Zdjęcie: Getty Images / Cavan Images

Jeśli chodzi o zdrowe wykrywanie trendów,Whole Foodsjest dość na tym. Nawet pomimo tego, że sklepy spożywcze stają się zdrowsze na całym świecie (znaczący pozytyw), rynek naturalny jest nadal liderem w branży wellness. Jego nawy są nadal miejscem, w którym konsumenci znajdują nowe marki, które później stają się popularnymi popularnymi modami. (Kilku zaczęło wyposażać wcześnie:Siete Foods,CaulipoweriSiggi’s)

W ramach poszukiwań Whole Foods ma na całym świecie obserwatorów trendów (nazywanych przez nich zbieraczami), którzy szukają małych marek (zwykle z małym stolikiem na lokalny rynek rolników) z dużymi wyobrażeniami o lądowaniu na półkach. Każdego roku sprzedawca wykorzystuje te dane – wraz z informacjami rynkowymi i statystykami – do tworzeniastarannie dobranych wzorców zdrowotnychnazywając składniki i żywność, które będą kontrolować świat zdrowia (i ich półki sklepowe) w nadchodzącym roku. Przygotowany na zajrzenie do kryształowej kuli Whole Foods? Spójrz na te, którymi najbardziej się cieszymy poniżej i przejdź do ich witryny, abyzobaczyć pełną listę

Obejrzyj ten film, aby zobaczyć ulubione pokarmy zarejestrowanego dietetyka, aby kupić Whole Foods:

)

1. Rolnictwo regeneracyjne jako problem

Entire Foods przyznaje, że konsumenci nie tylko chcą wspierać zdrowe marki, ale także dbają o to, aby wspierali także zrównoważone marki – tematDobrze, wspaniale poświęciłem ostatnią okazjęRolnictwo regeneracyjne w zasadzie wyjaśnia praktyki rolnicze, które przywracają jakość gleby, poprawiają regionalną różnorodność biologiczną, i zwiększyć wychwytywanie dwutlenku węgla z korzyścią dla środowiska. Entire Foods przyznaje, że coraz więcej marek przenosi się na rolnictwo regeneracyjne, na które składają siępastwiska białych dębówiCowgirl Creamery

2. Więcej alternatywnych mąek

Wzrost liczby osób jedzących bezglutenowo (i ludzi wycinających węglowodany) faktycznie spowodował wzrost liczbyalternatywne mąkina rynku, a Whole Foods zobowiązuje się do znalezienia raczej odmiany. Oprócz tych, o których najprawdopodobniej już słyszałeś, takich jak mąka migdałowa i mąka owsiana, obserwatorzy trendów Whole Foods przewidują, że w przyszłym roku pojawią się bardziej interesujące, takie jak mąka bananowa i mąka z tygrysa.

3. Żywność z Afryki Zachodniej

Entire Foods konsekwentnie śledzi światowe wzorce w swoich rocznych prognozach, a Afryka Zachodnia jest ich wyjątkowym regionem dla 2018 Poza tymmoringa(jeden z trendów zdrowotnych Well Good w 2018), spodziewaj się, że zobaczysz więcej produktów spożywczych wykonanych z innych podstawowych artykułów z Afryki Zachodniej, takich jak ziarna zbóż, takie jak sorgum, teff i proso.

4. Lodówka i zamrażarka jako centrum kuchni

Dobrze napisane wcześniej w tym rokuw zdrowa przebudowa strefy zamrożonej żywnościNie tylko widzą to zbieracze Whole Foods, ale oczekują, że ta część sklepu spożywczego stanie się o wiele bardziej zamieszkała dzięki zdrowym przysmakom w 2020 Wygląda na to, że będziesz potrzebować większa lodówka.

5. Mieszane mięso

Również poprzednio zgłaszane Dobre, pojawiło się wiele produktów, które integrują mięso z warzywami, aby dać klientom flexitarnym to, co najlepsze z obu światów. Cała żywność również to zauważyła. Podczas gdy wciąż odwiedzasz wiele pełnowartościowych wegańskich alternatyw, możesz spodziewać się, że zobaczysz również więcej tych mieszanych produktów tuż obok nich.

6. Bardziej pomysłowe alternatywy dla alkoholu

Gdy trzeźwa scena wciąż nabiera tempa,wychodzi więcej alternatywnych alkoholi– i wykraczają daleko poza seltzer i kombucha. W Well Excellent rzeczywiście widzieliśmy produkty zawierające alkohol altowy wykonane zadaptogenów,nootropicsi botaniczne. Wygląda na to, że będziesz mógł zdobyć wiele tego rodzaju przedmiotów w lokalnych sklepach Whole Foods. Zdrowsze, lepsze wybory są z pewnością warte podniesienia kieliszka do.

Spójrz na trendy w całym Foods z ubiegłego roku, aby zobaczyć, jak zagrałWell Great również szybko ujawni swoje wzorce wellness.Oto, co prognozowaliśmy 2019

Sprawdź więcej