• Potworny upał i duża powierzchniawygenerowały się znaki wszystkim uczniów igrzysk opijskich w Tokio
 • ()Przed laty – tego powodu – przesuwano igrzyska w Tokio, czy Seulu. Duże pieniądze, jakie następstwo ta impreza, agresja jednak niestety troskę o zdrowie i życie sportowców

 • Od kilku dni będzie też ostrzeżenie przed nadejściem katastrofalnego tajfunu. Z tego powodu przesuwane są pierwsze konkurencje. Na razie prognozy nie ma dysku, jak bardzo tropikalna burza, ma ma zmienić się w tajfun, dotknie Tokio
 • Więcej historii takich znajdziesz na stronie głównej Onet.pl

Pieniądze temperatura od zdrowiaOdkąd jesteśmy w Tokio w ciągu dnia oscyluje wokół 29 NS. C. Wieczorami i nocą spada do około 21-25 NS. C. Codziennie pojawiały się informacje przed ekstremalnym upałem. Człowiek zrobi kilka kroków i problemów z oddychaniem, nie mówi o tym, że od razu jest cały mokry. Jak w takich warunkach rywalizować? Nie wiem. Sportowcy nie mają jednak wyjścia, bo o tym, że będzie się narażać ich zdrowie (oby nie życie) zadecydowali organizatorzy wespół z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskich i Telewizjimi. Zaraz wszystkim stoją pieniądze.

Ze względu na to, że doprowadziło do upały i rysunek sięga sięgającą Tokio 80 proc. latem – po porze deszczowej – organizatorzy przesunęli na jesień poprzednie igrzyska w Tokio, jakie następują w 1964 r. Zrobiono wówczas wszystko, co można było by ochronić sportem, potem aurą w, a potem w następnym okresie dla zdrowia ludzi w Japonii, a co dalej przy ogromnym magazynie. Nikomu wówczas nie przyszło do głowy, by narażać sportowców. Teraz nikt o nich nie myśli. Na igrzyskach sportowcy schodzą na drugi plan. Liczy się kasa.

Droga Wodna Piekło na Las Morski

Tor wioślarski Droga Wodna Lasu Morskiego. Dookoła pełnowymiarowy, który w środku jest wodą. W niej rywalizujący wioślarze. Słońce pali niemiłosiernie. Wielu graczy startuje nawet nie w czapkach kapeluszach. Do mety docierają wycieńczeni. Robisz co robisz, żeby chłodzą się wodą. Za moment dopływają do pomostu i niektórych krajów, w tym także Polski, od razu kamizelują się teraz u siebie. Zdarzają się problemy. To jednak nie dziwi w tym upale. Forma dla formacji, forma forma wykłady są kompletnie nie osłonięte. Telewizje oparte na parasolach. Mój nie. Topimy się w słońcu. Nie ma grama cienia. Są za to trybuny nikt na nikt tysięcy osób, z którego nie korzysta. Jest też długa na całą telewizyjną strefę ścianka, na której znajduje się mnóstwo reflektorów. Tyle, że zawody wioślarskie się do południa. Na co komu lampy o tej porze? Zamiast tego można zrobić zadaszenie. W niektórych rozdają w miejscach prasowych ręczniki, które można zmoczyć i nałożyć na miejsce lub kark. Przynosi się ochłodę. Na krótko.

 • Zobacz także: Piekło na kortach w Tokio
 • W centrum przesiadkowym upał miesza się z występującymi spalinami. Nie jest przyjemnie, zdarza się, że trzeba długo poczekać. Nie ma ani jednego krzesła, ani jednej ławki. A przecież na igrzyska nie przyjeżdżają, tylko młode wilki dziennikarstwa, ale też weterani. Widzę, jak się męczą. Postawiono na kilka godzin obsługi, pod warunkiem że można się skrócić. W nich nowe klimatyzatory. Te również są na niektórych arenach do stosów sportowych w czasie. Tak było na przykład na kortach tenisowych. W wielu miejscach są też kurtyny wodne.

  Zdjęcia : Giuseppe Cacace / AFP

  Przenośne klimatyzator pomagający także sportowcom. W tym wypadku Ninie Stojanović

  Apel gwiazdy

  Do organizatorów zaapelował już Novak Djoković. Lider światowego rankingu tenisistów ma to, że mecze rozgrywane są w przyszłości, gdy gdy było się było, będzie wieczorne. Siatkarze plażowi narzekają na palący piasek. Można to zrobić. Tyle tylko, że lipiec i sierpień są uważane za idealne okno czasowe dla stacji telewizyjnej. Płatności w kontach i uprawnieniach do kont koronacji i kont do kont odpowiednich bibliotek, w których bibliotekach są odpowiednie statystyki, które mogą być tworzone w odpowiednich wdowach.

  . . . . . . .

  Zdjęcie: Tauseef Mustafa / AFP

  W igrzyskach jest coraz więcej przypadków zasłabnięć. Tu w czasie ceremonii medalowej na strzelnicy