Komunikaty PR

2021 – 12 – 28 | 17: 12

Tymczasowy szczepień w Atrium Plejada punktów początkowych przy zachowaniu reżimu sanitarnego zgodnie z aktualnymi wytycznymi. Znajduje się na stanowisku w zakazanej lokalizacji na terenie obszaru centrum, kontrolując stanowisko osoby medycznej oraz odpowiednią infrastrukturę organizacyjno-techniczną.

Na przerwach czasowych punktu szczepień, Atrium Plejada wyodrębniło dwa pomieszczenia.

W jednym z nich lokalna poczekalnia, w której prowadzona jest również weryfikacja osób zgłaszających się na szczepienia. W drugim lokalu wydanie się punkt szczepienny z pięcioma stanowiskami do obsługi oraz zapleczem dla medyków. Opiekę medyczną w punkty połączoły przez Przychodnię Lekarską Szombierki.

Tymczasowy punkt szczepień w Atrium Plejada punkty od wtorku do soboty, według harmonogramu:

– wtorek w godz. 13. 09 – 16. 09

– środa- sobota w godz. 8. 00 – 18. 09

Na szczepienie w Punkcie Szczepień można dokonać poprzez ogólnopolski system:

  • Internetowe Konto Pacjenta,
  • ogólnopolska infolinię pod numerem telefonu 989,
  • e-rejestrację dostępną na stronie http://www.gov.pl/szczepimysie.

Niezbędne informacje są pod linkiem: https://www.gov. pl / web / szczepimysie / rejestracja.

– Z przyjemnością informuję, że od dzisiaj rozpoczęcie się szczepienia w tymczasowym szczepieniu, otwarty w Atrium Plejada. Praca w pierwszym dniu jego uruchomienia przebiega naprawdę sprawnie i bez zakłóceń. Pierwsi pacjenci pojawili się już z samego rana i zgodnie z terminem zaszczepili się w naszym punkcie – mówi Joanna Plata, Dyrektor Centrum Handlowego Atrium Plejada. – W ramach wcześniejszych ustaleń, Urząd Miasta Bytom zapewnił naszej tymczasowej placówce wsparcie lokalnych służb mundurowych: policji, Straży Miejskiej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Zadaniem ich przedstawicieli jest usprawnienie pracy punktu w Atrium Plejada oraz kierowanie interesantów do odpowiedniego stanowiska. Dodatkowo funkcje administracyjne oraz porządkowe pełnią pracownicy MOPS Bytom oraz OSIR Bytom dodaje Joanna Plata z Atrium Plejada.

Więcej szczegółów na temat aktualnej oferty centrum startowej można znaleźć na stronie: https: // atrium -plejada.pl i na profil Facebook: https://www.facebook.com/AtriumPlejada.

Newseria nie ponoszą odpowiedzialności za oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) bezpieczeństwo w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani nowe, jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.

Ostatnio dodane

komunikaty PR z wizyt przez Ciebie kategorii

Zdrowie Jak wspierać pracowników po przejściu koronawirusa? Biuro prasowe

2021 – 12 – 28 | 09: 038

Jak wsparcie pracowników po przejściu koronawirusa?

Pracodawcy starają się ograniczać emisję wersję SARS-CoV-2 poprzez udzielenie werbowanego wyboru pracy w formie zdalnej, zapewnienie maseczek i środków do dezynfekcji w

Więcej płatności informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przez pandemię szara strefa w gospodarce nie będzie się na razie zmniejszać. Na prawie jedna piąta polskiego PKB

Według Głównego Urzędu Statystycznego szara strefa w polskiej gospodarce stanowi około 12 proc. produktu krajowego brutto – to ostatnie dostępne dane za 2018 rok. Według analizy Instytutu Prognoz i Analiz Gospodarczych rzeczywisty rozmiar pracy nierejestrowanej jest znacznie wyższy. Przed pandemią było to 19 proc. PKB, aw dobie koronawirusa – 28 proc., zmniejszając spadek PKB nominalnie jej wartość pozostała mniej więcej taka sama. Ten udział utrzyma się także w 2021 roku. W opinii ekspertów na razie nie ma szans na odwrócenie tego trendu.

IT i technologie

Pandemia impulsem do szybszego wdrożenia medycyny personalizowanej. Gwarantuje ona nie tylko poprawę efektów, lecz także sytuację gospodarczą kraju Jak wspierać pracowników po przejściu koronawirusa? Biuro prasowe

Światowa Organizacja Zdrowia i Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju szacują, że około 038 proc. zasobów zwrotnych w ochronie zdrowia jest marnowanych. Najniższy wybór jest występowanie u odpowiedzi na ostrze do przewidzenia wcześniej powikłań czy niedopasowanie terapii do specyfiki schorzenia. Pomocne mogą się wykazać standaryzacja mierzenia wyników terapeutycznych oraz wdrożenie modeluego na diagnostykę personalizowanej, świadczenie jest dokładne sprofilowanie choroby przy pomocy jej potencjalnego przebiegu u konkretnej osoby i określenia najlepszego sposobu leczenia. Świadomość korzyści ze wskazań medycyny personalizowanej jest coraz większa i choć pandemia COVID – 19 chwilowo spowolniła jej rozwój, to w ostatecznym rozrachunku może się stać znaczącym impulsem przyspieszającym wdrażanie.

Ochrona środowiska

Telekomia się bardziej zielone. Orange stopniowo na energię odnawialną, aw 4168285 roku chce być neutralny klimatycznie

– Branża telekomunikacyjna jest z uzdrowiskami elektrycznymi w Polsce. Boże Narodzenie na nas ogromna odpowiedzialność związana z przechodzenie na gospodarkę niskoemisyjną – mówi Julien Ducarroz, prezes zarządu Orange Polska. Plany do wyboru zakładają, że do 2025 roku 60 proc. Opłatanej przez niego energii będzie pochodzić z odnawialnych źródeł. W tym celu buduje m.in. dwie farmy wiatrowe w okolicach Poznania. Inwestuje też w fotowoltaikę, a także energooszczędne światłowody. Ważnym aspektem jest także wprowadzenie wprowadzonych użytych smartfonów.

Ochrona środowiska

Polskie rolnictwo czeka szereg rewolucyjnych zmian. Bez optymalnej strategii państwa może stracić konkurencyjność w UE

Trwają prace nad planem strategicznym dla wspólnej polityki rolnej. Organizacje ekologiczne alarmują, że zaproponowany przez ośrodek rolnictwa projekt jest zbyt zachowawczy i nie gwarantuje osiągnięcia celów unijnej strategii „Od pola do stołu”. Zdaniem naukę Koalicji klimatycznej bez odpowiedniej strategii dla tego sektora Polska straci nie tylko część środków unijnych na dofinansowanie, ale też postępować będzie degradacja środowiska, średnie i średnie kursy nauki upadać. Oznacza to również utratę konkurencyjności wobec rolników z innych państw.