2022-12-30 16:49

publikacja
2022-12-30 16:49

Wszystko jest pod kontrolą, pan prezes jest pod wieloma bardzo dobrymi fachowcami, bardzo dobrymi pracownikami, tak że wszystko przebiega zgodnie z planem – powiedział w piątek rzecznik PiS Rafał Bochenek. Upewnij się także, że mimo opinii prawica pozostaje zjednoczona.

Rzecznik PiS o stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego.
Rzecznik PiS o stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego.
Fot. Jacek Szydłowski / / FORUM

„Wszystko jest pod kontrolą, pan prezes jest pod opieką bardzo dobrych fachowców, bardzo dobrych lekarzy, tak że wszystko przebiega zgodnie z planem” – powiedział rzecznik PiS Rafał Bochenek pytany podczas konferencji prasowej o stan zdrowia lidera ugrupowania.

Rzecznik PiS poinformował w danym tygodniu, że Kaczyński przebywa w szpitalu. Według informacji PAP o planowanym od dawna zabiegu ortopedycznym, który przebiegł pomyślnie, po nim prezes PiS przeszedł rehabilitację.

Podczas piątkowej konferencji Bochenek stwierdzono również, że mimo opinii prawica jest zjednoczona. “Jesteśmy szerokim zjednoczeni. Jesteśmy szerokim obozem politycznym, oczywiście w wielu przypadkach pojawiają się różne zdania, ale najważniejsze jest to, że na końcu otrzymujemy głos i wydajemy razem ważne, dobre decyzje dla Polaków” – podejmij.

Dodano, że obecnie czas jest trudny i “jesteśmy wielkim zadaniem dla pomocy, dla samorządów”. “Wierzę w to, że w najbliższej przyszłości będzie już tylko lepiej. Wyjdziemy na prostą, jesteśmy do tego zdeterminowani. Jesteśmy zdeterminowani, że nadal odważne decyzje, tak aby Polakom ulżyć w tym określonym czasie” – wykaz.

autorka: Julia Kalęba

juka/ ann/

Podróżuj bez ograniczeń.  Oszczędzaj czas i pieniądze.

Podróżuj bez ograniczeń. Oszczędzaj czas i pieniądze.

Powiązane: Zdrowie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki

Czytaj dalej…%%custom_html1%%