Illustration for article titled The iPhone Lenses Are Giving Me Trypophobia)

Zdjęcie: Apple

Przez całe popołudnie byłem chory. Zaczęło się, gdy przewijałem Twittera i zobaczyłem pierwszy wygląd iPhone’a 11 Pro i Pro Max oraz ich potworny horror.

[Editors Note: Trypophobia is a phobia for a reason, it freaks people out. If you’re afraid of clusters of small holes, read our blog about abig art hole that someone fell into instead.]

Widzisz to?

Te 3 czarne kółka. Jakie bestie wierzą, że to w porządku? Rozumiem, że Apple pragnęło trzech soczewek, umieszczonych tak blisko siebie, że tworzą głęboko niepokojący obraz terroru trypofobicznego.

Rozumiesz czym jest trypofobiaCzujesz to, gdy widzisz wiele dziur zebranych razem, jak w niektórych rodzajach pąkli i koralowców.

Och, i nasiona lotosu.

Tak, teraz to czujesz. Nie jest tak bardzo różny od tego, prawda? )Illustration for article titled The iPhone Lenses Are Giving Me Trypophobia

Zdjęcie: Getty

Kiedy widzę te 3 kręgi razem, mój mózg rejestruje coś takiego:

Albo to:

Jestem daleki od jedynego, który faktycznie zaobserwował tę wadę stylu.

Gromada soczewek musi nie należy umieszczać na telefonie za 1 $ 000 . Należą do moich bólów głowy i linków z przestraszonymi linkami, które próbują zaoferować nootropom boomers.

Cieszę się, że Apple nie pozwala mi stracić kredytu na zupełnie nowego iPhone’a, teraz się waham spojrzenie na nich na ulicy może wywoływać zawroty głowy. Po raz pierwszy wchodzę do baru i widzę szereg osób trzymających kilka iPhone’ów 11 Maxes – każdy z szeregiem koralikowych dziur wpatrujących się w moją duszę – Wiem, że zemdleję.

Teraz muszę się położyć.1828462859Ucz się więcej)