Chcemy pozyskać pomiędzy 38,88 mln zł a 40,5 mln zł. Taka jest szeroka ta emisja, cena emisyjna została na poziomie 1 zł. Jesteśmy firmą w fazie budowy. Kilka lat temu nasza firma postawiliśmy bardzo mocno na przykład na którą, skomerowaliśmy w ciągu ostatnich 5 lat. Teraz rosnąć; Wprowadzenie na wprowadzenie, usprawnienie produkcji oraz wprowadzenie nowych produktów w naszym uregulowaniu, usprawnić może postawić zakład. Teraz będziesz mógł dalej powstawać.

Proszę w drożdże bardzo nietypowe. W uproszczeniu żywią się tłuszczami, a nie cukrami. Przez, że się inaczej odżywiają, mają zupełnie inne właściwości, a jest to kompilacja różnych składników biologicznych, prozdrowotnych: cała gama witamin z grupy B i D oraz trochę witaminy C. Dzięki temu oczekujemy również dosyć często spotykane rzeczy w naturze takie, jak koko enzym doar Qlargi sporo, L- L-betina, betaglut, czyli rodzaj , którego dziwo nasze drożdże mają dwa rodzaje, gdy inne gatunki mają tylko jeden. Umiemy też je karmić w taki sposób, przez tworzenie przykładów formy takich pierwiastków śladowych, jak selen, czy chrom, to, aby wydrukować, jeden wchłanialny że są przez organizm. Jest to, aby żyć dla bakterii jelitowych, a jeśli człowiek ma dobrą i zdrową florę bakteryjną, aby bakterie patogenne nie mogły się zgadzać.

Mamy swój własny i własny laboratorium. Pracuje w nim ok. 15 proc. naszej firmy. Osobiście jestem bardzo zadowolony z zespołu, bo jest on wspólny, który ma dobry nasz własny, to chyba jeden z działań usprawniających naszej firmy. Praktycznie nie mamy różnych fluktuacji. Współpracujemy także z naukowcami z instytutów naukowych. Wiedzę naukową umiemy przełożyć na język praktyki. Nie wystarczy tylko coś wymyślić, ale trzeba też zacząć to stosować, a na sam koniec skomercjonalizować pomysł. Jesteśmy tego typu na świecie.

Jaka jest droga od produkcji w produkcji produkcji suplementów?

My od tego, że Yarrowia lipolityczna

nie jest częścią zaczynamy zaczynać w diecie dopiero teraz w niektórych krajach. Aby wprowadzić je na rynek, musieliśmy przejść procedury dopuszczenia naszych uzupełnień dla Agencji Bezpieczeństwa Żywności. Potem częstotliwość wyszukiwania Komisji Europejskiej, została wprowadzona na listę nowej żywności – Nowa żywność. Przeszliśmy tę dla trzech typów naszych zespołów:, selenowych i chromowych. Aby dało wprowadzenie nowej serii suplementów pod marką „Yaast”. Oprócz tego, że my suplementy, które bazują na estrach etylowych kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6. Ludzie kojarzą się z głównymi z olejami rybnymi, z tranem, a my pozyskujemy je z roślin. do dość ograniczonej produkcji. Produkujemy też dodatki do karmienia dla zwierząt towarzyszących i hodowlanych, między innymi dla koni, co było naszym pierwszym pierwszym gronem. Tego typu produkty są już obecne na rynku i się sprawdzają. Jeśli chodzi o produkty przeznaczone dla koni, nasz rynek jest naszym rynkiem, co nas bardzo cieszy, bo jest bardzo konkurencyjny rynek.

Wcześniejsze ekspansje Pan o ekspansji. O jakich Państwo planujesz?

Przede wszystkim o Europie, gdzie obecni już w jesteśmy stacjach. Ostatnio wykonaliśmy proces rejestracji w Rumunii. Działamy w ten sposób, że szukamy lokalnego dystrybutora, który staje się naszym dystrybutorem. Ten model po prostu lepiej działa. Właśnie kończymy proces rejestracji EstroVity w Austrii. Jest to duży i bogaty rynek, pełen pełnowartościowy. Zakończenie rejestracji w zapisie nutowym, oznacza również zakończenie na rynku Nowej Zelandii. Jesteśmy także w trakcie rejestracji produktów dla koni, psów i kotów w Kanadzie, ale to jeszcze trochę potrwać. Procesy rejestracyjne trwają miesiące, a czas jeszcze dłużej. Pandemia w tym nie pomogła. Pośrednio jesteśmy także obecni w Stanach Zjednoczonych. Jeden z naszych klientów, pod swoją marką produktów tam nasze produkty. Od początku stawialiśmy na jakość i dzięki temu pomyślnie przeszliśmy, nie tylko wszystkie inspekcje i certyfikaty wymagane prawem w Polsce i UE ale także firma FDA.

Rynek suplementów będzie rósł?

Na świecie jest trend zmierzania w stronę natury. Pięć lat temu udziały na roślinnych kwasów Omega był wart 038 mld dol. i stanowi pół procenta rynku. jest to 5 proc., więc więc teraz jesteśmy w trendzie. Młode pokolenie i staje się bardziej świadome społeczeństwa potrzebnego do zmiany treści. Tego trendu nie da się. Skotan SA wpisuje się idealnie w te trendy.

Mają państwo w swoim portfolio produkty dla rolnictwa. Jak jeden jest?

Umiemy oczyszczać ślady, które są odpowiednie, obecne, obecne, ślady, które są używane, aby utworzyć ślady na przekazie ciężkim. Dla drożdży jest do źródła węgla. Mówiąc obrazowo Yarrowia zjada olej. W trosce o to, który użytkownik przygotowuje do naszych pracowników, który dba o kolejkę także od samego początku, czyli tego, który był używany do nasycania który podkładów. To jest substancja, która jest która jest za kancerogenną w uznana jakość. Jest to bomba ekologiczna, którą nasi nasi klienci oczyszczają, przy pomocy naszej technologii.

Poza tym, nasz preparat może do pól uprawnych z pestycydów i usuwanie ich możliwości emisji. Normalnie pole musi mieć mieć zapasy albo trzy lata od nawożenia i oprysków. Umiemy te jabłowania na temat ochrony roślin. Jego skuteczność w poziomie do oprysków, jest na poziomie jabłoni proc. W kontrolictwie skuteczności naszych preparatów jest niemalże porównywarka do ciężkiej chemii.

Wspomniał Pan o skomplikowanych procesach rejestracyjnych. Czy stanowi jeden duży problem dla firmy?

Dotykamy oczywiście bariery w wykonaniu. Procesy rejestracyjne są długie i obecne. Dla małych firma jest dla naprawdę dużego problemu. Badania związane z konieczną certyfikacją trwają rok albo dwa, ich koszt dla około milion euro, konieczność trwania działalności firmy. Bariery powodują, że trzeba być większym. To też jeden z powodów, dla których móc urosnąć, żeby się przebić w niektórych kategoriach. Instytucje i certyfikaty są oczywiście potrzebne, żeby eliminować z rynku produktów i nieuczciwej firmy.