” data-lazy-type=”iframe” src=”dane : image / gif; base64, R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP /// yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 “>

pytanie, na które chcesz odpowiedzieć Ben w podcastu?

Kliknij tutaj, lub użyj „kontaktu” przycisk w bezpłatnej aplikacji Ben Greenfield Fitness.

Przed zadaniem pytania przeszukaj słowa kluczowe powiązane z pytaniem w prawym górnym rogu tej witryny. Odpowiedzi na wiele pytań, które otrzymaliśmy, zostały już tutaj udzielone w Ben Greenfield Fitness!


Specjalne ogłoszenia…

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną transkrypcję tego odcinka podcastu.

Nowa książka Bena Greenfielda Bezgraniczna jest już dostępna! Kliknij tutaj, aby zamówić kopię.

Sprawdź Ben na Instagram na epickich postach i zdjęcia z jego porannej, dziennej i wieczornej rutyny, przepisy kulinarne i wiele więcej!

Śledź Bena na Twitter na codzienne wiadomości błyski i najnowsze badania dotyczące zdrowia, kondycji i przeciwstarzeniowe.

Dołącz do strony Bena na Facebooku na Facebooku ze słuchaczami i jeszcze bardziej przydatnymi informacjami, postami i wsparciem!

Oto, gdzie Ben mówi i podróżuje dookoła świata już wkrótce:

)

    4 – 6 kwietnia 2020: Wild Health Virtual Summit – Online. Wydarzenie w zamku Kentucky przeznaczone dla lekarzy do nauczania i promowania medycyny precyzyjnej opartej na genomice. Otwarty dla ogółu społeczeństwa. Rejestracja tutaj.)

  • 14-16 lipca 2020 r .: Paleo f ( x) – Austin, Teksas. Dołącz do mnie i dziesiątków ekspertów w dziedzinie zdrowia i fitness, aby odkryć najnowsze przełomy w dziedzinie epigenetyki, biohackowania, keto, AIP, nootropów, badań krwi, kondycjonowania siły, snu, stresu i wielu innych. Wypróbuj pyszne nowe potrawy, odkryj nowe treningi, a nawet wypróbuj nowe gadżety w laboratorium biohackowania. Rejestracja tutaj.

Zobacz kalendarz Bena tutaj


)

Ten podcast został dostarczony przez:

Kion : Mój osobisty plac zabaw dla nowych preparatów suplementacyjnych, Kion łączy mądrość przodków z nowoczesną nauką. Słuchacze Ben Greenfield Fitness otrzymają 20% zniżki na całe zamówienie, jeśli użyjesz kodu rabatowego: BGF20.

Organifi Green Juice : Teraz możesz dostać wszystkie zdrowe pożywienie w jednej szklance… bez zakupów, bez mieszania, bez wyciskania soku i bez czyszczenia. Uzyskaj 20% rabatu na całe zamówienie, korzystając z kodu rabatowego: BENG20

Naturals pszczelarza : Firma wellness specjalizująca się w innowacyjnych nutraceutykach wytwarzanych z leczniczych związków ula i składników roślinnych. Uzyskaj 15% zniżki na zamówienie, korzystając z kodu rabatowego: BEN

Pale Paleo Valley Beef : 100% karmione trawą i wykończone trawą. Przyjazne dla Keto i wyższe poziomy kwasów tłuszczowych Omega 3. Odbierz 15% rabatu na swoje zamówienie, kiedy przejdziesz do paleovalley.com/ben


)

Pytania i odpowiedzi dotyczące słuchacza:

Czy powinieneś pozbyć się swojego inteligentnego licznika?… 45: 12

)

Barbara pyta : W moim apartamentowcu, który prawdopodobnie znajduje się w pobliżu linii uskoków, niedawno zainstalowano inteligentne liczniki. Te inteligentne mierniki naprawdę wpłynęły na moją jakość snu i zacząłem mieć skurcze mięśni od czasu ich zainstalowania. W każdym mieszkaniu są liczniki gazu, aw piwnicy – bank liczników elektrycznych. Rozważam Akustymetr i / lub PF-5, aby sprawdzić, czy w moim mieszkaniu nie ma brudnej energii elektrycznej i chciałbym poznać twoje myśli.

W mojej odpowiedzi polecam:

Kapsułki narządów wołowych a multiwitaminy… 1: 10: 10

Logan pyta : Chcę poznać twoje przemyślenia na temat suplementacji narządów wołowych w porównaniu z tradycyjną multiwitaminą i jakie luki Być może będę musiał być tego świadomy w swoim odżywianiu. Robię to od około 6 tygodni i czuję się świetnie. Chcę uzyskać twoje zdanie na temat rzeczy, o których być może muszę wiedzieć.

W mojej odpowiedzi polecam:

Jak ochłodzić ciało podczas snu… 1: 18: 08

Tim pyta : Zmagam się z problemami ze snem od wielu lat i próbowałem wielu rzeczy. W tej chwili patrzę na dwa urządzenia: Chilipad, który chłodzi ciało, i Ebb Sleep, który chłodzi mózg, szczególnie kory przedczołowej. Jestem ciekawy, czy masz opinię na temat skuteczności jednego nad drugim.

W mojej odpowiedzi polecam:)

Klub tekstowy VIP

Aby uzyskać bezpłatne rzeczy, niespotykane wcześniej oferty i wskazówki poufne, wpisz poniżej swój numer telefonu!

“data-lazy-type=” iframe “src=” data: image / gif ; base64, R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP /// yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 “>

 

Zadaj Benowi pytanie podcastowe

 

 

Czytaj więcej