” data-lazy-type=”iframe” src=”dane : image / gif; base 64, R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP /// yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 “>

Poczekaj na szaloną przejażdżkę biohackingiem, ponieważ wkrótce usłyszysz super specjalny podcast z biohackerem Luke Storey. Odwiedziłem jego dom w Los Angeles, aby przejrzeć wszystkie jego suplementy, inteligentne leki i nootropiki, jego sypialnię z biohackami, salon relaksacyjny „Zen Den”, niestandardowe ustawienie zimnego basenu i wiele innych.

Jeśli lubisz biohacking lub chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, będziesz ślinić się z powodu tego odcinka i wszystkiego, co znajdziesz w pokazach poniżej.

Luke Storey to były stylista mody z Hollywood, mówca motywacyjny, nauczyciel jogi i medytacji Kundalini, światowej klasy biohacker oraz gospodarz The Life Stylist Podcast . Ostatnie dwadzieścia dwa lata spędził na rozwijaniu i udoskonalaniu ostatecznego stylu życia opartego na najpotężniejszych zasadach zdrowia i duchowości, a jednocześnie obejmując technologię i nowoczesne udogodnienia życia miejskiego.

Wykorzystując siebie jako laboratorium badawcze na ludziach, Luke badał szeroką, a czasem ekstremalną różnorodność środków, aby uzyskać optymalne zdrowie, wydajność i dobre samopoczucie. Od przeżycia wstrzykniętego trującym amazońskim jadem żaby po trwające tygodnie medytacji neurofeedbackiej w komorze izolacyjnej, Luke przeszukał ziemię w poszukiwaniu najnowocześniejszych, a także starożytnych technologii uzdrawiania i transformacji.

Luke wytrwale stosował wyniki swoich badań terenowych i wykorzystywał je nie tylko do całkowitej transformacji własnego życia, ale także do życia tysięcy fanów i obserwujących za pośrednictwem różnych kanałów medialnych i wypowiedzi. Jako przemawiający mówca i przedsiębiorca, Luke nadal dzieli się swoimi strategiami uzdrawiania i szczęścia poprzez swój innowacyjny i bardzo skuteczny styl życia nauki, jego kanał na YouTube i niezwykle popularny podcast, Stylista życia .

Od 2008, Luke był także założycielem w School of Style , najważniejsza w kraju szkoła mody dla stylistów.


Ten odcinek jest wycieczką po domu Luke’a Storey’a i obejmuje:

Kuchnia

harrys.com/greenfield

    Czy masz pytania, przemyślenia lub opinie na temat Luke’a lub mnie? Zostaw swoje komentarze poniżej, a jeden z nas odpowie!

  •  

    Zadaj Benowi pytanie podcastowe

     

    Czytaj więcej