W tym odcinku UberZdrowie Radio rozmowa dotyczy sposobu włamania się do układu sercowo-naczyniowego za pomocą spersonalizowanego roweru interwałowego o wysokiej intensywności napędzanego AI .

Przekonasz się, że w przypadku cardio nie chodzi o czas trwania, lecz o intensywność. A jeśli myślisz „już to wiedziałem”, możesz nie wiedzieć, że minimalna skuteczna dawka cardio jest w rzeczywistości 40 sekundy. Nie wszystkie naraz i nie codziennie. A przy pomocy sztucznej inteligencji cały trening można wykonać w mniej niż 9 minut. Teraz to niesamowite.

„Ta intensywność zapewnia bardzo silny bodziec dla twojego ciała, uwalniając substancje chemiczne, które prowadzą do sprawniejszego, szczuplejszego, mądrzejszego ciebie” – mówi Ratna Singh.

Moi goście to Ratna i Ulrich Dempfle, obaj seryjni przedsiębiorcy z szerokim doświadczeniem w zakresie doradztwa w zakresie marek konsumenckich, opieki zdrowotnej i start-upów.

  • Ratna jest współzałożycielem i obecnie jest dyrektorem generalnym CAR.O.L , Cardiovascular Optimization Logic, w Londynie. Z wykształcenia jest mikrobiologiem, ale całą karierę zawodową poświęciła na doradztwo w zakresie reklamy i zarządzania w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Była pierwszą firmą rezydującą w McKinsey & Company w Dolinie Krzemowej.
  • Ulrich był współzałożycielem i obecnie jest dyrektorem ds. Produktu i dyrektorem operacyjnym w CAR.O.L. Ma doświadczenie w produkcji i rozwoju produktu ze względu na swoje doświadczenie w inżynierii mechanicznej. Kierował inicjatywami sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego oraz pomógł opracować interaktywny rower treningowy CAR.O.L.

Posłuchaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o nauce stojącej za tym „komicznie skutecznym” cardio, o tym, jak fitness CAR.O.L wypada w porównaniu do treningów takich jak treningi HIIT i Tabata oraz dlaczego twoje zdrowie sercowo-naczyniowe będzie Ci wdzięczne.

Miłego przedstawienia!

Listen on Apple Podcasts or iTunes

Listen on Google Podcasts

Śledź wraz z transkrypcją

BPR-Skróć swój Cardio do 9 minut – CAR.OL FIT AI – # 615

Linki / zasoby

Stronie internetowej: carolfitai.com
Facebook:
facebook.com/pg/carolfitai/

Instagram
: @ carolfitai
Twitter :
@ carolfitai
Youtube:
youtube.com/channel/UCr-LmxbIgR2lmZCVlrxQ-Bw

Kluczowe uwagi

Idź sprawdzić „ Zmieniacze gry“, “Uparty “ i „Dieta kuloodporna” na Amazon i rozważ pozostawienie recenzji!

Jeśli podoba Ci się dzisiejszy odcinek, sprawdź nas na Apple Podcasts pod adresem UberZdrowie.com/apple i zostaw nam ocenę 5 gwiazdek i kreatywną recenzję.