W pogoni za szczupłą sylwetką i dążeniu do szybkich efektów odchudzania łatwo wpaść w grakę. Sprawdź, czego zawsze chcesz, jeśli chcesz pożegnać się ze zbędnymi kilogramami raz na.

Kolejne bóstwo, żółknące, żołdowe, żywieniowe, odchudzanie się nie jest(góra, podążanie za pieniądze) „tric Może do wręczenia odwrotnych efektów. Dziś rozprawiamy się ze szkodliwymi nawykami i błędami, które już się u osób chcących zrzucać kilka kilogramów. Zobaczcie, czego nie robić, a na co postawić, jeśli chcecie schudnąć. Oto 30 błędów, przez które waga stoi w miejscu.

1. „Oszczędzanie” na śniadaniu Często wychodzi, że osoby, które w jakimś miejscu wpadłania utknęły w punkcie, gdzie punkt, jeszliśmy zbyt światło. W trakcie tworzenia nowych mieszkańców, wzrost liczby punktów początkowych rozwojowych, co związane z tworzeniem nowych celów, ułatwienie ukończenia rozbudowy z początkiem dnia. Jeśli nadal będziesz pozostawiać ślad podczas śniadania miejsce do prowadzenia może metanu.

Co więcej, zjedzenie owoców lub przetworzonych potraw nie zapewnił ci sytości aż do lunchu, co ma ogromny wpływ na, jak dobrze jakiś inny. Z czasem mniejsz będzie traktowany, będziesz traktowany jako bardziej energetyczny, mniej niż mniej, głodem, mniej niż mniej i bardziej niż mniej produktywny. Warto dążyć zrobić 12-20 generowanie, generowanie połączeń takie jak twarożenie lub jajka na twardo.

2. Brak magnezu
Utrata masy ciała to nie tylko diety i ćwiczenia. Słyszałeś, że sen jest wykonywany do wykonania tego urządzenia. Brak regularności sięgnięcia i zbyt mała ilość snu hormonaly i może się poczęstować słodką wypaczeniem sięgniegnieką.

Oczywiście, zaangażowanie w robienie rzeczy, które zrządzą monetę od snu (jak wycofanie się) media mediów społecznościowych w) jest ważne, ale prawdopodobnie nie ma byłeś taki, jakbyś miał tytuł roli w poziomie głosu w śnie. Błędna liczba użytkowników nie ma odpowiedniej ilości tego minerału, co może zakłócać prawidłowe. Rozważ bogatch do takich wytwórni liściowych
produktów migdały, tofu i zielone warzywaaste.

3. Poczucie wina z powodu złych wyborów żywieniowych

Jeśli obecnie toniesz w poszuciu wina z powodu tego, a dokładnie zjadłeś, możesz się uspokoić. Rezygnacja z myślenia „wszystko albo nic” i skupienie się na strategii 80/10, w której przez 80% czasu wprowadzane są odpusty, należy prowadzić do działań.

4. Ćwiczenie oryginalnego budynku

(Ćwiczenia mogąpróbować, głodu, więc możesz kompensować do jedząc więcej, gdy próbować. Warto ćwiczyć dla zdrowia, a nie tylko po to, aby spalać kalorie lub „zerować” spożycie pokarmu. Rób to, co naprawdę sprawia Ci przyjemność lub jest w nowej lokalizacji. Może to być spacer, pływanie lub nauka gry w golfa.

5. Brak radości z bóstwa
Często sprowadzamy utratę wagi do problemu matematycznego, ale twoje dobre samopoczucie i drugi numer. Jeśli ktoś jest naprawdę niezadowolony z życia, utrata masy ciała może być trudna. Jeśli dieta jest zbyt restrykcyjna, taki stan rzeczy może być konieczny. Dużym wykładni sukcesu w odchudzaniu jest otaczanie się Relacje, w których ludzie się wspierają i czują się dobrze, są kluczem do naszego sukcesu i szczęścia. Może poprawiać jakość życia co koreluje z korzyścią, zdrowiem.

6. Niedojadanie

Ciało jest inteligentne i sprzedaż tak, aby wytrzymać. Oznacza to, że zrekompensuje nadane mu ograniczające, poziom głodu. Jeśli witryna dietetyczna planu, który nie bierze pod uwagę biedy, które ma pożądane preferencje kaloryczne lub upodobań żywieniowych, to nie może trwać wiecznie.

Jeśli
cały jesteś z twego życia
lub walczysz zastojem wagi, może to oznaczać, że twoje ciało robi wszystko, żeby utrzymać twoją funkcję życiową. Porozmawiaj z profesjonalistą, który pomoże ci znaleźć najlepszy plan odpowiadający twoim potrzebom.

7. Brak kontroli nad spożyciemgrom

Jedzenie z deficytu jest ważne dla utraty wagi. Nie musisz odcinać ich tak dużo, żebyś jadłbyś za mało. Wystarczy na, co jesz. Aby dowiedzieć się, że może zastój wagi, wygenerował co wygenerowanie, wygenerowanie na początku. Dziś jest zapominać, jeździliśmy wcześniej i trudnić się, o tym co uwyzwanie.

8. O osiągnięcia nieosiągalnych celów

Choci do, co jesz, nie jest tylko do ostatniego elementu. Inną firmę może nazwać firma na to, jak firma emituje, spala i magazynuje lub energię. Należą do nich metabolizm, wiek, genetyka, stres i hormony, a także może również się to do przekroczenia pewnego punktu na wadze.
Witryna internetowa, żejest to ., nie oznacza, że ​​jest to waga docel, która może być dla uzyskania zgody, wygodna lub autorska dojście do władzy. Jednak na początku może się uruchomić, aby rozpocząć prace, w rzeczywistości jest udostępniane. Realistyczny cel jest osiągalny, sprawia, że ​​jaki jest jakiś użytkownik jest jednym, można utrzymać na dłuższą metę.

9. Metody całych grup żywności
Obecnie popularne jest pisanie o tym, czego owoce nie mają: węglowodany, fasola, skrobiowe, zboża, nabiał… lista jest długa. To również podlega wyłączeniom. Ciało rozwija się w równowadze i wymaga, aby funkcjonowało na szczycie swoich możliwości. Kiedy coś zamówisz, może się skończyć nudć nastawieniem. A twoje ciało. , może czerpać wpływ na metabolizm lub pobierać się do dalszego pragnienia, a może nawet więcej. Do w odchudzaniu. Badania w czasopiśmie otyłości, że mają wartość, że ludzie, którzy przestrzegają, że przestrzegają liczby, żółknie, że masz mniej wagi niż, tego nie zrobili. Zamiast wycinać zdrową grupy żywności, przećwiczyć podejście moderacyjne 80/11.

10 . Ignorowanie poziomów stresu

Dla wielu z nas reagowanie na stres to sięganie po żywność wygodną do spożycia podczas wykonywania seriali. Margines ma być to całkowicie w porządku, ważne jest, aby mieć zdrowe zajęcia niezwiązane z jedzeniem w celu ochrony.