznego, satysfakcjonującego i zrobionego ze składników, którym ufam. Jaką przekąskę znajdziesz w mojej spiżarni, na biurku, a może nawet w mojej drugiej ręce, kiedy siedzę na spotkaniach Zoom jeden po drugim? Nowe kuloodporne batony kolagenowe zanurzone w czekoladzie, teraz dostępne na Whole Foods Market.

Oto, co sprawia, że te przyjazne dla keto batony są na stałe częścią moich przekąsek do pracy w domu. Potraktuj to jako odę do lepszego dla ciebie batonika, który nadal smakuje jak deser.

Co oznacza „odżywianie, maczane w czekoladzie”?

Słuchaj, uwielbiam dobre przekąski. To moja przekąska na wycieczkę, moja poranna przekąska, moje rozwiązanie „chcę coś słodkiego, ale nie chcę cukierków”.

Problem polega na tym, że wiele batonów to w zasadzie cukierek. Nawet niepozorny batonik muesli może zawierać dodatek cukru i mieszanki, które zwiększają ilość węglowodanów i sprawiają, że upadam w ciągu godziny.

Dlatego te nowe batony kolagenowe Chocolate Dip mają moje serce. Są bogate i pobłażliwe, co jest idealne, gdy jestem głodny i spragniony czekolady – ale są też przyjazne dla keto i wykonane ze składników, które potrafię wymówić, takich jak masło z orzechów nerkowca i ekstrakt waniliowy.

Przekąska, która pasuje do twoich celów zdrowotnych

Od pierwszego kęsa możesz stwierdzić, że zespół UberZdrowie Product dokładnie rozważał każdy składnik tych batonów i sposób sprawiają, że czujesz. Oto kilka sposobów, w jakie te paski rozwalają mój umysł:

 • Są przyjazne dla keto : Nie jestem na diecie ketonowej, ale pociąga mnie żywność przyjazna ketonom, ponieważ zwykle oznacza to znacznie mniej cukru i mniej węglowodanów. Z 1 g cukru i 3-4 węglowodanami netto batony kolagenowe w czekoladzie nie dadzą Ci takiej samej energii, jaką dostajesz po wysokocukrowych przekąskach o wysokiej zawartości węglowodanów.
 • Wysokiej jakości tłuszcze pozwalają mi działać : Wysokiej jakości tłuszcze z masła z orzechów nerkowca i oleju MCT Czuję się usatysfakcjonowany i naładowany energią, a nie nafaszerowany cukrem. A ta bogata czekolada sprawia, że każdy kęs smakuje jak deser, co jest świetne w tych chwilach, kiedy mam ochotę zmiażdżyć całe pudełko czekoladek, ale nadal chcę uderzyć w swoje makra.
 • Ich makra są imponujące : Mówimy o 3-4g węglowodany netto , 7-8 g błonnika i 7 g białka – mów o zbilansowanej przekąsce. Uwielbiam to, że białko pochodzi z peptydów kolagenowych karmionych trawą

, które wspierają zdrową skórę , kości i stawy.

 • Wszystkie trzy smaki są pyszne : Double Chocolate smakuje jak bogata trufla czekoladowa, Vanilla Cookie smakuje jak ciastko kruche w czekoladzie, a kokos smakuje jak prażony kokos zawinięty w ciemną czekoladę. Mniam.
 • Składniki przyjazne dla Keto

  Podobnie jak wszystkie produkty kuloodporne, nasze batony kolagenowe zanurzone w czekoladzie są wykonane ze starannie dobranych, wysokiej jakości, czystych składników. Oto, co znajdziesz w naszych batonach:

  Uwaga: zauważysz, że te batony zawierają niewielką ilość oleju szafranowego lub słonecznikowego. Pozyskujemy tylko specjalne oleje słonecznikowe i szafranowe niezmodyfikowane genetycznie, które są wysoko oleinowe, podobnie jak inne tłuszcze kuloodporne, takie jak oliwa z oliwek lub orzechy nerkowca. Przetestowane poziomy utlenienia naszych olejów roślinnych o wysokiej zawartości oleinowej spełniają te same limity ustalone dla innych tłuszczów kuloodpornych, takich jak masło od zwierząt karmionych trawą i olej kokosowy.

  Tłumaczenie: Czekoladowe batony kolagenowe są spełniają normy UberZdrowie.

  Batony kolagenowe zanurzone w czekoladzie FAQ

  Gdzie mogę je zdobyć?

  Znajdź je teraz w Whole Foods i są wkrótce na UberZdrowie.com.

  A co z batonami białkowymi z kolagenem?

  Kuloodporne batony białkowe z kolagenem są świetne i nigdzie się nie wybierają! Jeśli chcesz pysznego batonika, który nie jest zanurzony w czekoladzie, sprawdź Batony białkowe z kolagenem. Są wykonane z wysokiej jakości tłuszczów, bez dodatku cukru i 11 – 13 g białka kolagenu karmionego trawą, abyś był silny, a nie głodny.

  Czy są bezglutenowe?

  Tak. Podobnie jak wszystkie produkty kuloodporne, batony kolagenowe zanurzone w czekoladzie są bezglutenowe i niemodyfikowane genetycznie.

  Dołącz do ponad 1 miliona fanów

  dołącz do listy mailingowej UberZdrowie i otrzymuj najnowsze wiadomości i aktualizacje!

  Czytaj dalej … Co to są komórki macierzyste