Podstawowe dane są szeroko zgłaszane. Ceny rynkowe reagują jednak zarówno na podstawowe dane, jak i coraz częściej, na zastrzyki płynności banku centralnego.

Ciężki bank centralny dąży do zastrzyku i wycofania płynności, często przekraczając fundamenty gospodarcze w krótko- i średnioterminowe.

Rynki reagują na fundamenty gospodarcze, fundamenty korporacyjne oraz na gry bankowe banku centralnego w celu zastrzyku i wycofania płynności.

, chociaż uczestnicy rynku koncentrują się na wyraźnych decyzjach dotyczących polityki Rezerwy Federalnej, codzienne operacje otwartego rynku, w których Rezerwa Federalna kupuje i sprzedaje obligacje na otwartym rynku, są równie ważne. ) Te operacje otwartego rynku kreują trendy lub szeregową autokorelację w kierunku klas aktywów.

Z czasem wzajemne oddziaływanie tych zmiennych tworzy zwycięzców i przegranych gry.

Metody algorytmiczne często mogą wykryć ważne ślady statystyczne. Korzystam z mojego algorytmu kierunkowego Zomma, aby korzystać z trendów tworzonych przez przepływ dolarów inwestycyjnych reagujących na wzajemne oddziaływanie tych zmiennych.

Algo nie używa dopasowywania. Wykorzystuje te same ustawienia na każdym rynku.

Oto, jak zrozumieć wyniki:

1. Gdy żółta linia przecina się nad zieloną chmurą, sygnalizuje zakup.

2. Kiedy żółta linia przechodzi z powrotem w górę zielonej chmury, oznacza sprzedaż i przejście do gotówki.

Uwaga: Algo nie jest zaprojektowane do generowania krótkich sygnałów.

 

S&P 500 wciąż przyspiesza, w dużej mierze ignorując ryzyko geopolityczne, własny wskaźnik P / E i godzinę policyjną. Rynek imprezuje i ignoruje holowniki na rękawie, aby zacząć jechać do domu. Monitorujemy to ściśle.

AAPL to indeks. Wiesz, że to prawda, gdy jest lepiej niż koszyk 500 akcji, takich jak S&P.

Czy ktoś może sobie przypomnieć, kiedy ostatni sektor, taki jak MLP, osiągał dywidendę na północ od 9%? Obraz popytu jest zdecydowanie mroczny. Ciekawe będzie, czy ich tani sposób przezwycięży mętny obraz popytu na Nat Nat and Gas. Przy tych wydajnościach jest to fascynujące pytanie.

Poszukaj behemotów o strukturze C-Corp, takich jak Enbridge ( ENB ), aby zacząć gaworzyć zagrożone minnows. Kanadyjskie fundusze emerytalne uwielbiają Enbridge, dlatego ma znakomity koszt kapitału i może emitować swoje akcje jako walutę i wykorzystywać niskie ceny zadłużenia, aby wybierać firmy z trudnymi bilansami. Obserwuj Enbridge uważnie.

 

Ogólnie rynki wschodzące mają wskaźnik P / E równy 12,5. Nigdzie nie poszli od 10 lat. Jeśli księgowość jest prawdziwa, mogą być kradzieżą. Gdyby nasze stopy procentowe stały się wystarczająco niskie, moglibyśmy rozpocząć transakcje przenoszenia funduszy na rynkach wschodzących.

Indeks dolara ( UUP ) w dół. Handel bezpiecznymi dolarami został wbity przez Jerome’a ​​Powella, podobnie jak zniszczył VIX.

Złoto ( GLD ) w górę. Uwielbiam wbudowaną opcję bezpłatnej sprzedaży wraz z zabezpieczeniem przed inflacją.

Dlatego przyjaciele nie pozwalają znajomym kupować WSKAZÓWEK ( WSKAZÓWKA ).

Narkotyki ( MJ ) nadal nie są fajne, ani tuczą portfel inwestorów kapitałowych. Wciąż wam mówię. Tysiące pokoleń to przyspieszyły. #FadeWhatTheyBuy Bogaci są w Nootropics, nie bawią się eksperymentami chemicznymi z mózgami.

 

Banki centrów pieniężnych i ubezpieczyciele ( XLF ) nadal działają jako bardziej strome gry syntetycznej krzywej dochodowości.

Sinopec ( SNP ) to fascynująca sytuacja. Jeśli rachunkowość jest prawdziwa, jest to obecnie najtańsza mega-cap wszechczasów. Sprawdź EV / EBITDA. Jeśli agresywnie zwiększy to dywidendę, warto zanurkować w liczbach. To jedyne pytanie tutaj. Czy liczby są prawdziwe? Jeśli tak, gracze o dużej wartości podstawowej powinni nadać prawdziwy rozmiar.

Stary indeks towarów CRB o równej wadze ( GCC ) wykazuje oznaki życia, nawet gdy Nat Gas kontynuuje zostać unicestwionym. I tak, w końcu powiększyłem. Zielona chmura dynamicznie zmienia kształt. Nie ma za co. #MovingAveragesWillBankruptYou

Bądź na bieżąco. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o terminie publikacji moich nowych artykułów, kliknij przycisk u góry strony, aby „Śledź mnie”

Mamy skandaliczny pomysł: technologia może pokonać ludzi przy inwestowaniu . Inwestorzy chcą wzrostu ekspozycji na fundusze indeksowe i fundusze ETF, ale nie chcą cierpieć z powodu kruszenia rynków zbytu. Mamy rozwiązanie. Nasze algorytmy sygnalizują, kiedy kupić, a kiedy sprzedać. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować .

Nasi subskrybenci zgadzają się:

„Dwa z portfeli, którymi zarządzam przy użyciu jego metod, są o 40% wyższe niż 20% w porównaniu do rynku płaskiego”. – Smartstone

„… ta strategia wykorzystuje portfele, które będą generować zyski SPY w kółko.” – Hermiel

Ujawnienie : Ja / my nie mamy pozycji we wszystkich wymienionych zapasach, ale może zainicjować długą pozycję w RUSL, EDC, UGLD, AMLP, MLPQ w ciągu następnych 72 godzin. Sam napisałem ten artykuł, który wyraża moje własne opinie. Nie otrzymuję za to rekompensaty (innej niż poszukiwanie Alfa). Nie mam żadnych relacji biznesowych z żadną firmą, której akcje są wymienione w tym artykule.

Dodatkowe ujawnienie: Wyniki hipotetycznego działania mają wiele nieodłącznych ograniczeń, z których niektóre opisano poniżej. Nie składa się oświadczenia, że ​​jakikolwiek rachunek osiągnie lub może osiągnąć zyski lub straty podobne do pokazanych; w rzeczywistości często występują ostre różnice między hipotetycznymi wynikami wyników a rzeczywistymi wynikami osiągniętymi później przez dowolny program handlowy. Jednym z ograniczeń wyników hipotetycznego działania jest to, że są one generalnie przygotowywane z perspektywy czasu. Ponadto hipotetyczny obrót nie wiąże się z ryzykiem finansowym i żaden hipotetyczny zapis handlowy nie może w pełni uwzględniać wpływu ryzyka finansowego rzeczywistego obrotu. Na przykład zdolność do wytrzymania strat lub przestrzegania określonego programu handlowego pomimo strat handlowych to istotne punkty, które mogą również negatywnie wpłynąć na rzeczywiste wyniki handlowe. Istnieje wiele innych czynników związanych ogólnie z rynkami lub z realizacją jakiegokolwiek konkretnego programu handlowego, których nie można w pełni uwzględnić w przygotowaniu hipotetycznych wyników i które mogą mieć negatywny wpływ na wyniki handlowe.

Czytaj więcej