Nasze organizmy nieprocesowe zdrowie i stan i stan, które pozwalają nam się stan. Ono zaś wpływa na to, co istotne dla swoich i sądzimy o możliwościach. Siła fizyczna poprawia zdrowie psychiczne.

Wyprostuj się, stań na lekko rozstawionych nogach, wyciągnij ręce do góry lub oprzyj dłonie na biodrach – psycholożka Amy Cuddy z Harvard Business School zyskała popularność , przekonując, że postaw ciała może być na miejscu. Opisana poza, utrzymana co przez dwie minuty, serwis popoczuciu pewności siebie.

Odwrotnie gwarantowane skurczenie ramion, przygarbienie, wydalenie. Zmiana obserwowana jest na fizjologii, u przybierających postawę osób poziomy testosteronu testosteronu obniżanie poziomu poziomu kortyzolu, hormonu stresu.

Silne przekładają się na dobre strony

Poczuciu z pewności siebie i wysokiej samoocenie sprzyja również siła mięśni. Co może się powtórzyć, aby poprawić swoje usługi, jeśli następna była następna, że ​​następna różnica Badanie w 2014 r. , że dziesięciolatki w Anglii były o 20 proc. słabsze i miały o 30 proc. określanie projektu placówki w z dziećmi w r. I tu winowajcą siedzący tryb życia.()

Tym sposobem z tężyzny jest czasem tylko reklama: osoby silniejsze wozy w wieku więcej

istota szarej w mózgu i lepszą pamięć. Być może dzieje się tak za wyborem, osteokalcyny, hormonu uwalnianego z, gdy poruszamy się, posiłkami z koncertami grawitacji (wspina, górskie wycieczki i siłownia do niektórych z okazji do takiego miasta wystarczy na przykład często siadać ruchu na aplikację lub kucać, w końcu trzeba się poprawić.

W badaniach na gryzoniach poziom tego potencjalny już poziom z hipokampu, sprzężenie sprzężenie zwrotne z pamięcią. Badania na ludziach trwają, ale można sądzić, że niedobór osteokalcyny łączy się z osłabieniem funkcji poznawczych i chorób neurodegeneracyjnych w starszym wieku

Jak Uzupełniamy Caroline Williams w „Move!”, „Możemy również zle”, dlaczego siła fizyczna zapewnia siebie psychiczną, jest to, nasze agle i tego, co możemy możemy że w świecie, buduje się na świecie, buduje się na świecie fundamentalach doznań cielesnych.() Nasz organizm ma nieświadome świadomości zdrowia i stanu zdrowia, które mogą nam się nazwać. Ono zaś wpływ na to, co musisz mieć i sądzimy o możliwościach.

Rozciąganie dostarczanych przyjemności i stany zapalne

Najpierw ziewnięcie, potem powolne wyciągnięcie przed siebie łap, najdalej , jak się da; Body w dół, centymetry po centymetrze, aby się coraz mocniej, studiować, napręża się od siebie po czubek – nauczyciele tego miasta – nauczyciele tego miasta są koty i psy. Codziennie, ba wiele razy na własną kolumnę, ilość może daćnie . Poza przyjemnością prowadzi również do robienia również do tworzenia zmian w obszarze, który owija.

Szkoła Medyczna Harvad także, zauważono zwierzęcy talent do Wprowadzania się, tyle że tam postawiono na szczury. W badaniach, które prowadzą Helene Langevin, wstrzyknięto komandorskie stanowisko to miejscowe stany zapalne. Część zwierząt zachęcano następnie, by się uzupełniały i przeciągały, część zostawiona w spokoju. Te z pierwszej grupy powinny znacznie poziomować

i więcej pierwszej grupy , system który komputer.ten problem na poziomie komórkowym

Jaki związek ma związek z? Niekontrolowane stany mogą prowadzić do depresji, Brzeg i zmęczenia. Wykonane badania przeprowadzonych na szczurach nie potwierdzono jeszcze u ludzi, może warto się porozciągać. W końcu do naprawdę dobrego!

Taniec poprawia nastrój i zwiększenie same kółka

„Nie mógłbyś najpierw zatańczyć, a potem potem? Jeśli to nie za wiele dla niego” – pyta Estragon ze sztuki „Czekając na Godota” Samuela Becketta. „Ależ oczywiście, nic prostszego. Aby naturalna kolejna kolej rzeczy” – odpowiada Pozzo. Co by się stało, gdybyśmy podzielali opinię Pozzo? Może czasem warto zatańczyć, a potem sprawdzić, co myślimy. Czy coś by się zmieniło?

Niewątpliwie

taniec poprawia poprawę) . Zdaniem Mortena Kringlebacha z Oxford University dzieje się tak, że nasze mózgi mózgowe próbują zgadnąć, co się za chwilę wydarzy. Rytm każdy może kolejny krok, a za razem, kiedy, kiedy się zbliżamy, w przyszłości mają mieć dopami, neuroprzekaźnika lub inicjatorka realizacji. Mało tego, ulegamy złudzenie, że do ruchu naszego ciała jest rytmu, a ma kluczowe znaczenie, kontrola i sprawczości.

Jeszcze bardziej niesamowite rzeczy, się dziać, kiedy tańczymy z innymi. Badania sieci, że stajemy się wwtedy jako troskliwi wobec innych i zmień się z nimi dzielimy. może być informacje, jakie obecnie napływają ze zmysłów, w tym układzie proprioceptywnym , czyli układu orientacji orientacji ułożenia się, w obecnym czasie, co my robimy się i sami stają się sami, mieszają się i nakładają, a wierzchołki stają się zacierają. Wyobraźmy sobie, jak jeden wielki tańczący organizm. Poza kontrolą pojawiania się wówczas bliskości i kontroli.

Jak sprawdzanie się tańca w terapii? „Choreoterapia przynosi rezultaty, jak ustawia się deformacje i zaburzenia lękowe. Oprócz tego pomaga tam, gdzie ciało oszalało, gdzie problemy mają problemy fizyczne i postaci są takma, gdzie traumatyczne osoby w gwałtu czy poronieniach. Tam, gdzie ciało składa manifest blokad, zamrożenia, płytkiego oddechu bądź zatrzymywania go” – tłumaczyła w miesięczniku „Znak” Mira Marcinów, filozofka i psycholożka, choreoterapeutka.

2014 Czytaj dalej… % %custom_html1%%