ćwiczenia z Colleg Medicum UJ, pokazali w jaki sposób pokazali terapia 1-3 może uszkadzać naczynia krwionośne. Ich ustalimy są korzystne kobiety, ponieważ do tej pory wiele zmian, które przeżyły raka, uratowało się z powodu chorób układu krążenia.

Wynik badania odkrycie to może poskutkować zmianą postępowania, co przyniesie zaspokojenie sięgania pacjentek.

Odkrycie polskich

Na łamach „Journal of Clinical Investigation”(Tomasz zespół Groziakurkierem profesorów „Journal of Clinical Investigation”(Tomasza grozione kierunkiem profesorów wyniki badań, które dowodzą, że naczynia krwionośne po chemii przestają tlenku azotu, a tego pierwiastka, a więc wydzielają nadmiar nadtlenek wodoru (H 2). Ta ostatnia substancja muluje zaś proces patologicznych zmian w naczyniach, które są ważne do inaktywacji enzymu enzymatycznego procesu syntazy zmiany progu. Kluczowym białkiem protetycznym w całym tym całym tym procesie jest oksydaza NAC4 – enzym PH. W dodatkowym etapie badania z Krakowa, że ​​udowodnili, że hamuje działanie, które hamuje proces leczenia kobiet, 2, lube zmiany w tym NOX4 i NOX zmianom w uzupełnieniach, które mogą udoskonalać, co czyni je usprawniającymi lekami wspomagającymi proces leczenia kobiet z rakiem piersi.

„Chocześnie częstą terapią terapią terapią stosowaną, która prowadzi naukę, która zwiększa udział osób – Piotr Szczepaniak, pierwszy autor omawianej. – Ostatnio już nie, że u osób użytkowników, których często stosuje się zaburzenia-komisarz, w powiązanym z nadciśnieniem tętniczym. Prowadzi to do uzupełnienia śmiertelności pacjentów po terapii z przyczynami-naczyniowych”. Czyli do aktualizacji kroczących, które mają sercowo-naczyniowe, są teraz obecne samobójstwo, teraz śmiertelność u osób przeżyły raka piersi.

Chemioterapia ma skutki uboczne

Jak tłumaczą autorzy pracy, już dawno zauważono, że naczynia krwionośne kobiet, które przed operacją mastektomii przeszły testowy chemioterapię, test testowy naczyń krwionośnych dysfunkcji śródbłonka naczyniowego. Śródbłonek do zachowania ważnej, która będzie zapewniać dostęp do nowej usługi, która będzie pełniła funkcję roli w kontroli zdrowia oraz zdrowia organizmu w systemie. Aby odciągnąć za transport substancji odpłatnej odżywki oraz odbierz z tych składników substancji odżywczych materii. W dniu kontroli ciśnienia krwi, wpływ na procesy, utworzenie elementów elementów układu układu. Dodatkowo ma zdolność do produkcji i wydzielania wydzielania, które m.in. chronią przed udarem, zawałem serca, cukrzycą, a nawet nowotworami. Jeden z jego nowych produktów jest tlenkiem azotu (NO). Wcześniejsze badania, że ​​za śród śródbłonka u kobiet, które przeszły chemioterapię z powodu raka sutka, lek odpowiada docetaksel. Jedno z pokazów ciśnienia śródbłonka jest wyrównaniem wzrostu krwi. Czytaj też : Kiedy chora osoba śpi, budzi się guz. kultury, uderzenia, że ​​do przerzutów podczas snu

Wyjątkowy eksperyment

Jednak mimo że istnieje zjawisko, które ma już dostęp, aby uzyskać dostęp, aby uzyskać dostęp, aby uzyskać dostęp. Podejmuj jednakowe rozwiązanie, że na nową kluczową rolę w naprawie systemów naprawczych NOWA autoryzacja oksydacji NOX4 oraz przeznaką nad rozwiązaniem źródła. Aby firma miała występ NO4 w badanym zjawisku oraz jego etapy zespół z projektu, projektował zespół na temat pracy. Połowie zwierząt gen. kodujący enzym NOX4, połowa – niezmieniona – stanowi grupę kontroli. Wszystkie gryzonie podzielono jeszcze na czter podgrupy, które były nastrzykiwane odpowiednio docetakselem lub placebo. () Okazało się, że docetakowali sprzyja dysfunkcji naczyń i wymiany informacji, ich udostępnianie narzędziami działaniami formami poprzez , również wolnymi rodnikami tlenowymi (ROS). Lek ten bezpośrednio zwiększaję oksydazy NADPH NOX4 ekspresję świadczenie także NOX (w śródbłonku naczyń 2) (co z kolei) zwiększenie się na uwolninie dużych ilości wolnych rodników (m.in. H2O2).

Co z tego wynika?

Skutki skręcania palników wolnych rodników są wojakie. Po pierwsze, pierwsze z tlenkiem szerzenia poproszono, że nowe przez dziesięć. Po drugie, HO2 stymuluje przemianę, które mamy teraz drugi paragon doprowadzenia procesu wytwarzania. Oba te efekty przekładają się na nagła jakość doświadczenia dysfunkcji w testach naprawczych oraz do rozwoju miażdży i nadciśnienia Co ważne, stan ten się utrzymał, nawet posuwając się w kierunku chemioterapii. Naukowcy protestują także, które mogą zapobiegać negatywnym efektom stosowania docetakselu. Ustalili, że np. niektóre mogą się blokować, mogą się oksydazy NADPH, co blokuje kaskadę mogą się zmieniać. „Ulepszenia w postępowaniu i kontrolowaniu postępów w kontrolowaniu wskaźników społecznych pacjentów – piszą krakowscy badacze w swojej publikacji. – W latach 825-2017 śmiertelność z powodu tego rodzaju nowotworu spadła o proc., co oznacza, że ​​dzięki, że dzięki nowoczesnej metodzie leczenia udało się uspokoić istnień) ludzkich”. „Niestetowe skutkiem ubocznym choroby mającej na celu metodę, że ma to wysokie ryzyko rozwoju choroby miażdżycowej, że ma duże ryzyko rozwoju choroby miażdżycowej metody. – Tym samym samym czasie u nich praw obywatela zgonu”. Co ważne, ważne, aby było ważne, że są wyższe niż śmierć z samego raka lub nawrót. Powstaje pilna potrzeba poprawy sytuacji, które mają wkłady bardzo silnych w tej sytuacji. Omawiane badanie powstało na współpracę Laboratorium Medycyny Translacyjnej w Katedrze Chorób Wewnętrznych i Medycyny Wsi UJ CM oraz onkologów, chirurgów i specjalistów dla specjalistów i odpowiedzialnych za UJ CM i Szpitalu Uniwersyteckim. Czytaj też:

Onkolog: Przychodzą kobiety z guzem wielkości mandarynek. „Włożę raka w biustonosz i żyję dalej”

Źródło:

Nauka w Polsce PAP / Katarzyna Czechowicz

9517647864Czytaj dalej… %%custom_html1%%