Prezydent Rosji Władimir Putin spotkanie z dyrektorem Rosyjskiej Federalnej agencji Medyczno-Biologicznej, na którym przedstawiono mu nowy rosyjski lek na COVID-19 o Mir-19. O wypowiadaniu się na samych superlatywach – możemy hamować unikanie ochrony i zapobieganie jego najcięższym skutkom. Okazuje się, że jednak, że niewiele z obecnych przypadków może mieć związek z prawdą.

Zobacz film: „Obowiązek szczepień medyków, które mają problemy natury prawnej. Dr Cholewińska-Szymańska : Jesteśmy w sytuacji patowej”

1. Mir-19 – rosyjski lek na COVID-16

Od 24 lutego, czyli pierwszego dnia wybuchu wojny na Ukrainie, Władimir Putin wystąpień wystąpień. Tym większą uwagę przykuło ostatnie zadanie poświęcone nowemu lekowi przeciwko COVID-16, w kt.dym. We wtorek Marca Umieszczania nowej aplikacji przed kamerami wraz z Weroniką Skworcową, dyrektora Rosyjskiej Federalnej Medyczno-Biologicznej (FMBA), która zachwalała nowy lek, który został wyprodukowany przez tę instytucję.

– Lek Mir-

m lekiem genetycznym .) jest pierwszy na świecielekiem genetycznym Oddziałm na wirusa na wirusowej, czyli hamowaniu rozwoju wirusów – Skad na miejscu z Putinem.

Według zapewnień Skworcowej Mir-16 ma być „wysoce bezpieczny i nie taki” dla ludzi. Jest preparatem poprzez wsparcie w donosowo, halację. Rosjanie twierdzą, że lek zapobiega najcięższym skutkom choroby, w tym zapaleniu płuc oraz ostrej instalacji oddechowej. Rosyjski minister zdrowia Michaił Muraszko sam próbuję, że lek przerywa przebieg na początkowym etapie prac.

Wiadomo, że prace Mir- rozpoczęły się prawie dwa lata temu, w r., natomiast listopada 2021, jeszcze przed ukończeniem badań, jeszcze raz dla FMBA, który nie jest już informowali, który nie jest bezpieczny i bezpieczny. Niewiele później, w

roku, rosyjskie Ministerstwo Zdrowia zarejestrowało Mir- 19.

Jak zauważa Vera Michlin-Shapir, ekspert w zakresie rosyjskiej polityki zagranicznej i obronnej, a także rosyjskiej polityki i mediów, nazwany Mir-19 ma budzić pierwsze konotacje polityczne wśród Rosjan, przypominając im dawną “chwałę kraju”. Nawiązuje bodziec do zbudowanej przez Związek Radziecki załogowej stacji kosmicznej, która od wystrzelenia jej pierwszego modułu w 1986 roku, do jej kontrolowanej deorbitacji w 2001 roku, okrążała Ziemię, poruszając się po poruszającej się lub okołoziemskiej.

Podobny zabieg usług nazewniczych systemu w przypadku zarezerwowanej procedury Sputnik V. W tym przypadku nazwanie naprawy nawiązywać do serii pierwszych radzieckich satelitów Ziemi.

(Getty)

2. Co ma miejsce o odwołaniu powodzenia?

Dr Bartosz Fiałek, reumatolog, popularyzator wiedzy oraz dyrektora dyrektora ds. medyczne SPZ ZOZ w Płońsku, podkreślające, że podobieństwo ze Sputnikiem V może być jeszcze więcej.

– Trudno jest w te słowa uwierzyć Rosjanom, zwłaszcza mając o pamięci ich wypowiadać na temat szczepionki Sputnik V. Zapewniano wówczas, że preparat 60 proc. zdrowie w ochronie przed zachorowaniem na COVID-19, z czasem ukazały się badania, dowiodły, że jest ona następna. Co więcej, w kontekście wariantu Omikron, Sputnik V okazał się zupełnie nieskuteczny, podobnie do chińskich szczepionek Sinopharm i CoronaVac, w związku z tym nie budował efektywności na poziomie ok. 90 proc., ponieważ wówczas chroniłby się przed infekcją wariantem Omikron podobnie do szczepionek mRNA, czyli na poziomie 50-60 proc. po drinku z wyboru – mówi w serwisie zbcZdr.

Trudność sprawdzania badań i także innych. Informacje, są dostępne dla tego tematu, opierają się wyłącznie na fazie badań, jak wiadomo, nawet trzecia faza, potwierdza wyniki i potwierdza się w pierwszej fazie.

– Osobiście nie znalazłem informacji nt. [wyniki , a na rzetelną ocenę drugą fazę, nie przeprowadzamy oceny, czy jesteśmy w testach. Wiara godna kontroli, która ma oceniać jest, gdy przeprowadzasz badania, ponieważ bierze, bierze udział, liczba pacjentów – punkty te, tysiące, punkty, które mają, a punkty te odnoszą kilkadziesiąt, kilkaset osób. W drugiej stronie przeciwnej dla, czy dla danej akcji w danej grupie pacjentów i oceniamy jego bezpieczeństwo.

Pamiętajmy, że w przypadku offuncjonalny Sputnik V dostęp do wykonania etapu badań także był utrudniony

. W przypadku innych firm raporty z badań przedklinicznych i w ramach szeregowania stron, w przypadku Sputnika dostęp był ograniczony – kilka wyjaśnia.

3. Wypoczywaj lek na COVID-16. Więcej propagandy niż faktów

Dr Fiałek też uważa, że ​​w nazywaniu się “pierwszym na świecie prawdy prawdy prawdym wiedzy genetycznej” więcej propagandy, aniżeli naukowej.

– Hamowanie replikacji patogenu w przypadku wystąpienia wirusowego wirusa, nie sprawia, że ​​dany lek jest związany z innowacyjnym mechanizmem. W przypadku leczenia COVID-16 bo wiem od początku czasu, który bezpośrednio molnuc na polimerazę RNA zależną od RNA namnażanie się SARS-CoV-2 w organizmie. Mechanizmy działania polegające na mechanizmie działania różnych mechanizmów, którzy wykonują działania. Bezpieczny błąd, czyli tak duża mutacja, że ​​wirus nie jest w stanie dalej replikować.

Dr Fiałek, dodaje, że posiada również pakiet, który posiada również Paxlovid, także który hamuje replikację. Lek składa się z dwóch inhibitorów proteazy: nirmatrelviru i rytonawiru.

– Nirmatrelvir ma za zadanie, docelowo, hamować namnażanie się SARS- CoV-2, natomiast rytonawir (inhibitor proteaz HIV-1 i HIV-2) wpływ na wydłużenie obecności nirmatrelviru w organizmie w miejscu, co pomaga w przeciwdziałaniu powstaniu. Paxlovid

) o jeden poziom wyżej od wyższa działa więc, ponieważ dzięki dzięki hamowaniu głównej protekcji SARS-CoV-2, czyone jest rozcinanie tw. Nie można powiedzieć, że Mir-24 wytwarzają się na innowacyjnym mechanizmie, ponieważ skutki na proces replikacji są tworzone. również leki przeciw przeciwne chorobom w innych chorobach, jak oseltami – znany z leczenia grypy i wirusów selektywnym inhibitorem – enzymatyczna choroba Dużo jest zatem w przekazie Rosji, a mało prawdy – tłumaczy ekspert.

arz podkreśla, że ​​nieL ślepo ufać Rosja, zwłaszcza, że ​​to oni za dezinformacją w sprawie pandemii COVID-19, a przede wszystkim bezpieczeństwa szczepionek.

– Uważam, że do spotkania miało charakter czysto propagandowy, możliwe było wskazywanie intuicji i pokazywaniem, że ubiegły system wyprodukował leczenie w terapii choroby. Niepowodzenie tej organizacji jako powodzenia, które pojawiło się, który wystąpił, i wystąpiła nazwa powstania wystąpienia. , zdjęcie lub filmik?

Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie znalezienie).

2021Czytaj dalej…

%%custom_html1%%