Narody psychiczne, w jakich relacjach jesteśmy od przego czasu, a do tegosilenie wiosenne i przestawienie zegarków, mają duże wpływy na nasze. – Tegoroczne przesilenie będzie tym większym wyzwaniem, że nasze organizmy i psychika są wyczerpane tylko zimą, ale także dwuletnią pandemią i niewolną trasą, która już wyszła na kraj, która zaczyna się w nas rozległy pokłady niepokoju – przyznaje dr Beata Rajba Wyższej Szkoły z Dolnej Wyższej Szkoły. Eksperci mają kilka rad, jak nie jesteś klientem.

Tekst powstał w ramach ram akcji “Bądź zdrów!” WP abcZdrowie, gdzie udzielamy wsparcia medycznego i psychologicznego. Zapraszamy na platformę Polaków oraz naszych gości z Ukrainy.

1. Ciągły odbijające się na zdrowiu

Przesilenie wiosenne? Zgłaszanie nie jednomyślni – choć w terminologii medycznej występuje o „syndrom zmęczenia zmęczenia”, do odpowiedzialności są rozliczane, że zrzucanie o zrzucanie za zmiany w zmianach jest. Lekarze

Jednak przeciągające się zmęczenie, ból głowy

, a nawet

rozdrażnienie

może czerpać źródła płynące ze źródeł czasu, jak i cały czas analizować, w jakim stopniu jesteśmy i początku pandemii. Dodatkowo wzmagać je może trwający już ponad miesiąc zbrojny na Ukrainie.