” data-lazy-type=”iframe” src=”dane : image / gif; base64, R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP /// yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 “>

pytanie, na które chcesz odpowiedzieć Ben w podcastu?

Kliknij tutaj, lub użyj „kontaktu” przycisk w bezpłatnej aplikacji Ben Greenfield Fitness.

Przed zadaniem pytania przeszukaj słowa kluczowe powiązane z pytaniem w prawym górnym rogu tej witryny. Odpowiedzi na wiele pytań, które otrzymaliśmy, zostały już tutaj udzielone w Ben Greenfield Fitness!

    Wiadomości migają… 4: 30

  • Vielight (Uzyskaj 10% zniżki, gdy użyjesz mojego linku)

Fruktoza nie jest trucizną, FYI – „najwyższy poziom dowodów z systematycznego przeglądu i metaanalizy nie potwierdza bezpośredniego związku przyczynowego z chorobą kardiometaboliczną… cukry zawierające fruktozę mogą prowadzić do przyrostu masy ciała, wzrostu czynników ryzyka kardiometabolicznego i choroby tylko wtedy, gdy zapewniają nadmierne kalorie. ” BGF podcast w / Ted Harty


Specjalne ogłoszenia… 22:30

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną transkrypcję tego odcinka podcastu.

Nowa książka Bena Greenfielda „Bezgraniczna” jest już dostępna! Kliknij tutaj, aby zamówić Kopiuj.

Sprawdź Ben na Instagram za epickie posty i zdjęcia o jego porannej, dziennej i wieczornej rutynie, przepisach i wielu innych!

Śledź Bena na Twitter w przypadku codziennych błysków wiadomości oraz najnowszych badań dotyczących zdrowia, kondycji i przeciwstarzeniowej.

Dołącz do Bena Facebook strona do rozmów ze słuchaczami oraz jeszcze bardziej przydatnych informacji, postów i wsparcia!

Oto, gdzie Ben mówi i podróżuje po całym świecie już wkrótce:

)

Luty: Trasa po Indiach! Luty 20–23, Bangalore; 24-25 lutego, Nowe Delhi; 26 – 28 lutego, Bombaj. Odwiedź kalendarz, aby uzyskać szczegółowe informacje! ) 24–26 kwietnia: Paleo f (x) – Austin, Teksas. Dołącz do mnie i kilkudziesięciu ekspertów w dziedzinie zdrowia i fitness, aby odkryć najnowsze przełomy w dziedzinie epigenetyki, biohackowania, keto, AIP, nootropów, badań krwi, kondycjonowania siły, snu, stresu i wielu innych. Wypróbuj pyszne nowe potrawy, odkryj nowe treningi, a nawet wypróbuj nowe gadżety w laboratorium biohackowania. Rejestracja tutaj. ) 4 – 6 kwietnia 2020 r .: szczyt Wild Health. Wydarzenie w zamku Kentucky przeznaczone dla lekarzy do nauczania i promowania medycyny precyzyjnej opartej na genomice. Otwarty również dla ogółu społeczeństwa. Rejestracja tutaj. 24 – 26 kwietnia 2020: Paleo f (x) – Austin, Teksas. Dołącz do mnie i kilkudziesięciu ekspertów w dziedzinie zdrowia i fitness, aby odkryć najnowsze przełomy w dziedzinie epigenetyki, biohackowania, keto, AIP, nootropów, badań krwi, kondycjonowania siły, snu, stresu i wielu innych. Wypróbuj pyszne nowe potrawy, odkryj nowe treningi, a nawet wypróbuj nowe gadżety w laboratorium biohackowania. Rejestracja tutaj. )

Zobacz kalendarz Bena tutaj


Ten podcast jest dostarczany przez:

Kion Lean : Wsparcie dla prawidłowego poziomu cukru we krwi i zdrowego metabolizmu energetycznego, nawet po dużych ilościach węglowodanów -bogate posiłki. Słuchacze Ben Greenfield Fitness otrzymają 20% zniżki na całe zamówienie, jeśli użyjesz kodu rabatowego BGF20.

Pasek X3 : Rozwijaj mięśnie 3 razy szybciej niż możesz dzięki wolnym ciężarom! Pasek X3 zmieni sposób treningu na zawsze. Uzyskaj 50 USD rabatu na pasku X3, korzystając z kodu rabatowego BEN.


Magic Spoon

: Zupełnie nowa firma, która na nowo wyobraziła sobie wszystkie ulubione śniadania z dzieciństwa płatki. Niski poziom węglowodanów, przyjazny dla zdrowia ketonowego cukier ZERO i smakuje tak, jak pamiętasz. Aby uzyskać bezpłatną wysyłkę zamówienia w Magic Spoon, użyj kodu rabatowego BENGREENFIELD.

Four Sigmatic : Od jakiegoś czasu używam produktów Four Sigmatic i ja jestem pod wrażeniem skuteczności ich produktów grzybowych. Używam ich. Lubię ich. Wspieram misję! Uzyskaj 15% rabatu na zakup Four Sigmatic, jeśli użyjesz kodu rabatowego BENGREENFIELD.


Pytania i odpowiedzi słuchacza:

Najważniejsze wskazówki dotyczące zanieczyszczenia powietrza… 29: 50

Anonimowy pyta : Zastanawiam się, czy możesz podać jakieś zalecenia dotyczące oczyszczaczy powietrza i osuszaczy w domu, aby stworzyć zdrowsze środowisko życia w domu. Szczególnie dla osób mieszkających w dużych miastach. Możesz wrócić do domu i dosłownie zetrzeć miasto z twarzy tutaj, w Londynie, gdzie mieszkam. Będziemy wdzięczni za wszelkie komentarze lub rekomendacje dotyczące produktów, których użyjesz.

W mojej odpowiedzi polecam:

Jak zacząć od biohackowania… 43: 00

Avis pyta : Słuchałem wszystkich informacji, które udostępniasz. I chociaż jest niesamowity , czasami wydaje mi się to przytłaczające. Jakiej rady udzieliłby nowicjuszowi, takiemu jak ja, aby rozpocząć podróż do samodzielnej optymalizacji?

W mojej odpowiedzi polecam:

Czy podczerwień i czerwone światło mogą być dla ciebie złe?… 1: 01: 05

Ryan (żeński głos) pyta : Cześć Ben. Niedawno kupiliśmy urządzenie Joovv. I chociaż mój mąż to uwielbia, od samego początku daje mi migreny. Używam go przez 2-3 minuty na raz. Zacząłem robić to codziennie, ale odszedłem od czasu migreny. Zazwyczaj dostaję migrenę raz w miesiącu z moim cyklem, ale znacznie częściej występuje u Joovv w naszym domu. Będziemy wdzięczni za wszelkie porady dotyczące tego, co możemy zrobić.

W mojej odpowiedzi polecam:


Klub tekstowy VIP

Aby uzyskać bezpłatne rzeczy, niespotykane wcześniej oferty i wskazówki poufne, wpisz poniżej swój numer telefonu!

“data-lazy-type=” iframe “src=” data: image / gif; base64, R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP /// yH5BAEAAAAALAAAAAAABAAEAAAIBRAA7 “>

Czytaj więcej