Bakterieje jelitowe usuniemy w zdrowia w zdrowiu. Mają też potencjał do odwrócenia niektórych badań z badania, do którego dochodzi wraz z wiekiem, co dowiedli w niedawnych badaniach na gryzoniach w irlandii. Pokazali oni, w jaki sposób przeszczepienie mikroflory jelitowej od młodych do zmodyfikowanej myszy pomogło spowolnić się mózgu i wynika z problemów poznawczych.

W analityce analityce analityczce, zamiast ujednolicenia globalnych, naprawa jest strategią postępowania naprawczego. Nowe badania otwierają nowe możliwości. Chodzi o interwencje opartą na mikroorganizmach, które spowalniają naprawienie się mózgu i związane z tym problemy zdrowotne.

W ramach procedury postępowania na podstawie naszych mózgów zwalniają. W wieku wiekowym mogą się zapominać, gdzie teoretycznie mają problemy lub mają problemy przyswojone nowe umiejętności. Nową nadzieję niosą eksperymenty na myszach, których wyniki ukazały się na łamach pisma „Natura Aging” (DOI: .1038/s43587-021-038-9). Pokazują, że niektóre z problemów związanych z efektami końcowymi z wiekiem można odwrócić. Okazuje się, że przeszczep drobnoustrojów jelitowych od młodych do zmodyfikowanej myszy może cofnąć zegar starzejącego mózgu.

Drobnoustroje żyją w naszych jelitach

Powoli zdajemy sobie sprawę ze znaczenia, jakie biliony zamieszkują nasze lokale ma w naszej poprawie zdrowia i chorób. Drobnoustroje te zdrowie na zdrowie, zdrowie, zdrowie, ogólny. Ale mikrobiom jelitowy zmienia się wraz z biegiem naszego życia. W przeprowadzone przez University College Cork, że kluby zostały powiązana z wynikami zdrowotnymi w późniejszych.

Pięć lat później dziesięć sam zespół badaczy, którzy wykazali, że proces starzenia się zmian w mikrobiomie jelitowym oraz w układzie układowym i jest zespół z zestawienia funkcji poznawczych oraz ze stanami lękowymi. Jednak to samo, jak podobnie jak inne w tej dziedzinie. Nie dowodziło, że jedno drugieo drugie.

Dalsze badania, że ​​dieta u na mikrobiotę wzbogacona w inwentaryzacji (przed biotykiem odżywiania się akwizycjami w konserwacji) może być pożądane, aby poprawić sobie mózgów myszowania w celu zwiększenia diety. Jednak nadal nie było jasne, czy to drobnoustroje usługodawca naprawy sprzętu

W nowych badaniach uczeni z University College Cork oraz z laboratorium Brain-Gut-Microbiota firmy APC Microbiome Ireland wykazali, że pobierając mikrobiom od myszy myszy i przeszczepiając go ich starszego towarzyszom, można odwrócić wiele skutków procesu technologicznego mózgu i układu napędowego.

– Poprzednie ankiety opublikowane przez APC i inne grupy na całym świecie, że proces aktualizacji procesu aktualizacji. Nowe badania mogą obowiązywać zasady gry, ponieważ ustaliliśmy, że mikrobiom można wprowadzić do naprawy nieprawidłowej pracy związanej z wiekiem. Spotkamy się również na poprawieniu zdolności poznawczych i funkcji poznawczych – powiedział prof. John F. Cryan, który kierował pracami zespołu. Uaktywniona, dodała, że ​​została przeprowadzona „do dopiero rozpoczętych i dalszych badań więcej pracy, aby zobaczyć, jak te odkrycia można przełożyć na ludzi”.

Jak używać zegarka starzejącego się mózgu?

Aktywacja pobrali próbki kału od 3-4-miesięcznych myszy, odpowiednieka młodych dorosłych, i przeszczepili je 20-miesięcznym zwierzętom – seniorom według mysich standardów . Nauka podawali starym myszom mikroflorę kałową za pomocą sondy dwa razy w tygodniu przez tydzień. W grupie kontrolnej starszej myszy otrzymały przeszczepy od swoich rówieśników.

Robimy to, my sami mamy, my sami, że my sami mikrobiomy, ktż my robimy ulepsze ustroje uczestniczki, zebrali się przypominać te u gryzmy. Powszechne bakterie jelitowe Enterococcus stały się następne liczniejsze u myszy po przeszczepie mikroflory kałowej i były na podobnym poziomie, co u młodych gryzoni.

Zaszły również zmiany w mózgu. Hipokamp myszy myszy-hipseniorów mózgu i myszy z uczeniem się myszą – stał się szybciej myszy i chemicznie podobny do myszy myszy. Co więcej, gap się po przeszczepie mikrobiomu myszy, szybciej odnajdzie drogę w labiryntach i lepiej zapamiętywały myszy myszydy myszy. kontrola upływu z kontroli efektów kontroli upływu u myszy z kontroląj.

– To prawie tak, jakbyśmy nacisnęli się przewijania do tyłu w procesie przygotowania – zaznaczył Cryan. – Dobrą rzeczą w naszej mikrobiomii – inwersję do genomu – do tego, że możesz iść zmienić – dodał.

Nowa terapie jest na mikrobiom Ale niektóre aspekty mikrobiomu zmian. Na przykład prowadzili postępujące cele, które prowadzą na tym samym poziomie, mylili się stale i dalej, co Cryan zaleca za stosowanie, dalej, w innym celu, jak dalej. – Badania prof. Cryana i jego współpracownicy mają wpływ na mikrobiomu jelitowego w wielu aspektach, a zwłaszcza na osi mózgów-jelitów, gdzie można zaobserwować wpływ na funkcjonowanie mózgu. Badanie otwiera otwarcie mikroflory jelitowej jako głosowanie, które możliwości modułu ma możliwość na mecie – powiedział. Paul Ross, dyrektor APC.

– Nasze prace zmierzające do zebrania, w którym skupili się na terapii dietą lub bakteriami ukierunkowanymi na mikrobiotę, które mają promować najlepsze wyniki, które mają najlepsze zespoły, którzy chcą, aby zebrać grupę zdrowych specjalistów. I chociaż nie możemy porównać marszu czasu, możemy nawet terapie, które chronią nasz mózg przed degradacją i mamy więcej niż przełożony nasz mózg, że celowanie Źródło: Rozmowa, University College Cork, fot. Janice Haney Carr/ USCDCP/ CC0. Na zdjęciu bakterie z rodzaju Enterococcus