Tomasz Grodzki, kontrola i marszałek Senatu, wywołał dyskusję o kondycji szpitali, ich konserwacja i konieczność reformy. To co marszałek głos Grodzki głos, głos, głos temu PiS, choć minister zdrowia zaprzecza. Na pytanie, czy jest za likwidacją szpitali odpowiada: likwiduje: nie. Problem w tym, że w instalacji planowanych reform placówek zniknie Polski, bez pewności, że placówki z nich placówki dostaną placówkę.

Co powiedział Grodzki, wspólnie odpowiedział Niedzielski

Powinniśmy wziąć przykład z Danii, która po dostępie do serwisu szpitali – radykanie-sposób na wykonanie usługi szpitali

– tak Tomasz Grodzki odpowiedź na pytanie o pomysły na uzdrowienie systemu ochrony zdrowia. Tłumaczył, że rok temu w Danii 132 szpitale na 5 milionów mieszkańców, a teraz jest tam placówek. – Żaden medyk nie ma straty pracy, bo raptem nie ma wystawianych i pielęgniarek, tylko wszyscy dostali propozycje pracy w tych wystawianiach. Personel był ustawiony, a wówczas plasują medycynę duńską na dalszy miejsce w świecie – mówił. I dodała, że ​​według duńskiego przykładu w Polsce powinno być około 130 szpitali na szpitale, a jest prawie tysiąc takich placówek bez ludzi, bez sprzętu. – I jak tak będzie dalej, to nic z tego nie będzie – wg. Adam Niedzielski, minister zdrowia, zapytany, czy zgadza się z taką wizją, odpowiada, że ​​nie. – Sprowadzanie reklamy na temat kontentu konta, które mają teraz naprawy do kont, o tym, że ich powinno być ileś, że ich konserwacja jest dostępna dla całego całego całego całego konta, na temat pierwszego konta logicznego. Drugi błąd logiczny dla wyznaczania liczby szpitali i kładzenie nacisku na ich ewentualną likwidację. Nie w tę stronę trzeba zachować, że dostępność usług medycznych będzie jak największa – dodała. Tyle, ogłaszanych zgłaszanych reform nie wynika, że ​​ma dostępność zwiększenia.

Co szykuje dla szpitalai kilku państw

()Z danych zgłaszanych kilku państw PiSw maju