” data-lazy-type=”iframe” src=”dane : image / gif; base64, R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP /// yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 “>

pytanie, na które chcesz odpowiedzieć Ben w podcastu?

Kliknij tutaj, lub użyj „kontaktu” przycisk w bezpłatnej aplikacji Ben Greenfield Fitness.

Przed zadaniem pytania przeszukaj słowa kluczowe powiązane z pytaniem w prawym górnym rogu tej witryny. Odpowiedzi na wiele pytań, które otrzymaliśmy, zostały już tutaj udzielone w Ben Greenfield Fitness!

Komunikaty specjalne…

Nowa książka Bena Greenfielda Bezgraniczna jest już dostępna! Kliknij tutaj, aby zamówić kopię.

Sprawdź Ben na Instagram , aby zobaczyć epickie posty i zdjęcia o poranna, dzienna i wieczorna rutyna, przepisy kulinarne i wiele więcej!

Śledź Bena na Twitterze , aby otrzymywać codzienne wiadomości i najnowsze badania dotyczące zdrowia, kondycji i przeciwstarzeniowe.

Dołącz do strony Bena na Facebooku na Facebooku, aby rozmawiać ze słuchaczami i jeszcze bardziej przydatne informacje, posty i wsparcie!

Oto, gdzie Ben mówi i podróżuje po całym świecie już wkrótce:

  • 14-16 lipca 2020 r .: Paleo f (x) – Austin, Teksas. Dołącz do mnie i kilkudziesięciu ekspertów w dziedzinie zdrowia i fitness, aby odkryć najnowsze przełomy w dziedzinie epigenetyki, biohackowania, keto, AIP, nootropów, badań krwi, kondycjonowania siły, snu, stresu i wielu innych. Wypróbuj pyszne nowe potrawy, odkryj nowe treningi, a nawet wypróbuj nowe gadżety w laboratorium biohackowania. Rejestracja tutaj.

Wyświetl kalendarz Bena tutaj


Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną transkrypcję tego odcinka podcastu.

Ten podcast jest dostarczany przez:

Rozwijaj rynek : organiczne marki, które kochasz, za mniej. Twoja ulubiona żywność ekologiczna i produkty. Szybka i bezpłatna dostawa do domu. Otrzymaj kartę podarunkową do 20 $, kiedy zaczniesz nowe członkostwo, korzystając z mojego linku .

Powerdot : Uśmierz ból, szybciej zregeneruj siły po treningach, zbuduj mięśnie i wytrzymałość, aby przyspieszyć pokonanie płaskowyżu treningowego i czuć się świetnie. Uzyskaj 20% zniżki na zamówienie, korzystając z kodu rabatowego BEN.

JOOVV : Po używaniu Joovv przez prawie 2 lata jest to jedyne urządzenie do terapii światłem, jakie kiedykolwiek poleciłem. Spróbuj: nie będziesz rozczarowany. Zamów używając mojego linku i otrzymaj moją nową książkę Bezgraniczna Absolutnie wolny!

Kion Flex : Kion Flex to najlepsza formuła regenerująca, która jest biodostępną mieszanką wspomagającą komfort stawów, mobilność, elastyczność i zdrowie kości. Słuchacze Ben Greenfield Fitness otrzymają 20% zniżki na całe zamówienie na Kion , gdy używasz kodu rabatowego BGF20.


Słuchacz Pytania i odpowiedzi:

Wpływ 5G na oddychanie… 31: 38

Dale pyta : W odniesieniu do 5G, 5G powoduje problemy z oddychaniem z tego, co widziałem w pubie med i dość kilka innych problemów dotyczących toksyn w organizmie. Jakie masz zalecenia dla osób, które mają sprawdzić, czy mają wysoki poziom toksyczny w organizmie? Co więcej, nie widziałem nic, co można nosić na zewnątrz, chyba że owiniesz ciało folią aluminiową, aby chronić Cię przed 5G? Widzę, że wiele firm wychodzi z takimi rzeczami, ale jak to się sprawdza, czy te rzeczy faktycznie działają?

W mojej odpowiedzi polecam:

Jak używać tabletek wodoru… 50: 58

Rob pyta : Często polecasz wodę wodorową. Zamówiłem kilka tabletek wodoru i rozpuściłem jedną tabletkę w wodzie, wypiłem ją, a moje usta nasyciły się przytłaczającym metalicznym smakiem. Nie miałam przeziębienia i trzy lata, i bolała mnie rak w ciągu godziny, a przeziębienie w ciągu dnia zajęło mi trzy tygodnie. Czy masz jakieś pomysły na ten temat?

W mojej odpowiedzi polecam:

Ile pracy to za dużo… 58: 14

Noah pyta : Kilka dni temu dostałem coś, co wygląda na wypalenie zawodowe. Pracuję 7 dni w tygodniu, ponieważ po prostu kocham to, co robię, i myślę Daję sobie dużo czasu na regenerację (około 7 godzin pracy dziennie.) Ale zastanawiam się, jak fajna może być moja praca, czy to prawda, że ​​w końcu energia psychiczna potrzebna do utrzymania się po prostu zużywa się, gdy pracujesz dni w tygodniu? Czy pracujesz 7 dni w tygodniu, czy bierzesz dni wolne? A jeśli robisz sobie wolne, czy to z powodu powrotu do zdrowia, czy po prostu chcesz spędzić więcej czasu z rodziną? Jak wygląda ogólna cotygodniowa procedura dla Bena Greenfielda

W mojej odpowiedzi polecam:


Prezenty i gadżety

Najlepsza w tym tygodniu recenzja podcastów Apple – pobiera trochę łupu BG Fitness prosto od Bena – kliknij tutaj, aby zostawić swoją recenzję, aby wygrać !


Klub tekstowy VIP

Aby uzyskać bezpłatne rzeczy, niespotykane wcześniej oferty i wskazówki poufne, wpisz poniżej swój numer telefonu!