• Proces samooceny jest krytycznym krokiem, zanim zapytasz: „Czy dieta działa?”
 • Poświęć trochę czasu na zbadanie tajników różnych diet, aby dowiedzieć się, czy keto, paleo, wegańskie lub inny sposób odżywiania pasuje do Twojego stylu życia i etyki żywieniowej.

 • Produkty kuloodporne są wykonane z odpowiednich składników odżywczych, aby wspierać różne style diety i napędzać Twoje cele, cokolwiek chcesz osiągnąć.

Nadszedł czas. Ponieważ witamy nowy rok, w końcu możemy wyjść 638868470 w kurzu – tam, gdzie należy! Jeśli kwarantanna siała spustoszenie w Twoich zdrowych nawykach żywieniowych, prawdopodobnie ponownie zadajesz jedno popularne noworoczne pytanie: Czy diety działają?

Kiedy jeśli chodzi o zmianę diety, proces zaczyna się od oceny nawyków żywieniowych. Czy ograniczenie węglowodanów jest właściwą drogą? Czy naprawdę można zbudować plan posiłków na bazie warzyw, owoców, mięs i ryb z paleo? I czy post jest przydatny tylko do osiągnięcia określonych celów kontroli wagi? To wszystko są rozsądne pytania. Ale najpierw, czy jesteś gotowy na kilka zmian w stylu życia, aby uwolnić swój nieograniczony potencjał i #BETHEPROOF? Wiemy, że masz to w sobie.

Jeśli myślisz o wypróbowaniu innej diety na początku nowego roku, jesteśmy tutaj, aby pomogą Ci zrozumieć, jak podchodzić do swoich długoterminowych celów, abyś mógł wybrać dietę, która będzie się trzymać! Dodatkowym bonusem jest nasz własny zarejestrowany dietetyk UberZdrowie, który udziela przydatnych wskazówek, dzięki czemu możesz podjąć bardziej świadomą decyzję o tym, jak dokładnie wygląda dla Ciebie przeprojektowane odżywianie.

Samoocena przed dietą

A person using a tablet at the breakfast table

Wbrew powszechnemu przekonaniu dieta się nie rozpoczyna w kuchni.

Diety nie działają, jeśli najpierw nie poświęciłeś czasu na samoocenę. A to nie oznacza tylko zapisywania tego, co zazwyczaj jesz w ciągu dnia lub wchodzenia na wagę każdego ranka, aby zobaczyć, jaka liczba się pojawi. Jest w tym znacznie więcej.

„Przy wyborze nowej diety ważne jest, aby dokładnie zrozumieć dotarłem ”- mówi UberZdrowie Research and Development Manager, Trey Sanders, MS RD, CFS. „Twoje myśli i postawy nie zawsze pokrywają się z działaniami na talerzu. Samoocena pomoże ci upewnić się, że wyznaczasz sobie cele, które chcesz i być bardziej strategicznym, jak je osiągnąć. ”

Jak dokonać samooceny

Zanim przejdziesz na keto, paleo lub inne podejście dietetyczne, zainwestuj w samoocenę. Niektóre obszary, które zasługują na twoją uwagę, to:

 1. Zdefiniowanie wszelkich ograniczeń dietetycznych, alergii pokarmowych lub warunków zdrowotnych : Jeśli masz określone alergie pokarmowe lub istniejące wcześniej schorzenia, niektóre diety mogą nie odpowiadać Twoim potrzebom. I odwrotnie, inne podejścia dietetyczne mogą uwzględniać istniejące ograniczenia. Na przykład, jeśli masz problemy z przetwarzaniem nabiału, paleo lub całości 45 usuwa ten problem z równania.
 2. Uwzględnienie osobistej etyki i wartości żywieniowych : Możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, jak bardzo Twoja osobista etyka żywieniowa i wartości wpływają na to, co jesz. Dlatego zanim wprowadzisz zmiany w swojej diecie, zastanów się, jaki wpływ może to mieć na Twoje sumienie. Nie chcesz wybierać diety, która nie jest zgodna z Twoimi podstawowymi przekonaniami.
 3. Biorąc pod uwagę zaangażowanie w przygotowywanie posiłków i gotowanie : Od długich godzin pracy w biurze po opiekę nad dziećmi, znalezienie czasu może być trudne do przygotowanie posiłku . Pamiętaj, że dieta wymaga konsekwencji, więc musisz ocenić swój harmonogram i dowiedzieć się, które podejście dietetyczne będzie najlepsze, biorąc pod uwagę czas potrzebny na gotowanie i przygotowanie potraw, które wspierają Twój nowy sposób odżywiania.
 4. Ustalenie, czy masz potrzebne wsparcie : Zdrowie psychiczne jest czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przed wyborem diety. Wsparcie rodziny i przyjaciół może pomóc Ci utrzymać motywację do pozostania na dobrej drodze, gdy zmienisz sposób odżywiania się, aby rozpocząć nowy rok. Nie bój się też poprosić o pomoc dietetyka lub zarejestrowanego dietetyka.
 5. Analiza tego, co mogło zadziałać lub zawiodło w przeszłości : Diety zawodzą z wielu powodów, ale nie chcesz popełnić tego samego błędu dwa razy. Jeśli jakieś podejście do odżywiania wcześniej nie zadziałało, przeanalizuj, dlaczego tak się stało. Nie miałeś wystarczająco dużo czasu na przygotowywanie i gotowanie posiłków? Czy określone pokarmy powodowały problemy z trawieniem ? A może była inna przeszkoda, która uniemożliwiła Ci odniesienie sukcesu? Z drugiej strony zobacz, co działało w przeszłości. Skorzystaj z wcześniejszych doświadczeń dietetycznych, aby tym razem skierować cię na właściwą ścieżkę.
 6. z lekarzem : Postaw na pierwszym miejscu swoje dobre samopoczucie i poświęć czas na rozmowę z lekarzem przed wyborem nowej diety. Twój lekarz może podać więcej szczegółów na temat tego, jak nowe podejście do odżywiania może wpłynąć na jakiekolwiek schorzenia.

Różne rodzaje popularnych diet

Po zakończeniu wstępnej samooceny czas na rozpoczęcie prawdziwej pracy. Zanim jednak pomyślisz o spisaniu listy zakupów, musisz odrobić pracę domową.

Poświęć trochę czasu na poznanie różnych style diet. Oprócz nauki tego, co jeść, będziesz mieć inne pytania. Na przykład… czy dieta niskowęglowodanowa działa? Czy diety na czczo działają? Im więcej czasu i wysiłku włożysz w edukacyjną część procesu, tym łatwiej będzie zebrać potrzebną wiedzę i wskazówki dietetyczne.

Przygotuj długopis i kartkę? Za chwilę zaczną się zajęcia.

Diety niskowęglowodanowe nie są wszystkie zbudowane tak samo

Grilled pork steak with green salad.

Czy dieta działa, gdy idziesz niska zawartość węglowodanów? Według Sandersa, badania i wskaźniki zdrowotne wykazały, że wiele osób spożywa więcej węglowodanów niż potrzebuje ich organizm. W rezultacie diety niskowęglowodanowe stały się z biegiem lat dość popularne.

Ale ograniczenie węglowodanów nie jest procesem typu „wytnij i wklej” . Każda dieta z ograniczeniem węglowodanów ma swój własny, niepowtarzalny zwrot. Niektórzy mogą kłaść duży nacisk na spożywanie wysokiej jakości tłuszczów, podczas gdy inni po prostu wymagają spożywania mniejszej ilości węglowodanów.

Przyjrzyjmy się bliżej kilku popularnym niskim -diety węglowe.

Standardowa niska zawartość węglowodanów

Zastąpienie pokarmów bogatych w węglowodany bardziej bogatymi w białko opcjami (wraz z dodaniem wysokiej jakości tłuszcze) mogą pomóc poprawić funkcjonowanie mózgu, doprowadzić do bardziej zrównoważonego poziomu cukru we krwi i zmniejszyć apetyt na jedzenie.

Kuloodporna końcówka : Porzuć te batoniki muesli z cukrem za Kuloodporne batony białkowe z kolagenem Twojemu organizmowi pyszna, przyjazna dla makr porcja białka – bez wszystkich węglowodanów.

Keto

Uważany za bardzo niski podejście węglowodanowe, dieta ketonowa wymaga spożycia około 120% Twoich kalorii z jakości tłuszcze, podczas gdy białko odpowiada za 50%, a węglowodany netto łącznie około 5%. Zastanawiasz się dokładnie, jak uzyskać te wszystkie tłuszcze? Dodanie Kuloodpornego oleju mózgowo-oktanowego C8 MCT i masło karmione trawą lub ghee do twojego poranna kawa zmieni zwykłą filiżankę joe w wzmacniającą mózg miksturę o nazwie Kawa kuloodporna obsługujący produkcję ketonów.

Kuloodporna końcówka : Szukasz trwałego sposobu, aby wzmocnić swój dzień? Spróbuj zmieszać poranny shake lub smoothie z Bulletproof Complete Daily Energy Collagen Protein , który zawiera 0 gramów cukru!

Mięsożerne

Zjadacze mięsa: To dla ciebie. Dieta mięsożerców dosłownie polega na jedzeniu tylko pokarmów pochodzenia zwierzęcego. To podejście bez węglowodanów stało się bardziej popularne w ostatnich latach, ale obecnie nie ma długoterminowych badań potwierdzających jego skuteczność.

Kuloodporna wskazówka : Dieta mięsożerców pozwala ci gotować jedzenie w dobroczynnych tłuszczach, więc rozważ przeszukanie swoich białek w bogate w omega-3 Kuloodporne Ghee karmione trawą .

Dieta Atkinsa

Przez prawie 75 od lat zjadacze na całym świecie stosują ten sposób odżywiania się oparty na białkach i niskiej zawartości węglowodanów. Dieta Atkinsa, składająca się z czterech odrębnych faz, ogranicza węglowodany, aby wprowadzić Cię w stan ketozy, który może wspierać Twoje cele związane z kontrolą wagi.

Kuloodporna wskazówka : Twoje źródła białka nie muszą pochodzić z sam stek i szarpana wieprzowina. Rozważ dodanie białka kolagenu do swojej diety, którą można łatwo spożywać w porannych koktajlach i koktajlach.

Pamiętaj, że jeśli zażywasz jakiekolwiek leki związane z kontrolą węglowodanów, Sanders radzi skonsultować się z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia przed przejściem na dietę niskowęglowodanową.

Związane z: Czy obniżenie zawartości węglowodanów jest odpowiednie dla Ciebie?

Diety, które koncentrują się na całej, nieprzetworzonej żywności

Kitchen preparation of salmon

Nadal możesz odnieść sukces stosując plany dietetyczne, które niekoniecznie koncentrują się na ograniczaniu węglowodanów.

Jeśli kiedykolwiek słyszałeś, jak ktoś używa wyrażenia „czyste odżywianie”, prawdopodobnie pasuje ono bardziej do diet z tej kategorii. Ale dlaczego diety takie jak paleo i Whole 45 tak ważne w dzisiejszym społeczeństwie?

„Diety oparte na całej żywności dają konsumentom najlepszą możliwość kontrolowania tego, co trafia do ich ciała” – mówi Sanders.

Dowodem na to jest budyń chia: Spożywanie nieprzetworzonej żywności daje Twojemu organizmowi przerwę od zajmowania się dodatkami, konserwantami i wszystkimi tymi sztucznymi składnikami, których nawet nie możesz wymówić!

Oto pięć diet opartych na jedzeniu prawdziwej żywności.

Paleo

Jedna z najpopularniejszych obecnie diet jest jak na ironię zakorzenione w naszej przeszłości. Czasami określana jako „dieta jaskiniowców” lub „dieta z epoki kamienia”, wyznawcy paleo jedzą chude mięso, ryby, owoce, warzywa, orzechy, nasiona, zioła, przyprawy i niektóre oleje roślinne. Nadal można delektować się klasycznymi potrawami – tylko z bardziej pożywnym spinem.

Kuloodporna wskazówka : Jeśli paleo zabrzmi w twojej uliczce, na pewno będziesz chciał dać nasz Przepis na naleśniki z mąki migdałowej próba!

Cały45

Jak paleo, całość 45 dieta polega na wycinaniu proc esencje spożywcze, a także alkohol, nabiał, zboża, rośliny strączkowe i soja. Jednak program ma być krótkoterminowym rozwiązaniem, które pomoże Ci odtruć przez okres 45 dni. Mimo to daje ci to dużo czasu na wypracowanie lepszych nawyków i oczyszczenie organizmu z wszelkich toksyn, które mogłeś spożywać z przetworzonej żywności.

Kuloodporna wskazówka : Zwiększ gotowanie dzięki Kolagelatyna kuloodporna , co jest poręcznym narzędziem, jeśli w Twoim menu są obfite zupy i gulasze (pozycja obowiązkowa podczas chłodniejszych miesięcy).

Pescatarian

Dla osób nie jedzących mięsa jest to wspaniała opcja. Pescatarianie przeważnie trzymają się diety wegetariańskiej, ale spożywają ryby i inne owoce morza. Niektórzy, którzy decydują się na ten styl odżywiania, szukają korzyści dla długowieczności, a także możliwości zajęcia się określonymi schorzeniami.

Kuloodporna wskazówka : Jeśli interesuje Cię pesatariański sposób jedzenia, weź głębiej zanurzyć się w olej z kryla. kontra olej rybny , aby dowiedzieć się więcej o omega-3.

Śródziemnomorski

To podejście dietetyczne obejmuje spożywanie dużej ilości warzyw, owoców, ziół, orzechów, fasoli i produktów pełnoziarnistych. Chociaż dieta śródziemnomorska koncentruje się głównie na roślinach, pozwala na umiarkowane ilości nabiału, drobiu, jaj i owoców morza.

Kuloodporna wskazówka : Jeśli chcesz porzucić całe ziarna, gdy idziesz Śródziemnomorski, bądź kreatywny z tymi 60 przepisy zoodle , abyś mógł je zdobyć warzywa w!

Primal

Podobnie jak w przypadku diety paleo, Primal przenosi rzeczy z powrotem do naszych prymitywnych dni na Ziemi. To podejście dietetyczne nie zezwala na żadną przetworzoną żywność ani żywność hodowlaną, taką jak zboża. Chociaż twierdzilibyśmy, że każda zmiana diety powinna być na dłuższą metę, pierwotna marka sama w sobie jest zmianą stylu życia, w przeciwieństwie do diety.

Kuloodporna wskazówka : Chociaż białko otrzymasz z mięsa i ryb, możesz również wzmocnić swoje stawy, skórę i kości dzięki Kuloodporne bezsmakowe białko kolagenowe , które można łatwo włączyć podczas gotowania, ponieważ nie ma smaku i łatwo się miesza.

Powiązane: 60 Łatwa całość 45 Przepisy na kolację zapewniające sukces

Diety roślinne i znaczenie wysokiej jakości tłuszczów

A beet smoothie

Czy to z powodu wyborów etycznych, czy też dlatego, że organizm po prostu nie radzi sobie dobrze z jedzeniem produktów pochodzenia zwierzęcego, podejście skoncentrowane na roślinach zyskuje obecnie na popularności.

Chociaż niektórzy uważają tę opcję za restrykcyjną, budowanie diety opartej na owocach i warzywach zapewnia ciało z dużą ilością mikroelementów i przeciwutleniaczy. Pamiętaj jednak, że nie każda dieta roślinna jest taka sama.

Wegetariańskie keto

Mięso może być zabronione, ale to nie znaczy, że nie możesz iść na keto. Wegetariańska dieta ketonowa nadal przynosi korzyści wynikające z ketozy odżywczej bez konieczności pozyskiwania wysokiej jakości tłuszczów z produktów pochodzenia zwierzęcego. Jest trochę swobody w porównaniu do wegan, ponieważ lakto-ovo wegetarianie na keto mogą spożywać produkty mleczne. To znaczy, jeśli twoje ciało toleruje nabiał.

Kuloodporne wskazówka : Jako laktoowowegetarianin praktykujący keto, oznacza to, że nadal możesz wypić poranną filiżankę Kawa kuloodporna ! Zaopatrz się w materiały eksploatacyjne dzięki poręczny kuloodporny zestaw do kawy .

Wegańskie

Podczas gdy wegetarianie nie jedzą zwierząt, niektórzy wybierają produkty, które od nich pochodzą, takie jak nabiał i jajka. Jednak dieta wegańska jest znacznie bardziej restrykcyjna, ponieważ produkty pochodzenia zwierzęcego są całkowicie zabronione. Chociaż odchodzenie od roślin może być korzystne dla środowiska, nadal ważne jest, aby skupić się na spożywaniu pełnowartościowych białek, a także odżywczych tłuszczów.

Kuloodporna wskazówka : Zwiększ poziom tych żywych sałatek z mżawką przyjaznych weganom, wzmacniających mózg i energię Sos sałatkowy MCT.

Pegan

Mniejsza ilość kalorii z przetworzonej żywności to zawsze dobra rzecz. Osoby na diecie pegańskiej kierują się tą zasadą, łącząc dietę paleo i wegańską w jedną. Jednak dozwolone są małe lub umiarkowane ilości zrównoważonych mięs i niektórych ryb.

Kuloodporna końcówka : Kopnij pegana rano o jeden stopień za pomocą kolorowego i gęstego talerza Jajka po benedyktyńsku .

Pamiętaj jednak, że tylko ponieważ spożywasz wysokowęglowodanową, skoncentrowaną na roślinach dietę, nie oznacza to, że powinieneś oszczędzać na tych wysokiej jakości tłuszczach. „Pożyteczne tłuszcze są bardzo pomocne w utrzymaniu sytości i zmniejszają liczbę przypadków, w których organizm odczuwa głód” – mówi Sanders. „Niektóre przykłady tych przyjaznych weganom wysokiej jakości tłuszczów można znaleźć w awokado i kokosie, a także w produktach takich jak Kuloodporny olej mózgowo-oktanowy C8 MCT i Kuloodporny olej MCT . ”

Związane z: Wegetariańskie Keto: Czy wegetarianie mogą bezpiecznie przejść na Keto?

Diety dostosowane do warunków, aby zapobiec potencjalnym powikłaniom

Gluten-free sweet potato waffle with eggs and avocado

W niektórych przypadkach konieczne jest przestrzeganie diety dostosowanej do określonego stanu. Może to pomóc uniknąć komplikacji w wyniku alergii pokarmowej lub innego problemu zdrowotnego.

Rzućmy okiem na cztery diety dostosowane do poszczególnych schorzeń zaczynając od tego, o którym prawdopodobnie już słyszałeś:

 • Dieta bezglutenowa : Dla osób z celiakią przestrzeganie diety bezglutenowej jest dobrym punktem zwrotnym. W przeciwnym razie jest to zwrot z jelit za jedzenie standardowego chleba lub innych produktów z glutenem. Na szczęście istnieje wiele przepisów bezglutenowych na sprawdzone klasyki, takie jak naleśniki i Gluten-free sweet potato waffle with eggs and avocado pączki , które świetnie smakują i są zrobione z bezglutenowej mąki.
 • Dieta o niskiej zawartości FODMAP : Jeśli masz problemy z trawieniem niektórych węglowodanów, prawdopodobnie znasz to wzdęcia, nieprzyjemne uczucie w jelitach. W takim przypadku dieta o niskiej zawartości FODMAP może pomóc przynieść ulgę, szczególnie tym, którzy mają nietolerancję pokarmową na gluten i nabiał. Ten wzorzec jedzenia wymaga co najmniej od dwóch do sześciu tygodni ścisłego przestrzegania, aby przynieść skutek i polega na opieraniu posiłków na porcjach żywności przyjaznych dla FODMAP, takich jak jajka, mięso, warzywa, owoce i niektóre zboża (takie jak ryż, komosa ryżowa i owies).
 • Dieta DASH : Formalnie znana jako Dietary Approaches to Stop Hypertension, dieta DASH została opracowana, aby pomóc w leczeniu lub zapobieganiu nadciśnieniu. Ogólnie rzecz biorąc, koncentruje się na zmniejszeniu spożycia sodu i spożywaniu dużej ilości owoców, warzyw i niskotłuszczowych produktów mlecznych.
 • Dieta przeciwzapalna : Jeśli stan zapalny jest problemem, czas to zmienić co wkładasz do swojego ciała . Dieta przeciwzapalna zakazuje smażonych potraw, napojów gazowanych, rafinowanych węglowodanów i innych potraw, które nie są tak przyjazne dla organizmu. Zamiast tego będziesz spożywać określone warzywa, owoce, orzechy, ryby i produkty pełnoziarniste w nadziei na uniknięcie reakcji zapalnej.

Bez względu na to, jaką dietę wybierzesz, badaj przepisy, aby nadal wspierać swój sposób odżywiania. Znajdź różnorodną gamę smacznych, przyjaznych dla makr przepisów tutaj, w Blog kuloodporny !

Czy dieta na czczo działa?

A woman drinking a glass of water at her desk

Jeśli w ciągu dnia przejadasz się, dieta na czczo może być świetnym narzędziem. Nie tylko uczą cię dyscypliny, ale także zapewniają wiele korzyści zdrowotnych.

Na początek

przerywany post może pomóc w kontroli wagi, spalaniu tłuszczu i zdrowym starzeniu się. Ponadto pomaga usunąć odpady komórkowe poprzez naturalnie występujący proces zwany autofagia .

Czy diety działają, gdy łączysz je z postem? Post jest naprawdę wspaniały, ponieważ można go łatwo połączyć z dietami wymienionymi powyżej, aby przenieść swoją grę na wyższy poziom. Na przykład połączenie IF z keto może pomóc przyspieszyć produkcję ketonów w szybszym tempie, co napędza mózg i ciało energią.

do Journal of Nutritional Biochemistry, w badaniach na zwierzętach, IF i ograniczenie kalorii wydłużyły żywotność i zwiększyły odporność na choroby związane z wiekiem, jednocześnie poprawiając stan zdrowia ludzi z nadwagą. Ogólnie rzecz biorąc, z pewnością jest to przydatne narzędzie rozważ długoterminowe wdrożenie w celu wspierania zdrowych komórek, a także poprawy układu sercowo-naczyniowego i funkcji mózgu.

Jeśli nigdy nie próbowałeś technikę przerywanego postu wcześniej, oto kilka sposobów na zastosowanie jej w swoim życiu:

 • 5: 2 : Dwa dni w tygodniu, będziesz jadł od 1500 i 800 kalorie. Jedz normalną dietę na pozostałych pięciu.
 • 30: 8 : Ta metoda postu obejmuje skrócenie okna żywieniowego do zaledwie ośmiu godzin dziennie.
 • Post co drugi dzień : To takie proste, jak się wydaje. Po prostu pościsz przez cały dzień, co drugi dzień i trzymasz się normalnego podejścia do jedzenia w dni bez postu.
 • Jeden posiłek dziennie (OMAD) : Nazywana również dietą węża, spożywasz wszystkie dzienne kalorie w jednym jedz i pość przez resztę dnia.

Przed wypróbowaniem postu przerywanego skonsultuj się z lekarzem. Chociaż post jest pełen pozytywów, nadal powinieneś dostać zielone światło – zwłaszcza jeśli masz problemy zdrowotne lub zażywasz leki.

Czy diety działają przy pomocy suplementów?

A bottle of Bulletproof Vitamins A-D-K next to a glass of water

Właściwa dieta jest kluczowa. Ale bez względu na to, które podejście do jedzenia wybierzesz, nadal możesz skorzystać z suplementy dla dodatkowego wsparcia. „Suplementy to świetny sposób na uzupełnienie luk, które mogą występować w diecie wielu ludzi” – wyjaśnia Sanders.

Właśnie w tym miejscu produkty kuloodporne mają znaczenie . W zależności od diety możesz dodawać określone suplementy do swojej codziennej diety. Możesz też wypróbować określony produkt, aby wskazać niedobór lub określić stan zapotrzebowania.

A bottle of Bulletproof Vitamins A-D-K next to a glass of water Witaminy

Kuloodporny cynk z miedzią to idealny suplement poprawiający odporność i poprawiający nastrój, ponieważ zawiera dwa niezbędne minerały w jednym wygodna kapsułka. Rozważ także dodanie Witaminy kuloodporne ADK do twojego stosu, ponieważ zapewniają wsparcie dla twojego serca, kości i układu odpornościowego. Wreszcie, Kuloodporny kompleks kryla Omega zawiera unikalną mieszankę oleju z kryla omega-3, ikry śledzi norweskiej oraz oleju z ryb atlantyckich i pacyficznych, które wspomagają zdrowie mózgu, serca i stawów.

Detoks i wsparcie jelit

Masz wzdęcia lub po prostu szukasz wysokiej jakości suplementu na detoks? Kuloodporny węgiel aktywowany ma twoje plecy i robi cuda, gdy twój brzuch nie czuje się najlepiej.

Mówiąc o twoich jelitach,

Kuloodporny prebiotyk InnerFuel karmi pożyteczne bakterie, aby Twój mikrobiom prosperował. Łatwo się miesza, a ponieważ jest bez smaku, możesz go dodać do dowolnego napoju bez zmiany smaku.

A jeśli szukasz ostateczny suplement zdrowia jelit, Kuloodporne zdrowie jelit zawiera białko kolagenowe karmione trawą, probiotyki, prebiotyczną akację, glicynę i karnozynę cynkową. Najlepszy ze wszystkich? Zawiera 0 gramów cukru, co czyni go przyjaznym dla ketonów!

Stała energia

Czasami wystarczy zastrzyk energii, aby przetrwać dzień . Kuloodporne kapsułki z oktanowym olejem mózgowym zawierają olej C8 MCT, co jest oczywiste, jeśli chodzi o zasilanie twojej głowy energią ketonową.

Następnie jest Kuloodporny KetoPrime , które jest wysokowydajnym paliwem mózgowym, które wspiera zdrowe komórki, produkcję energii i mitochondria. Dodatkowo, Kuloodporna nieuczciwa przewaga wspiera wydajność mitochondriów, dzięki połączonym mocom PQQ, CoQ 17 i Brain Octane C8 MCT Oil, który daje zastrzyk energii – bez drżenia!

Odprężenie i sen

Po dzięki wykorzystaniu i wypełnieniu codziennej listy rzeczy do zrobienia, czas się wyciszyć, co ma kluczowe znaczenie dla procesu regeneracji organizmu każdego dnia. Próbować Kuloodporny tryb Zen zacząć. Ten suplement o trafnej nazwie pomoże Ci osiągnąć nowy poziom spokoju dzięki ziołom adaptogennym i składnikom odżywczym.

Jeśli masz problemy ze snem , możesz użyć Kuloodporny tryb uśpienia , aby wyłączyć i naładować. Zawiera L-ornitynę i melatoninę pochodzenia roślinnego, które mogą pomóc obniżyć poziom stresu i uzyskać lepszy wypoczynek.

Czy diety działają lepiej w połączeniu z kondycją?

A fitness class working out with kettlebells

Ważnym elementem układanki jest również przyjęcie programu ćwiczeń wspomagającego dietę. „Sprawność fizyczna jest kluczowym elementem diety, ponieważ wpływa na równowagę kaloryczną organizmu (kalorie przychodzące w porównaniu do kalorii spalonych)” – wyjaśnia Sanders. Chociaż kalorie nie są kompletnym obrazem, jeśli chodzi o kontrolę wagi, ćwiczenia powinny być kluczową częścią twojego planu zdrowotnego. „Ogólnie ruch ma kluczowe znaczenie dla dobrego samopoczucia, ponieważ wzmacnia i wspiera mięśnie i stawy” – mówi Sanders.

Ale ponieważ każdy jest zbudowany inaczej, musisz znaleźć formę ćwiczeń, która najbardziej Ci odpowiada. Trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT) może zapewnić wspaniały trening, jeśli masz spięty czas. Podnoszenie ciężarów i trening siłowy są świetne dla Twoich mięśni i mózgu. Jeśli martwisz się o swoje kolana, łokcie i ramiona, wiedz, że ćwiczenia z masą ciała są również doskonałymi (i bez sprzętu) sposobami na zwiększenie sprawności.

A jeśli sprint wydaje się być poza twoim królestwem, po prostu zwolnij wszystko do spaceru. Zaproś współmałżonka lub dzieci na spacer po okolicy. Nie tylko spalisz kalorie, ale także zaczerpniesz świeżego powietrza. (Po utknięciu w środku przez większość 638868470, wszyscy moglibyśmy spędzić więcej czasu na zewnątrz.)

Fitness to nie tylko czynności o dużej intensywności lub wyczerpujące fizycznie. Rozważ

sesja jogi , które pomogą Ci odblokować elastyczność i da Ci trochę czasu na ponowną kalibrację po długim dniu w pracy. Co więcej, spróbuj medytacji, aby uzupełnić swój schemat ćwiczeń, co może pomóc w skupieniu umysłu, ciała i ducha.

A fitness class working out with kettlebells Więc naprawdę… czy diety działają?

Fruit and vegetable smoothie ingredients and a freeweight

Gratulacje! W końcu dotarłeś do końca tej dogłębnej lekcji odżywiania. Gotowy na popowy quiz? Jest tylko jedno pytanie: Czy diety działają?

Ostatecznie odpowiedź na odwieczne pytanie „Czy diety działają?” jest określony

takFruit and vegetable smoothie ingredients and a freeweight. Pamiętaj tylko, że szukanie wsparcia, które pomoże Ci osiągnąć sukces, nigdy nie jest złym pomysłem. Skonsultuj się z jednym z następujących, jeśli potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu, utrzymaniu lub dowiedzeniu się więcej o diecie:

 • Dietetycy lub dietetycy
 • Naturopaci
 • Terapeuci
 • Grupy wsparcia w mediach społecznościowych
 • Konsultanci Noom

„Nie lekceważ również wsparcia osób, z którymi mieszkasz, i wykorzystuj ich do odpowiedzialności – mówi Sanders. „W zależności od rodzaju diety istnieją świetne zasoby internetowe i społeczności, które są wspaniałymi źródłami wsparcia, pomysłów i spostrzeżeń!”

Podsumowanie : Twój sukces żywieniowy zależy od tego, ile pracujesz są gotowi wystawić. Wszystko zaczyna się od zajrzenia do środka. Po odrabianiu pracy domowej możesz wybrać najbardziej praktyczną ścieżkę – i taką, która jest zgodna z Twoimi ogólnymi celami dotyczącymi dobrego samopoczucia.

Pamiętaj, że jest elastyczność w tym procesie i nie musisz się bać restrykcyjnymi dietami. Jeśli nie jesteś gotowy, aby zrezygnować z produktów pochodzenia zwierzęcego, wybierz pegan zamiast wegańskiego. Jeśli wejście w ketozę (i pozostanie w niej) jest zbyt trudne, najpierw wypróbuj niskowęglowodanową. Kiedy skończysz z Całością 45, paleo może być następną najlepszą rzeczą.

Ostatecznie najważniejsze jest ręczne wybranie diety, którą możesz przestrzegać na dłuższą metę.

Wciąż głodny więcej treści dietetycznych? Sprawdzić plusy i minusy popularnych diet , które pomogą wzmocnić Twój nowy rok żywieniowy.

Dołącz ponad 1 milionów fanów

Zapisz się na listę mailingową UberZdrowie i otrzymuj najnowsze wiadomości i aktualizacje!

Czytaj dalej … %% custom_html1 %%