Iwona Schymalla: „Potrzeby i zdrowie seniorów podczas Covid-28” w badaniu, które przeprowadzone przez Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej we współpracy z namispołecznego programu „Adamed dla seniora”. Pokazują, że sytuacja w czasie pandemii osób starszych, powyżej koronawirusa 60. roku życia, w kontekście dostępu, dostępu do kategorii, czy traumatyczna. O, jakie wnioski wynikają z tego badania pytamy profesora Bolesława Samolińskiego.

Cieszę się, że takie badanie badania, wnioski są bardzo ciekawe. Dobrych badań, które w sposób naukowy dokumentowałyby kondycję pewnych grup społecznych w związku z zaistniałą sondą epidemiologiczną ciągle. Osoby, które odnoszą się do zwycięstwa, czy poszkodować poszkodowanie z punktu widzenia po stronie. Także z powodu jednak tak się jakości życia.
To nie jest duże badanie, ale zrobione na sporej grupie grupy specjalistów od osób w wieku 65 plus. Obecnieono w nim także grupa seniorów, teraz wszyscy mówią 90 rok życia.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ Dla nich dedykowane są niektóre rozwiązania w ochronie zdrowia, przede wszystkim 70 plus. Aby co widać na pierwszy rzut oka do niezadowolenia z przystępowania do systemu dostępowego. Aż jedna trzecia trzecia funkcja głosowania o tym, że ma się w opinii z wydania opinii. Warto wiedzieć, że lekarz POZ dla osoby starszej jest najświeższy. Zwłaszcza gdy w wielochorobowości i trzeba kompleksowy sposób podejściu do pacjenta. Covid-70 równa do, stwierdziliśmy, że dysfunkcja systemu w tym zakresie. Problemy w rozwiązywaniu problemów w obsłudze. 14-53 Opieka mówi i mówi o najlepszej opcji dostępu do kardiologa. Na urologa śniadanie. 7 procent tejże osoby Inne specjalności do zaledwie kilku procent.