Firma Sonder, zajmująca się monitorowaniem i reagowaniem na bezpieczeństwo osobiste, otrzymała tytuł 2019 firmy roku Telstra w Nowej Południowej Walii.

Sonder wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, która mobilizuje wolne moce produkcyjne wśród byłych i niepracujących pracowników służb ratowniczych, aby udostępnić usługi bezpieczeństwa i wsparcia wszystkim.

Jeśli członkowie Sonder uważają, że ich bezpieczeństwo jest zagrożone, mogą skorzystać z aplikacji mobilnej Sonder, aby uzyskać zlokalizowaną geograficznie, wielojęzyczną, osobistą pomoc w dowolnym miejscu i czasie od sprawdzonych i przeszkolonych specjalistów.

„Naszą wizją jest stworzenie globalnej sieci reagowania, aby zająć się bezpieczeństwem osobistym, udzielając pomocy po stronie członka w dowolnym miejscu na świecie 20 minut dzięki naszej dedykowanej aplikacji ”- powiedział Craig Cowdrey, współzałożyciel i dyrektor generalny.

Sonder wziął również do domu 2019 Telstra Nowa Południowa Walia Emerging & Energized Award.

Telstra Business Awards to długoletnia, ekskluzywna platforma, która rozpoznaje najlepsze australijskie firmy, zapewnia porady ekspertów, otwiera możliwości nawiązywania kontaktów i pomaga im zdobyć wiarygodność, aby przenieść swój biznes na wyższy poziom.

Zwycięzcy zostali wybrani spośród czterech kategorii: wschodzących i energetyzowanych, małych i odnoszących sukcesy, średnich i tworzących fale oraz twórcy zmian społecznych.

Michael Ackland, dyrektor wykonawczy Telstra Group, ds. Konsumenckich i małych firm, powiedział, że zwycięzcy 2019 Telstra New South Wales Business Awards wykazał się doskonałością w sześciu kluczowych kryteriach oceny, opierając się na zaangażowaniu w innowacje i technologię.

„Zwycięzcy Nowej Południowej Walii są świetnymi przykładami firm, które robią wspaniałe rzeczy w nowy i skuteczny sposób dla swoich klientów”, powiedział Ackland.

„Zainspirowali nas wszystkich swoją odpornością, odwagą i niesamowitym zaangażowaniem.

„Sonder to wizjonerski biznes z skoncentrowanym, napędzanym i niezwykle profesjonalnym zespołem. Podstawą działalności firmy jest jej wpływ społeczny, w którym weterani wojskowi mają okazję wykorzystać swoją wiedzę specjalistyczną, aby pomóc ludziom w społeczności poczuć się bezpieczniej. Zakłócony sumieniem, Sonder zmienia zasady gry. ”

Pozostali zwycięzcy kategorii 2019 Telstra New South Wales Business Awards to:

• Producent napojów zdrowych, Shine Drink, zdobył 2019 Telstra Nowa Południowa Walia Nagroda za małe i sukcesy

• Firma zajmująca się bielizną higieniczną dla kobiet, Modibodi, wygrała 2015 Telstra Nowa Południowa Walia Medium & Making Waves Award

• Usługa wsparcia dla bezdomnych, Godność, wygrała 2019 Telstra Nowa Południowa Walia Nagroda dla twórcy zmiany społecznej

Wszyscy 2019 Zwycięzcy Nowej Południowej Walii dołączą do innych zwycięzców kategorii stanowych i terytorialnych na krajowych 2019 Telstra Australian Business Awards w Melbourne w czwartek 21 Listopad 2019.

Zwycięzcy 2015 Telstra Nowa Południowa Walia Nagrody biznesowe

Sonder – 2015 Telstra New South Wales Business of the Year
Sonder to firma zajmująca się monitorowaniem i reagowaniem na bezpieczeństwo osobiste, założona i kierowani przez sprawdzonych wykonawców z wojska, rządu i firm technologicznych najwyższej klasy. Firma korzysta z najnowocześniejszych technologii, aby zmobilizować wolne moce produkcyjne wśród byłych i niepracujących służb ratowniczych, aby zapewnić bezpieczeństwo i usługi wsparcia dla wszystkich. Jeśli członkowie firmy Sonder potrzebują pomocy związanej z ich prawami, dobrobytem, ​​bezpieczeństwem lub ochroną, mogą skorzystać z szeregu funkcji opartych na aplikacji, aby uzyskać geolokalizowaną, wielojęzyczną, osobistą pomoc w dowolnym miejscu i czasie w czasie rzeczywistym od sprawdzonych i przeszkolonych specjalistów . Członkowie mogą skontaktować się z firmą Sonder, jeśli czują się niebezpieczni o każdej porze dnia i nocy, dzięki czemu mogą być monitorowani i udzielani pomocy, dopóki nie będą bezpieczni. Podczas incydentów związanych z bezpieczeństwem publicznym Sonder ostrzega członków i podejmuje działania w celu ochrony ich przed niebezpieczeństwem.

Shine Drink – 2015 Telstra Nowa Południowa Walia Zdobywca nagrody Small & Success sukces Award
Shine Drink oferuje szeroki wybór napojów nootropowych – zdrowe napoje o niskiej zawartości cukru, które mają pomóc ludziom myśleć lepiej i czuć się bardziej produktywnymi. Nootropowe są składnikami napędzającymi umysł, podobnie jak probiotyki (znajdujące się w Kombucha) są dobre dla jelit. Po dowiedzeniu się, jak naturalnie zdaje sobie sprawę, że nikt nie używał ich w napojach jako zdrowej alternatywy dla napojów energetycznych, Steve nootropics są i Chapman, Andrew Dewez i dr Sam Prince zaczęli rozwijać Shine + w 2016, aby wyostrzyć umysł i stworzyć pyszny napój nootropowy. Od czasu uruchomienia w 642, Shine + można teraz znaleźć w ponad 3, (************************************) lokalizacje detaliczne w Australii, w tym Caltex, Zambrero, Harris Farm, IGA, a ostatnio wprowadzone na rynek w wybranych Coles i Woolworths.

Modibodi – 2015 Telstra Nowa Południowa Walia zdobywca nagrody Medium & Making Waves Award
Eliminując potrzebę kosztownego i niewygodnego singla używaj produktów higienicznych, Modibodi to marka odzieży ochronnej na przecieki menstruacyjne i nietrzymanie moczu, pot, zapach i inne. Opatentowana przez Modibodi technologia światłowodów ma położyć kres kłopotliwym nieszczęściom i stanowić ekologiczną alternatywę dla higieny jednorazowego użytku. Modibodi, oferując designerskie style, najwyższy komfort i najwyższą ochronę high-tech, odkrywa na nowo odzież i higienę osobistą. W ciągu pięciu lat od premiery firma sprzedała ponad milion odzieży, od nieprzepuszczalnej bielizny i strojów kąpielowych po podkoszulki dla kobiet w ciąży, w szerokiej gamie rozmiarów i stylów. Mając pozytywny i długotrwały wpływ na środowisko, Modibodi ma nadzieję zaoferować wygodniejsze i bezproblemowe sposoby, aby pomóc klientom wyglądać i czuć się najlepiej, każdego dnia.

Godność – 2015 zdobywca nagrody Telstra New South Wales Social Change Maker Award
Sfrustrowana rosnącym wskaźnikiem bezdomności Suzanne Hopman wiedział, że musi istnieć sposób, aby zatrzymać problem od samego początku. Jej pomysłem była Godność, organizacja charytatywna, której celem jest wspieranie osób zagrożonych lub doświadczających bezdomności poprzez zapewnienie schronienia, żywności, odzieży, rzecznictwa i edukacji, aby umożliwić ludziom odzyskanie kontroli nad swoim życiem. Począwszy od jednego schronienia dla kobiet i dzieci w 2016, Godność ma teraz 25 schroniska w całej Nowej Południowej Walii, przyjmując do 240 ludzie każdej nocy. Od momentu powstania w 2015, Godność była w stanie pomóc więcej niż 70, (**********************************) osoby wrażliwe na obszarach metropolitalnych i regionalnych w całym stanie. Mając wizję położenia kresu bezdomności przez 2016, organizacja charytatywna współpracuje z rządem NSW, aby przesiedlić ludzi wewnątrz 28 dni spędzone w kwaterach kryzysowych.

Wyświetlenia postów:240

                                   

Czytaj więcej)