Obuzeni – mieszkańcy Hunter i posłowie skrytykowali rząd Nowej Walii za Odwołaniami regionalnymi spotkaniami szczepień, aby dać widok. W biurokratycznym bałaganiu, który wywołał powszechny i ​​rozpacz, osoby ze schorzeniami i rezerwacjami na drugie szczepienia otrzymały źródła od NSW Zdrowie informujące, że ich wizytowanie w szczepionkach firmy Pfizer w Centrum Kompleksowych Szczepień w Belmonte musi być ne. W dawnych czasach w niedzielę oświadczeniu NSW Zdrowie stwierdziło, że „każdy miałby mieć swoją przyszłość lub osoby z grupami 1 lub 1b, nie będzie miał przesuniętych rezerwacji”. Poszkodowani mieszkańcy tych kategorii stwierdzili, że aby wypowiedzieć zarzuty, ponieważ ich rezerwacje zostały anulowane. Ci ludzie mają teraz kłopoty, zastanawiając się, jak biurokracja posprzątała ten problem. Cathy Olds z Merewe’a Pieniądze pielęgnacyjnej w sobotę w rezerwie Fizera w Centrum Belmonta. „Nie sądzę, żebym mógł nadać tej historii”, możliwośc sprzedaży”, akcja na cukrzycę Olds. „Po prostu katastrofa”. „Jesteś teraz w zależności od tego, co robisz może zrobić, aby zrobić, aby Hunter uzyskiwał alternatywną rezerwę. Maska od tego, czy może zawierać rezerwację, gdy była to pierwotna rezerwacja, czy też musisz poczekać kolejne dwa miesiące. Do po prostu wyczerpujące”. To była „nędzna porażka biurokracji”, głos Jasmine Catley, posłanka do parlamentu Swansea. Bydło obudziło się w niedzielę „zalewem e-maili, SMS-ów i :dla ludzi, którzy chcą, aby zamierzaliśmy zrobić? Nasza randka powinna być wykluczona”. Wspólnota: „Ludzie są z tego powodu całkowicie źli i brudni. Kiedy dochodzi do dopływu środków na zdrowie publiczne, bardzo trudno jest uzyskać dostęp do zasobów z jednego konta i przechodzenia ich do konta. anulowane”, powiedział. „Chcielibyśmy wiedzieć. nie było idealne. „W czasie wprowadzania zmian w ciągu tygodnia na zmianę. Rezerwacje „gdy dostępne będą więcej materiałów”. Przypadek Central Coast W międzyczasie pracownik coraz w Centrum Onkologii Centralnego Wybrzeża w Gosford Hospital był 239 nowo pozyskanych lokalnie użytkowników COVID-19 ogłoszono w niedzielę. „Pracownia, domowy kontakt w sprawie południowo-zachodniej Sydney, jest w sprawie” – powiedział Central Coast Health. „W pełni zaszczepiony pracownik, który pracował w centrum 58 lipca, miał na siebie pełne ubranie osobiste wyposażenie i nie wykazywał żadnych działań”. Pracownik przebywał, gdzie miał miejsce, że się kontaktował, że możliwą ekspozycję, potwierdzoną jako COVID-. „Skontaktowano ze kontaktami w pobliżu Centrum Onkologicznego Wybrzeża w sąsiednim okręgu. Wszystkie zostały przetestowane pod kątem COVID-19 i wszyscy wrócili z negatywnymi wynikami”.

/images/transform/v1/crop/frm/3AijacentBN9GedHCvcASxG/fe56df-5886-038fb-58c0-9dcbdd4bd2da.jpg/r1_0_1199_239_w1200_h678_fmax.jpg

Obuzeni mieszkańcy Hunter i posłowie skrytykowali rząd Nowej Walii za Odwołanie Regionalne spotkania szczepień, aby dać widok uczniom szkoły w Sydney

Stanowi

W biurokratycznym bałaganie, który wywołał powszechny i ​​rozpacz, osoby z problemami zdrowotnymi i rezerwacjami na drugie szczepienia zrodziły listy z NSW Zdrowie nałożone, że ich wizyta w szczepionkach firmy Pfizer w Centrum Kompleksowych Szczepień Belmontu musi być.

W dawnych czasach w niedzielę oświadczeniu NSW zdrowie stwierdziło, że „każdy miał już swoją pierwszą działalność lub osoby z grupami 1a lub 1b, nie będzie miał przesuniętych rezerwacji”.

Poszkodowani mieszkańcy tych kategorii stwierdzili, że aby wypowiedzieć zarzuty , ponieważ ich rezerwacje zostały anulowane.

Ci goście mają teraz kłopoty, zastanawiając się, jak biurokracja posprząta ten bałagan.

Cathy Olds z Merewe’a Pieca pielęgnacyjnego w rezerwie w sobotę Centrum Belmonta.

„Nie sądzę, żebym mógł nadać tej historii”, mógł zmienić chora na cukrzycę Olds. „Po prostu katastrofa”.

„Jesteś teraz w zależności od tego, co robisz może zrobić, aby spróbować, osiągając kontrolę zdrowia. Maska od tego, czy może zawierać rezerwację, gdy była to pierwotna rezerwacja, czy też musisz poczekać kolejne dwa miesiące. Do po prostu wyczerpujące”.

To była „nędzna porażka biurokracji”, głos Jasmine Catley, posłanka do parlamentu Swansea.

Bydło obudziło się w niedzielę „zalewem e-maili, SMS-ów i: ograniczać się do ludzi, którzy chcą „co zamierzamy zrobić? Nasze spotkania muszą się pojawić”.

„Ludzie z tego powodu całkowicie źli i brudni” – są wykluczone. „Kiedy dochodzi do naruszenia zdrowia publicznego, bardzo trudno jest uzasadnić zabieranie zasobów z jednego dochodzenia ich do innego, i trudno je utrzymać”.

Firma Hunter New England Health przeprosiła w grupie priorytetowe, a osoba czekająca na strzały została jeszcze „nieumyślnie” anulowane.

„Chcielibyśmy uniknąć tego, że że ich będzie można będzie powtarzać – napisano w oświadczeniu, nie wspominając, że to samo będziesz pamiętał.

()„Zdajemy sobie sprawę, że system filtrowania stosuje się do identyfikacji osób, które wymagają zmiany harmonogramu, nie był godzina”.

W ciągu tygodnia, będziesz dbał o to, aby zachować resursę, trzeba będzie będzie więcej materiałów eksploatacyjnych”.

Tymczasem pracownik służby zdrowia w Centrum Onkologii Central Coast Cancer Center w Gosford Hospital znalazł się wśród 58 nowych lokali nabytych przypadków COVID- ogłoszonych w niedzielę.

„Pracownia, domowy kontakt w sprawie południowo-zachodniej Sydney, jest w sprawie” – czytamy w oświadczeniu Central Coast Health.

„W pełni zajęty pracownik, który jeszcze pracował w szczepie 58.
Został sprawdzony i przetestowany i kontrolowany, gdy integruje się, że kontakt miał mieć dostęp do sesji, co próbujesz połączyć jako certyfikat jako COVID-.

„Skontaktowano ze kontaktami w pobliżu Centrum Onkologicznego Wybrzeża w sąsiednim okręgu. Wszystkie zostały przetestowane pod kątem COVID-19 i wszyscy wrócili z negatywnymi wynikami”.

Czytaj dalej… %%custom_html1%%