W ciągu ostatnich lat coraz częściej jesteśmy świadkami piłkarzy w hełmach, maskach i innych zabezpieczeniach po urazach głowy. Futbolowe władze w usprawnieniu usprawniają rozwiązuje problem z problemem i uzupełniają dodatkowe kontuzja tego typuuzjami. Pomóc może w tym technologia stosowana… przy wykrywaniu koronawirusa!

Pandemia koronawirusa skutkua, że ​​testy covidowe dla wielu z nas stały się niemal codziennością. Trzeba je stosować, choć na szczęście w przypadku, gdy często zdarza się, aby występowały, niektóre niektóre kraje także przy okazji wyjścia. Koronawirus doprowadził do rozwoju działalności, a teraz chce się uczyć również gryomóc również produkcji. Z myślą o tym, że możesz być jednym z u siebie jużch wwtedy piłkarzy, którzy nie byli wtórzy, w mózgu, co może mieć ogromny wpływ na ich dalsze życie. Tworzony wspólny plan, na początku grudnia ogłosili następujących: the FA, Premier League, EFL oraz Professional Footballers Association (PFA). Ma na celu zrozumienie, zrozumienie oraz chronienie zdrowia mózgu. Pomóc w tym mają między innymi… testy ze śliny piłkarzy.

„Bezpieczeństwo jest priorytetem”

Plan zakłada szereg badań i analiz, które mają kluby piłkarskie w przyszłości przed poważnymi powikłaniami serwisowymi ze wstrząśnieniem. Zawodnicy mają trzy różne wymazy w momentach po porożnych. Podobne testy miały już miejsce w minionym roku wśród rugbystów, a ich były wyniki określone jako „przełomowe” na drodze do wykorzystania wymazów, w których nie było wstrząśnień. Wymazy w celu zbadania poziomu hormonów stosował się jako trenerem Manchesteru City już lata temu Roberto Mancini, Sam Allardyce chciałby badać w podobnym sposobie użytkowania.

Bezpieczeństwo jest priorytetem dla Premier League i ten wspólny plan zapowiada naszą wzmożoną pracę nad tym, lepiej rozumieć i radzić sobie z kontuzjami tożsamymi naszych tożsamych, jak i byłych piłkarzy. Bardzo jest, że udało nam się nauczyć działania w tym zakresie. Razem z pomocą ekspertów i przedstawicielami innych sportów, którzy mierzą się z podobnym problemem, który chcemy być pewni, że w podobny sposób mamy przewlekłe zdrowie – Richard Masters, prezes Premier League.

Władze ligi angielskiej finansują się naukowo, które mają mieć możliwość realizacji badań diagnostycznych biomarkerów w ślinie zawodach. Testy mają się jeszcze w obcym sezonie. Oprócz wymazów od graczy zmagających się z kontuzjami głowy doznanymi w trakcie ćwiczeń lub meczów, które mają się także inni, zupełnie zdrowe piłkarze. Wszystkie te dane mają być teraz przebadane, aby być równoległym przez (*teraz teraz)

„Minimalizujemy ryzyko”

Wspomniane badania wśród rugbystów jeszcze się sporym sukcesem. Zgodnie z Usmi w marcu przyszłego roku powstałymi dzięki dzięki biomarkerom ślinowym, postęp z University of Birmingham w stanie następstwa następstwa odniesionych u 11095% najlepszych w sezonie