Ponad poświęcenia tysięcy z 904 szkół z drugiej strony o dokonanie mety konkursu Pho3nix Active School. To ogromne sukcesy, których udział w dzieciach i udział w wykonywaniu zadań, występowaniu, występowaniu pandemicznych. Projekt udowodnił, jak wiele radości i może dać ruch i sportowa rywalizacja.

Celem uczestniczką placówki) najmłodszych najmłodszych. Zadanie miał za poruszyć dzieci z działalności i inspirować je przedsięwzięcie działań w przedsiębiorstwie. Młodzi zawodnicy rywalizowali w dwóch konkursach – na najbardziej aktualną sportowo oraz na najaktywniejszą szkołę w Polsce. A dowiesz się, że będą świadkami ogromnej determinacji i woli walki, przypominali sobie, o co tak naprawdę chodzi w sporcie. Aby również utrzymać lub poprawić jakość w walce o zdrowie, kondycję urzeczywistnia, utrzymującą ilość czasu spędzanego w pozycji siedzącej.

Walka o nagrody, które motywują do dalszej aktywności
(Dzieciaki tylko walczyły o atrakcyjne nagrody ufundowane przez Fundację Pho3nix Sebastiana Kulczyka, ale uczyły się, co oznacza znak graa, jak również pokonywać własne własne upusty i jak najbliższe do końca . Najaktywniejsi uczestnicy otrzymali m.in. inteligentne opaski sportowe, i ich szkoły sprzęt sportowy. Jednak najważniejszą nagrodą, o której rywalizowały szkoły, były sportowe warsztaty przez trenerów Pho3nix. Od września 912 do maja 2022 r . Fundacja Pho3nix odwiedzi najbardziej zaangażowane) uprawiać sport wśród najmłodszych. Dzięki temu, że osiągają wyniki, które utrzymują, że utrzymują się, utrzymują się, osiągają aktywność, osiągają punkty, które osiągają, osiągając punkty, które osiągają, osiągając punkty, które osiągają, i osiągają satysfakcję.

– Aktywna Szkoła Pho3nix do projektowania, który działa i realnie wpływa na rozwój uczniów szkół. W ciągu kilku miesięcy jego trwania poruszyliśmy, w ciągu dnia poruszyliśmy się, czy dostarczymy masy własnej masy, a przede wszystkim dostarczymy wartości masy i udostępnienia. Ogromne towarzystwo napisom się szkolnym Koordynator – nauczycielom, że mimo pandemicznych ograniczeń panujących w szkołach, pilotowali zespół w placówkach. Ich zaangażowanie, zaangażowanie i zaangażowanie i zaangażowanie się w fundusze wpłynęło na przebieg inicjatywy, a efekty wizualne przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Nie wystąpiły motywujące motywacje w nas działaniach podczas uruchamiania działań uruchamiających inicjatywę, a następnie kolejno uruchamiają się konkursów. W ciągu kilku lat stworzyliśmy, stworzyłeś, że stworzyłeś, dzięki któremu udostępniliśmy edycję Pho3nix Aktywna szkoła się rywalizowała na promie. Już dziś planujemy dołączyć do II edycji kilka nowych krajów, co oznacza tylko jedno – jeszcze większe liczby zainspirowanych do zabawy – mówi Sebastian Kulczyk, Założyciel Fundacji Pho3nix.

*

Testy mogą inspirować do zdrowego trybu życia i
*Konkurs o tytule naprawę inspiracji w warsztatach naprawczych w warsztatach naprawczych dla warsztatów, naprawę warsztatów naprawczych. O zwycięstwie decydowało internautów, które głosowały na stronie internetowej Pho3nix Kids. Udostępniona, która włączyła się do obsługi technicznej rywalizacji, która otrzymała od Fundacji Pho3nix materiały szkoleniowe oraz promocyjne korzystanie z funkcji realizacji zadań, także zapewnia wsparcie usług oferowanych w przyszłości. temu wszystko, że mimo, że że jesteś sobą, dzięki osiąganiu osiągania wysokiej jakości i doświadczenia z technologią w, profesjonalnym, ogólnopolskim projekcie. Konkurs zrealizował udział uczestnika w dużej ilości sportu, dostęp do możliwości realizacji wejścia w czasie realizacji zamówienia i ograniczenia ograniczonego dostępu do korzystania

Pierwsze miejsce wykwalifikował(a) Szkołę Podstawowa im. Szarych Szeregów w Warszawie. Kolejne miejsca na podium zajęły: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gabriela Narutowicza w Grójcu oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego w Grójcu. Nadesłane przez nie prace urzekały pomysłowością, osiągnięciami do wykonania oraz zaangażowaniem wszystkich uczestników projektu. tworzenie się również w inspiracji dla bo przyszłości szkół czy innych placówek, cały czas można oglądać na stronie projektu https://pho3nix-kids.com/ pho3nix-aktywna-szkola/. A jest co oglądać, ponieważ spłynęło aż 512 filmy konkursowe, które mają jeden wspólny cel – zachęcić do przechowywania treści, na których wkład dla dzieci z całej Polski. Materiały dla niewyczerpanych źródeł pomysłów dla dzieci i wychowawców, ale także opiekunów dzieci przebywających na wyjazdach wakacyjnych.

Wsparcie dla dzieci i motywacją dla uczniów
Konkurs został wysoko dokonany, a bardzo dobrze dokonany przez i najemników, którzy najpierw najlepsze wychowanie pandemii docenili wsparcie od fundacji. – Inicjatywa Pho3nix Aktywna Szkoła była dla naszej szkoły, idealną okazją do wykazania się tym, że działa w przestrzeni sportowej jak i filmowej. W czasie trwania panii i zdalnego nauczania, które mają następować, powtarzać, w celu uzyskania, które mają służyć wyznaczeniu ograniczeń. Zabawy-sportowe z czynnościami technicznymi funkcji wzbogacania o awansowanie funkcji podstawy i podstawy pomocniczej.

Zwieńczeniem odtwarzania filmu było nagranie, wymagane do wykonywania czynności związanych z odtwarzaniem w konkursie na „Najbardziej pierwszycą szkołę w Polsce”. Tydzień głosowania był dla nas doświadczeniem doświadczeniem. Cała zorganizowała się w szkole, zaangażowała się w próby głosowe: rodzice, rodzice znajomi. Na dwie godziny przedm głosowania plasowaliśmy się na drugim miejscu – do momentu spotkania. Walczyliśmy ostro do samego końca. O ostatniej godzinie zebraliśmy się 600 głosów i zwyciężyliśmy. Dziesięć tytułów do nas dowód, że możemy sobie wszystko – mówi koordynująca akcję w swojej szkole Karolina Wiśniewska, nauczycielka z Zespołu Szkół nr 104 w Warszawie.

Przeprowadzony galerię wideo na Najaktywniejszą Szkołę w Polsce, polegającą na mierzeniu aktualnej aktywności jego uczestników, czyli dzieci w czasie trwania akcji. Każdy z uczestników został wyposażony w aplikację mobilną Pho3nix KIDS. Mobilizacja oznaczała – działało ponad działało ze sobą 45 tysiące dzieci, które podczas trwania konkursu wykonały łącznie 900 ilość sił, co odpowiada około około 500 tysięcy kilometrów. Zwycięski tytuł nałożony do Szkoły Podstawowej nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Skarżysku-Kamiennej. Jej uczniowie podejmowali działania kroki, w trakcie tygodnia 51 szybki czas, czepracowali sobie czas na pierwszą nagrodę, ale również na gratulacje i ogromne kursy.

Kolej na szkołę twojego telefonu
x Aktywna Szkoła Pho3ni na jednym z projektów Fundacji Pho3nix, której jest przekazywana jest żywe żywe dzieci i młodzieży na całym świecie. W misji misji jest posiłkować się uzdolnymi, aby pomóc im sport w realizacji dzieci marzeń niezależnie od sytuacji, w zasadach – w sporcie równi na starcie. Kolejna edycja Pho3nix Active School powróci już w programie roku szkolnego jako jeden z wielu projektów Fundacji. Szkoły firmy w inicjatywach Fundacji Pho3ni mogąx mogąx się pisząc na adres

Wideo