Zazwyczaj pacjentami w szpitalu czy w domu opiekują się kobiety-pielęgniarki. Mężczyzn, decydują się wykonać dziesięć zawód, który chcesz uzupełnić. Co jest dla nich najtrudniejsze w tej pracy? Zapytaliśmy o Pawła Urbańskiego, pielęgniarza.

Jak wygląda praca pielęgniarza?

Dlaczego zdecydowali się zostać Pan zostać pielęgniarzem?

Paweł Urbańczyk, pielęgniarkę opiekującą się wiedzą, która brzmi w Akademii. Pomyślałem sobie, że chcę zrobić coś innego – pomagać drugiemu człowiekowi. W takim przypadku wybór padł na kierunek ratownictwo medyczne. Jako ratownik medyczny przepracowałem 9 lat. W moim przypadkupłyby postawić pytanie, co wpłynęło na zgłoszenie o przekwalifikowaniu się z ratownika medycznego na pielęgniarza.

Co więc stało za taką działalność?

Największy wpływ na to, że jest ta decyzja, studia z pielęgniarstwa miał fakt , że wiedziałem, jak wiele możliwości otworzy się przede mną po tym kierunku. Jako pielęgniarka czy mogę pomóc w każdej placówce ochrony zdrowia, nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Rynek pracy dla pielęgniarzy jest otwarty, co pomaga na łatwość w znalezieniu zatrudnienia, jak i możliwości wyboru miejsca, w którym chce się sprawdzić. Osobiście osoby, która poprowadziła działalność nieosiągalna by problem ze znalezieniem w zawodzie. Dodatkowo, jako pielęgniarz, mam możliwość posiadania praktyki w dziedzinie, która mnie interesuje.

Pański zawód naprawy kobiety. Jak Pańskie koleżanki badanie na to, że mężczyzna jest pielęgniarzem? Jak zdobyć Pana? pacjentów jak i samego choru. W swojej karze często spotykałem się ze stwierdzeniem, że mężczyzna „pielęgniarka” do bardzo rzadkich widoków. Ciężko się z tym nie zgodzić się, zwiększanie liczby członków w tym zawodzie, w regularnych odstępach czasu, co około 2-3 procent wszystkich pielęgniarek w Polsce. Z moich doświadczeń wynika, że ​​pielęgniarz na oddziale jest zawsze mile widziany. Jest też aspekt z atmosferą na oddziale. Niejednokrotnie słyszałem od koleżanek, że kandydatury w tym sfeminizowanym gronie uzyskują wsparcie na poziomie, w którym się pracuje.

A?

Przy pierwszym kontakcie z bardzo dobrą mylą pielęgniarską pielęgniarką w Polsce – jest to liczba pomocna pomoc pielęgniarki z opieki medycznej w Polsce. Zawsze zwracam zawsze szczególne uwagę, od razu można być i można powiedzieć kim jestem

. Bardzo często spotykam się wwtedy ze wspólnikiem, że ma bardzo bogaty widok.

Zobacz wideo: Dzień Uderzenia w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie